Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc Dziewuszki.

Asia widze ze ty tak samo masz jak ja, cos mnie dreczy to nic nie mówie a pożniej juz nie wytrzymuje i wyje jak bobr..... hehehehehe
a tak poza tym co słychac w szerokim świecie????
Asiek ale Ci zazdroszcze tej soliny ja tez tam chce.!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Hej Mady!!!
Asiu urocze zdjecia znad Soliny!!!
wy nad morze na drugi rok, a ja w góry i nad Soline:P





Kar ola oj bardzo chetnie bym pojechała nad morze wstyd sie przyznac ale jeszcze nie byłam nad naszym Bałtykiem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
Hej Mady!!!
Asiu urocze zdjecia znad Soliny!!!
wy nad morze na drugi rok, a ja w góry i nad Soline:P





Kar ola oj bardzo chetnie bym pojechała nad morze wstyd sie przyznac ale jeszcze nie byłam nad naszym Bałtykiem 😞 😞 😞


no wiesz, macie daleko...ja mam dzieki autostradzie 1h drogi,a tak zawsze 3h to tez nie jezdzilismy...
chociaz w tym roku tez jeszcze nie bylismy i raczej juz nie bedziemy...
ja za to byłam tylko raz w górach 😞 a tak je pokochałam, ze szok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja niedziela tez fajnie mineła 🙂
cała rodzinka- rodzice i siostra z rodzinka bylismy na działce do wieczora 🙂
zaliczylismy kapanie, bujanie i na koniec grilla 🙂
chłopaki padli wieczorem od razu po kapaniu 🙂

no tylko mój Bartus ma kare...czekamy na poprawe...wiec dzis zero bajek, dworu i wogóle...musi zrozumiec że błedy robi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co cos wam napisze, miałam tego nie pisac bo pomyslicie ze ja juz przesadzam, albo mam obsesje na punkcie tesciowej albo cos w tym stylu.
Pamietacie jak pare miesiecy wstecz pisałysmy na forum na temat kupowania ubranek i itp. ,no pamietacie 🙂
a ja pisałam ze nie kupuje za duzo bo mnie tesciowa opierdala ze nie powienno sie kupowac bo to zawcześnie, ale i ja tak cos tam sobie kupiłam jedna lub dwie rzeczy 🙂 🙂 o których ona wie. a wczoraj sie mnie pyta ile mam rzeczy juz zakupionych dla dziecka, to jej odpowiedziała ze tylko tyle co tu w szafie, wiec ona mi zaglada do szafy( mnie juz w tym momencie ciśnienie podskoczyło chyba do 200, nie nawidze jak ktos mi grzebie w moich rzeczach!!!)
i ona do mnie z pyskiem: "ze dlaczego nic nie kupiłam, ze teraz to ja czasu nie bede4 miała, bo mam lezec, a dziecko zabiore ze szpitala chyba W PIELUCHACH a co i tak nawet pieluch nie masz,nic nie masz, o sobie myslisz o a dziecku nie pomyslisz, na mnie nie mliczyc bo ja czasu nie mam, bo musze sie zajmowac babcia, twoja matka pracuje co drugi dzien to niech teraz ona sie martwi za Ciebie, jak ty nie potrafisz"

wiecie co po tych słowach, przewyłam pół nocy!!! s juz szlag trafiał!! a wiecie co teraz robie 🙂 🙂 🙂 Pakuje WALIZKI WYPROWADZAMY SIE 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
moja niedziela tez fajnie mineła 🙂
cała rodzinka- rodzice i siostra z rodzinka bylismy na działce do wieczora 🙂
zaliczylismy kapanie, bujanie i na koniec grilla 🙂
chłopaki padli wieczorem od razu po kapaniu 🙂

no tylko mój Bartus ma kare...czekamy na poprawe...wiec dzis zero bajek, dworu i wogóle...musi zrozumiec że błedy robi...


to co on nabroił???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...