Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
KOCHANIE, A JAK TA RAINFOREST??? FAJNA JEST, BO CHCE JA KUPIC. TO JESDYNA GRAJACA, CHYBA? Z TEGO CO PATRZYLAM NA ALLEGRO.
ALE MASZ TA http://www.allegro.pl/item700500458_fisher_price_k4562_mata_edukacyjna_rainforest_dhl.html CZY TA NIEGRAJACA ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka

ja tylko na chwilkę bo zaraz uciekam w miasto na zakupki 🙂

dzwoniła do mnie Gosia lot super Olivka cały czas spała, była już u lekarza i z małą wszystko super tylko jeszcze dla świętego spokoju zrobi jej cukier bo nóżki się jej trzęsą.
Przykro mi ale spotkania nie przekładamy bo Gocha odlatuje 27 więc jak jej powiedziałam że przekładamy to nie była szczęśliwa.

Anula rezerwuję wam nocleg, tak?

Zosia współczuje ci wszystko na twojej głowie, ale sypnięcie się waszego związku nie możesz zwalać na pogoń za zdrowiem Kamilki bo Michał zachowuje się jak niedojżały facet który jak widzi problem to ucieka do mamusi. Ja nie chcę ci doradzać bo samam rozpuściłam swojego i nic nie robi w domu ani przy dzieciach.
Pamiętaj jak bedziesz potrzebywać kasy na rehabilitację czy nie daj Boże operację możesz na mnie a pewnie i na nas liczyć.
Ostatni grosz nawet dam dla zdrowia naszych dzieci 🙂

Lecę wpadnę póxniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny!
Reni na noc to nie usypiam wcale hihi bo kąpię ją, odciągam pokarm i przy butelce mi usypia. A w dzień to zwykle sama mi usypia a jak nie to ja się z nią bawię i dopiero jak nie mam siły ani ochoty albo po prostu jest zmęczona i to ona daje mi popalić wtedy ją kładę na łóżku(pieluszki nie używam) i ja się kładę obok niej no i zasypia. Np. dziś rano to ja zasnęłam pierwsza :laugh: :laugh: :laugh: no a jak się obudziłam to ona nie spała ale wierzę że spała w między czasie bo jakby była bardzo aktywna to by mnie obudzila.
a te maty to superowe są 🙂
Anula ale Ci powiedział ten lekarz - szok. Za to super że zmieniłaś wygląd 🙂 to zwykle nastraja pozytywnie, a Jasio na pewno się przyzwyczai a nawet Cię pozna i jak bawi się rączkami to kolejny sukces i kolejna faza rozwoju 🙂 do której naszym maluszkom jeszcze daleko 🙂
Anulka a ja miałam ostatnio w tamtym tygodniu taką niby miesiączkę nawet mnie brzuch troszkę pobolewał, tylko że karmię i nie powinnam niby mieć ale to też pewnie indywidualna sprawa. A że bolało mało to myślę że tak się traz utrzyma do końca życia:laugh: :laugh: :laugh: bo nam mówili że po porodzie to się zmienia 🙂 a ja miałam okropnie bolesne miesiączki wcześniej. A do lekarza to pójdę tak jak Anula i hormonów też mi się nie chce brać, najwyżej będziemy na gumkach jechać
lece po kawe bo zaraz koniec aukcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!

Aniu zobacz jakie szczescie,ze nie wycieli! kwiatulec dla Ciebie! i dla Kropka na te piąstki!
Tymek tez wklada piastki do buzi ale tylko wtedy gdy chce jesc, wtedy ma odruch ssania i chce zjesc wszystko co mu do buzi zblizysz.
niestety zasypia albo przy piersi aklo na rekach...jak odkladam go i jescze nie spi to wyje! czasem tylko jest tak najedzony jak bak,ze odplywa w kolysce czy na lezaczku.dlatego chce kupic hustawke i niech ona go buja a nie my.najgorsze jest to,ze maz potrafi go nawet dwie godziny trzymac na rekach ,bo pracuje przy kompie a maly spi na klacie u taty 🤨 mowie,zeby go odłozyl a on- jeszcze go potrzymam... 😠

u mnie zaczyna sie jakies plamienie ale delikatne, za to z karmieniem cos nie tak,bo mniej sie produkuje, moze sie stresowalam i dlatego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO TO NIEBO TAK JAK U MNIE TYLKO MAŁE PLAMKI 🤢 ALE TY JESZCZE CHOĆ TROSZKĘ KARMISZ,A JA JUŻ DAWNO NIE.

WIESZ TATUSIOWIE TO ROZPIESZCZAJĄ MALUCHY 🙂MÓJ TEŻ PRÓBUJE,ALE MU NIE POZWLAM I KRZYCZĘ NA NIEGO,ŻE POTEM BĘDZIE MAŁĄ DO PRACY WOZIŁ JAKA ŻYWĄ REKLAMĘ PAMPERSÓW:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Niebo to podobnie jak mój Grześ - tylko by bujał małą w kołysce, albo usypia ją chodząc z nią po domu na rękach - tylko po co skoro wystarczy położyć?
ale do takich przytulanek nie usypianek to sama go namówiłam, bo to przecież bardzo przyjemne jest i dziecko lubi 🙂 ale u nas to zwykle trwa pare minut aż się Grześ spoci a nie 2 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 to aż CI zazdroszcze takiej @!!! Ze mnie to ostatnio się hektolitrami lało. W ciągu jednego dnia zuzyłam dwupack alwaysów!!! Całą @ miałam tak obfitą ze szok!!! Dosłownie jakby to nie była @ tylko krwotok. ALe za to totalnie bezbolesną, bo z reguły przy @ to ja mdlałam z bólu. Chociaż taki plusik 🙂

A nie wiem dlaczego mi tak marnie śpi. Jak był na cycy to spał od 20,30 tak srednio do 4, a teraz na butli to śpi mi włąśnie tak od 20,30 do 1,30 góra do 2 i potem zaczynają się mu już co trzy godzinne pobudki. Zawsze sie mi wydawało ze na butli dziecko spi lepiej. I w dodatku na zasilanej butli bo mój mały dostaje już drugi miesiac nan active 1 zasilany maczką kukurydzianą (poprawia persystaltykę jelit). Mam takiego głodomorka. Właśnie próbuje zasnąć. POgaworzył prawie dwie godzinki i próbuje dziadka sen.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mężulek jak urodziłam i musiałam się zaraz zabrać ostro do nauki to też ostro bujał i huśtał. Mały był u niego non stop na rękach. Ale skończyłam swoją naukę i zaczęłam edukacje meża. Prośby grośby nie pomogły, wystarczyła szkoła życia. Został kilka godzina z małym sam na sam przez pare dni z rzedu i zobaczył jak mały jest przez niego rozpuszczony ze kompletnie nic nie można w domu zrobić oprócz noszenia go i zaraz zmądrzał. Teraz nawet babcinki opiepsza żeby nie husiały bo same będą sobie go potem usypiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja karmie caly czas piersia tylko czasem daje usypiacza butle jak nie moze zasnac. a tak to tylko cyce.

bhrka a co licytowałas???? ja wczoraj kupilam sobie na poprawe humoru 2 lakiery do paznokci versace i krem na noc do buzi 🙂 stwierdzilam,ze musze cos sobie kupic a maz tylko zachecil:laugh:

i musze zabrac sie za te chrzciny,bo jeszcze nie bylam w biurze parafialnym ustalic co i jak 🤢 bo to tam sie trzeba udac????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo na początku tak super nie było. Non stop kołyseczka w ruchu. Potrafił siedzieć godzinami przy kompie i godzinami małego bujać!!! Ale dało mu w d... jak zaczęliśmy go usypiać na zmianę! Husiał 2 godziny po czym i tak zawołam mnie do usypiania. POtem juz jego podejscie sie zmieniło. SKończyło się husianie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobilam bo naskrobalyscie od rana:P:P:P

moj maly zasypia sam w kolysce...nerwa dostaje ja go sie nie odlozy a raczej mi sie tak wydaje....ale kocha i tak spac w moich ramionach 🙂 🙂 🙂 🙂

anula ja w niedziele dostalam i tez mam leciutka ale troszke mnie pobolewalo...dostalam bo w polowie przestalam karmic cycem

a przedwczoraj puscilam takiego pawia hohohoh napilam sie trzy lyczki i fajeczka a wczesniej jadlam pizza hut hmmm i wszystko w toalecie...nie pije juz wiecej hehehehe


Anulka dzieki Bogu skonczylo sie tak i jestescie cali obydwoje 🙂

REni wymieniaj .....mi sie humorek polepszuyl jak nic

Dziewczyny ja wlasnie chce ta mate i teraz nie wiem ktora ta z zyrafa czy ta druga hmmmm


Niebus masz malego cwaniaka tatusia oczko:~) 🙂

moj to lapska pcha jak nic heheheh od dluzszego czasu fajnei to wyglada 🙂 🙂 🙂 🙂

kurna jade jeszcze wymienic klocki hamulcowe bo juz zdarte i tarcze ze by miec pewnosc ze na trase wszystko ok dobrze miec tate mechanika hehe niebus kfiatttttttt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIECIE CO WAM JESZCZE POWIEM,ŻE CIESZCIE SIĘ,ŻE MACIE TAKIE MAŁE DZIECI JESZCZE,BO NAPRAWDĘ BARDZIEJ MI JESSICA ZJADA NERWY NIŻ MAŁA,TĄ NAKARMIĘ PRZEWINĘ I LULU,A JESSI ZROBIŁA SIĘ TAKA KŁÓTLIWA,ŻE SZOK,CAŁY CZAS MI NA ZŁOŚĆ ROBI,PYSKUJE NIEMIŁOSIERNIE,CO JEJ NIE POWIEM TO SŁYSZĘ BO CO???JUŻ NIE MAM SIŁY CZASAMI DO NIEJ,A MYŚLAŁAM,ŻE GORZEJ BĘDZIE Z MAŁĄ.I TO NIE CHODZI,ŻE W STOSUNKU DO VANESSY TYLKO DO MNIE,NIE WIEM MOŻE CHCE ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ CZY CO,ALE CHOĆBYM NIEWIADOMO JAK SIĘ STARAŁA NIE MOGĘ Z NIĄ DOJŚĆ DO POROZUMIENIA 😞 😞 😞NIE WIEM MOŻE TO TEŻ TAKI "GŁUPI"WIEK 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...