Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO GOŚ BO PISAŁAŚ,ŻE NIE MOZESZ TAKIEGO ZNALEŚĆ A MI WPADŁ JAK PRZEGLĄDAŁAM 🙂

NIEBO NO FAKT Z TYM KRZESEŁKIEM,JA MAŁĄ DOŚĆ SZYBKO ZACZĘŁAM KŁAŚĆ W LEŻACZKU,TYLKO TE RAINFOREST SĄ TROSZKĘ TAKIE MAŁO PRAKTYCZNE DLA NOWORODKÓW,A TEŻ NIBY OZNACZONE 0+ 😉

ZOLTRI MÓJ ZAWSZE WCHODZI Z FUTRYNĄ DO DOMU 😠

A MOJE DZIECKO PIERWSZY RAZ OD 3 MIESIĘCY ŚPI W KOJCU 🙃 BO TAK TO ZAWSZE W WÓZKU,DZISIAJ JĄ NA NOC PIERWSZY RAZ SAMĄ Z JESSI PLANUJEMY ZOSTAWIĆ W POKOJU 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no anulka moj spi juz od prawie 2 mieszkow:P:P:P:P

ale jedziemy cos wszamac do glasgo do polskiej restauracji mnia mniam troche mi sie poprawil humor


anulka podawaj jej tylko warzywa i owoce ja jeszcze sie nie odwazylam dac mieska chodz maly 1.5mieszka wcina juz

musi minac troszke czasu zanim miesko pojdzie w menu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszli spac ,ufffff,w,końcu ,ja spijam kawke ,lukam w tv i walcze z prasowaniem ,bo już troche nagromadziłam 😞

Anulka
nie bedę ci robic foty ,bo i tak nie zauwazysz bo nie bediesz miec porównania,tylko ci powiem że sa takie jak trampki z Kubusiem ,Olivka ma je jeszcze dobre ,jak Vanesska tez to opłaca ci się ale tylko te adiddasa,bo te z nIke jakies takie szeroki i jej spadaja z nóżki ,i sa takie wywijane i dlatego sie nie trzymaja -nie polecam.A kolory to rózowo-czerwono-białe.Ładne,to jak chcesz 3 euro to nie majątek .

aha,Olivka ma 14 par butów i 2 pary papciuszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOŚ NO TO CHCĘ 😘 😘 ALE CO Z PL MI WYŚLESZ CZY JAK?I PODAJ NR KONTA PLUS POWIEDZ ILE ZA PRZESYŁKĘ 🙂

NA VANESSKĘ TEŻ JESZCZE DOBRE KUBUSIOWE 🙂I ZAPOMNIAŁAM ICH DOLICZYĆ TO 16 PAR:P ALE JESZCZE CHCĘ LAKIERKI CZARNE COŚ TAKIEGO BYM CHCIAŁA,TYLKO NA 6-9 LUB 3-6

http://allegro.pl/item775774239_primark_czarne_lakierki_0_3m_nowe.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Czukus dal mi dzisiaj popalic...o maj gat jak ona marudzila dzisiaj pozniej spala od 15 do 18...i za godzinke herbatka i kapiel i godzinke lub dwie z nami posiedzi i spanko...ja dzisiaj klade sie razem z nia bo zmeczona jestem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kathy jak tam teściówka? - ja Ci współczuje... i jeszcze musisz być dla niej miła...
właśnie się obudziłam 🙂 - oglądaliśmy z Grzesiem filma znowu i już nie wytrwałam, a gdy się obudziłam Grześ szykował do kolegi i jesteśmy same z Rozalką. Wielkie dzięki Aniutka - zrobiłam tak jak mówiłaś z tym ogródkiem zabaw i nawet działa 🙂 ale po chwili i tak Rozalka jest znudzona....
Niebo daj znać jak znajdziesz te wkładki redukcyjne osobno do krzesełek bo Młoda to w krzesełku też dłużej niż 5-10 minut nie wysiedzi i już jej niewygodnie i się rzuca hihi księżniczka, a materiał jest paskudny niby da się łatwo czyścić ale jest plastik! i zakładam jej pieluszkę na oparcie
Biedna Vaneska że nie może tego królika - przypomniałam sobie że moja kuzynka co ma Wojtusia o 2 tygodnie starszego od Rózi konsultowała się z lekarzem i kazał jej od razu dawać zupki gotowane na mięsie bo się zmieniły poglądy na ten temat(pewnie podobnie z tym glutenem) - wcześniej było że najpierw same warzywa się podawało. A my jak będziemy podawac jej pierwsze jedzonka w wieku 6 miesięcy skończonych to będziemy mogli zacząć od schaboszczaka :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesciowka byla mila...takze podejrzewam,ze nie chcialo jej sie dzisiaj wydziwiac ale moj maz powiedzial tuz przed spotkaniem,ze gdyby mi cos powiedziala nie takiego-to by jej cos wypalil...
krolik????o fuj kazdy mowi,ze to obrzydlistwo 🤢 mam tu na mysli mamy,ktore probowaly karmic tym swoje pociechy

Bharka moego tez nie ma teraz witaj w klubie pojechal na chwile do brata a juz go nie ma 1,5 godziny 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

Beatko krzesełko super i fajnie że to "wypasione" zobaczyliście na żywo bo widze że można się nieźle przejechać.
Kapcioszki superowe widziałam takie same w rossmanie u nas i tez musze jej kupić bo jak jedzie do niani to tam jest troszkę chłoedniej niż u nas bo u mnie w mieszkaniu skwar jak diabli wszyscy gonimi na letniaka.

Widzę że nieźle szlejecie z tymi bucikami moja ma 5 par (adidasy, kozaczki, balerimy x2 i wieksze kozaczki) a jak czytam o 15 🤪 to aż mnie zatyka.

Moja wcina już wszystkie zupki i za 2 tyg wprowadze jej jajko tam robiłam przy Oli i w 9 miesiącu wszystko wcinała razem z nami.
Moja nie znosi cielęciny 🤪 pluje nią na odległość.

My dzisiaj w domciu cały dzień nagralismy na kamerze Małgosię, bo robimy dziewczynka pamiatki i Ola nagrywana jest od 3 tyg życia na początku co dwa miesiące a później co pół roku a ostatnie filmowanie miała rok temu i dzisiaj usiedliśmy aby oglądnąć Olcie jak była mała i az się poryczałam super wspomnienia.

Buziaczki i do juterka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
TO MOJA CERATKA W KRZESEŁKU JEST BARDZO MILUTKA I DELIKATNA 🙂

BHRKA MI LEKARKA TEGO KRÓLIKA POLECIŁA 🤢


no ja wiem - właśnie jej tez tak kazali ale nie wiem jak to się skończyło...
hmmm ja królika uwielbiam pieczonego 🙂 ale trzeba go dobrze zamarynować i dodać tłuszczu bo tłuszcz jest nośnikiem smaku(niestety) a królik to chudziutkie mięsko i dla niemowlaków niby idealne, spoko masz jeszcze kaqczkę do wyboru (kaczkę też lubię pieczoną hihi)
a ceratkę jak dotykałam w sklepie też się wyddawała że jest ok - ale juz mi się nie podoba hihi
Kathy mój od razu zapowiedział że nie będzie go 3 godziny i dopiero na kąpanie wróci - a niech mu tam będzie - przynajmniej mogę brzuszka poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...