Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
spaecjalnie tak zrobiłam na przewijaku ,a ze mam dośc wysoki to na łózko musiałam stanąć ,niezbyt wygodnie ale chciałam sporawdzic co napiszesz ,bo ty masz sokoli wzrok i oczywiscie komentarz musi być z twojej strony. 😠
kurde no i własnie zdałam sobie sprawe z tego jak dobrze Cię znam,hihihi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Doberek!!!
Bylam u pediatry.Dwie godziny czekania i udalo sie.Sofia ma plucka w porzadku,uszka tez, ale wciaz chore gardziolko i zawalony nosek. znowu dostalismy jakies kropelki i syropik.Poza tym przybiera dobrze.Ma problemy ostatnio z kupka.Wczesniej robila codziennie,a teraz co 3-4 dni i to taka gesta.Dzis rano na szczescie zrobila.ale doktor mowila,ze jesli jest podirytowana, to moze byc dlatego,ze niem oze zrobic tego kupona.

Anulka!Piekny kapelusik!!!! AA...I pytalas o moje strony w Polsce.To Poznan! Jestem poznanska pyra!

No wlasnie dzis odebralismy paszport i Sofia ma przesmieszne zdjecie.Wyglada jakby byla ogromnie wazna osobistoscia.To paszport na rok,potem musimy wyrobic nowy.

Wczoraj w nocy prztransportowalismy juz do nowego mieszkania dwa stoly-jadalny i kuchenny. W mieszkaniu sajgon- pelno kartonow,papierow, nic nie ma swojego miejsca.Istny obled...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PAULINA NO RZECZYWIŚCIE TO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ MARUDZENIA,MOJE TEŻ SIĘ DENERWUJE JAK SIĘ NIE MOŻE ZAŁATWIĆ,A JAK JUŻ ZROBI TO ROGAL NA TWARZY,CHOCIAŻ ONA ROBI PRAWIE CODZINNIE,CZASAMI CO DRUGI DZIEŃ 🙂NO I DOBRZE,ŻE TYLKO PRZEZIĘBIENIE U SOFI A NIE NIC POWAŻNIEJSZEGO 🙂

A TO TY JAK MÓJ TEŚCIU PYRKA,TEŻ JESZ ROSÓŁ Z ZIEMNIAKIMI:P :P :P :laugh: BO JA ZAWSZE SIĘ Z NIEGO ŚMIEJĘ,ŻE TAK JE A ON MÓWI,ŻE W PONAŃSKICH STRONACH TO NORMALNE 🙂 🙃

A Z CHATKĄ SIĘ PRZEMĘCZYCIE ALE POTEM JAKA ULGA I SATYSFAKCJA BĘDZIE JAK JUŻ WSZYSTKO BĘDZIE POUKŁADANE I ZROBIONE,PÓJDZIECIE DO KUCHNI I BĘDZIE OSTRE KAKAO:P :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze mowiac to pierwszy raz slysze o rosole z ziemniakami!!!!!Chyba jednak taka pyra to ja nie jestem.Jem rosolek z makaronem i marchewka.Nota bene to moja ulubiona zupa!
Wiecie co mi powiedziala znajoma na wywolanie kupki. Zeby wacikiem namoczonym w oliwie wysmarowac okolice odbytu i sam odbyt.Ponoc dziala rewelacyjnie.A lekarka powiedziala,ze mozna postymulowac troche termometrem i tez powinna zrobic... Hm...dziwne,ale sprobuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejos. u nas 5 kup every day wiec super ta nasza kupciara mala se radzi 😉
poza tym ciuszki przyjechaly, maa cudeniek, wszystko wam wiecz pośłę, bo teraz nie mam czasu-musze szybciutko obiadek nastawić, Mała oporządzic, bo o 16 natępnia ciocia ma wpaśc do nas, a na 17.30 mamy mszę rocznicową za dziadka.
beti, wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!
kwiat dla bhrki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTM ,ŚCIANA POMALOWANA 🙂
Zoltri
dawaj fotki!!!!ja uwielbiam ogladac małe cudeńkA

Pulinko
nic nie rób jak ja brzuszek nie boli ,a dzieci na piersi moga robic 5 kup dziennie albo jedna na 5 dni,same sie regulują ile im potrzeba to sobie zostawiaja w organiżmie,moja raz robi dwie na dzień a raz nie robi przez 4 dni i jak tylko nie płacze że ja brzuszek boli to nie ingeruję ,(czopek podałam tylko 1 raz -zadziałał)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Edi 🙂
a ja mam dziś dzień listonosza co przynosi z allegro 🙂 i pochwale się wam - kupiłam buty za grosze i są wyczesane nowe i całkiem wygodne chyba
http://www.allegro.pl/item773189011_m117_czolenka_promocja_cena_ponizej_normy_r_38.html
http://www.allegro.pl/item773185800_m134_70_promocja_czolenka_kokardka_czarne_38.html
no dobra wy niby piszecie ze takich nie nosicie ale nie wierze ze nie chodzicie:P a takie kupilam bliźniaczkom - moim siostrom
http://www.allegro.pl/item777983719_k189_skarpety_buty_emu_ocieplane_czerwone_38_39.html - tylko że czarne
i :
http://www.allegro.pl/item779178984_t1_trampki_wisienki_niepowtarzalne_biale_38.html

i w ogóle przyszły bardzo szybko i zapłacilam za paczke pocztową priorytet a przyszedł kurier 🙂

a ubranka śliczne - wklejajcie ja oglądać uwielbiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja Rozalka też strzela kupki jak tralala - przez chwilke miałam nawet schize że ma sraczkę cały czas ale doktorka mi powiedziała że jeśli ma dobre przyrosty wagi nie trzbea się tym przejmować 🙂
nie mogę się nacieszyć tymi butami 🙂 bo za tą kase to fleki bym sobie w starych wymieniła 🙂
a ja zabieram się za tort 🙂 - jutro Rozalka kończy 4 miesiące jabłkowo orzechowy - mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez z kupkami bylo dotychczas super!Codziennie robila jedna porzadna i to nawet o podobnej godzinie!!!!Dopiero od jakichs 2 tygodni mamy problem... a ja nie wiem czy tu sa takie czopki glicerynowe...pewnie tak,tylko musze zapytac w aptece.
Edith!!!5 kup dziennie!!!!toz to istny szal!!!!Ile pieluch dziennie zuzywasz???!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z obcasowych to cos w tym stylu,lubz paseczkiem na kostce bardzo lubie mam takich chyba z 6 par,(kupowanych na wesela ,na kazde inne)ale podobne do siebie
http://www.allegro.pl/item766020945_jesien_2009_azurowe_platformy_wz_084_kolory_r_38.html



o takiech mam wiekszość ,tylko rózne bcasy ,i czubki i z dzurkami,kokardkami ,cekinami itp,w sumie chyba 6-7par

http://www.allegro.pl/item774548293_stylowe_czolenka_wizytowe_skora_roz_38.html

to mój styl ,jesli chodzi o eleganckie -wizytowe(wesela,sylwestry,chrzciny,itp.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...