Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hellooooo, my tez juz na chodzie 🙂
M pojechal na uczelnie, wroci po 13tej.
ok.3ej byla butla i zasnał z nami w łozku,bo tak marudzil w kolysce,ze nie dalo sie spac...ja sie chyba nigdy nie naucze go odkladac i nie zabierac do siebie...dobrze,ze chociaz pol nocy sam spi. teraz po butli, w swoich nowych kapuciach 🤪 , siedzi w lezaczku i guga do łuku 🙂

Auri fotelik super, ja chce kupic w kolorach malo brudzacych,bo wiadomo -buty, jedzenie- zostaje na tapicerce 🙂najgorsze do usuniecia sa chrupki kukurydziane zmieszane ze slina 🙂 juz dostalam ostrzezenie,ze to ciezkie do wyczyszczenia 🙂

Auri odnosnie swietnego artykułu to:
zaraz majowki nas zlinczuja(bo przeciez my takie bezpruderyjne) hahahahhahaha
po drugie chyba bede dluuuuuugo żyła 🙃 🙃 🙃

u nas pogoda fuj, pada...kotka siedzi w oknie balkonowym i z tesknota patrzy na mokry swiat- nie wypuszcze jej,bo zaraz sie przewieje i bedzie chora- arystokratka!

Pije kawe z kubka"szczyrkowego"(kupilam sobie,bo ja mam manie kupowania regionalnych kubkow z niejsc odwiedzanych no i zolwie zbieram-figurki ) i wspominam jaki to byl rewelacyjny pomysl i chce jeszcze!!!! tak sobie usiasc przy kominku z grzanym winem i Wami 🙂
moze w lutym jakis zlot??? my bedziemy miec przerwe semestralna 🙃 jakis pensjonacik gdzies na koncu swiata , snieg za oknem a my wszyscy przy kominku ...ech!

kwiatuszek paryzant 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hello mamuski 🙂

wczoraj z urodzin malego Oskaraka wyladowalismy z rodzinka w klubie-dziwinie mi bylo...tanczac mialam wrazenie,ze sie kazdy patrzy i smieje ze mnie-bo szalalam jak nienormalna bo od 2 lat chyba nigdzie nie bylam...ja sie chyba juz starzeje...wole rodzinne imprezki i orkiestre 🤪 nie wierze w to co pisze...ale...to prawda

smigam poczytac co tam sie dzialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebus czytalam o krzeselku,ze bylo shit po obejrzeniu...czyli znowu potwierdza sie regula,ze wcale nie jest lepsze to co drozsze...Poza tym te sea dreams krzeselko jest swietne!!!Jezeli mam wyraznic swoje zdnie to nawet chyba bardziej mi sie podoba od tego wczesniejszego 🤪 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kathy wazne,ze sie dobrze pobawilas, a reszta niech sobie mysli co chce! to sea dreams na zywo jest suuuper,,dotykalam i skladalam kilka roznych z roznych firm,oprocz fishera,bo nie mieli 😞 , i wg mnie i M (ja patrze estetycznie a on okiem inzynierskim) najlepsza jakosc do ceny ma chicco...ale to nasze spostrzezenia.poza tym krzeselko ma wytrzymac 2 dzieci 🙂

u mnie chyba bedzie tesciowa ale pada wiec nie wiem czy przyjdzie(ma ok15min spacerem) moze M ja przywiezie...nie wiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:0 a moja teściowa ma takie poczucie humoru że czasem to ja wymiękam 😉 - nie no jest spoko i ja też 99% czasu mam banana na twarzy tak że się dogadujemy ale spoko bo pada a tak to Grześ chciał jechac do swoich rodziców - a mi się oczywiście nie chciało hihi - człowiek nie docenia tego co ma
my wczoraj filmowaliśmy i to ostro i jeszcze super pyszną i mocną kawkę zrobiłam pod wieczór i zasnęliśmy dopiero o 3
w ogóle w ten weekend była u nas moja siostra i ma przyjechac za tydzień tyle że teraz była ma uczelnie a za tydzień przyjedzie ot tak 🙂 i może zostawimy jej na sobotnią noc Rozalkę i pójdziemy na balety 🙂 - marzenie, zresztą ja całkiem zabawowe życie prowadziłam hmmm aż do października rok temu 🙂

Niebo krzesełko spoko - ale jak ja będę miała następną żabkę to chyba już takie zbudują z funkcją huśtawki 🤪
🤪 to sobie kupimy, butki tez zabawne 🙂 u nas w realu tez kojaże są takie budki z kierpcami jakimiś może zgapie od Was
Edith nie obieraj ziemniaków dzień wcześniej - przecież jak stoją w wodzie obrane to z nich witaminki uciekają 🙂 nawet czytałam że najlepiej wkładać świeżo obrane ziemniaki do wrzątku 🙂żeby skrócić czas przebywania ich w wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P:P

no ja w klubie bylam w pl i jakos sie nie moglam do konca bawic bo moj brat byl z malym i na dodatek on mial wczesniej lekka temp wiec co godz dzwonilam , ale poradzil sobie lepiej niz przypuszczalam...

Niebus za dlugowiecznosc kffiat dla ciebie 🙂 🙂 🙂 🙂

bhrka korzystaj i lec sie wybawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
nie wiem o czym piszecie od rana ,bo własnie wróciłysmy z koscioła i biore zie za obiad 😞

Apropo's wczorajszych dyskusjii:

Naznaczony dla mnie tez jest porypany a tak fajnie do reklamowali ,nie lubie takich mało realnych filmów ,no chybaz całkiem odjechany typu :Matrix.A w tym wogóle nie wiadomo o co chodzi ,jakis facet pojawia sie i znika......hmmm 🤢

Krzeselko Niebo to jest własnie to którym zesmy sie tak z Anulką podniecały a ty nas skwitoałaś ze nie masz parcia na krzesełko za pół tysiaka,no i co ????Sama je chcesz ,a to fishera pamietaj ze ja mam ,i mozesz wypytac o wszystko.Bo czy Rainforest,czy Aquarim to wszystko jedno ,róznia sie tylko "tapicerką",moja siostra ma jeszcze inne juz nie pamietam jak sie nazywa ale tez przesliczne.No i ja zrezygnowałam z niego za ta cene ,bo pierwsza funkcja _dla niemowlaka juz mi nie posluzy i od mojego różni sie własnie tylko tą wkładka ,a jesli chodzi o drugie dziecko to moje krzeselko przetrwa spokojnie a od 0+m mam lezaczek ,ty chyba też?



Kwiatuszek daje dzis Kathy

i lece poczytac o co chodzi tu od rana 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos lezaczek jest teraz dla malego a pozniej bedzie do siedzenia dla starszego(po to kupilam to do 18kg udzwigu)
...a krzesełko ma byc od 0+ wlasnie ze wzgledu na wkladke redukcyjna, bo tymek jeszcze nie siedzi a mi kregoslup padnie od ciaglego schylania sie do lezaczka...i tak juz jest wyzej,bo na worku sako. krzeselka jeszcze nie kupilam.dzieci siedza w wieku ok.6 miesiecy , wczesniej kregoslup nie jest jest jeszcze dobrze wzmocniony miesniami.nie zamierzam forsowac dziecka wsadzajac go za szybko do krzeselka 6+ , po cos sa te oznaczenia. wiem,ze niektore dzieci szybciej sie rozwijaja ale nie tymek, on idzie normalnym trybem a ja nie zamierzam tego przyspieszac.
no i bylam w szoku z cenami a to dlatego,ze nie wiedzialam,ze takie sa realne ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka napisał:

Edith nie obieraj ziemniaków dzień wcześniej - przecież jak stoją w wodzie obrane to z nich witaminki uciekają 🙂 nawet czytałam że najlepiej wkładać świeżo obrane ziemniaki do wrzątku 🙂żeby skrócić czas przebywania ich w wodzie 🙂


bhrka,ja zawsze dop wrzątku wrzucam, ale obeiram czasem wczesniej...nie słyszałam o uciekajacych witaminkach, ale dzieki ze mi napisałaś, juz będe pamietac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zazdroszcze Wam tych slicznych krzeselek Goska takie pokazuje zaj...ze az normalnie sie napalilam...ale u nas jest tak,ze moj maz uparl sie,ze mam wziazc ze sklepu od nas...a nie podobaja mi sie zadne a te co Wy pokazujcie sa zaj!!!!!!Poza tym maja ta wkladeczke normalnie super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...