Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
super sen 🙂 🙂

no i poród w nim taki błyskawiczny!!!

My wózek dostaliśmy wczoraj dopiero 😉

właśnie mi się przypomniało że dzisiaj piątek i targ jest!!! A ja chciałam papierówek, więc lecę!

potem jeszcze zajrzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
grzecznie byłam spacerkiem 😉

ale za to nie było papierówek... No co za targ! Kupiłam inne sezonowe jabłka, pan powiedział że na wtorek może papierówki przywieźć, ale co mi wtorek, jak ja chcę dzisiaj!

Kupiłam też winogrona i śliwki, ale to już w sklepiku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam i generalnie jestem zadowolona 🙂 praktycznie wszystko mam (mleko i herbata oczywiście zakupiona wg zaleceń "cioci" Karoli :laugh 🙂, jedynie muszę tylko jeszcze o aptekę zahaczyć ale to już w przyszłym tyg. 😆

AAA tak przy okazji kupujecie może wodę do oczyszczania i nawilżania noska dla Maluszków?? Bo ja się zastanawiam w sumie dla dorosłych ona jest rewelacyjna, ale nie wiem jak to z dzieciaczkami 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście powstrzymywałam się od kupienia ciuszków i wyszłam tylko z jednym kafcianiorem :laugh:

Generalnie to mi cieplejsza czapeczka potrzeba dla Kluski ale nie było zbytniego wyboru a różowej nie chcę. Zresztą ceny takiej czapuli powalające są - od 18zł do 25zł kurde jak dla mnie to już przesada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:


miałam dzis sen: zabrali mnie o 22.14, a o 22.20 już malutka była na świecie...ubrana w swoje cieszki i podana do karmienia...od razu chwyciła cycusia i piła a mnie nawet macica w tym momencie nie bolała...possałam pare minut i zasnęła z buzka otwartą- taka słodka mała kluseczka...różowa cała....a najlepsze je to ze wszystko działo sie na Korsyce:P:P:Pale zem se wymysliła co??:P:P

ja juz chce Natalkę...normalnie wzbiera we mnie miłośc do tej kruszynki po tym snie... 🙂


Świetny sen, nawet godziny zapamiętałaś :laugh: :laugh:
Miejsce porodu też niczego sobie... :laugh:

Każda z Nas chce już Maleństwo mieć przy sobie, jeszcze tylko troszkę ... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola ja mam sól morska STERIMAR, ale to dlatego bo Bartkowi nieraz musze wyczyścic nosek, a mamy piece i powietrze w sezonie grzewczym bardziej suche 🙂
sól fizjol. kupuje do przemywania oczek...i spirytusik do pepuszka 🙂

a ja posprzatałam 🙂teraz juz obiadek szykuje, bo Tomek niedługo wroci, a potem jedziemy po synka- wkoncu bo jakoś za cicho bez niego 😉

wieczorem mam do przesadzenia dwa kwiaty...a i na balkon kupiłam sobie komarzyce...mam nadzieje, ze cos podziała na te wstręciuchy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.wymarzonyogrod.pl/portrety_roslin/pokaz/291

podsyłam link bo nie mam teraz aparatu w domu, ale jak posadze w korytko to zrobie i ci wkleje...powiem ci, ze maja specyficzny zapach, nawet ładny i podobno on tak działa...ja dzis kupiłam 3 sadzonki po 1,50 🙂
moja teściowa była gdzies na grillu i wlaśnie tam tak zachwalali, i sama stwierdziła, ze komarów nie bylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki,
wróciłam przed wczoraj z nad jeziorka. Troche sobie odpoczełam. Teraz juz ostro ruszam z pakowaniem i czekamy ...
Testy na paciorkowaca wyszły ujemne 🙂 . Ale niestety te próby wątrobowe nie 😞 . Lekarz powiedział że źle nie jest ale dobrze też nie. Przeszłam na diete wątrobową , łykam tabletyki. I w poniedziałek mam zrobić ponownie badania krwi.
Jak nie będzie poprawy to niestety będe musiała we wtorek do szpitala jechać 😞 .
To tak w skrócie tyle u mnie. Kurczaki mam do nadrobienie prawie 100 stronek, nie wiem czy dam rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Karola dzięki 🙂

mąż wstał, zjedliśmy śniadanie i zabieramy się za półki 🙂 ale się cieszę 😁 😁 😁

Moni a czemu miałaś robione te próby wątrobowe?


Hej Toja,
Bo wszystko mnie swędzi i było/jest podejrzenie o cholestaze ciążową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany mnie też ostatnio wszystko swędzi, tylko ja tak czasem reaguje jak się czymś denerwuje a mojemu A w pracy coś nie za bardzo idzie i ciągle jakieś problemy wychodzą to razem z nim przeżywam no i trochę się martwię 😞

Mam nadzieję, że nic mnie na koniec ciąży nie dopadło 🥴
na wszelki wypadek powiem lekarzowi też o tych swędzeniach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
Ja tez mam nadzieje że to nerwy lub cos innego. Narazie sie nie stresuje, bo im więcej o tym mysle tym wiecej mnie swędzi. Więc może to moja jakaś autosugestia. Ale wolałam sprawdzić. Z 3 punktów tych wyników 1 był w normie 2 minimalnie przekroczony a 3 już tak sporawo. Dlatego lekarz powiedział że nie jest źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni pewnie masz rację, jesteśmy trochę przewrażliwione bo wiadome, że boimy się o Maleństwa i wystarczy, że zaswędzi nas w jednym miejscu to zaraz w innym i panika gotowa.

Mam nadzieje, że następne wyniki wyjdą już lepsze i obejdzie się bez szpitala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam taka nadzieje, zobaczymy w poniedziałek. Już nie szaleje z jedzeniem- gotuje sobie na parze. Zero smazonego i Pepsi 😞 . Śmieje się że juz pora przestawic sie na taka dietke , bo niedługo i tak sie dobre jedzonko skonczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...