Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GOŚ TO MOŻE SIĘ UDA,WIESZ BO PRZESYŁKI TO DROGIE JAK CHOLERA,MAMA JAK MI COŚ WIĘKSZEGO WYSYŁA W KOPERCIE BĄBELKOWEJ Z WŁOCH TO PO 10-12 EURO PŁACI,TAK SAMO JAK JA JEJ WYSYŁAM TO PŁACĘ PO 60ZŁ CZASAMI 🤢 🤢 TO SIĘ NIE OPŁACA.NO ALE JAKBY SIĘ NIE UDAŁO TO TRUDNO ZADOWOLĘ OCZY OLIVCIĄ W RENIFERKU 🙂

NIBUŚ UWAŹŻAJCIE NA SIEBIE,JA TEŻ JAK OGLĄDAŁAM WIADOMOŚCI TO PIERWSZE CO O TOBIE POMYŚLAŁAM 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane.
My po eeg.
Bidna ta moja niunia 😞 nie mogla zasnac, a to badanie tylko w czasie snu sie wykonuje.
Ogolnie wyszlo ze wszytsko ok!!! Tylko znowu miala ten atak. Niestety lekarka tego nie widziala i nic na ten temat mi powiedziec nie mogla...

Dzieki Bogu, wszystko dobrze!!! Tak bardzo sie balam 😞
Moja mama wczora zamowila msze w intencji shantall...
Niedlugo bede w polsce 🙂 ciesze sie, tylko zimno !!!
Jednak bedziemy lecieli, bo 15 godzin w aucie to przegiecie, jedyne co to wozka nie bedziemy mieli, ale i tak spacerowac nie bede, wiec nie ma tak bardzo wielkiej potrzeby...
Obejdzie sie... jedyneco to fotelik, ale to i tak od kuzynki wezme. Jak myslice, lepiej samolotem, czy jednak ten wozek sie pzyda?? Juz sama nie wiem co myslec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Veli
pewnie ze lec samolotem a czemu nie bierzesz wózka ,dziecku możesz przewieżć wózek bezpłatnie,ja biore zawsze i wszędzie nawet z bagażami łatwiej sobie poradzic i połozyc nie ma gdzie na lotnisku,a tak to do wózka hop i nawet przebirasz,BIERZ WÓZEK!!!


ciesze sie że wszystko oki z Shanti ,zrób jeszcze raz badanie za 2 miesiace dla twojego spokoju ,ja tez miałam dobrze usg główki ale teraz na 6 miesięcy zrobie kontrolne,i bede spac spokojnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Veli - jej moz ja tez zrobie Rozalce to usg głowki - bede miala pewnosc ze wszystko ok
Gosiu co za szafa - fiu fiu 🙂 Rózia ma tylko taką szafke z trzema półkami gdzie wszystko próbuje składać i w ogóle ale muszę wpychać wszystko, a kombinezony, pościele i wszystko co zajmuje więcej miejsca jest w pudełku pod stołem...
Niebo - strasznie to wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
20 stron w 2 godziny powalilo wa:P:P

nadrobilam:P:P

moj maly tez ma swoja prywatna szafe i komode i jest przepelnione hehehehe

veli przeciez wozek bez problemu bierzesz do samolotu ja tez biore:P:P:P tylko wlasnie ty masz duzy a to musi byc skladany szybko\\

no braciszek w piatek zabieg ma:P:P:Pi ja jako tlumacz bo ten len zawsze mnie bierze w razie czego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam znow na krew jutro ostatni raz ufffff

moj tez mial usg przez ta ranke na glowie widzieliscie to serduszko...naszczescie wszytsko ok 🙂 🙂 🙂 🙂

veli jak bedziesz w pl idz sobie zrob prywatnie moze lepiej ci bedzie jezli zaufany polski lekarz ci powie wszystko...wiadomo w ojczystym jezyku zawsze lepiej


Dokladnie niebo my zrobilismy ponad 5000 km z maly dzielic 2razy 2200km i do tego szczyrk i polska caly czas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
3 czesci, bo moj ma gondole , stelaz, i raczke osobno skladane!
Do dupy ten wozek. Tzn niefunkcjonalny...

Auto mamy do dyspozycji w polsce.
No ale teraz szukam jakis dobrych ofert, bo ostatnio jak lecialam do polski to 700 euro w dwie strony placilam. To bylo przegiecie!autem wychodzi jakies 400 euro. No i faktycznie , zawsze to wiecej miejsca na bagaz.

Tutaj tez czasami jest sztorm, morze jest jak oszalale, ale molo sie trzyma. Kiedys byl wedkarz na molo , zaparkowal blisko auto. Autko bylo male i woda zabrala! Na szczescie nic sie nikomu nie stalo.
Wlasnie ogladam wiadomosci.Ale cyrki z ta pogoda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri my twarde babki jestesmy~!!! co nas nie zabije to wzmocni...

apropo czy bedziesz miec jakies wątry do mnie jak sobie zrobie taki tatoo jak Ty? tzn,. nie z imieniem Ethan 😉
bo sie szykuje na dziaranie i mam 3 tatoo do zrobienia tzn. dokoncze ten swoj (poprawiam na konturach i zakoncze gdzies na posladku, pozniej robie inicjały mojego M na serdecznym palcu pod obraczka- tak jakby zamiast obraczki, no i Tymoteusz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie usune, bo i tak zostaje jasny slad na skorze. Co wcale ladnie nie wyglada. Na szczescie nie musze go ogladac codziennie bo jest z tylu.
Teraz inaczej patrze na tatuaze. Robilam jak mialam 18-nastke a teraz zaluje.

No i czy mniej boli od porodu to nie wiem. Bo przy bolach porodowyc nie tracilam przytomnosci, a przy tatuowaniu tak, wiec bol byl ogromny. Wiadomo ze zalezy jeszcze od miejsca w jakim sie robi. Bo na kosci boli okrutnie.

Kiss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...