Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Toja napisał:
Zrobiłam pyszny sos do spaghetti, normalnie mój wynalazek!
najpierw pokroiłam drobniutko całą średnią cebulę,
jak się zeszkliła na oliwie dorzuciłam pieczarki pokrojone w plastry, jak trochę zmiękły to dorzuciłam kilka plastrów suszonych pomidorów pokrojonych w kosteczkę, potem jak wszystko się poddusiło zalałam to połową zagęszczonego soku z pomidorów (w takich małych kartonikach 500g). na koniec jeszcze garstka świeżych listków bazylii posiekanych, troszkę soli, bo pomidory suszone są słonawe, pieprz i oregano.
Mówię Wam jestem z siebie dumna!


Gratuluję, skorzystam kiedyś z przepisu 🙂

Toja ja mam w telefonie necik, podłaczylam sobie laptopa pod komóre i mogłampoczytac co piszecie:P


Teraz kochane zmykam poleżec, a pózniej jade do McDonalda z synkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola, dzięki 😘 😘

Mam nadzieję że Wy nie za często do tego McDonald's jeździcie...
W tym jedzeniu jest takie świństwo które wpływa na komórki mózgowe... Tak jak w chipsach i chrupkach... U dzieci które często jedzą takie rzeczy częściej też rozpoznaje się ADHD...
Byłam na szkoleniu...
Nawet mama w ciąży jak to je to źle to wpływa na maluszka w brzuszku i jego rozwijający się mózg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja dobrze wiedziec,choc ja tam żadko zagladam..

Ale jestem padnęta,synio mnie wymęczył 🙂 Teraz zajadam obiadek i czekam na siostre 🙂 Bardzo się ciesze z jej przyjazdu bo zostaje na noc 🙂 nie będę sama 🙂Więc kochane moje brzuszki juz nie zaglądne do Was dziś 😞Trzymajcie sie cieplutko moje Kruszynki,do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zagapiłam od Karoli i wyszłam z lapkiem przed dom. Internet jeszcze sięga z domu więc spoks...
Tylko kiepsko widzę to co na ekranie bo słońce mocno świeci...

Przeglądałam kołyski na Allegro. Zanim przeprowadzimy się do nowego mieszkania dzidziuś pewnie będzie miał jakieś 2 miesiące i tak się zastanawiam czy nie lepiej w tym naszym ciasnym pokoju nie wstawić kołyski dla dzidziusia, bo po prostu łóżeczko zajmie bardzo dużo miejsca i już w ogóle nie będzie się jak ruszyć...

o na przykład coś takiego:
http://www.allegro.pl/item618419073_super_kolyska_dla_twojego_dziecka_gratis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napisałam do niej smsa... Nawet nie wiem jak ją pocieszyć, teraz nie ma takiego słowa które przyniesie ulgę...
Kochana Atusia...

Łeb bym ukręciła tej jej lekarce, która na usg genetyczne nie wysyła kiedy trzeba, chałturę odstawia a nie opiekę medyczną...
Przecież dopiero co Ata był u niej prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny, widzę ze juz wiecie, 😞 😞 😞 😞 😞 😞
hmmmm jesli chodzi o jej lekarza to lekarka była wielkie G........!!!! WARTA!!!! mam żal sama do siebie ze nie namówiłam Aty na innego lekarza!!!! 😞 😞 😞: 😞
ja chodzę prywatnie i płacę tylko 100zł za wizytę, ona chodziła na NFZ!!!!!!! dlaczego ona wtedy nie poszła ze mna do lekarza?????????????????????????? może by było wszystko w porządku?? Dziewczyny jeśli któraś z Was chodzi do Gin. na NFZ to zrezygnuje czasami lepiej jest wydac tą kasę a miec pewność na 100%, i przynajmniej USG co wizytę a nie co dwa miesiące!!!!
To tylko taka moja sygestia. na NFZ to ja mogę isc ze skaleczonym palcem a nie ciążą!!!!!
koncze, bo wyć mi sie chce jak bobrowi!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady wlasnei mialam to pisac, ze podejrzana mi ta lekarka byla, ze tak zadko Karoli robila usg. Karolka chciala zmienic lekarza i nawet kogos tam wybrala.A to z tymi ginami na NFZ to niestety prawda, bo i ja sie przekonalam,ze warto dac pieniazki i miec fachowa opieke. Rozumiem ja, bo sama jestem w ciazy, ktora neistety nie wiem czy donosze do konca;(((((((((((((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To straszne,ze te kobiety ktore tak dbaja o siebie i pragna tego malenstwa taka tragedie przechodza..inne pija,pala az strach pomyslec co jeszcze robia i rodza zdrowe donosone dzieci..to jest niesprawieliwe nie potrafie sobiewyobrazic tego bolu po stracie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...