Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 jakos mi sie nie bardzo chciało tu siedziec czasem tylko na nasza klase weszłam a tak to przeważnie spędzam czas poza domem fajna pogoda to i w domu nie chce mi sie nudzic 🙂 a co u was?? dzis dowiedzialam sie ze moja przyjaciółka tez jest w ciąży i jakos mi wesoło ciesze sie razem z nimi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
just4friends napisał:
🙂 jakos mi sie nie bardzo chciało tu siedziec czasem tylko na nasza klase weszłam a tak to przeważnie spędzam czas poza domem fajna pogoda to i w domu nie chce mi sie nudzic 🙂 a co u was?? dzis dowiedzialam sie ze moja przyjaciółka tez jest w ciąży i jakos mi wesoło ciesze sie razem z nimi 🙂 🙂


fajnie 🙂Masz rację,z takiej pogody trzeba korzystać 🙂
..a ja dziś byłam na zakupach i kupiłam,śliczne śpioszki i czapeczke z uszkami dla maluszka 🙂i kosmetyki również dla dzidzi,wydałam 100zł i byłam w szoku,najpotrzebniejszych kilka rzeczy i stówy nie ma:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu przesliczny brzuszek 🙂

tak was czytaja wychodzi, ze tylko ja mam taki wielki brzucholek:P
chociazmi sie on nie wydaje taki duzy,tylkookragły...i coś mnie dziwi ze tam dziewczynka mabyć 🤨

Aniu niestety dla maluszka wszystko jest drogie...ja już tez zaczynampomału kupowac..a w poniedziałek mam ogladac wózek...od znajomych odkupię może...

Just pozdrawiamy i zapraszamy częściej 🙂

a my bylismy na kawce u tesciów,a teraz ja mam randkę z żelazkiem,a maz jest jeszcze na placu zabaw z Batim...tak jest zafascynowany placem, ze go wyciągnac nie mozemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia,bo to zależy pod jakim kątek zrobi sie zdjęcie brzuszka i z jakiej odległości 🙂

Fajnie macie z tym placem zabaw,u mnie podobny stoi w parku,taki jak ostatnio miałaś na zjdęciach 🙂

to fakt,że drożyzna straszna 🤢 ale po trochu i kupi się wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie tyle co podbrzusze mnie bolało,a cały brzuch,to przez jelita..tak jest już dobrze.Okazało się,że to nie nerki tylko od kręgosłupa,mam skolioze,a to powoduje większy ból,ale z tym też narazie ok.Wyciągnęłam wczoraj stare balerinki,są płaskie i wygodne,bóle odeszły..może to też przez mały obcasik przy tamtych butach,nie wiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki 😘 😘 😘 😘
Ale mi dzien fatalnie zleciał 😞 😞 jeszcze w dodatku okropne mnie kolki łapią, zeszłam z 3 piętra i musiałam pod blokiem na ławce usiąś bo nie mogłam dalej isć, nie mogłam prawą nogą ruszyć. Seba mnie wniósł na góre, troche sie zmęczył 🙂 🙂 🙂.
Przespałam cały dzień, teraz w nocy bede buszowac po pokoju hehehe. przez tą kolkę nie czuje głodu, od rana jeszcze nic nie miałam w ustach i nawet nie jestem głodna.
.... hmm szukałam cos na temat własnie kolki na necie ale nic sensownego nie widzę 😞 😞 😞.
ale za to juz nie mogę sie doczekac poniedziałku ide do lekarza i mi powie juz na 1000000% czy bede miała tą wymarzoną córkę.
Wczoraj juz sie nie mogłam doczekac i na pocieszenie kupiłam spioszki, jak teściowa zobaczyła ale ja zamurowało! 🤪 🤪 🤪 🤪 powiedziałam ze nie bede sie przejmowac jej zabobonami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane...

Padnięta jestem strasznie...
Aniu dziękuję Ci za rady, to bardzo miłe z Twojej strony. Nam wszystkie dokumenty przygotował i pokserował doradca z biura developerskiego, oczywiście bez zaświadczeń o zarobkach 😉

w jednym banku chcą wyciąg z konta z ostatnich trzech miesięcy, trochę mi się to nie podoba, czy to legalne? Masz taką wiedzę?

Karolcia kwitniesz! A mówią że dziewczynka odbiera mamie urodę... 😉

Martuś ja też w 16 tygodniu poczułam pierwsze ruchy dzidziusia, dokładnie w poniedziałek 😁
I brzusio też mam taki mały że trzeba się domyślać, tyle że moja ciąża jest mniej zaawansowana... Zaklaszczę Ci dzisiaj 🙂

Moniu zazdroszczę Ci tych zakupów na ciuszkach, na mnie one działają jak terapia 😉 taki relaks, a jeszcze jak coś kupię fajnego to już w ogóle cała jestem zrelaksowana 😉

Atuś 😘
dzięki za towarzystwo przy śniadanku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
Hej Mandy 🙂
Pewno tesciowa się nie przejmuj kochana. Kazda z Nas kupuje juz po troszku 🙂

a kolki nic nie słyszałam o nich,wiec nie poradze Ci nic...



wiesz ja sie juz chyba przyzwyczaiłam do tesciowej, nie powiem ze mnie nadal wkurza, kiedyś ja bardzo słuchałam to co powiedziała było święte ale od paru dni zaczełam ja olewać heheheh
Robie to co ja chce a nie ona, troche sie wkurza ze juz jej nic nie mowimy dokąd wychodzimy itp. ale w koncu chce zyc własnym zyciem a nie jej głupimi pomysłami i powiedzonkami. hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie było mnie przez chwilke..

Karolcia dziękuje za oklask 🙂

Mady nie wolno głodzić się cały dzień,a dzidziuś też jest pewnie głodny..?

Toja tak to prawda banki biorą historie rachunków,raczej legalne..Muszą zobaczyć czy wpływ masz taki sam,tj zaś o zatrudnieniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Dzięki Aniu 😘 😘

trochę mnie to zdenerwowało, bo dużo płacę kartą i będą wszystko o mnie wiedzieli...

Mady dobrze powiedziałaś teściowej 🙂


nie ma za co,to dla nich nie będzie wielkie halo,będą tylko patrzeć na wpływy comiesięczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...