Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Velina napisał:
hejka. a wy planujecie krynice, a ja mam przyjaciol w krynicy . maja swoj osrodek wypoczynkowy 🙂 Szkoda ze mnie nie bedzie we wrzesniu, bo to rzut beretem od mojego domu. 😞

My w piatek mamy samolot do polski o 23.00
wracamy 3 listopada.

milego dnia


Veli to może spróbuj pokombinować i może dasz rade!
albo napisz kiedy Ty będziesz mogła być 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂

KURDĘ JAKIE TU PLANY 🤪 JA NIE WIEM CZY DO WRZEŚNIA DOŻYJĘ PRZYSZŁEGO ROKU,A ONE O ZLOCIE I TO Z DOKŁADNYMI DATAMI 🤪 :laugh:
NO JA SIĘ POSTARAM DOSTOSOWAĆ 🙂

MY WSATLIŚMY O 7 I POTEM JESZCZE ZASNELIŚMY 🙂

CO DO ROZMIAR TYCH GRUBSZYCH RZECZY TO JA WSZYSTKO KUPUJĘ WIĘKSZE BO TO RZECZYWIŚCIE CHYBA WYMARY,ŻEBY GOŁEGO DZIDZIUSIA WKŁADĆ,A MOJA JUŻ SPODENKI I BLUZY NA 6-9 NOSI,TE ROZMIARÓWKI POPIERNICZONE SĄ I TYLE.

JA MAŁĄ UBIERAM W BODY(W ZALEŻNOŚCI RAZ Z DŁUGIM RAZ Z KRÓTKIM,BO Z KRÓTKIM MAM MASE IMUSI WYNOSIĆ)NA TO JAKĄŚ BLUZKĘ I RAJSTOPKI,SPODNIE I W ZALĘŻNOŚCI ALBO CIEŃKI KOMBINEZONIK,ALBO GRUBĄ KURTECZKĘ Z POLARU,CZAPKĘ REKAWICZKI RAZ MIAŁA JAK BYŁ 1 STOPIEŃ,A TAK TO JEJ NA RĄCZKI NACIĄGAM RĘKAWKI.I DO SPACERÓWKI W ŚPIWOREK TEN MAXI COSI Z FOTELKIA,A ON NIE ZAGRUBY JEST.STWIERDZIŁAM,ŻE NIE KUPUJĘ NORMALNEGO,BO TO BEZSENSU JUŻ TERAZ WYDATEK DO ZIMY TAKIEJ PRAWDZIWEJ BĘDZIE SIEDZIAŁA W WÓZKU WIĘC KOCYK GRUBY I JUŻ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bede w tym czasie, bo M ma konferencje i inny termin nie pasuje,...ostatnio sie dostosowalam ale teraz wielkiej konferencji nie przeniosa, bo wiedzmom nie pasuje. dlatego rok szybciej ustawiam termin zebyscie zdazyly poukladac wszystkie sprawy. moim zdaniem jest do zrobienia. macie rok:P

ja kupilam ten do quinny,bo jak przyjdzie zima to ten kocyk guzik da, poza tym do sanek jest super,bo dluzszy 🙂
tez myslalam,ze ten z maxi cosi wystarczy ale on jest krotki i wlasciwie niebawem bedzie za krotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloe leo


my mala pobudka o 3.45 i pozniej o 7.45 wiec coraz lepiej...sidzi zapatrzony w okno przy dziwkach


Veli mijamy sie 😞

Niebo ja oststnio wspomnialam aby wczesniej bo ja musze urlop zabookowac na pare dni aby przyleciec:P:P:P:P

i ja jestesm za KRYNICA e koncu my mamy blizej:P:P:P:P

moj maly to w ogole wychlodzony heheh ostatnio zaczelam mu zakladac ten bialt kombinezon po co ma sie zmarnowac ale pod tym ma bodu na krutki rekaw na to koszulka i rjstopki albo leciutkie dresiki i tak do tego kombinezoniku:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOGÓLE FAJNIE BY BYŁO NA 2 DNI SIĘ SPOTKAĆ BO OSTATNIO TAK SZYBKO ZLECIAŁO 😞A TAK NP OD PIĄTKU DO NIEDZIELI TO BY BYŁO SUPER!!!!

A JA DOSZŁAM NIEBO DO WNIOSKU Z TYM ŚPIWORKIEM,ŻE JESSI TEŻ NIE MIAŁA I JAKOŚ ZIMY PRZEJEŹDZIŁA,BO JEJ KOCHANY TATUŚ NIE CHCIAŁ DAĆ MI NA ŚPIWOREK KASY,POWIEDZIAŁ,ŻEBYM SAMA SOBIE KUPIŁA,A JA WTEDY BIEDA Z KASĄ I JAKOŚ SIĘ WKOŃCU NIE KUPIŁO,PAMIĘTAM DOSKONALE TEN MOMENT,BO TO BYŁO ZARAZ JAKOŚ PO NASZYM ROZSTANIU JAK DO NIEGO DZWONIŁAM O TEN ŚPIWOREK,JESSI SIĘ WE SIERPNIU URODZIŁA,A MY SIĘ W PAŹDZIERNIKU ROZSTALIŚMY,A W GRUDNIU POZNAŁAM ŁUKASZA 🙂 🙂SZYBKA BYŁAM NIE HEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goś napisał:
Karpatka
Ciasto:
1/4 l wody
125g margaryny
4-5 jaj
1 szkl.maki

zagotowa wodę z margaryną dodac mąkę i dalej gotowac rozcierajac masę ,po dokładnym wystudzeniu masy wbijać do niej kolejno jajka i miksowac ok 5 minut ,do uzyskania jednolitej ,gładkiej konsystencji.Ciasto podzielic na dwie części i rozprowadzić kazdą z nich na wysmarowanej tłuszczem blaszce o wym :25>28cm,.Piec w piekarniku do uzyskania złocistego kolorku (ok.30min) w temp.220stopni.upieczone i wystudzone ciasto przełozyc kremem i posypac cukrem pudrem.


Krem:
2 budynie waniliowe
250 masła
Lub gotowy KREM KARPATKA-w sklepie
Ugotowac budynie z jednej porcjji mleka a by były gęste tak zeby mozna było "kroić".Po dokładnym wystudzeniu masy zmiksowac masę z miękkim masłem ,do uzyskania gładkiej konsystencjii.Krem jest gotowy do przekładania ciasta.
Gotowa karpatke podawac po ok,2 godz,przechowywania w lodówce.

SMACZNEGO!

p.s
ja w ostatniej fazie do ciasta dodaje jeszcze 1łyżeczkę proszku do pieczenia ,Rosna lepsze góry:P







Nie wiem co sie stało ale juz jest dokładnie to co ja piekę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc
o co chodzi ,ide poczytac ,słysze o jakimś zlocie ,już????????????
ja jestem uzalezniona z pobytem w Pl od odbioru kolejnego etapu budowy (w lecie odbiór najwazniejszego mury+dach +stolarka okienna)wiec nie wiem czy to bedzie lipiec czy sierpien czy wrzesien ,takze jak bede to będe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEHE TO MOŻE ZLOT W IRLANDI LUB SZKOCJI 🤪 :P :P :P

BO TO PRZEGIĘCIE MY ZNOWU MAMY W DWIE STRONY Z 800KM:P :P :P TERAZ MIELIŚMY 700PRAWIE 🙂

KURDĘ NIEBO MUSIAŁO CIĘ WYWIAĆ NAD TO MORZE:P :P BO TY MASZ WSZĘDZIE NAJDALEJ 😞 😞

TO JAK GÓRY TO KAPRACZ,ŚNIEŻKA ŚLICZNA:P :P JA MAM 70KM:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do szkocji zapraszam nie ma problmu i na bilety tyle co na paliwo prawie hehehe

moj zostawil iPhona rozkodowal z kodow i juz smigam nowym telefonikiem napisalam mu esa na stary nr i zdziwil sie ze odblokowalam heheeh a ja mu napisalm ze jak cos to by sie zablowkowal i czy cos ukrywa ze kody jakies wpisuje wrrr ale madra aurelka kazde haslo zlamie prawie:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...