Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja dzisiaj gonie do mojej Kasi na urodzinki 🙂Tylko chce wczesniej z domu wyjsc bo chce zajrzec jeszcze na szmatki 🙂Może coś ciekawego znajde,dawno nie byłam 🙂
A kupiłam sobie na allegro fajne czerwone rybaczki i teraz czekam aż listonosz mi je przyniesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
nie wiem, czy wczoraj Wam sie chwalilam, ze obcy- czyli miesniak ustal w miejscu i zaczyna maleć 🙃 🤪 🙃


Nie Karola ,nie chwaliłas sie,taka wspaniała wiadomośc a Ty dopiero teraz mówisz 🙂 🙂Bardzo się ciesze 🙃 To jest naprawdę bardzo dobra wiadomosc 😘 aby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Miałam Was się pytac dziewczyny 🙂 Kupowałyście gazetke Mjak mama z płytka do cwiczeń prawda?I co cwiczycie? Ja przyznam sie ,że nawet nie oglądałam tej płytki ☺️ nie wiem co tam jest,a co dopiero miałabym cwiczyc:P


Monia wstyd sie przyzanc moja płyta w folii jeszcze lezy...
gazetke przeczytałam i to na tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Kar_ola napisał:
nie wiem, czy wczoraj Wam sie chwalilam, ze obcy- czyli miesniak ustal w miejscu i zaczyna maleć 🙃 🤪 🙃


Nie Karola ,nie chaliłas sie,taka wspaniała wiadomośc a Ty dopiero teraz mówisz 🙂 🙂Bardzo się ciesze 🙃 To jest naprawdę bardzo dobra wiadomosc 😘 aby tak dalej 🙂


ja zmniejszy sie to moze nawet poród naturalny bedzie...
bo wczoraj mi gin powiedział ze teraz to nawet nie ma jak cesarki zrobic, bo tam gdzie cięcie tam miesniak........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry najsympatyczniejsze brzuszki na forum 🙂 🙂 🙂

Ja już pośniadaniu,zrobiłam sobie bułeczke i kanapeczke z duuużą ilością sałaty i rzodkiewek:P później truskaweczki tureckie wchłonęłam,ale to nie to samo co nasze poleskie.. 🤨

zabranych oklasków nie skomentuje,bo widać,że gówno zawsze będzie śmierdzieć,także należy je onijać:laugh:

Karola powinno Ci przejść jak poleżysz troszkę 🙂

Mady oklask dla Ciebie! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...