Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry!
Shanti dziekuje za kwiatuszka Kathy 🙂

Czyli czukutek dzielny byl na szcepieniach!! Dla niego kwaitek :*

My dzisiaj mamy znowu EEG 😞 Boze jakie to okrutne- czekanie jest najgorsze. Znowu mnie ogarnia strach przed zla wiadomoscia.
No ale musze byc dzielna... MUSZE!!!

Jutro wylot!!! JUz sie nie moge doczekac. No i zabieramy wozek 🙂
dzwonilismy na lotnisko, podobno nie bedzie problemow...OBY!!!

Ja wczoraj pojadlam cukinie i mnie tak brzuch zaczal bolec, ze na kibelku 3 rzy ladowalam 🤢 Myslalam ze umre z bolu.

Dzisiaj znowu mase sparw do zalatwienia, i do tego walizka- pakowanko.
Tak wiec milego dnia dla was i maluszkow! Dzikuje za komenty na NK
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane!!!
Jestem w szoku bo Sofia JESZCZE SPI!!!!A tu 10-ta!!!!Szok!!!Obudzila sie o 5-tej na cyca i od tej pory spi jak zabita...Kurcze,az co chwile sprawdzam, czy wszystko ok.Ja w tym czasie korzystam,jem sniadanko (platki,jogurt i owoc) i pakuje paczki na przeprowadzke.
Zdjecie piekne Izus!!!!Ja tez nie chcialam zdjec ze sali porodowej, ale w koncu Mariano wzial aparat i robil foty...Ale cale szczescie tylko Sofii.Jest tez film swiezo po jej wyjsciu w brzuszka. Ale Sofia jest juz na nim czysciutka i lezy na mojej piersi.Fajna pamiatka.
U nas dzis znowu leje...Buu...Na razie ze spaceru nici!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinko trzymamy kciuki żeby wszytsko było dobrze. Napisz nam jak wrócicie z badania.

Super że wózeczek zabierasz.... zakochałam się w nim.... u nas takich nie widziałam. Bomba 😘

Iza supcio zdjecie prawdziwy facet 🤪

Olusia ja tak miałam przy pierwszym dziecku, i popieram to już czas na rozpakowanie się 🙂 Życzę szybkiego i łatwego porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MY DOPIERO WSTAŁYŚMY ☺️ TZN MAŁA OBALIŁA FLASZKĘ O 8 I DALEJ POSZŁYŚMY LULU 🙂

OLUŚ BÓL KROCZA TEŻ MOŻLIWY PRZED PORODEM JEST I TAK JAK DZIEWCZYNY PISZĘ MOGĄ TO BYĆ SKURCZE PRZEPOWIADAJĄCE 🙂WSZYSTKIEGO DOBREGO ŻYCZĘ I SZYBKIEGO ROZWIĄZANIA 🙂


IZA ALE JAJCA 🤪 ŚLICZNY ANTOŚ NO JA TEŻ NIE MAM TAKICH ZDJĘĆ 😞PRZY JESSI NIE CHIAŁAM A TERAZ NIE MIAŁAM MOŻLIWOŚCI BO I JUŻ NIE BĘDĘ MIAŁA,ALE ZA TO WASZE POOGLĄDAM:P :P

VELINA NO TO CZEKAMY NA CIEBIE NA OJCZYŹNIE 😘 😘 UDANEGO LOTU I TRZYMAM KCIUKI ZA EEG I SHANTAL BĘDZIE OK 😘 😘 😘 😘 KWIAT DLA WAS DZIEWCZYNKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka - oby wszystko było ok z tą główką - ja wierzę że będzie 😘 no i szczęsliwie tu do nas przylećcie 🙂 - ja też się zakochałam w waszym wózku i to juz dawno - tz jak pierwszy raz go nam pokazałaś - tylko wtedy Grześ mnie zniechęcił i kupiliśmy taki zwykły ale jak wczoraj zobaczył jaki śliczny ten Twój - to jak będziemy mieć kase przy drugiej dziewczynce kupujemy taki :laugh:

hihi a ja dwa dni przed porodem siedziałam cały dzień w szpitalu z Grzesiem oglądając telewizję i podjadając zakazane wafelki pod pompą z oxy :laugh: :laugh:

chyba dziś dzieciaki mają śpący dzień bo moja jak przed 9ta zasnęła tak jeszcze śpi
a ja ściągnęłam dziennik nimfomanki i chyba sobie go sama obejrzę a wieczorem z Grzesiem 🙂 chyba będzie ciekawy wieczór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza.K.K. napisał:
Heh no właśnie na tym zdjęciu jeszcze takie jajka ma opuchnięte 🙂bedzie niezły facet heh mój P się smiał, że po tatusi będzie miał sprzęcik jak ta lala :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: rzuca się w oczy 🙂 - a Antoś na tym zdjęciu duży że szok i taki gładki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wyprostowalam sobie wloski, i kuzwa polowe wyczesalam, kiedy to sie skoczny? karpatka mi tak wyrosla ze mam himalaje w piecu 😉))) ide szybko krem robic. mala zasnela w lezaczku, rano bylysmy 45min an spacerze, ale oka nei zmrużyla. moze pospi dluzej to zdąże cos posprzatac, bo mi sie wlosy do stóp lepią 🙂 (I hate papucie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendobry:P:P:P

VELI siedze i czekam na wasze dobre wiadomosci o Shantall 🙂

ja mam flmik po tym jak byl juz w wodzie no i fotki...a pozniej jak bylo skin to skin to juz zapomnielismy po godz go sama ubralam

poklocilam sie znow z pajacem i zabieram swoje meble agd i wyprowadzam sie sama w dupie go mam ...juz mam serdecznie dosc wszystkiego ...chyba dopada mnie deprecha ale trzymam sie twardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOLTRI SŁOŃCE MY WIEMY,ŻE JESTEŚ TWARDA,ALE MUSICIE DOJŚĆ DO POROZUMIENIA BO ZACZNĘ MYŚLEĆ,ŻE KTOŚ NA NASZE CZERWCÓWECZKI RZUCIŁ JAKIŚ UROK,BO NAJPIERW KRYZYS U RADZI,POTEM U ANI,ANETKA TEŻ SIĘ ROZTAŁA Z MĘŻEM(MAM NADZIEJĘ,ŻE SIĘ POGODZILI)POTEM U ANIUTKI,U ZOSI A TERAZ U CIEBIE,KUŹWA CO SIĘ DZIEJE WIĘKSZOŚĆ PRZECHODZI POWAŻNE PROBLEMY W ZWIĄZKACH,ZACZYNAM SIĘ BAĆ 🥴 🥴

A JA SPRZĄTAM I GÓWNO WIDAĆ,NARAZIE OBIAD MAM TYLKO PRZYSZYKOWANY,NASZCZĘŚCIE TEŚCIOWA PODRZUCIŁA 2 KG ŻEBEREK I MAM OBIAD BO TAK TO BYM ZNOWU MUSIAŁA KMINIĆ:P :P :P

VANESSKA ŚPI A JA ZAMIAST COŚ ROBIĆ TO SIĘ OBIJAM 😠 A NA 16.15 MAMY Z JESSI PASOWANIE WIĘC PÓJDZIEMY WSZYSTKIE,BO Ł NIE ZDĄŻY WRÓCIĆ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nie kryzys chyba glupota u mnie !!!!!!
nie mam sil pisac bo brzuszka by nie starczylo


ale kij z tym wazniejsze dzieciaki!!!


Jessi brawo uczniu teraz ciezkie lata przed toba ...pokaz mamie jaka jestes bystra i przynos najlepsze oceny chodz czasem one nie sa sprawiedliwe i wiadomo ze stac cie na wiecej!!!!!

moj terrorysta spi ja wyjmuje ciuchy i szklaknki itp tragedia

naszczescie daleko nie jest ale i tak musze busa pozyczyc i znow kasa wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, mi tez tak wlosy leca ze szok. Wszedzie pelno klakow,a parkiet mamy bialy i to widac okropnie!!
Dziekuje za wsparcie . jestescie kochane. Odezwe se po powrocie na pewno, o ile sie nie zalamie 😞 Mam nadzieje ze wroce szczesliwa...
A i dziekuje za komplementy. Wozek piekny- to fakt, ale nadaje sie na spacerki niedzielne, po rownej powierzchni 😉 Bo kazdy kamyczek i nierownosc czuje dziecko. No ale nie zamienilabym go na zaden inny 🙂 juz sie przyzwyczailam do tej niewygody.

Zoltri, postaraj sie dojsc do porozumienia, pogadajcie. Nie unos sie duma i honorem(poczekaj jesczze)
Nie znam sytuacji, ale warto walczyc o zwiazek. Macie pieknego synka! Nie poddawaj sie.

Moja sie wlanie budzi. Wczesniej odkurzalam, malowalam sie i wykapalam niunke. A za chwilke jedziemy do znajomych zawiezc prezent, bo slub bedzie 25 a my lecimy 23, wiec nas nie bedzie. Dlatego idziemy dzisiaj, bo glupio nam ze tak wyszlo.

Bichito, my sie szykujemy do polski. W piatek wylatujemy. Dlatego sie pakuje.
Poza tym u nas w zwiazku ok. Ja mam humory dziwne czasami, ale czuje ze to hormoniska mna rzaza, bo na ogol jestem szczesliwa, a osttnie dni jakas taka przybita. Ale moze i to jest spowodowane tym badaniem dzisiejszym. Juz sama nie wiem...

Moj daniel to zloty facet. Boze, nawet nie wierzylam ze istnija tacy na swiecie... Poszczescilo mi sie. Bo tak jak Anulka piszesz... to jakies przeklenstwo u nas. Tyle kryzysow w zwiazku 😞 Ja wierze ze przetrwacie ten okres. Dacie razde!!!

Uciekam juz, bo za 5 min wychodzimy. Caluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, mi tez tak wlosy leca ze szok. Wszedzie pelno klakow,a parkiet mamy bialy i to widac okropnie!!
Dziekuje za wsparcie . jestescie kochane. Odezwe se po powrocie na pewno, o ile sie nie zalamie 😞 Mam nadzieje ze wroce szczesliwa...
A i dziekuje za komplementy. Wozek piekny- to fakt, ale nadaje sie na spacerki niedzielne, po rownej powierzchni 😉 Bo kazdy kamyczek i nierownosc czuje dziecko. No ale nie zamienilabym go na zaden inny 🙂 juz sie przyzwyczailam do tej niewygody.

Zoltri, postaraj sie dojsc do porozumienia, pogadajcie. Nie unos sie duma i honorem(poczekaj jesczze)
Nie znam sytuacji, ale warto walczyc o zwiazek. Macie pieknego synka! Nie poddawaj sie.

Moja sie wlanie budzi. Wczesniej odkurzalam, malowalam sie i wykapalam niunke. A za chwilke jedziemy do znajomych zawiezc prezent, bo slub bedzie 25 a my lecimy 23, wiec nas nie bedzie. Dlatego idziemy dzisiaj, bo glupio nam ze tak wyszlo.

Bichito, my sie szykujemy do polski. W piatek wylatujemy. Dlatego sie pakuje.
Poza tym u nas w zwiazku ok. Ja mam humory dziwne czasami, ale czuje ze to hormoniska mna rzaza, bo na ogol jestem szczesliwa, a osttnie dni jakas taka przybita. Ale moze i to jest spowodowane tym badaniem dzisiejszym. Juz sama nie wiem...

Moj daniel to zloty facet. Boze, nawet nie wierzylam ze istnija tacy na swiecie... Poszczescilo mi sie. Bo tak jak Anulka piszesz... to jakies przeklenstwo u nas. Tyle kryzysow w zwiazku 😞 Ja wierze ze przetrwacie ten okres. Dacie razde!!!

Uciekam juz, bo za 5 min wychodzimy. Caluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...