Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
zoltri napisał:
Zosiiu kochana ogladalam flfen program I muslalam ze rozwale tv...moj brat mi Sligo podlrazone oczy ale on alergik I astmatyk ja fez mam taka moja natura....ja juz dostaje fazke lekka na I
imprezce. Buziole

Dzieki Kochana za info. Ja tez myślałam,ze rozsadze ekran- ciekawe czy jak jemu by sie urodziło dziecko z tym problemem to by tak gadał... 😠
A co do oczek- ty masz sliczne oczeta 🙂 a Kamila chyba alergię... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zosieńko - ja nie oglądałam tego programu ale w panoramie widziałam i obejrzę jutro - z tego co piszecie to ten lekarz chce zgonić winę na położne a przede wszystkim odwrócić ją od siebie.... i nie wiem jak może spokojnie spać
🙂 to wspaniale że Kamilka rusza rączką 🙂 i wierze że niedługo zupełnie nikt nie będzie wiedział a nawet sama Kamilka że coś kiedyś z nią było nie tak
propo tych oczek to podkrążenie oznaką zdrowia nie jest... może to alergia (chyba że nie dajesz jej niczego poza mleczkiem...) a jeśli nie alergia dobrze było by zrobić jakieś badania
dobrej nocki Mamuśki
i kwiatuszek dla niebo - za tatuaż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laseczki. my wczoraj filmik i ja jak zwykle nyny ledwie sie zaczął 😉 2 porcje lodów wpałaszowałam i zapadłam w zimowy sen, hehe. nocka ok. K i G jeszcze śpią. a ja mam paczke książek z UK w oryginale i jestem tak wygłodniała jakiejś fajnej ze przeglądam wszystkie na raz. musze sięna 1 zdecydować. tylko kiedy to czytać....

zosieńka. kwiat poleciał dla Ciebie. myśmy juz tu na forum omówiły tego lekarza...co za dupek. leciutko go tylko obrażając... mam nadzieję ze kamilka bez operacji będzie rączką śmigała ja cudo! ja sie wybieram do warszawy w przyszłym roku ze 2 razy na bank, bo prowadzimy programy w szkole socratesa i commeniusa i tam jest kwatera główna 😉to liczę że sie spotkamy i Kamilka z ciocią Edzią przybiję piątala 🙂 (i nie tylko) jak tam Ty w pracy? znajdujesz czas na te wszystkie zajęcia? z chłopkiem OK?

niebo,pytałam o Twoje tatoos - zdradź co to za cuda?chyba ze nie chcesz... Tymkowy to OK, a poprzedni/poprzednie? ja jak mieszkałam w LOndku to byłam 2 razy w studiu tatoo, chciałam sobie flagę UK zrobić na łydce. ale ja cianias jestem....zwiałam stamtąd.

zoltri, jak imprezka? zyjesz? głowa boli...???

anulka, moze tylko literki J & V sobie zrobisz? bo imiona laski mają długie...a co do miejsca, osłonięte to plecy i pośladki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!
Zosiu ja tez ogladalam w DDtvn i nie wierzyłam co słysze,ale to normalne,ze lekarze sie do błedu nie przyznaja i na kogos musza zwalic wine. moim zdaniem to niewypał w tej tv wyszedl i ogolnie mozna nawet wywnioskowac- czego chca te matki, przeciez to sie zdaza i trzeba z tym zyc...masakra, rozszarpałabym tego gina! wy same musicie dochodzic swojego w sadzie, ty nie mozesz tak wystepowac,bo faktycznie mozesz prace stracic ale...ty wiesz,ze my Was tu chcemy do 3city sciagnac 😉

Anulka ja po znajomosci mialam zrobione, ale zaczynaja sie od 200zl takie proste tatoo.mysle,ze te literki beda dobre, bo imiona dlugie...
ja takie literki to na lopatce zrobiłabym, idealne miejsce na to 🙂

Edithd - jak dla mnie za drogo na takie zwykle, Gos taniej na wyprzedazy dorwala wiec niekoniecznie. jakby byl dlugi rekawek to ok.
my sie szykujemy na wyjazd do londka wiec nie kupuje nic szczegolnego teraz, poza tym dostałam full ciuchow i jeszcze ostatnio dokupilam wiec mam. moze pozniej jakies body ale to tez Gos mi kupiła i Syn M przywiózł. 🙂

kwiatuszek dla Edi za flage 😉 dobrze,ze jej nie zrobiłas! przeciez Polka jestes!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Z OCZKAMI TO NIEKONIECZNIE ALERGIA! MOGLO KAMILKE PRZEWIAC I MOZE MIEC PODRAZNIONE( ZAPALENIE SPOJOWEK- OTOCZKA CZERWONA NA BLONIE SLUZOWEJ PRZY OKU) , MOZE BYC,ZE ALERGIA ALE SPOKOJNIE...MOZE KREM JEJ WSZEDL DO OCZU I PORAZNIL, JA MAM SINE POD OCZAMI OD ZAWSZE, TAKA MOJA URODA I NIE JEST TO ALERGIA. JEZELI NIE DZIEJE SIE NIC - ONA NIE TRZE OCZEK, NIE PLACZE,BO JA SWEDZI, TO ZOSTAW JESZCZE, NIE PRZEMYWAJ NICZYM I ZOBACZYSZ CZY SIE POGORSZYŁO- JAK TAK TO JEDZ NA POGOTOWIE,BO PEDIATRZY CZESTO OLEWKE WALA NA TAKIE SPRAWY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLO 🙂

WPADŁAM NA CHWILKĘ BO ZARAZ NA GROBY TRZEBA SIĘ SZYKOWAĆ 🙂

I MAM DLA WAS WIEŚĆ,MOJA NIUNIA MA.....LEWĄ JEDYNECZKĘ 🤪 🤪 🤪 🤪


ZOSIA JA TEŻ SZAŁU DOSTAWAŁAM JAK TO OGLĄDAŁAM,DEBILIZM JEDNYM SŁOWEM 😠 😠 😠 A CO DO OCZKÓW PODKRĄŻONYCH MOJA JESSI MIAŁA BARDZO DŁUGO JAK BYŁA MNIEJSZA DOTEGO BYŁA BLADA I WSZYSCY SIĘ CZEPIALI DO NIEJ,A RACZEJ DO MNIE,ŻE JAKĄŚ ANEMIE MA ITP,BYLIŚMY U LEKARZ,ZROBILIŚMY WYNIKI I ANI ANEMIA ANI NIC,POPROSTU TAKA BYŁA JEJE URODA I WYROSŁA Z TEGO 🙂

EDITHD FAJNE TE BODZIAKI,ALE JA UWIELBIAM Z CARTERSA I MAM JUŻ SPRAWDZONE 🙂A CO DO LITEREK FAJNY POMYSŁ,PRZEMYŚLĘ:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu moje ostatnie zdobycze , juz wyprane 🙂 jeden z misiow mial jeszcze metke- ten niebieski a za grosze kupiony 🙂
bluza next jak nowa, nie widac sladow nawet prania- mozna nosic z obu stron, ocieplana: [img size=288]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bluza-4721334689fd3d8282f1f51d716e6cc6.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski
Zacznę od kfiatta dla... 🙂
Jesli chodzi o dtvn to tez uwazam,ze był niewypał- lekarz pieprzony...My miałaysmy i tak duzo szczescia-Kamila nie ma powyrywanych nerwów z rdzenia i bedzie normalnie funkcjonowała- jest tylko kwestia na ile podniesie raczkę.
Niebus, tj. juz Ci powiedziałam tatuaż masz 1 klasa 🙂 Ubranka tez są super- zazdroszcze Ci umiejętności wynajdywania rzeczy za grosze 🙂
Anulka- gratki z okazji 1 ząbka- no to pijemy!!!:laugh:
Powiedzcie, ile z nas jeszcze karmi?Ja, pewnie Goś, Paulina...kto jeszcze?
Edithd- buziaki dla Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zosiulek, ja karmie. moja tylko cyc. zadnych kaszek, zupek, soczkow. herbatka jabłuszkowa i cycuś 🙂 ostatnio kupilam jej z hippa soczek słodkie jabłuszko, ale pluła tym. dawałam jej to na łyżeczce to moze ze 4 łyżeczki łykła. bhrka jeszcze karmi, Gos chciała skończyć teraz jak jest w PL.

anulka, kochana Vanesska 🙂 z rana poleciał kwiatuszek dla Was. na ząbek 😉 musisz szybko zmienic ten obrazeczek "nie mam jeszcze ząbków" 😉 ale nie pisałaś ze marudzi ani nic, tylko ze widzisz białe kreseczki. dzielna Mała, poszło bezboleśnie!!!

niebo, ciuszki super!!!najbardziej mi sie ten komplet jaśniutki podoba. i tatoo zniewalający. bardzo ładne te literki wybrałaś.

my juz po kosciele. na groby ok 12.30 sie wybieramy z Karolką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANULKO KOCHANA!!! GRATULACJE DLA PINESKI ZA PIERWSZEGO ZEBULKA!!!!! MUSIALAM ZROBIC SNIADANIE I OGARNAC LIVING,BO BEDA DZIS MOI RODZICE WIEC LEPIEJ SAJGON UPRZATNAC 🙂
DLATEGO NIE DOCZYTALAM,ZE MACIE PIERWSZEGO ZABKA!!!! BRAVO DLA MALEJ,ZE TAK DZIELNIE ZNIOSŁA!

LECE JUZ POD PRYSZNIC I SMIGAM SIE SZYKOWAC NA WOJAZE!

BUZIAKI DLA WAS!

MOJ CYCA TYLKO JUZ PIJE.... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO RACJA EDITHD,CHYBA ZAPOWIADA SIĘ U VANESSKI TAK JAK U JESSI,NIEWIADOMOO KIEDY MIAŁA CAŁĄ BUŹKĘ ZĄBKÓW I NIC JEJ NIE BYŁO,NIE MARUDZIŁA,ANI GORĄCZEK 🙂TAKŻE SUPER ZNIOSŁA 🙂

MY JESZCZ NIE POJECHALIŚMY,Ł MNIE ZDĄŻYŁ WKUR....BO ON SOBIE W NAJLEPSZE SPAŁ,A JA WYSZUKUJ SIEBIE,DZIEWCZYNY,SPAKOWAĆ HERBATKI,JEDZONKO ITP,BO POTEM DO BABCI JEDZIEMY,A ON HRABIA JEDEN 😠 😠 😠


NO ZOSIU CHYBA JUŻ TYLKO TY ZOSTAŁAŚ Z CYCEM,GOŚ,BHRKA,EDITHD,PAULINA A I VELINA TEŻ NA CYCU,BO NIEBUŚ OSTATNIO PISAŁA,ŻE JUŻ TEŻ PRAWIE NIE DAJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...