Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gocha jestem pierwsza:P :P :P

Dziewczyny Gocha naprawdę istnieje i olivka też 🤪

Poplotkowałysmy sobie po małym piwku wypiły duże lody zjadły i teraz czas dla naszych maleństw a były kochane bo spały większość spotkania.

Fotki wrzuci Gocha jak się tutaj pojawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KU...MAĆ NAPISAŁAM SIĘ I MNIE WYRZUCIŁO 😠 😠 😠

SUPER RADZIA,ŻE SPOTKANIE UDANE 🙂TO JEDNAK GOSIA NIE JEST MORDERCZYNIĄ I PSYCHOPATKĄ Z NETU:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ANULA JA BYM NA TWOIM MIEJSCU TAKIEJ DROGIEJ HUŚTAWKI NIE KUPOWAŁA,JA SIĘ TEŻ TYLE CZASU ZASTANAWIAŁAM ZANI SWOJĄ KUPIŁAM,ALE PO PIERWSZE BYŁA POŁOWĘ TAŃSZA,A PO DRUGIE JA JAK KUPOWAŁAM TO MOJA MAŁA WAŻYŁA TROSZKĘ PONAD 4 KG,WIĘC JEJ DŁUŻEJ POSŁUŻY,A JASIU JUŻ WIĘKSZY.CO DO TYCH KG TO TAK WŁAŚNIE MYŚLAŁAM,ŻE ONA JEST DO 9KG BO JA JAK SZUKAŁAM MOJEJ TO SIĘ NATKNĘŁAM NA OPISY SPRZEDAWCÓW,ŻE ONE WEDŁUG PRODUCENTA SĄ DO 9KG,A W PRAKTYCE NAWET DO 11 POSŁUŻĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moją też mam gdzieś:P tylko czasami mnie zakłuje pod sercem jak widzę taką szczuplutką opaloną laseczkę w rureczkach w rozmiarze 34-36 i obcisłej bluzeczce 🤢 hehe napisałam jak lesba:P :laugh:

radzia bo twój chłop jest ślepy:P bo śliczn z Ciebie kobitka!!!po kimś te dziewczynki takie piękne są 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajowo,że gos nie jest jakim zboczonym internauta, bo juz myslałam...:P 😉
Foty- nic dodać nic ując nic nie widać:P
Ściskam Was Laski- ja mam za to otłuszczony brzuch, którego nie cierpie i chce swojego ciała z wrzesnia!!!
Śpijcie słodko Kobitki- ja dzis padne, bo neurolog mnie rozwalił psychicznie ale nie chce juz mi sie nawet o tym gadać, bo kur...mac juz czuje,że mam tak pod góre,że nie dam rady 😞
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...