Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski
wpadlam na moment,bo wszyscy już śpią 🙂
u nas dobrze ,dwa dni popusciły kolki Olivcie,jest coraz fajniejsza i przedwczoraj oddała pierwy usmiech a zgadnijcie do kogo???.....do babci ,oczywiscie!,drugi był do cioci-tzn. do tej mojej najmłodszej siostry co troszke opózniona w rozwoju jest więć cieszyła się bardzo ,a dopiero trzeci do mamusi,no i teraz juz się śmieje do wszystkich.boze ,jakie to piękne,i tak jak Sabinka ,gdybym wiedziała,ze to taki wielki cud i wspaniałe uczucie to juz dawno bym sie zdecydowała na dzidzusia 😆

to ile nas będzie w tym Szczyrku???
bo ja mam konflikt z ojcem od paru dni,i do domu raczej nie pojade,wiec odwiedzę rodzinne strony i kochane Bielsko przy okazjii spoatkania z wami 🙂 wiec liczac ,ze teraz będę musiała dojechac ze Stalowej Woli(rodzinne miasto męża)to mam 300km,wiec moze to jeszcze którąś przekona???:P

Aniu!
pewnie ,ze tak jak dziewczyny ci pisza że z Kropkiem bedzie wszystko dobrze!!!!!Nie możesz sie poddać!!!!!!!!!!! 😘

Zosia!
Z Kamilką tak samo!Twarda baba jesteś i tak trzymaj!!

Zajrzę jutro ,dobranoc kochane wiedzmy!!!!!!!!!!1

kwiatuszek dla Aniutki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja dopiero ze szpitala wrocilam!!!!!!!!!!!!!!1

przecielama sobie palca wskazujacego u lewej reki nozem do krojenia pieczywa i mam 3szwy kurwa....sorki za slowko...bolalo jak cholera narazie znieczulenie mama..ale jutro ja ja bede przy malym robic kurde zawsze cos musze nawywijac 😞#
anulka juz ci kochana pisze:P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri o fuck! musialo bolec jak cholera! wspolczuje!

juz pisze co u nas-wczoraj caly dzien maly wył i nie chcial spac, co probowal to od razu wake up i ryk, spal moze 4 godziny przez caly dzien,masowlam brzuszek itd,ale brzuszek byl raczej miekki i maly kupki robil i baki puszczal wiec to nie zaparcie, moze kolki ale caly dzien?? no i chcial jesc non stop, caly czas na cycu 😞 wieczorem juz padlam i dlam mu butle, wypil prawie 100ml a godzine wczeniej wisial na cycu dobre 40minut 🤨 nie wiem co z nim..moze przez te upały tak sie meczyl? zasnal ok polnocy, i dopiero po 5tej na cyca sie obudzil. ja za to wieczorem walnelam sobie jedno malibu na relax,bo padalam psychicznie- mysle,ze jezei ponad 5 godzin nie karmilam po wypiciu lekkiego drina to juz te procenty wyparowaly z mojego organizmu. jak nie to mozecie mnie zlinczowac ale juz nie wyrabialam, musialam sie "wspomóc" .mały teraz spi.

Zoltri i Anulko ale sie na tym piwku rozpisałyscie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ GWIAZDECZKI 🙂

ZOLTRI O KUŹWA WSPÓŁCZUJĘ 😞 Z PALUSZKIEM,GDZIE TY GO PCHAŁAŚ LEPIEJ SIĘ PRZYZNAJ:P :laugh: OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ I NAPRADWĘ BIDULA JESTEŚ.


NIEBO JA CIĘ NAPREWNO NIE ZLINCZUJĘ ZA DRINECZKA,HEHE SAMA LUBIĘ SIĘ W TEN SPOSÓB ZRELAKSOWAĆ:P :laugh: I PEWNIE PRZYDAŁO CI SIĘ PO TAKIM CIĘŻKIM DNIU 🙂

WIECIE JA MAM WRAŻENIE,ŻE MOJA MAŁA JEST JAKAĆ "INNA" 😜O TEJ SZCZEPIONCE 🥴 ,ŚPI DŁUGO,SZCZEGÓLNIE W NOCY TO JUŻ WŁAŚŃIE OD CZWARTKU OD 21-22 AŻ DO 5 RANO I RANO NIE ŻE KRZYCZY NA JEDZENIE TYLKO TAK JĘCZY I STĘKA I TYM NAS BUDZI 🤨 KURDĘ TROSZKĘ SIĘ MARTWIĘ,ALE TAK TO OK JEST,BO JE ŁADNIE ITP

GOSIU ALE TO OLIVCIA TO CWANAIK MAŁY HEHE:laugh:

NO I WAM TEŻ SIĘ MUSZĘ POCHWALIĆ MOJE DZIECIĄTKO DZISIAJ PO KARMIENIU PORANNYM JAK JĄ POŁOŻYŁAM DO WÓZKA I JUŻ ZASYPIAŁA ŚMIAŁA SIĘ W GŁOS 🤪 I TO TAK Z RAZY MYŚLAŁAM,ŻE PADNĘ JAK CUDOWNIE SZOK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry !::!:!:!:!


paluszek nie boli:P:P:P

moje malenstwo norma z 'dziwkami'heheheh cczkawka go meczy od 10 min ale on twardy,,,jak go do cyca chcialam dac aby sie napil to zaczol sie smiac :P:P:P:P

niebus moim zdaniem to te upaly go tak mecza moj byl taki sam w upaly(dwa dni swieto bylo )

niebo kfiat za malibu:P:P

mnie wczoraj jak sobie przecielam cioglo do moich kochanych papieroskow 😞 😞 😞 😞 😞
jak ja je dalej kocham 😞 😞 😞 😞no ale nie zapalilam a myslam ze na odprezenie:P

a poza tym dostalam tabletki przeciwbolowe takie same jak wychodzilam ze szpitala po porodzie i paracetamol...ok godziny po zszyciu palca lekarz ze szpitala dzwoni ze podczas karmienia nie moge brac....KURWA A ONI W SZPIOTALU MI JE DAWALI MOZE3 DLATEGO MALY BYL SPOKOJNY PIERWSZE DNI WRRRR....zapomnieli ze karmie piersia bo tutaj kazda prawie odrazu butla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZAPOMNIALAM WAM NAPISAC..WCZORAJ PEKALISMY ZE SMIECHU JAK ETHAN LEZAC U MJEJ MAMY NA KANAPIE ZAPATRZYL SIE W TV HEHEHE...ALE JAKI SPOKOJNY BYL...NOWY SPOSOB...NIE WIEM CO GO PRZYCIAGLO KOLORY ?PRZECIEZ ON ESZCZE DOBRZE NIBY NIE ROZPOZNAJE .....MOJE SLONCE JEST THE BESCIAK HEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, JA JESTEM 🙂 ALE TAK ZERKAM TYLKO, BO MALY NIBY SPI ALE COS TAM KRECI I RZUCA SIE CZASEM...TROCHE NADRABIAM ZALEGLOSCI W DOMU,BO PRZEZ OSTATNIE DNI TO TYLKO WYL A MY Z MEZEM NA ZMIANE BUJANIE...

KUPUJE HUSTAWKE DLA MALEGO- FISHER PRICE Z PROJEKTOREM :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=691639706#gallery

OCZYWISCIE UZYWANA ALE DLA MNIE WAZNE,ZE NA ZASILACZ A NIE BATERIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobity 🙂
Wczoraj nie mogłam nic skrobnac-najpierw mnie wywalalo, potem padł internet 😠
Zaczne od kfiata dla Niebo za Malibu-tez bym sobie walneła-wczoraj wieczorem sieknełam bezalkoholowego lecha 🙂 Wasze zdrówko kobity!:laugh:
zoltri, całus w Twój paluszek 😘 I dla Pudziana,ze taki wierny tym dziwkom:laugh:
Noi zazdroszcze Wam tych usmiechów, bo my nadal czekamy...
Ja najblizsze 2tyg mam wyjete nieco, bo na 8 rano codziennie musze jezdzic z Kamila do Dziekanowa Lesnego na rehabilitacje-to w ramach nfz-dzis byłam 1 raz.Tak wiec pobudka przed 6, a dzis przed 4, bo Michał na 5 szedł do roboty, wiec nie pospałam...Poszlismy spac pozno, bo zrobilismy pyszne kakao:laugh: Noi jeszcze ten tydzien musze podawac zntybiotyk do oka co 6h, i cwiczenia w domu 4 razy dziennie...I k...mac doba sie konczy 😠
Sciskam Was Słonka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MY PO SPACERKU I ROBIĘ POMIDOROWĄ I FASOLKĘ SOBIE GOTUJĘ SZPARAGOWĄ Z BUŁKĄ TARTĄ 🙂MAŁA JESZCZE ŚPI W WÓZKU 🙂BYŁA DZISIAJ POŁOŻNA OSTATNI JUŻ RAZ 🙂WSZYSTKO OK,POWIEDZIAŁA,ŻE MAM SIĘ CIESZYĆ,ŻE MAŁA CAŁE NOCE MI PRZESYPIA,BO JUŻ WIDOCZNIE JEJ SIĘ UREULOWAŁ DZIEŃ Z NOCĄ 🙂


NIEBO HUŚTAWKA SUPER,JA NIESTETY NIE MAM MIEJSCA NA TAKĄ DUŻĄ I KUPIĘ CHYBA TĄ MAŁĄ JESZCZE OCZYWIŚCIE CAŁY CZAS MYŚLĘ:P

ZOLTRI PODZIWIAM CIĘ,ŻE DAJESZ RADĘ Z FAJKAMI JA JARAM JAK SMOK 🤢 PRAWIE PACZKĘ DZIENNIE,WOGÓLE PRZY WAS TO SIĘ CZUJĘ JAK JAKAŚ WYRODANA MATKA PALĘ PIWKO PIJĘ 🤪

DZIĘKI ZA KOMENTARZYKI NA NK,MASZ RACJĘ ANULA VANESSKA TO CAŁY ŁUKASZ PO MNIE MA TYLKO CIPKĘ:laugh:

ZOSIA A DLA CIEBIE TO SIĘ ORDER NALEŻY,JAK TY Z TYM WSZYSTKIM DAJESZ RADĘ,KWIATUSZEK DL CIEBIE ZA WYTRWAŁOŚĆ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski
my dzis po wizycie kontrolnej na 6 tydzien życia i wszystko dobrze ,mała waży juz 4 kilo, serduszko i bioderka według pediatry ok ,ale i tak wszystko sprawdze w Pl jeszcze na usg! 😎
jutro babcia odlatuje i bedę z wami wiecej przesiadywac ,bo narazie to nawet nie wypada 😉

jutro odbieramy tez paszporcik,hurrrra!

bylismy wczoraj u siostry na grillu,bo w,łasnie sie przeprowadzila i wynajeła domek z ogródkiem bo juz sa prawie w cenie apartamentów i poszalałam z jedzonkiem ale nocka była nawet w porządku oprócz małego grymasu ok 1 .30 w nocy ,babcia wstała pobujała i poszłysmy spać dalej aż do 6.30.
aha i Anulka powiem ci ,ze nie tylko ty jesteś "wyrodna "matka ,bo ty juz nie karmisz ,a ja tak ☺️ i wypiłam wczoraj małe piwko-CORONĘ,bo juz nie daje rady a wszystcy tankowali wczoraj tylko ja bidna siedziałam przy mineralnej ,to moja mamuska powiedziała ,ze gorzej zaszkodze dziecku stresem związanym z tym ,ze nie moge niz tym lekko gazowanym ,żółtym ,śmierdzącym napojem ,bo ona juz wspominałam bogobojna abstynentka ,więc jak juz ona tak powiedziała to :hulaj dusza piekła nie ma, i sączyłam sobie je ze dwie godzinki więc gaz wyleciał i chyba procenty też ☺️ potem karmiłam dopiero po kąpieli ,więc raczej mała nic nie dostała do mleczka 🙃

kwiatuszek dla Radzi-gdzie ona ??? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to urodziły sie tez podobną waga wiec równo rosną,ale chyba mam dobry pokarm ,i mimo tego wszystkiego co ulewa tyle przybrała co Vanesska na butli to mnie bardzo cieszzy 😘

a pifffko było pyyyyyyyyyyyyyyyyyycha,chociaż ciut,ciut małe na taką dużą dziewczynkę jak ja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to rosna te wasze kobity 🙂
Moja tez ładnie rosnie ale zwaze Ja w czwartek na wizycie u pediatry.W srode za to mamy usg bioder, jamy brzusznej i głowy.
Anulka-dzieki za kfiatta-ja za to podziwiam Ciebie, bo dwie córy to wyzwanie 😘
Goś,no pewnie,że nic sie nie stanie jak Corone raz na czas wypijesz.mała bedzie lepiej spała 😉 🙂
Ja uciekam na spacerek- buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TO JUZ MI LEPIEJ, ZE NIE SAMA SIE ALKIEM OPIJALAM SKORO GOS TEZ PRZY CYCU A WYPILA TO MOJE MALE MALIBU JEST W NORMIE.

ZOSIU A JA ZAZDROSZCZE KAKAO, BO JUZ MNIE NIE BOLI A JA SIE JEDNAK BOJE...CYKOR JESTEM 🥴

GOS TY Z TYM PASZPORTEM TO WIELKA JESTES 🙂

ZOSIU DLA CIEBE TEZ KWIACIOR,ZEBY TA DOBA SIE WYDLUZYLA.

ANULKA TWOJA PRZESYPIA NOCKE,BO JEST NA BUTLI. MOJ JAK DOSTAL BUTLE( JA NA TO MOWIE,ZE NARKOTYKI DOSTAJE) TO TEZ SPI JAK ZABITY, TO JUZ ZAUWAZYLAM.DOSTAL JUZ KILKA RAZY NA DOPICIE- ZEBY MI ZASNAŁ SPOKOJNIE JAK JUZ NIE WYRABIALAM PSYCHICZNIE Z TYM PLACZEM W UPAŁY. ALE TAK TO JEST NA CYCU A DZIECI NA CYCU INACZEJ SPIA, PRZYNAJMNIEJ NA POCZATKU. POZNIEJ TEZ SIE IM NORMUJE DOBA I MOGA PRZESPAC DLUZEJ.
WIDZIALAS TA HUSTAWKE- WKLEILAM LINK- JAK MYSLISZ?

ZOLTRI TWOJA HUSTAWKA JEST TEZ Z MOZLIWOSCIA PODLACZENIA DO PRADU CZY TYLKO NA BATERIE? BO CHCE KUPIC RAINFOREST ALE TYLKO JEZELI MA MOZLIWOSC ZASILANIA PRADEM .WIEKSZOSC TYCH HUSTAWEK JEST NA BATERIE JEDYNIE 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIENKO MY MAMY USG BIODEREK W CZWARTEK, MOJA TESCIOWA SAMA ZBADALA TYMKA WCZORAJ- TE BIODERKA KIEDYS "OKIEM" BADALI- I POROBILA NOZKAMI JAKIES RUCHY, POWIEDZIALA,ZE FAŁDKI NA NOZKACH SA SYMETRYCZNE I NIE "CHRUMKA" NIC PRZY TYCH RUCHACH WIEC POWINNO BYC OK. POTWIERDZIMY MAM NADZIEJE W CZWARTEK ,ZE BIODERKA OK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA WIEM NIEBO,ŻE TO INACZEJ JEST NA BUTLI,ALE ONA TAK KIEDYŚ DŁUGO NIE SPAŁA A TERAZ POTRAFI PO 8 GODZIN SPAĆ I TROSZKĘ SIĘ MARTWIŁAM.

NO PISAŁAM CI,ŻE SUPER TA HUŚTAWKA MI SIĘ ONE BARDZO PODOBAJA,ALE NIESTETY NIE MAM GDZIE POSTAWIĆ I DLATEGO U MNIE JEDYNIE W GRE WCHODZI TA PRZENOŚNA,A TE DUŻE Z RAINFOREST NA ALLEGRO PO 400 KILKA ZŁOTY,A U NAS W SKLEPIE PONAD 600 KOSZTOWAŁA 🙃 JEDNAK SIĘ OPŁACA WSZYSTKO W TYM NECIE 🙂NO I FAKT FAJNIE JAKBY BYŁY NA PRĄD BO TE BATERIE T TAK SZYBKO SZLAG TRAFIA,JA JUŻ W KOJCU DWA RAZY ZMIENIAŁAM I TO ALKAICZNE KUPIŁAM 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebus to cena jak za nowa prawie 🙂

anuulka jedyne co mnie trzyma to ze karmie malego...chce przestac ale czuje zebede mial wyzuty sumienia ze dla wlasnej przyjermnosci na butle go przezuce ...ale wy karmicie i jest ok..wiec niedllugo bo ja musze odstresowac sie...sluchamy z mlodym kazika w radiu i brechtam sie a on na mnie oczy jakbym crazy byla hehe

zos trzym sie jedynie podziwiac:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...