Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej babulce !!!
A ja cały dzień nie miałam neta!!!
Nasz mały miał taki garniturek do chrztu i później na naszym weselu 🙂
http://allegro.pl/item738536158_chrzest_ubranko_do_chrztu_jacus_r_74.html No i krzesełko do karmienia właśni na chrzest dostał od mojego wuja 🙂
Ja właśnie musze poszukac śpiworka do wózka i coś czuję że mały już na święta w gondoli sie nie bedzie mieści bo chodź nalezy ona do dość dużych nasz chłopczyk jest tak długiii że chyba trzeba bedzie ściągnąć gondolę ze stelarza i założyć spacerówkę 🤨

Dobrej nocki kochane 🙂

O krzesełko mamy takie tylko całe zielone
http://allegro.pl/item737930665_krzeselko_do_karmienia_baby_design_pepe_krzeslo.html

I taki rowerek skubadełko dostało też zielony
http://allegro.pl/item732973939_najbogatszy_rowerek_milly_mally_sterowanie_w_wa.html

jeszcze inne zabawki i 1400 złotych uzbierał :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GOSIA NARAZIE TYLKO MĄŻ,ALE Z CZASEM JAK MI SIĘ ZNUDZI.....:P :P :P

IZA SUPER PREZENTY MAŁY DOSTAŁ,KURDĘ JA NA TAKIE NIE LICZĘ,CHCIAŁABYM DOSTAĆ KASĘ,BO WOLĘ SAMA SOBIE KUPIĆ CO MI SIĘ PODOBA:P 🙂 A I GARNITUREK CZADOWY 🙂JA TEŻ MYŚLĘ,ŻE MAŁA BĘDZIE JUŻ NA ZIMĘ W SPACERÓCE JEŹDZIŁA,BO W TEJ GONDOLI TO JUŻ TEŻ SIĘ TYLKO,TYLKO MIEŚCI,BO ONA TEŻ DŁUGA 🙂

GOS TO DRUGA KARTA W RUCH I ZAPASY DLA OLIVCI:P :laugh: JA MAM BLUZĘ JUŻ NAWET NA 4 LATKA:P ALE TAK MI SIĘ SPODOBAŁA,OOO PRZEPRASZAM JEDNĄ NA 6:P BO JESSI KIEDYŚ WYLICYTOWAŁAM NA ALLEGRO PUMY I BYŁA ZA MAŁA WIĘC CZEKA NA VANESSKĘ 🙂

ZOLTRI TY JESTEŚ DEBEŚCIAK:P :laugh: WIĘC I JAKO BABCIA PEWNIE BĘDZIESZ 🙂POZDRÓW MAMĘ,ONA SUPER WYLUZOWNA BABKA WIDZIAŁAM TAK JAK I MOJA,ŻE MOGĘ Z NIĄ WYSZSTKO I ZAWSZE MI KOLEŻANKI MI JEJ ZAZDROŚCIŁY,BO JAK MIAŁAM 15 LAT TO PRZY MAMIE I PIWKO WYPIŁAM I FAJKI PALIŁAM,BO ONA DOCHODZIŁA DO WNISOKU,ŻE LEPIEJ,ŻEBYM PRZY NIEJ TO ROBIŁA,NIŻ PO "BRAMACH" SIĘ WŁUCZYŁA:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane 🙂
Trochę mnie tu nie było ale uwierzcie- nie mam wcale czasu 😞
Codziennie na 8 rano jeżdzę do Dziekanowa Leśnego na rehabilitacje Kamili, do tego inne rehabilitacje, mój fitness, masaże, szkoły rodzenia i doba się robi za krótka 🤢
Jutro konsultacja u prof.Gilberta.Trzymajcie kciuki.
Poza tym dziś mam fatalny dzień, bo Mała nie śpi od 5, ma jakis katar i kaszel.Mnie z kolei siadło kolano i ledwo chodzę, nie mówiąc o ćwiczeniach i zasuwania z fotelikiem samochodowym w Dziekanowie. Pokłóciłam się z Michałem- ma pretensje,że nie sprzątam 😠 Kur...tylko kiedy?!!! 😮
On z kolei nie może przymocować rejestracji z przodu samochodu od 10 dni ( odpadła w zeszły wtorek)...Ehhh...
Miłego dnia słonka.Kwiat niespodziewajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane

My już od 7 na nogach bo Radek Olcię do szkoły zaprowadził a jasiedze przy kompie zamiast sprzatac bo zaraz moja mama przyjedzie, ale jak jej bedzie przeszkadzało to sama posprząta:P

Zosiulka nie przejmuj się bałaganem i gadaniem Michała teraz masz inne priorytety i olej temat.
Zobaczysz że konsultacja przebiegnie pomyslnie jesteśmy z Tobą 😘

Beatko Ania u mamy nie ma neta ale czekam na odp. na sms-a bo jej wysłałam wczoraj ale cisza 🥴

Mi też się bardzo podobają tatuaże raz nawet już byłam sobie robić ale jak zobaczyłam tą maszynkę i laskę płaczącą z bólu to uciekłam 🤪
Ten cozoltri pokazała jest suuuper jak bym nie niała cykora to już bym pobiegła go zrobić jest zajebisty!!!!

Ide przebrać marude bo już gadaw łóżeczku i jej nie pasi że musi leżeć.

Bukiecik dla Kamilki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI 🙂

ZOSIA SŁOŃCE,MIEJ GDZIEŚ SPRZĄTANIE,MASZ NAPRAWDĘ DUŻO RZECZY NA GŁOWIE I TO O NIEBO WAŻNIEJSZYCH,DOM TO NIE MUZEUM,JA NIE MAM TAKIEGO NAPIĘTEGO DNIA JAK TY,A TEŻ MI SIĘ NIC NIE CHCE I NIE ROBIĘ,PIERDZIELĘ,NAJWAŻNIEJSZE,ŻEBY SIĘ NIE PRZEWRÓCIĆ NA PODŁODZE,A RESZTA 😉 A U KAMILKI MUSI BYĆ DOBRZE!!!ZOBACZYSZ,TRZYMAM KCIUKI!!! 😘 😘

A MNIE DZISIAJ MÓJ MĄŻ ZASKOCZYŁ,BO WSTAŁ RANO PRZED PRACĄ DO MAŁEJ,NAKARMIŁ JĄ ITP,BYŁAM W SZOKU,ALE TO CHYBA ZASŁUGO WCZORAJSZEGO NOCNEGO KAKAO:P :P

RADZIA TO JA SOBIE BĘDĘ OD CIEBIE POŻYCZAŁA TO KRZESEŁKO:P :laugh: :laugh: MI SIĘ TEŻ STRASZNIE PODOBA,ALE JA NA KOKOSY NA CHRZCIE NIE LICZĘ,NO MOŻE ŻE MÓJ TATO I MAMA SIĘ SYPNIE,BO JA TYLKO CHRZESTNYCH I RODZICÓW CHCĘ ZAPROSIC,A JA MAM MILION PLANÓW CO BYM KUPIŁA:P BO TEŻ MI SIĘ STRASZNIE PODOBA ŁAŃCUSZEK ZŁOTY U TAKIEGO BAJTLA,ALE ZOBACZYMY 🙂
KURDĘ Z JESSI MIAŁAM FAJNIE,IMPREZA W KNAJPIE BYŁO Z 20 OSÓB,BO ROBIŁAM JEJ CHRZCINY Z MOJĄ 18-STKĄ DLA RODZINY,I NAJFAJNIESZE BYŁO TO,ŻE TATO CAŁĄ IMPREZKĘ SPONSOROWAŁ,A TERAZ TRZEBA BĘDZIE SAMEMU JUŻ 😞

KWIATUSZEK DLA KAMILKI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane. Dawno mnie tutaj ne było ale zapomniałam ze skończyła sie mi umowa na neta i odcięłi mi dostęp we srode. Dzisiaj mi podłączyli a popołudniu jade podpisać nową umowe moze uda mi się z mężem cos wynegocjować bo on nawet w warzywniaku negocjuje ceny 🤪

W środe było zajeb... na aqua aerobiku - polecam każdej!!! Tak się odchamiłam że szok 🤪 potrzebowałam takiej odskoczni 🤪 i meżulo nawet zadowolony ze się wyrwałam i zaraz mi karnecik na miesiac z góry wykupił 🤪 O właśnie aprppo środy - mój Kubuś zaczął śmiać sie w głos, dosłownie jak te dzieciaki na reklamie bobovity - płakalismy ze śmiechu razem z nim!!! COś cudnego!!! A z koleii wczoraj - zaczął mnie naśladywać w trakcie zabawy. Chwilke to tylko trwało ale miłe jak cholera! Normalnie te nasze dizeciaki rozwijają sie w oczach.

Coś mi tylko słabo sypia i jakos fatalnie je, musze cos mu zmienić, ale nie mam pojęcia co. W nocy zalicza mi teraz do 5-ciu pobudek, a zawsze była tylko jedna. Flache trąbi mi na raty, a normalnie to pochłaniał za jednym zamachem. Kurcze nie wiem co mu jest no i ja przy nim pół pitoma chodze.

Pędze po kawke poczytam zaległosći co tam słychać u Was a mam tego aż ponad 20 stron!!! Buziaki dla Was kochane i Kfiat dla Zosi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
laski 🙂 🙂 🙂
ja dzis kolejny raz (chyba trzeci)przezyłam szok jak sie obudziłam o 7.30 z pękatym cyckiem a moja córcia ani mysli jeść i śpi jak suseł.....miałam tylko 1 pobudke o 3.30 i potem już nie ,więc jak zobaczyłam,że za oknem jasno to skoczyłam do kołyski i sprawdzałam czy oddycha 😞 a ten leń śpi 🙂 wydoroślała,hihihi:P

zosiu
po raz kolejny twój Misio udowodnił ze ma czasem nie po kolei w głowie,kurde co mają za znaczenie przyziemne kłopoty i bałagan w mieszkaniu w stosunku do problemów zdrowotnych Kamilki 😠 czubek,sorki za okreslenie ale juz mnie wkurza, 😠
jak mu przeszkadza to nie posprząta -to ci kazał napisać mój Piotrek 😠 z pozdrowieniami 😘 😘 😘
i bukiecik 😘

Anulka
ty to musisz być expert w tym kakao,skoro twój potem taki lizus 🙃 ja nie musze nic robić i też tak czasem mam 🤪

I ja tez chce to krzesełko 😞 śliczne,cudne,słodkie ,piękne,eleganckie,boskie,niesamowite,extra,lux,thebesciarskie JEST!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA SIEDZĘ,MALUJĘ PAZURKI U NÓG I MAM TOTALNEGO LEEEEEEEEEENNNNNNNNNNIIIIIIIAAAAAAAAAA:P :P :P :P :P


GOŚ BA WIESZ JAKI JA JESTEM ZBOCZONY TYPEK:P :laugh: A O CO CI CHODZI,ŻE NIC NIE MUSISZ ROBIĆ,A TEŻ TAK MASZ???JEŚLI O KAKAO TO DLA MNIE TYLKO PRZYJEMNOŚĆ:P

NO I MOJA JAK SIĘ PIERWSZY RAZ TAK Z MIESIĄC TEMU ZAŚMIAŁA W GŁOS TO SZŁAM PO ULICY I PŁAKAŁAM TEŻ,COŚ NIESAMOWITEGO,A TERAZ TO JUŻ SIĘ CZĘSTO ŚMIEJE,JAK JEJ ROBIĘ " 😜IERDZIOSZKI" 😜O BRZUSZKU TO SIĘ CHICHRA 🙃

GOSIA JA TEŻ MAM TAKIE GŁUPIE SCHIZY JAK MAŁA RANO SIĘ W PORE NIE BUDZI TO NASŁUCHUJĘ CZY ODDYCHA ☺️

RENI TO TEN TWÓJ TO NIEZŁY NEGOCJATOR 🙂

TO MY WSZYSTKIE BĘDZIEMY SIĘ JEŹDZIŁY KARMIĆ DO RADZI:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE, WIEDZMY MOJE:**
TAK MI WAS BRAKUJE 😞 ALE NIE MAM JAK TERAZ POSIEDZIEC I POPISAC PONIEWAZ WSZYSTKO MI SIE POPIEPSZYLO I WYPROWADZILAM SIE DO MAMY 🤨 MALA WIOSKA NA MAZURACH I CHYBA TU JEST WLASNIE KONIEC SWIATA, BO NIC TYLKO CISZA, SPOKOJ 😉
POPROSZE O STRESZCZENIE CO TAM U WAS ☺️
BUZIAKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie wiedzmy kochane przepraszam ze się nie odzywam ale mielismy tz mamy nadal problem -dzisiaj wyszłysmy ze szpitala. w piatek rano o 5 Hania zaczeła strasznie wymiotowac do tego biegunka poprostu się z niej lało wskoczylismy w samochód i do szpitala.
Dostawała kroplówkę i leki ukuli ja 5 razy w raczkę zaczym udało im sie wbić wenflon -dziś moje dziecko ledwo mówi bo z płaczu i przerazenia zachrypło w szpilalu było okropnie i ciagle slyszałam płacz innych malutkich dzieciaczków bo miałysmy izolatke na przeciwko zabiegowego po 5 dniach badań mamy diagnozę:

candida sp. i Staphylococcus aureus - czyli jakiś grzyb i gronkowiec złocisty w odbycie -przepisali nam priobiotyk i wypisali dzis do domu.
No i zastanawiam się co dalej bo pani doktor kazała brac przez miesiąc lacido baby i za miesiąc znowu zrobic posiew kału - z tego co wiem gronkowca nie tak łatwo wyleczyć i watpie czy wogóle sie da -słyszałam ze mozna go tylko uspic
Chyba musieli mi mąłą zakazić w szpitalu przy porodzie bo z nikim nie miała kontaktu.
Jestem wykończona psychicznie i fizycznie prawie nic nie spałam bo wczoraj Hania dostała katar i s łuchałm czy jej się nosek nie zatyka.
Nie wiem co dalej jak to świństwo wyleczyć.???????????

Może wy macie jakieś doświadczenia ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz po zakupach reszta została na jutro, oczywiście dla siebie nic nie kupiłam i chyba szafę przeproszę 🙂

Anula łańcuszek kupiła jej moja mama więc mam zgłowy a to krzesełko jest sssuuuppppppeerrrrrrrr!!!!!!!!

Sabincia kochana ty nasza ale dziadostwo jej sie przyplątało 😞
Nie mam pojęcia jak to się leczy 😞 nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Buziaczki dla was kochane 🙂

Lecę do kuchni bo mama już mnie pogania 🤪 zaraz oszaleje a tato poszedł z laskami do parku więc cisza na chwilkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JEJKU SABINCIA WSPÓŁCZUJĘ WAM BARDZO,BIEDNA HANIA,KUŹWA ZAWSZE COŚ MUSI SIĘ PRZYPLĄTAĆ 😞 😞 😞 Z TEGO CO WIEM GRONKOWIEC JEST CHOLERNĄ CHOROBĄ,MOJA TEŚCIOWA MIAŁA JAK URODZIŁA SZWAGRA I BARDZO DŁUGO SIĘ Z TYM MĘCZYLI,A I OSTATNIO ZNAJOMĄ U NAS W SZPITALU ZARAZILI PO CC I PONAD MIESIĄC LEŻAŁA Z MALEŃSTWEM NA ODDZIALE 😞 NAJWAŻNIEJSZE,ŻE WAS DO DOMKU WYPUŚCILI,BO WIEM CO TO ZNACZY SZPITAL 😞KURCZĘ TO JUŻ WTEDY MOŻE TA KREW W KUPCE CO PISAŁAŚ MOŻE BYŁA OD TEGO,A NIE OD TYCH JABŁUSZEK 🥴 TRZYMAM KCIUKI ZA WAS,ŻEBY HANIA SZYBKO DOSZŁA DO SIEBIE,A TOBIE SABINKA DUŻO SIŁY I WYTRWAŁOŚCI!!! 😘 😘 😘

RADZIA BO TY ZA CHUDA JESTEŚ ŻEBY SOBIE COŚ KUPIĆ:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kfiat dla zoski za to wsyztsko 🙂 🙂):


Sanina ku...wspolczucie ....nie mam pojecia co do gronkowca c hodz pare przypadkow slyszalam ogolem szpital szpital i szpital zarazil!!!!
Ale silna koibietka i go pokona zobaczysz!!!


Anulka ty kochanie sie ciesz ze masz cisz...p[otrzeb ci tego konca swiata.... 🙂 🙂 🙂


a ogolem to dopiero wstalam pranie dawno zrobione bo bylo nastawione na 6 rANO... ja wnocy dopadlam mojego i kakao i pozniej zasnac nie moglam prawdopodobnie tramal tak dziala...i szukalam ubezpieczenia dla psa w koncu musze....bo mi cholerka dostal chyba zapalenia ucha chodzi i piszczy jak sie drapie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jezuuuu sabinko! co za cholerstwo! tez slyszalam,ze w szpitalu zarazaja...moja znajoma rodzila w tym szpitalu w ktorym i ja i tez jej synek zostal zakazony, tylko to bylo kilka lat temu. jak wiadomo szpitale to zrodlo wszelkich bakteri i wirusow dlatego im mniej sie tam jest tym lepiej.
w tych czasach lecza takie cholerstwo bez problemow tyle,ze dzieciatko cierpi.

Moj Tymek tez ma nocki ostatnio z pobuka, dzis przed 5 sie obudzil i juz nie spal pozniej wiec i ja nie spalam. a specjalnie pozniej go kladlismy spac zeby przespal cala noc.

wklejcie raz jeszcze to cud krzeselko,bo mi sie nie chce szukac linkow we wczesniejszych postach ☺️

Radziu 😘 😘 i kwiatek dla mamusi za bieganie po sklepach za ta bluza, podziekuj ode mnie raz jeszcze i przepros za klopot.

tymek teraz na spacerze z tesciowa.
ja lece kawe strzelic,bo jestem snieta.

Gos - mojego meza syn wczoraj wyladowal w Dublinie 🙂 jest u kolezanki na holidayu 🙂

apropo tych bodziakow to mam prosbe- jak bedziesz jeszcze na zakupach i trafisz jakies w takiej cenie to kup dla Tymka, rozmiar 74 z dlugim rekawem( bo z krotkim juz mam) , kase przeleje na konto wraz z kosztem wysylki. i ogolnie jak trafisz na jakies fajne promocje pajacow do spania to tez mi kup na 74,nawet moga byc dla dziewczynki- przeciez to tylko do spania 🙂 bo te promocje za euro/szt sa super. ogolnie daj cynk z innymi tez,bo u Ciebie taniej niz tu w pl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o boze,Sabinko współczuję,słyszałam o gronkowcu ale nie mam też pjęcia jak sie z nim obchodzić 😞

Aniu
tesknimy za toba-wracaj i trzymaj sie twardo!!! 😘

Beti
ogólnie to moge ci kupić wszystko co chcesz ,znam fajne sklepy np.AdamsKids i te bodziaki wychodza po euro ale te z Disneya sa ładniejsze,ale tamte tez kupuje ,ogólnie pajace i body tu sie kupuje Early Days,nie wiem czy jesteś zadowolona to sa 3 pary po ok.5-6euro,to tez nie drogo za piżamki tzn.te pajace bawełniane do spania , 😎
a moze jak ten syn Marka tu jest to zrobie ci zakupy i on wezmie ,nie wiem czy jestescie w dobrych układach i mógłby ,to byłoby najszybciej???
a numer konta i tak ci moge podac jak chcesz cos przelac,hihihi:P 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka
a z tym kakao to ja zrozumiałam ,że tak świetnie sie spisałas i dlatego on taki dobry za wczorajsze kakao,no pewnie ,ze przyjemność a ja nawet w kakao nie musze sie przykładac i nic robić i tak mam ,a nic nie robic to u mnie znaczy ze nawet jak kakao nie ma to tez jast dobrze ,chyba ci starsi faceci tak mają.......
mój "stary"w poniedziałek obchodzi 36 urodziny........ 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...