Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Edi a wez na spacerowke sie przenies, ja juz na spacerowce od jakiegos czasu jestem, Anulka tez, Gos od zawsze i Auri tez szybko...swiat dziecko podziwia, lepiej sie rozwija przez to a i ty masz wiecej spokoju.

ja tez dostalam jakies na lepszy porod ale wg mnie to i tak bolało. mogli tez placebo wcisnac wiec ja nie wiem czy pomoglo czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dajcie linka do tej gasieniczki 😎
hania drzemie ja ogarnełam siebie i hatke -zmywarka myje, pralka pierze a my zara lecimy do miasta na zkupy spoż i ja do fryziera to mała podrzuce do dziadków,
Przyciemniam lekko włoski bo juz za bardzo tleniona jestem.

dzwonili z mojej pracy jutro mam spotkanie o 12 z moim Prezesem - w spawie nowych warunków mojej pracy -hmmmm ciekaw co mi zaproponuje 🤔 i chce abym skróciła urlop do 1 grudnia a ja mam do 16 grudnia bo badzo mnie potrzebuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA TAM MIAŁAM TO ZNIECZULENIE DO CC I POWIEM WAM,ŻE JAKBYM WIECZIAŁA,ŻE ONO NIC NIE BOLI TO I DO SN BYM SIĘ ZDECYDOWAŁA 🙂BO WCZEŚNIEJ ZAWSZE BAŁAM SIĘ TEGO ZNIECZULENIA 😞

SABINCIA TAKIE 🙂

http://allegro.pl/item785758470_playskool_swiecaca_i_grajaca_gasienica_roz_06775.html

JEZCZE SĄ NIEBIESKIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No moj to jeszcze tez sie miescie ale wg mnie bylby wcsniety jak ryba w puszke wiec lipa. a kombinezon to na 74 chyba bedzie za mały dla Tymo,bo on ma dlugie nogi i te kombinezonki z misia to niestety tylko 6-9 miesiecy jest dobry, ten 3-6 juz nie 😞 bo girki dlugie . wiec niebieski misio bedzie dla nastepnego dziecka.
teraz musze poszukac jakiegos duzego 🤢

tv nie ogladam,bo co chwile wylaczali kablowke- znow cos grzebia- i sie wkurzylam.

tymo zjadl kaszke lyzeczka, zapil herbatka i teraz lezy na lezaczku.
w tym miesiacu juz kupie mu to krzeselko do jedzenia no i jeszcze ten pojazd pod choinke dostanie , jakos znajomi z londka to w samolocie z bagazem wezma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P

my nocka z jedna pobudka znow ...za,ezy od jego humoru

dzis odzyskalam smak i juz normalnie sie czuje...zawsze po przepicu mama wieczornmy apetyt no i wczoraj sie nazarlam na noc jak cholera az brzusio bolal!!!1


co do bolow kregoslupa moja skolioza dawa znac myslsm z ebedzie gorzej ale bylo ok...podczAS PORODU BOLALO SKORCZE NO I PO porodzie a tak w ogole to caly czas boli ale masc ketonal pomaga chodz za leniwa jestem abym codziennie nakladac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO NIEBO WIDZISZ TO TAK JAK MOJA LASKA TYMEK DŁUGI,WSZYSTKO NA NIEJ WISI W PASIE,A NA DŁUGOŚĆ DOBRE 🤢 TAK JAK TEN RENIFEREK OD GOŚ,W RĘKAWKACH ZA DŁUGI I OGÓLNIE NA SZEROKOŚĆ,A NA DŁUGOŚĆ OK,TAKŻE MA MA LUZU TROSZKĘ TYKO DO SWOBODNEGO RUSZANIA NÓŻKAMI A TEŻ JEST NA 6-9.

JA O JAKIMŚ POJEŹDZIE POMYŚLĘ NA WIOSNĘ BO TERAZ I TAK BY NIE SKORZYSTAŁA BO ZA MAŁA,W ZIMIE NIE MA JAK ZABARDOZ WIĘC NA WIOSNĘ 🙂

KURCZĘ CHCĘ SPRZEDAĆ TĄ WANIENKĘ MOJĘ I NIE MAM ZABARDZO POMYSŁU JAKBYM MIAŁA JĄ WYSŁAĆ 🤢 I CHYBA NIDŁUGO JUŻ LEŻACZEK SPRZEDAM BO MAŁA I TAK WIĘCEJ NA HUŚTAWCE,TEN LEŻACZEK TO TROSZKĘ NIE WYPAŁ BYŁ,ALE PREZENT WIĘC NIE NARZEKAM

IDĘ WALNĄĆ DRUGĄ KAWĘ BO ZASYPIAM,NIE WIEM CO MI DZISIAJ A MAM TAKIEGO LENIA,ŻE TYLKO ŁÓŻKA POSŁAŁAM 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi świnie wyłączyli internet 😠 😠 😠 płaci się tyle kasy a oni sobie w kuli lecą

noo te dzieciaki tak rosną że szok, ale dobrze że rosną mamusie moga nowe ciuszki kupować - a kombinezon na zimę to nie wiem czy będzie dobry bo jak teraz ubieram te jesienne to są takie tylko tylko aż ciężko zapiąć(na pajacyka zakładam albo jakieś śpiochy - bo w spodniach to trzeba by było ugniatać dziecko :/
miłayśmy iść dziś na szczepienie ale nie ma dziś strony dziecka zdrowego - bo chorują dzieciaki strasznie i na chorej stronie są cały dzień lekarze i jutro to samo - więc kłucie dopiero w środę
a po sobotniej kaszce to moja ryba takie śmierdzące kupki wczoraj robiła że nie wiem czy jej nie przetrzymam na samym cycu do tych 6ciu miesięcy 😉- choć wczoraj ekologiczne jabłuszka od dziadków dostałyśmy

a nie widziałyście gdzieś sukienki mikołajowej na 6-9miesięcy nowej w zwykłym sklepie bo wczoraj dostałysmy na nią kaskę od dziadków?

a na płacz w markecie polecam nosidełko - moje dziecko się bardzo cieszy zawsze i wszystko najlepiej widzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulko przeciez jaki problem kurierem?? zamawiasz kuriera ipo klopocie a z tego co pamietam to nie sa drodzy, poza tym piszesz,ze odbior osobisty albo kurier. ja pierdziuuuu:P

a lezaczek u nas sprawdza sie super, szczegolnie teraz, a jak przyjdzie krzesełko to krzesełko bedzie w livingu a lezaczek w sypialni wyladuje,bo tu czesto siedze a maly robi bunt w lozku,ze nic nie widzi.a tak siup do lezaczka i na biurko albo lozko i mam spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...