Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
a Ty Mady widzisz naszych pożeraczy,czasem zaglądają do nas,tylko zastanwaia mnie dlaczego nie zabiorą oklasków przy nas tak jak wczoraj to zrobiły.. 🤨 🙂



hehehe tak tak widzę jak wchodzą 🙂 🙂 🙂 🙂:
dziwi mnie to czego szukaja na forum wrześniowym??? skoro sa z innego miesiąca, może chcą sobie zmienic termin porodu na wrzesień?? 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😁 :laugh: :laugh:
ale to nie w ich mocy i dlatego zadowalają sie oklaskai wrzesniowymi hehehhhhehehe DZIECINIADA!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia85 napisał:
wiecie co dziewczyny ostatnio byłam w takim warzywniaku i były tam truskawki juz ale 40 zł za kilo, troche korciło mnie zeby kupic ale poczekam jeszcze chwile i u mnie beda


o matko 40zł za kg 🤪 strasznie drogo,ja kupuje za 5 zł wielką pake mrożonych,też są bardzo dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
wcinam teraz wafle pełnoziarniste,coś ostatnio mam na nie smaka:P
..a korzystne jest to dla dzidzi,bo mają błonnik 🙂





A te wafle pełnoziarniste to kupujesz w piekarni czy w zwykłym spożywczaku???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Ania i Misza napisał:
wcinam teraz wafle pełnoziarniste,coś ostatnio mam na nie smaka:P
..a korzystne jest to dla dzidzi,bo mają błonnik 🙂





A te wafle pełnoziarniste to kupujesz w piekarni czy w zwykłym spożywczaku???


w biedronce są 🙂 🙂polecam można zjeść dużo i raczej się nie tyje,bo po czym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok dziewczynki kochane ja zmykam, własnie moja babcia wróciła z dializy i chciałabym pojechac ją odwiedzic, troche daleko do niej mam, myslałam zeby pojechac skuterem ale troche sie boje, może mamcia da mi autko, to sobie pośmigam po polnych drogach, przypomne sobie jak sie prowadzi autko heheheheh
papołki kotki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
ok dziewczynki kochane ja zmykam, własnie moja babcia wróciła z dializy i chciałabym pojechac ją odwiedzic, troche daleko do niej mam, myslałam zeby pojechac skuterem ale troche sie boje, może mamcia da mi autko, to sobie pośmigam po polnych drogach, przypomne sobie jak sie prowadzi autko heheheheh
papołki kotki 🙂 🙂 🙂


Mady uważaj na siebie,jedź ostrożnie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny i nasz nowy wrześniowy brzuszku Dee 🙂Aneczko piękne kwiaty i pysznie wygladające truskaweczki:P Oklask dla Ciebie 😆 Karola gratuluje Natalki 🙂 Ja dopiero weszłam bo całe popołudnie przespałam 🤢 taka padnieta byłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
Hej dziewczyny i nasz nowy wrześniowy brzuszku Dee 🙂Aneczko piękne kwiaty i pysznie wygladające truskaweczki:P Oklask dla Ciebie 😆 Karola gratuluje Natalki 🙂 Ja dopiero weszłam bo całe popołudnie przespałam 🤢 taka padnieta byłam 😮


ja przez ostatnie dni też non-stop spałam,chyba pogoda tak wpływa na nas.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂Matko ale jestem ciężka jakaś,przejedzona chyba,wogóle zmęczona jestem,niby fajnie bo to moje imieniny ,goście,pogaduchy ale męczacy to był dzień i prawde mówiąc mam nadzieje,że to koniec gości na dzis,może to nieładnie z mojej strony ale padnięta juz jestem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dziękuje za życzonka,kwiatuszka i oklask 🙂 🙃 Kochana jesteś 😘

No tak Mimi,niby nic takiego ale siedzisz i jesz i gadasz i w sumie cały dzień ktos wpada i znowu te same pytania o ciąze i wogole 🙂 eehhhh...zmęczona jestem,zaraz synio wpadnie wykąpie go i położe sie wcześniej spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie Aniu miałam Cie zapytać bo Ty jestes z Łodzi, w jakim szpitalu zamierzasz rodzić??Bo ja jestem teraz rozdarta między Lublinem a Łodzią i nie wiem gdzie bede rodzić 😞 Czeka mnie przeprowadzka do meza, urządzanie mieszkania i jestem zupełnie rozbita, bo nie wiem czy lepiej urodzic tu u siebie i potem pojechac tam z dzieckiem, czy poprostu już tam w Łodzi, tylko ze tam ja nie znam w ogóle lekarzy ani nie wiem jak jest ze szpitalami..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...