Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

wiadomosc z ostatniej chwili od ZOSI

ZA TYDZIEN JADA DO NIEMIEC NA KOLEJNA KONSULTACJE DO DR.BAHMA JESLI ON TAKZE ODROADZI JEJ OPERACJE PRAWDOPODOBNIE JEJ NIEZROBIMY...A FRANCJA CZEKA 17 STEGO LISTOPADA...ZWARIOWAC MOZNA


przed chwilka dostalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam piękne Panie!!!
od razu z rana leci flowerek dla gosi na rychły poworót dobrych stosunków z husbandem 😘 😘

dzis noc marzenie, 1 pobudka o 4.30, ze zmianą pampersa, karmieniem i krótkim zabawianiem, zasnęła godzinkę później.

wolę nie patrzec przez okno...tak wieje ze drzewa zginają sie prawie do ziemi...kurde, jak pójdę z wóżkiem to chyba się będę zapierała kopytami zeby nas nie zwiało.... 🙃 🙃 nie pada w sumie:laugh:

dzis w planie 1 koleżanka na kawkę,a potem bez planó. skoczyłabym gdzieś do centrum handlowego, ale musze pilnowac kaski, bo przez te wczorajsze zakupy na allegro troche poszło. do tego za telefon, za wodę i cyfrowy polsat i kasy wypłynęło too much jak na 1 dzien 😞 😞 😞

czekam tu na Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

TYMUŚ ZDROWIA,SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY CIOCIA ANIA,VANESSKA I JESSI ŻYCZY,ROŚNIJ DUŻY KOCHANIUTKI I NIECH OMIJAJĄ CIĘ WSZSTKIE SMUTKI!!!! 😘 😘 😘 😘

MY OGLĄDAMY BRZYDULĘ Z NIUNIĄ,WSTAŁA O 6.50 🙂

NIEBO O MNIE CI CHODZI Z ADRESEM TAK?

KATHY NIE WIEM CZEMU,ALE MAM CZASAMI WRAŻENIE,ŻE SIĘ NAD SOBĄ UŻALASZ TROSZKĘ,SKORO MASZ PROBLEM,DOŁA ITP TO JAK WCHODZISZ DO NAS TO NAPISZ O CO CHODZI,A NIE TAK BEZSENSU,ŻE NIE BĘDZIESZ NAM ZAŚMIECAĆ CO TY MASZ 10 LAT 😉 😉
JA TEŻ CZASAMI MUSZĘ COŚ PO 5 RAZY NAPISAĆ,ŻEBY WIEDŹMY ODPISAŁY 😉 A NIE ODRAZU "FOCH" BO TAK BRZMIĄ TWOJE POSTY CZASAMI.

ZOLTRI NO TO PODOBNE CENY TYCH KUBECZKÓW JAK U NAS BO MYŚLAŁAM,ŻE MOŻE BĘDĄ TAŃSZE TO BYM CI DAŁA ZADANIE:P :P :P BO BYM Z 2 TAKIE CHCIAŁA 🙂CHYBA,ŻE TRAFISZ NA JAKĄŚ PROMOCJĘ:P

U NAS 2 STOPNIE BRRRRR 🤪

NO I ZOSI WSPÓŁCZUJĘ I KAMILCE PÓŁ ŚWIATA OBJEŻDŻĄ,BIEDNA NIUNIA 😞

MIŁEGO DNIA!!!!I ODE MNIE KWIAT DLA TYMKA NA MIESIĘCZNICĘ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety u mnie w chałupie ciepło, jak patrzę za okno to hmmm no brzydko... ale jak was przeczytałam t. opisy pogody napisane przez Edith i Anulkę to kurde juz mi się odechciało wychodzić :laugh: :laugh: :laugh:
jej biedna Zosia i Kamilka - oby tylko ten niemiecki profesor potwierdził teze tego z Kopenhagi.
A nie lepiej kupic kubeczki od 4tego miesiąca? gdzieś czytałam że takie też są - sama poszukam i sprawdzę
Tymuś wszystkiego najlepszego dużao zdrowia i słodyczy Rozalka życzy 😘 kaiwatuszek dla Tymcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak... rety ale ten czas leci
ale moja Młoda to dopiero w sobote kończy 4 więc niby u nas jeszcz 2 mieszki, no tyle że ona z samej piersi póki co pije, ale teraz jej się zmieni bo jak będę chodziła na uczelnie... właściwie się zastanawiam jak jej podawać mleko odciągnięte czy mleko modyfikowane czy kaszkę wtedy gdy mnie nie będzie? i czy podawać jej smokiem ? czy nie kupić właśnie takiego niekapka? - bo z butelki ze smokiem to już chyba z dwa miesiące nic nie piła hmmm co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BHRKA PÓKI MOŻESZ TO CHYBA LEPIEJ ODCIĄGAJ 🙂I EWENTUALNIE MLEKO MODYFIKOWANE,CHYBA NIE NAJLEPIEJ ZARAZ PO PIERSI KASZKĘ PODAWAĆ 🥴

NO WŁAŚNIE JA BĘDĘ CHCIAŁA PRZYNAJMNIEJ NARAZIE PICIE MAŁEJ PODAWAĆ Z KUBECZKA,BO STOPNIOWO BĘDĘ JĄ ODZWYCZAJAĆ OD BUTELKI,NIE MÓWIĘ,ŻE JUŻ,ALE MAM UPRZEDZENIE Z JESSO BO TAK PIŁA Z BUTELKI DO 2 LAT,A PRAWIE DO 4- RECH Z NIEKAPKÓW 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
BHRKA PÓKI MOŻESZ TO CHYBA LEPIEJ ODCIĄGAJ 🙂I EWENTUALNIE MLEKO MODYFIKOWANE,CHYBA NIE NAJLEPIEJ ZARAZ PO PIERSI KASZKĘ PODAWAĆ 🥴

NO WŁAŚNIE JA BĘDĘ CHCIAŁA PRZYNAJMNIEJ NARAZIE PICIE MAŁEJ PODAWAĆ Z KUBECZKA,BO STOPNIOWO BĘDĘ JĄ ODZWYCZAJAĆ OD BUTELKI,NIE MÓWIĘ,ŻE JUŻ,ALE MAM UPRZEDZENIE Z JESSO BO TAK PIŁA Z BUTELKI DO 2 LAT,A PRAWIE DO 4- RECH Z NIEKAPKÓW 🤢


Anulka wyluzuj - znam mnóstwo dzieciaków które piły albo piją chociaż mają już po 6 lat,a np. moi znajomi z dzieciństwa jak chodzili do szkoły to co dzień rano flachę obalali :laugh: :laugh: :laugh: kaszy manny naturalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka, jak idziesz na pare godzin to z odciąganiem dasz radę, ale jak masz zaoczne i nei bedzie Cie z 8h, to nie wiem czy tyle dasz rade odciągać...zacznij juz dzis, hehehe..

moja Mała dalej śpi...dziwne. sprawdzałam juz 3 razy czy oddycha, bo to dziwne w jej wykonaniu tak długo nynac..a mamuśka Kac Vegas zapodała i brechtam...dobre to 😉 DOBRE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał:
bhrka, jak idziesz na pare godzin to z odciąganiem dasz radę, ale jak masz zaoczne i nei bedzie Cie z 8h, to nie wiem czy tyle dasz rade odciągać...zacznij juz dzis, hehehe..

moja Mała dalej śpi...dziwne. sprawdzałam juz 3 razy czy oddycha, bo to dziwne w jej wykonaniu tak długo nynac..a mamuśka Kac Vegas zapodała i brechtam...dobre to 😉 DOBRE!!!

no właśnie zaoczne :/ musze iść pogadać może mi jedna jeszcze coś przepiszą z dziennych żebym nie musiała po te właściwie 10 godzin siedzieć na uczelni no i nie wiem czy będzie mi się chciało na wykłady chodzić...może gdyby się udało to bym chodziła góra na 5 godzin i wtedy spokojnie uda mi się odciągnąć odpowiednią ilość a z drugiej strony nie chce sobie znowu narobić kłopotów... no nie wiem pójde pogdac w dziekanacie i egzekwować hihi ale nie dziś - kurde czy wiecie kiedy się poprawi ta pogoda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał:
bhrka, jak idziesz na pare godzin to z odciąganiem dasz radę, ale jak masz zaoczne i nei bedzie Cie z 8h, to nie wiem czy tyle dasz rade odciągać...zacznij juz dzis, hehehe..

moja Mała dalej śpi...dziwne. sprawdzałam juz 3 razy czy oddycha, bo to dziwne w jej wykonaniu tak długo nynac..a mamuśka Kac Vegas zapodała i brechtam...dobre to 😉 DOBRE!!!


a kac vegas jest naprawdę świetne - też oglądaliśmy na weekendzie i jeszcze z komedii Adventureland - tez super i Dedication - też mi się podobało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...hmmmm..pogoda to sie chyba poprawi na wiosne 2010...
bhrka pakuj Mała i gnaj z nią do dziekanatu. powinni Ci przepisac jakieś zajęcia jak na dzinnych zaliczyłaś, to normalne jest... a jak z nią będziesz to Panie wymiękną 🙂

mozesz od dziś odciągać i mrozić, sa specjalne kubki (dosyc drogie) albo woreczki (tanie). ja mam pokarmu tak w sam raz dla małej, butelkę dziennie bym była w stanie odciągąc (ok 180ml)ale więcej raczej nie...to tak na 1-2razy by jej starczylo jakby mnei all day nie bylo... ale jeszcze nie mrozilam nic. a zostawiam ją max na 2,5h... zawsze z flacha, ale zazwyczaj wyczekuja cycka 😉Twoja jak moja tylko na cycu, więc myślę że podobnie mają. jakbyś tak w śrdku dnia wracala na godzinke to myślę ze z odciągnięta flachą dałabyś radę!! spróbuj!! a jak nie to idz do lekarza, z recepta mleka modyfikowane sa tańsze 😉 (moja kuzynka tak robi, tez studiuje zaocznie, tylko ona ma 50km na uczelnię, odciąga ile sie da, laktator pakuje ze sobą na uczelnie, bo by jej cycusie pękły)

kurde, czy to moje dziecko chore???????????????? spi i spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Edith 😘
no tak będę próbowała - do odciągania i mrożenia chyba sobie butelki kupie u nas obok w sklepie są po 5,9zł więc majątku nie wydam a myślę że nawet wieczorem uda mi się codziennie wydoić taką 🙂- do dziekanatu pójdę w czwartek bo wtedy są popołudniu a popołudniu zwykle pogoda ładniejsza
Anulka ja dziś stwierdziłam że już może pora wyrzucić smoka hihi ale jeszcze nie - przydaje się np gdy usypia to jej sprawniej idzie ze smokiem albo z cycem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no naczytana i już wiem co tam u was 🙂

Aniutka- buziol ogromny za obalenie kryzysu

Anula- popieram twoje zdanie odnośnie kamer

Gocha- jak spotkam tą kaszkę w sklepach to ci kupię złotko juz nie mogę się doczekać naszego wyskoku na miasto

Moje dziewczynki też już razem sie plumkają bo Gosia już się nie mieści do wanienki 🤪

Ja mam lekki zajob ale Radek mi dużo pamaga więc dajemy radę.

Co do Zosieńki to chciałam wam napisać ale widze że Kathy mnie ubiegła, dodam tylko że przechodzi kryzys z Michałem i ogólnie czuje się hu.... 😞

Babeczki mam pytanie w firmie szefowie organizuja nam imprezkę na pożegnanie kryzysu:laugh: ale musimy się przebrać strój musi być na literę "K" choinka nie wiem za co podpowiedzcie mi coś. Odpada na wstepie kurw....:laugh:

Buziaczki dla Tymusia 😘 😘 😘 😘 😘

Kwiat dla Gochy za pamięć o mnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny,

Pozwalam sobie czytac Wasze forum, bo macie tu fajny klimat (w odroznieniu do innych for) bez zazdrosci zawisci i klotni. Poza tym czesto korzystam z Waszych pomyslow zakupowych dla maluchow 😉. Zaczelyscie ostatnio temat kaszek, w zwiazku z tym mam takie pytanie: zagescilam dzis malemu mleko kaszka Bobovity - na 180ml mleka wsypalam 3 miarki (od mleka) kaszki i wystapil taki problem ze nie chcialo nic leciec przez smoczek tommee tippee 3+. Czy wiecie moze czym to jest spowodowane? Albo macie moze na to jakis patent? Bardzo bym prosila o rade 🙂
Jeszcze a propo kaszki do picia Nesle, o ktorej pisala Anulka: polecam naprawde! Jest swietna. Ja ja podaje na noc jako ostatni posilek o 21 i maly przesypia mi bez pobudek do 7 🙂
A i jeszcze co do niekapkow: ja mam taki http://www.mybbstore.com/webshaper/store/viewProd.asp?pkProductItem=1931
sprawdza sie bo ma te poreczne uchwyty.
Pozdrawiam i mam nadzieje ze mnie nie zlinczujecie za wtracenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam lalki

mój poszedł na silke gadamy ale tak od niechcenia 😞 no cóż na głupotę nie ma rady ,niunia na karuzelce "jeżdzi"-i uwazam ze to byl mój najlepszy zakup ,omal z kołyski nie wyskoczy jak te małpki jej nad główka sie kręcą -uwielbia!
Kaszke zaczne podawac jak w PL bedę i wogóle zaczne odstawiać ,bo juz mam dosyc tych cycków do pępka i 3 pobudek w nocy ,a tak ładnie mi spoała wczesniej ,coś czuje ze jest juz bardziej głodna w końcu rosnie dziewczyna 🙂

Radziu
ja myśle ze Anulka juz ci napisała wszystkie pomysły ,a jak mi jeszcze cos wpadnie do głowy to napiszę .A tak na prwde to jesy KONIEC KRYZYSU????
no i kup ta kaszke jak spotkasz 🙂

Anulka
wymyslaj dalej te zkupy bo jakby ciebie nie było to nudy ,tylko spocznij juz na takich własnie typu kubeczki niekapki i nie wykraczaj poza tą kategorię cenową,plissss,bo my nigdy tego domu nie kupimy 😞
a tak powaznie to ide dziś po nowe smoczki i Dentinox ,bo widziałam tu takie TT z wypustkami masujące dziąsła ,bo Oliva sie poprostu dusi swoimi pięściami w buzi ,juz mam dosyć


STO LAT TYMUŚ ,KWIAT NA 4 MIECHY!!!!


No i trzymam kciuki za Kamilke ,zeby ten lekarz powiedział to co Zosia chce usłyszeć!!!!


Zajrzę potem gwiazdki bo ide napad na Tesco zrobic bo lodówka świeci pustkami 😞


aha, i nie moge sie ruszac po wczorajszym treningu ,ale uwielbiam ten stan tak jak Aniutka ,wiem ze dobrze cwiczyłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...