Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziweczyny 🙂 🙂 widze ze na ciekawy temat rozmawiacie , ja tez bym wolała naturalnie urodzic myśle ze juz gorzej mnie boleć niebedzie jak bolało jak miesiaczke dostawałam jesli chodzi o zniczulenie to w kregosup to bardzie sie boje tego zniczulenia 🤢 🤢 ,a czemu pisałyscie ze bedziecie miec cysarke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
M i P napisał:
dokladnie 🙂 ja dzis stwierdzilam,ze jak wroce od gina i wsyztsko bedzie w miare dobrze to ide do fryzjera:P jakis kolor rzucic sobie bo wygladam zle:/


Będzie dobrze tak więc super,że idziesz do fryzjera(poprawia samopoczucie 😎 🤪
..tylko Martulka po zdjęciach widziałam,że ładnie wyglądasz 😉A w blondzie jest Ci naparawde ślicznie 🙂

ogladam pościel na allegro jak coś ciekawego znajde to dam Wam linki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej dzieczyny no to przykro mi ,ja to sama jeszcze niewiem jak to bedzie ze mna , nic mi ostatnio doktorka niemuwiła ale to sie wszystko okaże jak 11 maja pojade też tak sie boje że mi powie cos złego ...zresztą same wiecie posobie ale cały czas powtarzam sobie ze bedzie dobże ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj sie dowiem czy wystarczajaco oki 🙂 w sumie powiem wam ze chcialabym jzu tego 11 maja jechac do lodzi i sie tam polozyc,bylabym spokojniejsza.

a jezeli chodzi o wade ania twoja to wydaje mi sie ze nie bedzies zmiala cesarki(masz mala wade),ale pogadaj z lekarzem i przede wsyztskim ze swoim okulista, abyw ada duzo ci sie nie pogorszyla- bo to jednak jest wysilek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...