Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
wczoraj już nie miałam siły tu zajrzeć.
Jestem u teściów.

Nie potrafię tak pisać jakby nic się nie stało... Więc na razie dam sobie spokój.

Pisałyście o tym że Ata się nie oszczędzała. To nie jest jej wina. Wiele kobiet, które mają dzieci i zachodzą w kolejną ciążę nie zmienia swojego planu dnia jeśli się dobrze czują. Po prostu mają obowiązki i tyle. Moja mama tak robiła i robiła tak Ata, po prostu była matką dla swoich dzieci i żoną dla swojego męża. Tak jest na całym świecie.

udanej, słonecznej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
M i P napisał:
Karolcia a Tobie juz jakis lekarfz zasugerowal ze raczej dziewczynka jak dobrze pamietam? 🙂 tak?


tak Martuś...ja miałam wizyte w 18tc i wówczas mój lekarz powiedział ze dziewczynka, a na 100% powie mi 4 maja 🙂
jednak po 5 dniach trafiłam do szpitala i tam również mi powiedziano tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina80 napisał:
M i P napisał:
Karolcia a Tobie juz jakis lekarfz zasugerowal ze raczej dziewczynka jak dobrze pamietam? 🙂 tak?


tak Martuś...ja miałam wizyte w 18tc i wówczas mój lekarz powiedział ze dziewczynka, a na 100% powie mi 4 maja 🙂
jednak po 5 dniach trafiłam do szpitala i tam również mi powiedziano tak samo 🙂


Karola napisz nam też koniecznie 🙂 ale myślę,że tlko się potwiedzi u Ciebie dziewczynka,taka mała kochaniutka,ale masz super!!!!ja też bym chciała dziewczynkę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupilam w sklepie z odzieza ciazowa-taki typowy sklep. tam sa raczej drogie rzeczy -sprzedawana 2 pary po 64 zl.sa mega wygodne i nei opinaja. mysle ze mozna taniej znalezc, mzoe nawet w gattcie?ale ja na szybko kupowalam bo gdzies tam wychodzilismy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
ja kupilam w sklepie z odzieza ciazowa-taki typowy sklep. tam sa raczej drogie rzeczy -sprzedawana 2 pary po 64 zl.sa mega wygodne i nei opinaja. mysle ze mozna taniej znalezc, mzoe nawet w gattcie?ale ja na szybko kupowalam bo gdzies tam wychod.


a wygodne są??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sa super! i material jest taki fajny przy brzuszku i maja jakby wiecej materialu z przodu niz z tylu dzieki czemu brzuszka nie opinaja. one sa z podwyzszonym stanem-mi takie bardzo odpowiadaja(jak przymajteczkach ciazowych z podwyzszonym stanem) ale spokojnie mysle ze mozna znalezc tansze bo w typowych sklepach ciazowych zawsze jest drogu-przynajmniej u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
sa super! i material jest taki fajny przy brzuszku i maja jakby wiecej materialu z przodu niz z tylu dzieki czemu brzuszka nie opinaja. one sa z podwyzszonym stanem-mi takie bardzo odpowiadaja(jak przymajteczkach ciazowych z podwyzszonym stanem) ale spokojnie mysle ze mozna znalezc tansze bo w typowych sklepach ciazowych zawsze jest drogu-przynajmniej u mnie.


może też kupie jedne 🙂 a jesli chodzi o majtochy to kupiłam takie wieksze dla puszystych pań,za 3 zł hihi,ale powiem Wam,że są wygodne,bawełniane,więc przewiewne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za majtochami chodizlam bardzo dlugo...wkurzalam sie strasznie bo mimo mojego malego brzuszka, strasznie mnei stare opinaly , ze az mnei mdlilo ...nachodzilam sie, nawet po sklepach ciazowych i wiecie gdzie znalazlam? w SMYKU- taki sklep z dzieciecymi zabwkami i ubrankami. kolo 20 zl kosztowaly-bawelniane, rewelacyjne. w porowananiu do ceny w sklepie ciazowym-74zl za 2 pary to jest cos 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
ja za majtochami chodizlam bardzo dlugo...wkurzalam sie strasznie bo mimo mojego malego brzuszka, strasznie mnei stare opinaly , ze az mnei mdlilo ...nachodzilam sie, nawet po sklepach ciazowych i wiecie gdzie znalazlam? w SMYKU- taki sklep z dzieciecymi zabwkami i ubrankami. kolo 20 zl kosztowaly-bawelniane, rewelacyjne. w porowananiu do ceny w sklepie ciazowym-74zl za 2 pary to jest cos 😉


dobrze wiedzieć,wejdę do Smyka i zobacze jak będe w galerii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...