Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzin dybry 😉

u nas noc z jedna pobudka o 4.30 , pozniej nad ranem troche cyca i jakos sie bujamy... teraz wlasnie dostał mleko z kaszka malinowa pol na pol i prawie zasnal.trzeba go jeszcze odbeknąć.

Auri przyjdzie w łachę...standard.

Zosia dzwonila,ze uzbieralismy 🙂 na wyjazd i operacje wiec jada...ma kongo i brakuje jej godzin w dobie...praca, rehabilitacja, cwiczenia itd... z M juz lepiej - maja wzloty i upadki ale najwazniejsze,ze sa razem i razem dzwigaja ten krzyż pański 🤨
Z operacja nadal wielki znak zapytania, czekaja na opinie niemieckiego lekarza ...
Macie wszystkie caluski i usciski!

Rozalka dostc duza sie urodzila jak widze na foci 🙂
to moj tymo malutki przy niej ☺️

Antos tez mial taki sprzet jak Tymo, kazdy chlopiec ma takie jaja:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JA WIDZIAŁAM TEN WÓZECZEK WE WROCKU W PASAŻU GRUNWALDZKIM TYLKO INNY KOLOR 🙂PIĘKNIE WYGLĄDA,ALE TO NIE MÓJ STYL:P :P DO EWELINKI PASUJE SUPER 🙂 🙂

ZOLTRI PRZETRWACIE 😘 😘

I ZAPOMNIAŁA ☺️ NJALEPSZE ŻYCZENIA DLA KAROLINKI,ROŚNIJ DUŻA I ZDROWA 😘 😘 😘 😘 😘

NO ZOSI WSPÓŁCZUJĘ TEGO MĘTLIKU 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo no co Ty 🙂 Rozalka sie urodziła chyba mniejsza niż Tymo 🙂 3,46kg hihi - i pewnie teraz go nie przerosła w końcu to facet(chociaż jak dla mnie to troszkę ciężka jest, w ogóle dziś nam obsrała łóżko równo i szorować musiałam 😞 kurde - i dziwic sie że humor mi sie ostatnio popsuł - a kłótnie to chyba normalne są w związkach wszystkich - my się rzadko kłócimy a nawet jeśli to zaraz jak Grzesiu jest wzburzony to ja go uspokajam a jak ja to on mnie uspakaja - i nawet to jest denerwujące czasami bo nie można się wykrzyczeć 😞 a jak próbuje się obrazić o cokolwiek to góra godzina jest złości bo potem nawet mi jest głupio że on taki doby a ja wymyślam - zero pasji i nawet zapalić sobie nie mogę bo widzę siebie jako obraz złej matki wtedy co dziecko truje 😞 cholera

Suepr z Zosią - ale oby pojechali do Paryża i okazało się że wszystko ok z Kamilki rączką i wystarczy rehabilitacja

Veli będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri...my tez mamy bardzo ciezkie momenty...az trudno uwierzyc.para kochajacych sie ludzi,cudowna corka i takie napiecia.Bywalo nawet,ze spalismy oddzielnie i sie do siebie nie odzywalismy...jak nigdy. Nawet teraz jest troche napiecie.Wystarczy iskierka,jakas glupota,by rozpetac burze...Chyba to skumulowane zmeczenie,reakcja na nowa stuacje...ja nie wiem.Ale wiem,ze warto walczyc o zwiazek.Nie poddawaj sie.Jesli potrafisz to wyciafnij pierwsza reke,przytulcie sie,spojrzcie na swojego cudnego synka...Dacie rade.Tak jak i my dajemy.Trzymam kciuki.

Velina!Trzmam kciuki za pomyslny wynik badania!Bedzie na pewno ok!!!

Mi tez wlosy wypadaja...A w ogole wygladam jak mop, jak jakas szczota stara.Musze isc do fryzjera.Problem tylko taki,ze nie mam z kim zostawic malej...a z Nia nie pojde, bo bede sie tylko denerwowowac, a i ona spokojna tyle czasu w wozku nie wytrzyma. 😞 😞 Potrzebuje niani!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja reki juz pierwsza niewyciagne za czesto ja chodz w srodku sama sie ze soba kloce mam bardzo ciezki charakter:!!!!warto ale nie jezeli ja mam tylko ganiac a on dupa czasem

ja juz mowilam gdybym mieszkala w jednym miejscu i guscik mialm szpile itp to bym sobie fundnela ale Silver Crossa
http://www.nokaut.pl/oferta/wozek-kensington-silver-cross-kolor-white-navy.html
ale ja sportowa heheh wiec maly zwonny i prosty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri wiem jak to jest ale twarda jesteś i pokażesz mu gdzie jest jego miejsce. Zabieraj graty i wychodź sam na kolanach przyjdzie.

Jak super że udało się tą kaske zebrać, ale wolę żeby okazało się że nie będzie potrzebna. Ciągle myślę o niej 🥴

Karolinko 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Bhrka to jak byś z nami w szczyrku była to byś na kolejce musiała siedzieć bo tam prawie wszystkie fajczyły. Ale tak jak Anula pisała nic sie małęj nie stanie po fajce ale ostatnia powinna być 90 min przed karmieniem tak na necie cztałam.

Gocha coś więcej może ci na ten temat powiedzieć ja tu nie będę pisała bo znów nas zlinczują... co nie Gocha 😉 Te co na zlocie były wiedzą o co chodzi 😉

Moja najedzona i walczy ze spaniem już mnie trafia sama sobie smoczek wyjmuje trafic nie może do buzi a potem wyje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri napisał:
ja reki juz pierwsza niewyciagne za czesto ja chodz w srodku sama sie ze soba kloce mam bardzo ciezki charakter:!!!!warto ale nie jezeli ja mam tylko ganiac a on dupa czasem

ja juz mowilam gdybym mieszkala w jednym miejscu i guscik mialm szpile itp to bym sobie fundnela ale Silver Crossa
http://www.nokaut.pl/oferta/wozek-kensington-silver-cross-kolor-white-navy.html
ale ja sportowa heheh wiec maly zwonny i prosty
masz odemnie całus i ogromne brawa mój chrakter ja tez pierwsza łapy nie podam jak nie jest moja wina niech się nauczą że nie bedziemy im ciagle dup.... lizać 😠

Wózio bym sobie taki kupiła ale kosztuje bagatela 5000zł 🤪 to połowa okien na budowie:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kobitki!!

my również mielismy dzisiaj dzien spiocha 🙂 rano o 7 pobudka ale pozniej znow kima do 10-tej 😉)

troche posprzatała, przygotowałam obiad, tylko na gaz nastawic a niuniek znów spi 🙂

co do włosów to sie nie wypowiadam, są wszedzie...ostatnio nawet krzysiek z kotleta wyjął 🤪 🤪 🤪 🤪 i nie mam pojecia jak to ogarnać, widze ze wszystkie mamy z tym problemy 😞

Zoltri- zuch dziewczynka z Ciebie i wiem że dasz rade 🙂 widzisz każda z nas ma jakieś problemy i kryzysy. Chyba obecne sytuacje tworzą napiecia bo niedajemy sobie z nimi rady a i porozmawiac nie potrafimy tylko odrazu kłotnie 😞.Wierze że bedzie dobrze!!

Veli trzymam kciuki za Shanti 🙂

Ciesze sie że Zosia uzbierała kaske 🙂 i rownież mam nadzieje że nie bedzie ona potrzebna 🙂

na szczescie my nie mamy problemów ze słoikami, co podam to zje. Dzisiaj wtrynił jabłuszko z marchewką, jadł aż mu sie uszy trzesły i odrazu walnął kupona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciu 😘 😘 😘 😘
co do wozkow to ja jestem zadowolona z buzza, podoba mi sie szalenie ta inglesina i jakbym sie uparla,ze ja chce to M by kupil 🤪 zreszta znacie mojego M:P
ale na moje warunki mieszkalne - czyli drogi ,ktorych nie ma to zapomij o inglesinie...
Zoltri taki wozio jak pokazalas to dostala w spadku po jednym dziecku swojej bratowej moja psiapsolka, ona tez mieszka w szkocji tyle,ze w Edynbughu.cena zwala z nog - na nasze polskie zarobki sredniakow.

a ja lepiej jak wyciagam reke,bo ja afery krece... ☺️

jade opony wymenic w aucie i chyba na myjke od razu,bo blotem obklejony...od wakacji nie byl myty.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatko, to zdjęcie co napisałaś ze rozalka duza to chyba Ci o moją Karolinke chodziło...bo ja dzis jej fotke 4dniową wkleiłam...ale jeśli chodziło Vi rzeczywiście o Rozalkę to ok, widocznie znów czegos niedowidziałam... 😉

ja afery kręce i to takie żeby wam gały wyszły. i juz czasem moj Grzesiek aniol-człowiek nie wytrzymuje... a jego ciężko ruszyc. ale tez mi słwo przepraszam cięzko idzie. zwykle tak okręcę sprawę zeby wyszlo ze to jego wina....szpetny ten charakter mam
paulinka, a ja Mała wzięłam do fryza, postawiłam obok mojego krzesla i ja zabawialam i karmiłam butlą jak zaczęla krzykac..pani fryzjerka miała stresa niezlego, ale to obcięcie i tak nie nie pomogła...wlosy dalej lecą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...