Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja własnie wróciłam z basenu. gos, moja tez cały czas na cycu, w dodatku ta wychwaloną herbatką malina-dzika róża pluje dalej niz widzi...i tylko moj cycus...ale póki nie trzeba nie będę jej słoiczków dawać.przynajmniej zaoszczędze kasę 😉

kwiat dla aurelki na zgrabne pakowanie. ja lubie sie pakować, tylko rozoakowywać juz nie 🤢

a hamburgerów beti zazdroszczę....
calusy dla was i do jutra mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajj mamusiee 🙃

Veli Czukutek-Pikutek byl dzisiaj szczepiony 3 strzaly i jedna pitna szczepioneczka przeciwko rotawirusom i pozostale 3 z kalendarza szczepien.Oszalam na punkcie wozeczka Shanti jest swietny!!!Jak dla krolewny 🙂Kwitek dla Shanti 😘

Jutro jade oddac papiery,obiegowke itp.no i ostatni egzamin jestem zestresowna 🤪 jutro o 12 trzymajcie kciuk-jak nie zdam to sie zalamie 😞

Poza tym odnosnie aborcji...teraz sa badania np.bardzo wazne jest pierwsze usg gdzie badana jest przeziernistosc karkowa na podstawie ktorej stwierdza sie czy dziecko bedzie mialo wady -jezeli kolejne badania wykazuja,ze dziecko bedzie chore prawo polskie zezwala na aborcje pod warunkiem,ze dziecko urodzi sie chore do 19 tyg.mozna usunac ciaze...Nie wiem co ja bym zrobila...to ciezki temat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA WŁAŚNIE SZALEJĘ Z HIP HOPEM NA WRZUCIE DZIECI ŚPIĄ 🙂KUŹWA STARE DOBRE CZASY CZASAMI CHCIAŁABYM SIĘ COFNĄĆ KILKA LAT WSTECZ I SIĘ ZABWAĆ JAK KIEDYŚ 🙃 🙃 🙃 🙃 WŁÓCZĘGA I SAMA SIĘ BUJAŁAM PRZEZ TAKIE POLA U NAS Z JEDNEGO OSIAEDLA NA DRUGIE I CZUŁAM SIĘ WIELKA I NICZEGO SIĘ NIE BAŁAM A TERAZ NAWET SAMA PO CIEMKU DO SKLEPU NIE PÓJDĘ 😞ODKĄD SIĘ JESSI URODZIŁA ZROBIŁAM SIĘ TCHÓRZ ☺️ I TERAZ JESZCZE VANESSKA CHYBA WIEM ,ŻE MAM DLA KOGO ŻYĆ I MUSZĘ DLATEGO SIĘ BOJĘ WSZYSTKIGO WOKÓŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo Zoltri to Ty obeznana jestes a hip hop lubie-mi pioseneczka ktora jest tutaj kojarzy mi sie z moja babcia sp.Joanna (Nadia ma tak na drugie)ta piosenka leciala zawsze w radiu jak bylam u niej na wakacjach i wkurzala mnie ta piosenka...teraz powoduje,ze mam dreszcze i...lzy w oczach...ta kobieta wychowala mnie jak moi rodzic sie rozwodzili jak mialam 5 lat...to wlasnie ta kobieta nauczyla mnie-nie ma rzeczy niemozliwych-nie mozliwe nie istnieje...i ze marzenia sie spelniaja...dlatego w zyczeniach na urodziny pisze zawsze...spelnienia marzen i Wam rowniez dziewczyny tego zycze...dobranoc bo sie rozkleilam wiezmy moje 😲 ☺️

to ten utwor
http://www.youtube.com/watch?v=Y1L8uRApYeQ

😞 😞 😞

kiedy jak sie spotkamy opowiem Wam najpieknijsza historie o tej kobiecie ktora byla dla mnie najwazniejsza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane!
moje dzieciątko kończy dzis 4 miesiące!!! ale ten czas leci...wczoraj oddawałam znajomej ciuszki które mi pożyczyła mniej więcej na 0-3 m-ca, i sie poryczałam jak to do worka pakowałam...ale ja się zrobiłam miękka po tej ciąży ☺️
zostwiłam sobie za jej zgodą sukieneczkę w której Karolka wróciła ze szpitala. rzucę Wam fotę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

ja jak zwykle zaległości nie narabiam bo jest tego 35 stron a dzisiaj muszę zrobić pranie i posprzatać bo ostatnio tylko w szafach posprzatałam a jutro mam imprezę w firmię i jednak przebieram się za kobietę kot 😉

napiszcie mi co z tą laską od Reni wiecie coś??? poszła rodzić???

wczoraj moja kumpela z pracu urodziła Dorotkę kurde jak ten czas leci maskara dopiero dowiedziałam się że jest w ciąży a tu już bobo na świecie

aha co do skór eco to jak mnie stać nie będzie na skórę to eco kupię wygląda super moja psiapsióla teraz sobie kupiła jest bombowy ten komplet

idę sprzątac ale mam was na oku 😘 kwaiat dla edithd za czułości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lasencje 🙂
Ja tez wczoraj oglądałam jakiś film o maleństwie i też wszystko mi wróciło do głowy jak to było rok temu jak nasi rodzice się dowiedzieli że będą dziadkami i w ogóle takie wspomnienia. No i dzisiaj @ jest więc wieczorem krążek zakładamy :P

Toni śpi i niego jakoś tak dziwnie jak w ciągu dnia zje więcej to wcale nie śpi dłużej tylko krócej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak - ja też ciągle wspominam - kurde chyba się już starzejemy 🙂
Radzi - Reni miała do niej dzis jechac i ją siłą zmusić do podjęcia jakiś kroków - tyle że ta laska już 2 dni na oxy więc ja myślę że dziś to powinna na pewno urodzić 🙂 - oby. A kobieta kot - fajnie - no i może wkleisz jakieś zdjęcie 😉 wreszcie
Edith - romantyczna duszo 😘 ja nie płacze przy ubrankach ale tak mi ich szkoda pakować że szok - i oddawać komukolwiek też mi pewnie będzie szkoda - na razie czekają na drugą córeczkę
Moja Mała już zrobiła mi awanturę dziś 😞 bo jej się spać chciało i jeść i musiała swoje wykrzyczeć
a sukienka która wczoraj doszła z allegro jest jednak za ciasna w biuście 😞 no i z jednej strony fajnie bo jak przestanę karmić będzie świetna a z drugiej - to w czym ja teraz pójdę? - straciłam motywację na to wesele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia_1987_87 napisał:
witam mamusie, mam pytanie bo od dwoch dni męcza mnie bole w dole brzucha, ktore chwile trwaja i puszczaja, szczegolnie lapia mnie jak siedze albo stoje, troche sie niepokoje bo dopiero jutro ide do lekarza


Olusiu - myślę że mogą być to skurcze przepowiadające i nie ma się czego bać - jeśli by były zbyt mocne albo bardzo Cie niepokoiły to jedź do najbliższego szpitala oni mają obowiązek zbadać Cię oraz wykonać KTG - i wszystko się wyjaśni - życzę mało bolesnego porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olusia jak widzę ty jesteś już na terminie więc nie ma potrzeby się nakręcać prawdopodobnie są to skurcze przepowiadające i oznaka że już na dniach zostaniesz mamusią 😘

spokojnie wytrzymaj do jutra chyba że jesteś bardzo niespokojna z tego powodu to lepiej podjedź do szpitala zawsze lepiej się przebadać niż siedzie w niepewnosci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...