Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.
Ja dzis w bardzo dobrym nastroju.
Wyspana, bez dreszczy, lekko gardło boli, ale i to zwalcze z czasem. Spałam 13h, jak nigdy:P

Mam rówież nadziję, ze zgramy się w kilka na forum, bo ostatnio to cięzko 🙂

Monia ciekawe jak Ci tam chwile, z mezulkiem mijają??
Ata napisz co tam po wizycie lekarskiej.
Moni fajnie, że wszytko ok, duzy chłoptas rośnie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki moje kochane:P Ja tylko na chwilkę 🙂 nie wiem kiedy te zaległości na forum nadrobie ale teraz nadrabiam zaległości z mężem:P Niestety w piątek już wyjezdza 😞 dlatego cenna jest dla nas każda najmniejsz chwilka...

Toja wszystkiego najlepszefo z okazji urodzinek 🙂Oklask for you z tej okacji 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki!!!Ja też dzisaj troche dłużej sobie pospałam hehe 🙂Toju wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, szczęścia, zdrowia, pomyślnosci i spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń 🙂 😘 )Mady życzę Ci milego pobytu u mamusi, a Tobie monia milutkich chwil z mezulkiem 🙂 🙂 🙂 Ata powodzenia u lekarza, trzymam kciuki, bedzie dobrze, wierze w to 😉 Ja też powoli zmykam, bo moj maż tak się rozleniwił na urlopie, że jeszcze spi 🤪 🤪 ide go obudzić:P :P Miłego dzionka kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Bąbelki dziękuję za piękne życzenia 🙂 😘 😘

Ja od rana na chodzie 😎 . Najpierw poszłam do mamy do laboratorium zrobić sobie takie specjalne badanie na te moje płytki krwi (ponoć dokładniejsze na jakimś cytrynianie) no i jeszcze dodatkowo elektrolity, żeby sprawdzić przez co takie ciśnienie niskie i morfologia słaba... Kierowniczka laboratorium zgodziła się zrobić badanie za friko 🙃 🙃 więc taki pierwszy prezent urodzinowy dzisiaj 😉

Mężuś mi przez telefon śpiewał sto lat 🙂 kochany mój... 🙃

A piesek moje siostry w prezencie zwymiotował mi na pościel przed chwilą... 🤪 masakra, bleee

Cześć Atus 🙂
i co powiedziała pani doktor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Toja, jeszcze raz wszystkiego naj...


Mam:
- powiększona tarczycę i dostałam skierowanie na hormony, idę w poniedziałek (bardzo możliwa przyczyna poronienia)
- dziwny pieprzyk na lewej nodze (dermatolog natychmiast i prawdopodobnie do wycięcia)
- i w dalszym ciągu nie dostałam nic na spalenie pokarmu 😞

Masakra, po co mi to było... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
taki mały york za dużo z siebie nie wydusi, ale tak czy siak okropieństwo...

Kurcze z tarczycą to nie przelewki, moja przyjaciółka, w naszym wieku, bierze leki cały czas i pewnie już do końca życia...

z pieprzykiem to pewnie jak najszybciej, tym bardziej że lato tuż tuż

a może są jakieś domowe sposoby na spalenie pokarmu?
Swoją drogą to mi chyba zaczyna się produkcja pomału, rano jak się myłam zauważyłam takie białe zaschnięte coś na lewym sutku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do pokarmu, to bardzo możliwe, że już masz 🙂
A domowe sposoby na spalenie, to nie odciągać i nie karmić, w moim przypadku nie działa, bo pojawiają się nawały pokarmu, a jeszcze tego mi brakuje...

Tarczyce moja mam miała wycinaną , a wcześniej długo ją leczyła i moja siostra miała też jakieś problemy, więc możliwe...

I do tego ten pieprzyk...


🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...