Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Jutro idę do swojego gin ciekawe co mi powie,chyba nie będę miała usg,może jutro mi odpuści.

Dzisiaj to długo nie posiedzę,mam jakiś dziwny nastrój 🥴 taka jestem podenerwowana,taki dzień miałam dziwny i syn jeszcze nie chce mi spac,a ja taka zmęczona już jestem 😞



chyba wszystkie tak dziwnie się dziś czujemy.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania i Misza napisał:
strasznie chce żeby w końcu przyszła wiosna! 😞 bo w takie zimno nie mam ochoty nosa wystawić za drzwi..


A KTO BY NIE CHCIAŁ... JA MAM JUŻ NAWET WYCIĄGNIĘTE CIUCHY WIOSENNE, BO WYDAWAŁO SIE ŻE WIOSNA SIE ZJAWI NIEDŁUGO... A TU CO... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja wróciłam z cudownego spaceru, chociaz wietrznego i paczka na mnie czekała. Jak sie okazało ze szpitala w którym bede rodziła. Paczka, a w niej mnóstwo ksiazek o diecie w ciazy, dla karmiacych mam, o przwijaniu...piekna ksiazka napisana przez tutejszych lekarzy o całej ciazy- co, gdzie, kiedy,jak...
Normalnie zaskoczona jestem na maxa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Wow super,jestem pod wrażeniem 🙂 To znaczy ,że jakiś ekstra szpital macie 🙂Dba o swoje pacjentki nawet wtedy gdy nie ma ich jeszcze na oddziale 🙂 to dobrze o nich świadczy 🙂




fajnie jakby tak było wszędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Monia nie wiem czy extra, bo jedyny w miescie...ale nie narzekam...pierwszy poród mialam w nim i było ok, wiec teraz mi sie wydaje, ze dbaja o to, aby nie jeżdzic do innych miast tylko zostawac u nich...
a co do paczki to naprawde wow:laugh:
pełno próbek...i co najwazniejsze wykaz telefonów do połoznych, poradni wszytskich...no super !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam czwartkowo 🙂
Alw wczoraj się wszystkie posypałyśmy... po kloei poszłyśmy spać. Zaskoczona byłam, jak zobaczyłam, że nie ma co pisać 🤪 , ale przynajmniej wiem co i jak 🙂

Mam nadzieje, że jesteśćie wyspane, moje wrześniowe brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, oklask dla Ciebie na dobry początek dnia 🙂

Dzisiaj mam mieć tych moich właścicieli mieszkania 🤔 . Troche musze posprzątać, bo zapuściłam nieco mieszkanie... Niewiem dokładnie kiedy będą, bo nie jesteśmy konkretnie umówieni, ale pasuje ogarnąć, poza tym musze obiad zrobić, bo mam tylko odrobine zupy. Normalnie, na samą myśl mi sięnie chce 😞, ale siła wyższa.
Niewiem kiedy tu zaglądne.
Życze za to miłego przedpołudnia i dobrego samopoczucia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...