Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
ooo zapewne 😉 ja pamiętam jak byłam mała zawsze chcialam nosic okulary, ale miałam dobry wzrok i czasami plakałam mamie ze chce okulary pomimo wszystko 😆


Tyle tylko, że Mateusz jest zły, bo ona ma zdrowe oczka i nie musi nosić okularów, jako jedyny w domu:laugh: i złości się, bo uważa, że my mamy fajnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej moje kochane!

Bogu dzieki,ze ten dzien sie juz skonczyl 🤢
Nabiegalam sie dzis po centrum handlowym w poszukiwaniu skafanderka dla Phillipka,wcale nie bylo to takie proste,poniewaz moj maz okazal sie paskudnie wybredny!!! 😠 a to kolor nie taki,to nadruk misia sie nie podobal itd... myslalam ze mnie szlag trafi!!! 😠
Ale wkoncu kupilismy 🤨 i mnie sie nie podoba 🤨 ale juz nie chcialam robic cyrku.

mimi,jak ja Wam zazdroszecze,ja tez bym chciala jechac do rodzinnych stron 🤨

atus,kochanie glowa do gory,po kazdej burzy przychodzi slonce,daj sobie wiecej czasu by to wszystko poukladac na nowo.
Im wiecej dasz sobie czasu tym bedzie to mocniejsze,wszystko co robi sie szybko,rownie szybko sie niszczy. 😘

karola83 nalesniczki,dobry i smaczny pomysl mialas 🙂 ja zrobie w poniedzialek na obiad
Twoja Lucja to naprawde duza panienka 🙂

zmykam poodpoczywac,zanim malenki sie obudzi do cycusia 😉
dobrej spokojnej nocy kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na chwilke wpadlam 🙂 Dzisiaj rano wstałam, bo mały mi cos marudzil 🤨 ale teraz juz zasnął 🙂
Zdążyłam sobie sosik zrobić dzisiaj na obiadek dla nas,no i jakos z mężem musimy wybrac sie do kosciola do spowiedzi, bo za tydzien te chrzciny i juz nie chce odkladac tego na potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...