Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki zagladałam tu przedetem ale nikogo niebyło mnie złapało przeziebienie pije jakis syropek i wocham olejki na karati troche lepiej musze uwazac zeby niunia sie niezaraziła, moj szkarb spi je i śpi a jak rosnie rosnie w oczach ehh jak ten czas leci 🙂 myslałam zeby ją wziac na spacer ale tu taka pogoda dziwna niby słonce swieci a wiatr podwiewa zimny i chyba dzis odpuszcze sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my własnie po spacerku 🙂
T z Batim u lekarza był, gdyz zaczał młody goraczkować 😞okazało się, że leki nie pomagaja, jest coraz gorzej, bo ospa sie rozwijała 😲 także syn zakropkowany 😉
Natalce podobno nie grozi, gdyz w takim młodym wieku, ospa nie atakuje, przynajmniej Nasz pediatra nie słyszał 🙂
Asiu zdrówka zycze, oby przeziebienie odpusciło szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola fajoskie te buciolki są, sukienusia też śliczna zresztą.

Macie pozdrowienia od Toji, pisała, że Anulka grzeczna, śpi i je. A i tęskno jej za Wami.


A my zaliczyliśmy miasto we 3-czkę, zakupiam sobie sweterek dłuższy na zimę. Jeszcze mam troszkę brzuszek ale i tak już nie jest źle, myślałam że będzie o wiele gorzej.
Muszę się Wam pochwalić, że w 5 tyg udalo mi się schudnąć 22kg! i zostało jeszcze 6kg! 🤪
Nawet mieszczę się w swoje spodnie sprzed ciąży ale są jeszcze odrobinkę za ciasne 😞

Mam już wizytę umówioną u gina (niestety dopiero 4 listopada) to się dowiem czy mogę zacząć chodzic na basen i siłownię co by sie ujędrnić i spalić brzunio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!
Karola współczuje 😞 ciężkiej nocy, dla Ciebie 😘
Ja dzisiaj pospalam do 8.30 🙂 Nakarmiłam małego, pobawił się trochę i zasnął 🙂 A ja powoli szykuje nas do wyjazdu tzn. Brzdąc juz spakowany, a jeszcze ja muszę coś sobie popakować 🙂
Karola83 ja to nawet nie wiem ile waże, bo nawet wagi nie mam 🤨 A w spodnie sprzed ciąży niestety jeszcze sie nie mieszcze 😞 nie dopinają sie w pasie...
Teraz tak sobie pomyslalam w co ja sie na chrzciny ubiore skoro wszystkie ciuchy przymałe 🤢
Miłego piątku!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja używam na brzuch serum eveline rano i wieczorem, jest poprawa na brzuchu, bo miałam naprade mocno flakowatą skórę. Wiadomo nie jest jeszcze super jędrna ale jest na dobrej drodze 🙂
jak później dojdzie basen itp to myślę że nie będzie tak najgorzej, biorąc pod uwagę jaki miałam wielki brzuchol.

Co do wagi, to głównei przez naszą dietę kg uciekają, dodatkowo jak się karmi piersią to tez się chudnie i brzuch się kurczy szybciej (w sensie macica)

Moje dzieciątko dało mi się wyspać, zasnęła ok 21, ok 24 na spiocha ją przewinęłam więc lekko się rozbudziła więc dostała cyca i spała do 7 🤪 znowu cycol i obudziła się dopiero o 10. Więc jestem wyspana :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny mozna juz uzywac kremu na rostepy i celulit ja myslałam zeby załozyc juz gacie z pasem wyczuplajacym ale niewiem czy juz mozna, muj mały szkarb wreszcie zasnoł wczoraj usneła o 23.30 za godzine juz sie obudziła na cyca i potem co 1.5 godz, sie budziła tak do 6 rano potem po piła i do 8.30 spała i tak dopiero teraz usneła ale w konia mnie robi bo oczka otwiera cały czas mam nadzieje ze jak skonczy miesiac to bedzie dłuzej spac choc w nocy bo ja to ledwo przytomna chodze choc czasem spie po południu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 ja czekam na wizyte u gina, dopiero wtedy mozemy działać:PU Nas 6 tygodi mija za tydzień, wiec u gina stawiam się 2listpoada /w swoje urodziny/, moze prezentem bedzie dobra wiadomosc o mięśniaku 🙂

Dziś dzień na wysokich obrotach 🙂Mały marudzi bo swedzi 🥴 mała grzecznie spi i budzi sie co 2-3h 🙂ja stertę prasowania z 3pralek już obrobiłam 🙂teraz z Bartkiem bedziemy robic ludziki z kasztanów 😉 T wysłałam na zakupy do markietu, bo jakos ochoty nie mam do ludzi iść, a po drugie Bartka mi zal, ze w domku siedzi. Musze umilac mu czas 🙂

Asiu mozesz nosic już majtki wyszczuplajace 🙂

Mimi ja mam z AA THERAPY Krem na rozstepy-profilaktyka i redukcja rozstepów.Czekam na efekty 😉

zmykam po patyczki i kasztanowych ludzi robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie!
Ja ostatnio kompletnie nie mam czasu na neta 😞 Młody w dzień mi strasznie marudzi i spi po 20 min. Dłużej pośpi tylko na dworze, ostatnio 2,5 godz. z nim chodziłam... Popłakuje i nie może zrobić kupki, robi raz dziennie lub co drugi dzień. Wiem, że to dlatego, że jest pół na pół na sztucznym pokarmie, ale bidulek się męczy... Już 2 razy musiałam mu pomóc zrobić, bo już żal mi go było strasznie 😞

Poza tym coś nie za dobrze mi się żyje z teściową i jak tylko mały przyśnie biorę się za jakąś robotę, czasami wyszukuję cos na siłę, żeby nie widziała, że niec nie robię. Mimo, że czasem lecę na twarz ze zmęczenia i marzy mi się popołudniowa drzemka 😞 Teraz wiem, że u moich rodziców miałabym lepiej. Może byłoby nam ciasno, ale miałabym wsparcie. Ostatnio jak pojechałam do rodziców na cały dzień, mama namówiła mnie na relaksującą kąpiel i drzemkę, a sama zajęłą się młodym. A tu mamy 2 pokoiki, ogród gdzie mogę wystawić małego nawet na cały dzień i teściowa cały dzień w domu siedzi, ale co z tego jak nie mam żadnej pomocy i ciągle mnie obserwuje i ocenia. Ehhh, szkoda gadać...

Kar_ola biedny ten Twój Bati, ale uważaj z Natalką. Ja miałam ospę jak miałam 1,5 mies. 😞

Karola83 super Ci łucja śpi 🙂 My mamy pobudkę co 2 godz. z zegarkiem w ręku, choćbym nie wiem ile wczesniej zjadł 😞 Ostatnio raz pospałam 3 godz. i byłam strasznie szczęśliwa :P

Dobra wyżaliłam się i zmykam, bo mamy dziś gości. Teściowie wyjechali 🤪 ale tylko na trzy dni - dobre i to 😉

Buziaki dla Was i Waszych kruszynek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a gdzie Wy się podziewacie? 🤨

Inus dla Ciebie kochana 😘
Powiem Ci, że ja bym olała teściową i jak jesteś zmęczona a masz okazję na drzemeczkę to nie ma co sie oglądaćna nią tylko korzystać, w końcu Tobie też nalezy się odpoczynek tym bardziej po nieprzespanej nocy.

Moja Łucja też marudzi i to strasznie popołudniami, płacze non stop - chyba że na spacerku jest :laugh: wtedy śpi jak aniołek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A muszę Wam powiedzieć, że oczko się Łucji poprawiło (tfu tfu, żeby nei zapeszyć) :laugh: :laugh: :laugh:
i to bez żadnych zabiegów:laugh: tylko kropelki masowanie i przemywanie sola fiz. 🙂

ale za to od 2 dni kupki nie robi, próbowałam robić akcje z termometrem ale nie wiem czy dobrze, bo nie zrobiła kupki i tak 😞
pewnie przez to taka marudna bo ja brzuszek boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...