Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toja napisał:
Asiu klasnęłam Ci 🙂

Moniu, wiesz co, ja Ciebie naprawdę podziwiam, dzielnie znosisz rozłąkę...


Toja,mozna powiedziec"kwestia przyzwyczajeni" ale to za duże stwierdzenie,bo do tego nie da sie przywyknąc albo przyzwyczaic,trzeba to cierpliwie znosci,mysląc i wierząc ,ze będzie kiedys lepiej i ten koszmar rozłąki się skończy.Taką ma prace.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Toja napisał:
Asiu klasnęłam Ci 🙂

Moniu, wiesz co, ja Ciebie naprawdę podziwiam, dzielnie znosisz rozłąkę...


Toja,mozna powiedziec"kwestia przyzwyczajeni" ale to za duże stwierdzenie,bo do tego nie da sie przywyknąc albo przyzwyczaic,trzeba to cierpliwie znosci,mysląc i wierząc ,ze będzie kiedys lepiej i ten koszmar rozłąki się skończy.Taką ma prace.


Dlatego napisałam 'znosisz', bo inaczej nie umiałam tego nazwać... trzeba to znieść i tyle... A Ty robisz to dzielnie i odważnie 🙂 chylę czoła 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Hej Tojuś!!!
czytałam, ze zabiegany dzień miałaś...ja zwalniam tempo...dzis postanowilismy że zabieramy sie juz za pokój dzieci bo ze mna coraz moze nie gorzej,ale sił coraz mnie....i chce miec to gniazdko juz gotowe...wówczas moge sobie pomału wszytsko porzadkować...


pewnie, im szybciej się za to zabierzecie tym więcej czasu będziesz miała na swoje 'powoli' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Wiecie co,zapytałam babci czy ma jakies przeczucia co do płci dzidziusia 🙂 to powiedziała ,ze to dziewczynka 🤪 że inaczej chodze w ciązy niz z Hubertem ,brzuszek mam inny i na boki mi idzie 🙂 zobaczymy czy się sprawdzi 🙂


Oby 🙂 Życzę Ci tego z całego serca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Hej Atuś 🙂

Moniu, a babcia to ma aż taką intuicję? zdumiewające, ale słyszałam o takich osobach, które widzą i wiedzą 😁

Moja kuzynka w ostatniej ciąży też tak miała że rozeszła jej się ciąża na boki i urodziła Martynkę... 🙂


Jak chodziłam z Hubertem no mówiła,że prawnuka bedzie miała 🙂 ale nie wiem czy jakies zdolnosci ma czy taka intuicje,zapytałam poprostu jak wnuczka babcię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Hej Ata 🙂 Jak się czujesz?Spałas coś?


Nic nie spałam, po obiadku poszłam z dziećmi na plac zabaw z koleżanką i jej córką Amelką (możecie kojarzyć ze zdjęć z nk) i spotkałyśmy jeszcze dwie koleżanki i było bardzo wesoło. Wszystkie razem pracowałyśmy kiedyś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka:0 jestem tu nowa... i mysle ze moge sie dołączyc do rozmowy... Monia powiem Ci ze ja jestem równiutko w 18 tyg i byłam dzisiaj u lekarza i powedział mi ze bede miała chłopaka i sama nawet juz widziałam jego narzdy hehe.. To moze sie przejdz i tez ci powie co bedziesz miała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...