Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIEBO TO UMÓWMY SIĘ TAK,ŻE JAK MI NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO TYGODNIA NIE DOJDĘ JESZCZE TE LISTY HASEŁ JEDNORAZOWYCH,ŻEBYM MOGŁA ZROBIĆ PRZELEW DO ALLEGRO,BO JAK SIĘ PIEPRZY TO WSZYSTKO 😠 AKURAT MI SIĘ SKOŃCZYŁY JAK CHCIAŁAM PUŚCIĆ PRZELEW DO ALLEGRO 😠 I JEŚLI MI NIE ODWIESZĄ TEGO KONTA TO TO WTEDY CI PODEŚLĘ FOTKI I BYŚ MI SPRZEDAŁA KASA MI SIĘ PRZYDA,A I MAŁA MOŻE WKOŃCU NAUCZY SIĘ SPAĆ W KOJCU:P BO NARAZIE W WÓZIU,OD JUTRA BĘDĘ JĄ PRZEZWYCZAJAĆ,ŻEBYM POTEM NIE MIAŁA CYRKÓW 🤢 BO KOJEC W DRUGIM POKOJU,ALE ONA I TAK PRZESYPIA NOCKI CAŁE.

NO NOWE CHODZĄ PO 600-700ZŁ WIĘC ZA 300 POWINNA PÓJŚĆ,MOŻNA SPRÓBOWAĆ ZA 350 WYSTAWIĆ,A ZA RACHUNEK Z ALLEGRO BYM CI ZWRÓCIŁA 🙂

ZOLTRI TO ZNOWU DO MNIE NIE DOJEDZIESZ BO TO JESZCZE DALEJ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiedzmy
ale nakilkiałyscie od wczoraj jak poszłam spac ,myslałam że nie nadrobię 🙂

ja mam dzis dzień w pizamie tylko małej pajaca przebarałam ,za oknem szaro-buro,paskudnie i mży 😠 musze tylko wskoczyc w jakis dres i do sklepu po cos na obiad ,a miałam sdo shopping centre bo mi telefon szwoankuje i dostałam pozwolenie na nowy 🙂 nic z tego dzis ,ta pogoda mnie nie przekonuje 😞

Co do zmarzlaków ,ja w coiąży chodziłam cała zime porozpinana ,a weszyscy sie telepali z zimna,a ogólnie zmarzluch jestem ,potrafie miec lodowate ręce w 30 stopnoiwym upanym dniu,to chyba coś z krążeniem?

Aniutka
zostaw w pizdu tego drania,kurde gdzie ty go wynalazłaś ,gdzie on sie uchował i jak śmiesz cały dzien lezeć i nic nie robić?

a tak naprawde strasznie ci współczuje bo nie łatwo podjąć decyzje o odejściu ,ale zyc dalej w takim chorym małżeństwie to bezsensu ,co ty z niego masz ,płaczesz pewnie w nocy do poduszki,bidulko zasługujesz na lepsze życie masz serce wielkie i potrzebujesz miłosci a przedewszystkim szcunku za to ze jesteś Matką!!!

kwiatuszek dla Ciebie 😘

Aurelka
odgapiłas termin odemnie też wtedy bede w PLO.to co robimy ZLOT cz.2?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO WSIĄDZIESZ W SAMOLOT I PRZYLECISZ DO WROCKA,A MY CIĘ JUŻ Z TAMTĄD ODBIERZEMY:P :P

ALE ZABŁYSŁAŚ,JUŻ BHRKA JE POKAZYWAŁA NA ALLEGRO:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: MAM DZISIAJ JAKIŚ DOBRY HUMOREK:P :P

A MNIE MÓJ WKURZYŁ PRZED CHWILĄ,BO POMYŁAM PODŁOGI I SIEDZIAŁAM W JEDNYM MIEJSCU A TEN DZWONI NA UPARTEGO NA KOMÓRKĘ NA DOMOWY, AŻ MI DZIEKO OBUDZIŁ A OBA TEL W DRUGIM POKOJU I DOSTAŁ ZJEBKI:P :P :P

JEZU JAK MI SIĘ NIE CHCE DZISIAJ GOTOWAĆ 🤢 CHYBA PÓJDĘ NA ŁATWIZNĘ I COŚ GOTOWEGO KUPIĘ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebo napisał:
znalazlam krzeselko rozalki:
http://www.allegro.pl/item753295394_krzeselko_do_karmienia_baby_mix_prezent.html


🙂
no dokładnie takie mamy
jak Ci się odpodoba to aquarium(które jest superasne) to pozwalam odgapić 🙂 hihi, a podkładkę mamy taką samą - była kiedys za pare groszy w biedronce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
NIEBO WSIĄDZIESZ W SAMOLOT I PRZYLECISZ DO WROCKA,A MY CIĘ JUŻ Z TAMTĄD ODBIERZEMY:P :P

ALE ZABŁYSŁAŚ,JUŻ BHRKA JE POKAZYWAŁA NA ALLEGRO:P :P :P :laugh: :laugh: :laugh: MAM DZISIAJ JAKIŚ DOBRY HUMOREK:P :P

A MNIE MÓJ WKURZYŁ PRZED CHWILĄ,BO POMYŁAM PODŁOGI I SIEDZIAŁAM W JEDNYM MIEJSCU A TEN DZWONI NA UPARTEGO NA KOMÓRKĘ NA DOMOWY, AŻ MI DZIEKO OBUDZIŁ A OBA TEL W DRUGIM POKOJU I DOSTAŁ ZJEBKI:P :P :P

JEZU JAK MI SIĘ NIE CHCE DZISIAJ GOTOWAĆ 🤢 CHYBA PÓJDĘ NA ŁATWIZNĘ I COŚ GOTOWEGO KUPIĘ:P


Anulka - nie gaś Nieba hihi - ja pokazywałam na innej aukcji 🙂
mi sie też nie chce gotować ale narobiły mi dziewczyny na krakowskim wątku smaka na gołąbki i chyba zrobie - ale musiała bym skoczyc do sklepu bo na nie nie mam niczego, a z drugiej strony wczoraj sobie stópki obtarłam i będą mnie bolały jak będę szła, a Rozalka śpi... a o 13:30 polskiego czasu NASA bombarduje księżyc i będzie przekaz on line http://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/index.html
🤪 🤪 jednym słowem chyba jednak będzie spagetti w wersji : makaron z pietruszką hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak będzie zlot to ja tym azem sie pisze na bank
w ogóle ma wrazenie że sie od was uzalezniłam...rano wsiadam na kompa i brzuszek, po spacerze brzuszek, nadrabiam po 8 stron bo takklikacie, wieczorem jak G siedzi na kompie to mu wymyślam jakies zajęcia żeby byc z Wami na bieżąco... czyste uzaleznienie, hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałam widziałam - super patent ale tam chyba nie ma regulacji oparcia - w moim można położyć troszkę oparcie i młoda ma troszkę tak jak w foteliku, poza tym mam już taki gadżet http://www.allegro.pl/item755447174_little_tikes_1621_muzyczny_ogrodek_zabaw_5w1_nowy.html i on może robić za malutki stoliczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...