Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mojej włączył się maruder bo pora kąpania się zbliża ale jeszvze godzinkę musi wytrzymać

fakt nasze maluszki są z dnia na dzień coraz fajniejsze moja już po wszytko łapki wyciąga dostła takiej orpedy rozwojowej że szok 🤪

Olka już zadania porobiła teraz tylko kolacja kąpanie i mam luzik 🙂

Zoltri nie pisałaś czy u bagiry już lepiej w domu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA JUŻ MAŁĄ WYKĄPAŁAM BO CHCIAŁAM SIĘ POZBYŚ TEŚCIOWEJ BO KURWA TEŚCIU WZIĄŁ JESSICĘ I WIÓZŁ NA SWOIM ROWERZE NA RAMIE I WKRĘCIŁA NOGĘ W KOŁO,CAŁĄ POŹDZIERAŁA I AŻ JEJ KOSTKA SPUCHŁA 😠 😠 😠 A TA MNIE KURWA NAWIEDZA ŻEBY ZOBACZYĆ JAKBY TO COŚ MIAŁO ZMIENIC,WIĘC WZIĘŁAM SIĘ ZA KĄPANIE TO SOBIE POSZŁA 😠 BO JUŻ ZACZĘLA I ŁUKASZA WKURZAĆ SWOIMI RADAMI,JAK SIĘ UPARŁA,ŻE MAM JEJ WODĘ Z OCTEM ZROBIĆ I BANDAŻEM OBWINĄĆ JA TO WIEM,ALE TŁUMACZĘ JEJ,ŻE MUSZĘ JEJ TO PRZEMYĆ I JUŻ JEJ NA NOC ZAWINĘ,ŻEBY Z TĄ NOGĄ NIE ŁAZIŁA A TA SWOJE 😠 😠

A CO DO DZIECIACZKÓW TO FAKT Z DNIA NA DZIEŃ CORAZ KOCHAŃSZE I MĄDRZEJSZE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka
pozdrów Jessi,i kwiat dla was,
a my jeszcze marude musimy przytrzymac bo jak ja juz wykapie t uśnie i obudzi się o 23.30 i bedzie wyspana,już kiedys tak zrobiliśmy bo chcieliśmy sie jej pozbyć i filmiki ogladac to tak nam małpka zrobiła i musielismy sie bawic do 2 w nocy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Jessi też dziadek nie pomyśli a ona takie ma chudziutkie nóżki dobrze że nie złamała... kfffiat dla niej... a ja teściową raz zrabałam i mam luzik nic nie doradza 😉

Małgosia już śpi wykapana a jeść nei chciała a te zęby to ją wykończą Olcia się kąpie ja juz wymyta i mam wolne radek winko wlał do lampeczek i odpoczniemy.

Buziaczki słoneczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Mamusie :P

ahahahahahahaha sluchajcie Nadia ma karuzelke nad lozeczkiem w pszczolki...i dzisiaj poszlam ja przykryc podwojnie-i patrze co ma pomiedzy nogami a tam jedna pszczolka urwana hahahahahahahahahhaahhahaaaaa:laugh: :laugh: :laugh: wisial sam sznurek i trzy pozostale pszczolki :laugh: :laugh: mala agentka :laugh:

Bichito nie martw sie a moze jakis nawiew???Tak jak doradza Niebus???to dobry pomysl!!!! 🙂

Anulka ucaluj Jessi i kwiatek dla niej...a poza tym ja tez nienawidze jak tesciowa mi cos narzuca-osatnio mi zapowiedziala,ze nie mam magistra robic!!!ejj to moja sparwa bede chciala to zrobie!!! 😠 🤪

okej lece na filmik Oszukac przeznaczenie i czekam w szlafroczku na meza...moze jakies dingi dingi bedzie :laugh: :P :P 🙃


DOBRANOC MAMUSI

P.S.JUZ 3 OSOBY ZAPOWIEDZIALY SIE,ZE PRZEKAZA PIENIAZKI NA KONTO ZOSI!!!!!OBY SIE JESZCZE WICEJ OSOB ZAPOWIEDZIALY-DZIALAM DALEJ.BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh, a ja sie własnie obudziłam 😉 zapadłam o 20.45 w taki sen ze mogliby mnie sprzedać - po 6 łykach Warki... nie wiem ile Małej sie dostało %, byłam pewna ze juz zasnęła na dobre, a tu oczy otwarła i szukała cycka... hmm, troche sie wystrachałam, ale chyba jej nic nie będzie. ale mam nauczkę zeby sie nie rzucac na % jak nie mam odciągniętego mleka.

poza tym miałam dzis znów zajęcia z dzieciaczkami. dzis juz było lepiej, ale kurcze te 45 min sie ciągnie w nieskończoność...

kwiat dla jessi - niech sie nóżka szybko leczy.
moja teściowa na razie się powsrzymuje do dobrych rad, ale czasem jak cos powie to ją wzrokiem "zjadę" i tez wie zeby nawet nie próbować. ale to dziwne, bo jakos strasznie jesteśmy wyczulone na te drugie "mamy", no nie??? 😠

no nic dziewczyny. spadam juz. u mnie ani szlafroczek ani jego brak nic raczej nei zdziała, pierd...już to. do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja sobie ogladnelam dzieki anulce wyznania zakupoholiczki lezalo na dysku od pol roku heheh
przy okazji prasuje co jest nie wiarygodne dla mnie pralka dzis caly dzin chodzi i suszarka takze wiec tylko wyjmuje ze suszarki i pod zelazko....jutro mozwe skoncze heheh przez nastepny miesiac nie robie ani jednego prania :P~:P:P:P:P:P


u bagirki lepiej lepiej lepiej:P:P:P

jessi kochanie buziok dla ciebie
i dobranoc wiedzmy:~)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
caluski dla jessi:*

Kathy - niezle zawalczyła z pszczolkami 🙂

my siedzimy przy jednym stole z dwoma kompami i dwoma drinami...bylismy dzis w ikea i kupilam dla Tymka drewniane zabawki edukacyjne,bo tak mi sie te drewniane podobaja..poza tym jakies pierdoly i 200zl poszło 🤢

smigam spac za chwilek kilka... buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooootwieram dzien 🙂

edithd dla Ciebie poranny 🙂
i nie martw sie-nic nie bedzie po kilku łykach 🙂

my dzis mamy przeglad serwisowy auta plus ubezp. -kuzwa dlaczego to tyle kosztuje 😠 😠 😠 w dupe jeza!

maly w lezaczku, nocka ok tylko jak juz ok.5 dostał bute to zasnal na 2 godzinki i przed 7 pobudka 🤢 a chcialam sobie pospac!chyba w grobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak poza tym to po tym moim głębokim snie o 20.45 (do 23.05 😉) nie potrafiłam potem normalnie zasnąć. w dodatku jakiec 2 komary nas męczyły, aż o 00:00 wstałam i zrobiła polowanie. nażarte juz były te kur... ze plamy na ścianie zostały. mój mąż pedant musiał wstac i je zmyc bo by nie zasnął heheh.

w dodatku od jakiegoś miesiąca pojawiły się u nas na piętrze mole. przetrząsnęłyśmy z siorką i Grześkiem dosłownie wszytko. i nic. a mole są. kupiłam te paski co reklamują na mole spozywcze i normalnie cmentarzysko moli tam mam. w kazdej szafie wisi "odstraszacz" i kurde dalej są. jeszcze żebym to ja miała jakieś wełniane wyroby albo płaszcze z dodatkiem wełny. NIC, ani 1 swetra wełnianego nie mam. nie wiem skąd one wychodzą...wnerwia mnie to masakrycznie. w żarciu tez nie siedzą, bo ja takich zapasów nie mam. wszystko na bieżąco sie kupuje. jakaś dezyn-molo-sekcja by się przydała bo mnie to juz nieźle ...denerwuje.

Beatka - nawet mi nie mów o kasie. 1go mam wypłatę a 5-go juz 1/2 zwykle nie ma. wiecznie coś. wydatków masa. jeśli chodzi o autka to my tez od zawsze mamy 2, i jeszce w zeszłym roku oba mieliśmy w styczniu ubezpieczane i do przeglądu. kurde, to było straszne. nie dość ze po swietach i sylwku zwykle 0 kasy, to jeszcz trzebabylo sie tym zając. teraz jak żeśmy zamienili stara yariskę na nowszą to sie nam to rozłożylo, jedno w styczniu, drugie w lipcu...ale i tak szkoda tej kasy....


pierwszy kwiat leci do zoltri - Aurelka, przykładowa z Ciebie IRON-HOUSEWFIE 🙂

a następny dla Beatki w podzięce i na osłode chudszego portfela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki edithd, gdyby bylo zwykle ubezp. i zwykly przeglad to byloby ok a tu 2,5tys na oc i ac, 650zl za serwis( wymiana oleju i filtrow,bo mamy 40 000 na liczzniku a trzeba co 20 000km wymieniac) - licza sobie gnojki.

Apropo moli- nie robiliscie jakiejs rewolucji w domu typu przestawianie mebli,dywanow itp.?? bo tam tez siedza cholery!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLO 🙂

PO PIERWSZE DZIĘKUJĘ ZA KWIATKI 😘 😘 😘
NO JESSI ZOSTAŁA W DOMU,BO NIE MOŻE NORMALNIE STANĄĆ NA TĄ NOGĘ 😞A WIECIE JAK TO W SZKOLE,ZARAZ KTOŚ JEJ NADEPNIE ALBO COŚ 😞

EDITHD TY MASZ MOLE A JA MRÓWKI 🤢 🤢 I TEŻ Z NIMI WALCZĘ,WIECZNIE KUPUJĘ TE PŁYTKI I NA JAKIŚ CZAS ZNIKAJĄ,ALE JAK TYLKO PŁYTKA PRZESTANIE DZIAŁAĆ TO SIĘ ZNOWU POJAWIAJĄ 😠

NO MÓJ TATO TERAZ UBEZPIECZAŁ TE NOWE AUTO TO MASAKRA ILE KASY,I WŁAŚNIE NA TE PRZEGLĄDY I OLEJE 🤢 ALE JUŻ MA ZGŁOWY,NIE DOŚĆ ŻE ZA AUTO 50TYŚ TO JESZCZE KILKA NA TE PIERDOŁY,JA MAM NASZCZĘŚCIE PROBLEM Z GŁOWY,FAJNIE JEŹDZIĆ SŁUŻBOWYM:P

JA WYPIŁAM WCZORAJ JEDNO PIWKO I PADŁAM JAK PIES PLUTO:P

NIEBO A JAK TY SIĘ ROZCHULAŁAŚ Z DRINAMI MUSIMY RAZEM SIĘ NAPIĆ:P :laugh:

EDITHD MASZ NK,BO BYM SOBIE CIEBIE ZOBACZYŁA 🙂

A VANESSKA WCZORAJ ZJADŁA PO 22 I SIĘ DO NAS POCHICHRAŁA,POSZŁA SPAĆ I KUŹWA O 6 MÓJ MĄDRY MĘŻUŚ SPRZĄTAŁ BUTELKĘ PO PIWIE I SIĘ TŁUKŁ I JĄ OBUDZIŁ WIĘC ZNOWU ZJADŁA I LULU TO KURWA TEŚCIOWA PRZYLAZŁA 0 7.40 I WSZYSTKIE NAS TRZY OBUDZIŁA 😠 😠 😠 TERAZ WALCZY ZNOWU ZE SNEM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo Anulka myslalam,ze sama tu kwitne 😉

u mnie dzis wizytacja tesciowej- nie lubie za bardzo gdy jestem sama w domu, wole gdy przychodzi jak jest maz..niby nie szkodliwa ale ja nic nie moge zrobic ,siedze z nia i gadam o pierdolach a w domu np.sprzatanie czy prasowanie czeka 🤨
a z autami nowymi juz tak jest,ze placisz kupe kasy za zakup a pozniej tez , bo jak cos pierdnie to sie nie wyplacisz jednorazowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA TEŻ WOLĘ JAK ŁUKASZ JEST W DOMU BO JĄ ZAWSZE GASI JAK ZACZYNA GADAĆ GŁUPOTY,A ONA MA BUJNĄ WYOBRAŹNIĘ WCZORAJ NP NAM OPOWIADAŁA,ŻE JAK ŁUKASZ MIAŁ 3 MIESIĄCE TO SIĘ JEJ STURLAŁ ZE STOŁU NA KRZESŁO I Z KRZESŁA NA PODŁOGĘ MYŚLAŁAM,ŻE WALNĘ BO ONA TAK ŚCIEMNIA,A ŁUKASZ DO NIEJ TO PRZECIEŻ BYM SIĘ ZABIŁ:laugh: :laugh: ONA TAK ZAWSZE WYOLBRZYMIA JAKIE TO JEJ DZIECI BYŁY ZDOLNE ITP,ALE OPOWIADA NIEPRAWDOPODOBNE RZECZY,ŻE NP ŁUKASZ JEJ POWIEDZIAŁ JAK MIAŁ ROCZEK,ŻE CIOCIA NIE ROBI TAKIEJ ZUPKI DOBREJ JAK MAMA,,TAK KUŹWA ROCZNE DZIECKO 🤪 MY TO TAK Z NIEJ CZASAMI POLEWAMY:laugh:
A I JA SIĘ WZIĘŁAM NA SPOSÓB,ŻE JAK PRZYCHODZI I SIEDZI ZA DŁUGO TO JA ROBIĘ CO MAM DO ROBOTY I JUŻ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello dziewczyny 🙂

Goś dziekuje odwzajemniłam 🙂

Co do tesciowej to ja mam swoja non stop (mieszkają na dole) ale ja na swoją nie mogę narzekać nigdy się nie wtrąca a wrecz przeciwnie mówi, że to ja jestem mamusią i wiem co jest dobre dla mojego malucha i w sumie bardzo mi pomaga jak wróci z pracy to zawsze moge małego na dół znieść i chwilke odpocząć i jak Paweł późno wraca to zawsze idę sobie na dół na kawkę :P:P No i tym bardziej, że oboje z Pawłem studiujemy zaocznie (ale na szczęście w tym roku mamy zjazdy w tych samych dniach, bo w tamtym roku na przemian i zostawały nam tylko wspólne święta) więc małego na zmiane raz tu zostawimy raz do moich rodziców. U nas rutynowo mały śpi i obudzi się o 10.30 potem butla i na spacer 🙂
Anulka kwiatek dla Jessi 🙂 🙂 :*:*

Umówiłam sie do mojego gina na nastepny czwartek bo tabletek nie mam a kolejny dzidziuś to nie prędzej niz za 4 latka hm... tylko znów ta godzina wizyty 21.40!!!!!!!!!!
Buziaki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski

Olivka jeżdzi na karuzeli ,no ona by raczej nie zerwała żadnego zwirzaka bo nie dosiegnie ,wolałabym zeby nie dostała bo tak by mogła cała karuzele na siebie zwalić moze a jakby dostała to ja bym sznurki skróciła 🙂

Mam dzis chałpke do sprzatania,i spacer do tesco po ziemniaki,cukier i mleko ale mam dzis dzien w pizamie i wcale nie chce mi sie ubierać 😞

Ciekawe co u Zosi???
Nie wiecie gdzie ma byc ta operacja ,bo mnie znajomi pytaja ,i mówia ,że ona powinna zaskarżyc tych lekarzy i to oni powinni pokryć koszty leczenia,ale obiecali dać kase ,no ciekawe czy to tylko puste gadanie czy prawda? 🙂 A i nie rozumiem tez ile oni maja na to czasu zeby ta kaskę uzbierać??Tez ludzie pytaja aja nie wiem co odpowiadac 😞

kwiat dla Pudzianka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!

glista śpi 🙂

Edytko ja też sobie pozwoliłam na zaproszenie Ciebie 🙂)
niezły sen miałas kobitko! ale nie stresuj sie dzieciątku nic nie bedzie 🙂)

Anulka fajowy ten kombinezonik 🙂) ja tez musze czegos poszukac dla Janka. ale ciągle w pospiechu wpadam na net i nie mam chwili aby poszperac 😞

teraz na kompie czesciej urzeduje moj maz w poszukiwaniu samochodu...z tymi autami to jakaś masakra..po co Ci sprzedawcy piszą że bezwypadkowy jak jedziesz i odrazu widzisz że był dachowany...a jesli chodzi o ubezpieczenie to ja właśnie wczoraj uszczupliłam nasz portfel o kilkaset złotych. 😞

No i odebrałam prawo jazdy hehe dopiero zmieniłam nazwisko i adres 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...