Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja się wzięłam za porządki w Vanesski ciuchach i segregację i wystawiam trochę na allegro:P a w między czasie tato zadzwonił czy jedziemy z nim do wrocka no i jedziemy oczywiście,zakupki:P :laugh:

ja jeszcze w piżamie 🤪

kurdę ile ja mam tych szmat dla małej,a połowe to za 2 lata ubierze:P :P już wariacji dostawałam przy tym sprzątaniu.

reni ja kupiłam ten taki trójdzielny na sypki pokarm 🙂

rajtuzi też ostatnio kupiłam i powiem Wam,że na 62/68 dla dziewczynek była tylko jedna para,że różowa,a reszta dla chłopca właśnie bardziej i po 9,90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no mamuśki od chłopaków prosze nie narzekać na brak rajtuzek 🙂 bo Grześ ostatnio jak wypatrzyłam w gazetce promocyjnej reala kupił takie fajne ciemno niebieskie z misiami hihi i jeszcze rozmiar na rok - no ale co tam
Rozalka zaszczepiona, 3 ukłucia były, przy pierwszym dopiero pod koniec zaczęła kwękać tak że aż pani pielęgniarka była zdziwiona mocno, przy następnych był płacz ale taki w normie - dzielna dzidzia i duża dzidzia - 6,94kg - doktorka przestrzegła mnie żeby mi nawet do głowy nie wpadło podawanie jej czegoś poza mlekiem z piersi i to jak dalej będzie tak dużo przybierała to do końca 6 miesięcy.
A ja teraz mam te pampersy active baby i są świetne, chociaż wydają się troszkę mniejsze niż huggisy w tym samym rozmiarze i dziś znowu kupa uciekla na plecy wrrrrrrrrr 😠 więc nie wiem czy je jeszcze kupie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka laseczki 🙂

my nocka oczywiście supcio jak już od dłużeszego czasu mała jest wyrozumiała że rodzice i siostra chcą się wyspać i dzisiaj wstała o 6:30 razem z nami 🙂

my mała kąpiemy o 20:00 i zawsze o tej samej porze potem papu i ona odrazu odlatuje, a jak mamy gosci lub gdzieś jedziemy to robię jej dzień brudaska:laugh: bo po 20 już jej nie kąpie. Ma ustalony swój tryb od urodzenia i nie chce jej przestawiać.

nosidełko też muszę kupić bo mam po Oli ale jest do dupy mała się w nim poci 😞 Podoba mi się to czerwone nie wiem kto go kupił 😞 sorki nie chce mi się wracać i czytać 😞

Anula to dziwne że łyżeczki z TT ci zaszły z moimi nic się nie stało 🥴 a mam takie gratisowa co dołączyli mi do butelki, ale ostatnio używam te od Aurelci są lepsze bo te z TT mam od 10 miesiąca życia i są za głąbokie a te z Kubusiem od Zoltri są super!!!

Ja używam tylko i wyłącznie pieluch z pampersa i tylko z aloesem są super bo nie odparzająmmi małej i smaruję jej tylko pupcię alantanem po kąpieli a tak to niczym są super a reszty nie znoszę 😠

Ja oczywiśdzie dzisiaj na pełnym gazie idę robić 120 klusek śląskich i zamrozić na chrzest i wyzorować łazienkę na błysk wraz z kuchnią bo z tym najwięcej roboty 😠

Zoltri zaciskam zęby razem z tobą podczas zakładania implantu 🤪 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie od kiedy nie ma co chwile kupona skonczyly sie odparzenia a jade teraz na huggisach chyba juz z miesiac. zasypuje przy kazdej zmianie pieluchy pudrem firmy linomag i co druga pieluche oraz po kuponie smaruje dupcie linomagiem. wyleczyl odparzenia balsam szostakowskiego.

Radziu ja wczoraj szorowalam lazienke 🙃

ja nie mam pojemnikow osobnych na pokarm, mam 3 z tt takie jak aurelia- tyle,ze nie wkladam ich do srodka butelki a normalnie na zew. trzymam.a jak gdzies jedziemy to i tak biore pudelko zarla.

maly dzis troche soczku juz wypil- malinowego wlasnej roboty z glukoza i woda . trzymam w termoopakowaniu jak mowilyscie zeby nie sfermentowal a sloiczek w lodowce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja naszczęście nie miałam jeszcze problemów z odparzeniem 🙂

Zoltri trzymam kciuki 😘

Radzia a tobie współczuję tej roboty 😞

ja mam w domu mini lupmeks:P bo pełno ciuchów porozrzucanych,tato mi zepsuł plany i już mi się nie chce tego sprzątać,karmię małą,pakuję sprzęt dla niej i zaraz mykam,będę wieczorkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiem Anulka, ze nie uzywasz...no i wiesz jak to z firmami- nie kazdemu pasuje... no poczekam ,moze ktoras z Was miala lub ma..

ja sie dzis zaprasuje! Gos ratuj 😉 mam 3 pralki Tymkowych ciuchow plus nasze...no i koszule meza 🤢 dwa dni bede prasowac chyba...

ale zanim zaczne to kawulec i plesniak domowej roboty( nie ja pieklam zeby nie bylo 😉 ) maly zasnal po cycu i po gapieniu sie w pralkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zrobiłam już 150 klusek 🤪 i wymyłam lodówkę zaraz lece do łazienki

Mała właśnie się obudziła zje zupkę i Olcia się nią zajmie.

Łeb mnie napierdziela jak 100 diabłów a od rana wiercą kują na klatce bo domofony nam zakładają zaraz cipca dostanę a syf taki 🤪 że biało wszędzie ciekawe kto to posprząta bo moim sąsiadom to nic kurwa nie przeszkadza nawet syf na klatce więc znając życie to ja polecę na szmacie bo mi9 wstyd będzie przed gośćmi 😠

Beatko zapomniałam ci napisać bluz i spodni nigdzie już nie ma 😞 to była stara kolekcjai nigdzie moja mama nie znalazła a była w 4 butikach 😞

Ja teraz kupiłam sobie ten http://allegro.pl/item739664034_loreal_enlumineur_mineral_02_nude_glow.html tylko w sklepie dałam 55 zł i jestem bardzo zadowolona a i cena nie kosmiczna a ten co Beatko pokazałaś to nie znam i cena nie dla mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
juz zaimplantowana...tylko znieczulenie oczywiscie zabolalo heheheh


Radzia jest dobra lyzeczka z calpola z sylikonu ja malego nia karmie sprawdza sie rewelacyjnie, kupilam w pl i sluzy zarabiscie:P:P:P
moj maly dostal kalafiorek z pietruszka i mu cos nie przypasilo krzywil sie jak cholerka ale deserek wszamal szybko hehehehe

mi sie juz nawet nie chce juz w tt pojemniki u mamy polowa puchy zostawiona a ja mam inne jeszcze na amciu wiec tam najczesciej przesypuje 🙂 🙂 🙂

a widzialysce nowy puder roll-on http://www.boots.com/en/LOreal-Paris-True-Match-Rollon-Foundation_984362/

niby fajnie wszystko pokrywa:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko już łyknęłam procha na głowę ale zaraz muszę chyba persen zarzucić bo Ola robi zadania 🤪 za cholerę nie wychodzi jej pisanie "o" szlak mnie trafia zaraz mi gumki graknie od tego gumowania!!!

Zoltri to teraz tylko pić kakao do dna co chwilkę:laugh: i spac spokojnie 😉

Lece zobaczyć co tam nabazgrała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziucha musze czekac tydz\ien az zadziala ale mam z glowy na 3 lata...karte specjalna dostalam z data itp a i darmowe condomki zeby przez tydzien z zabezpieczeniem heheheheh


zaraz wroce do domku i powystawiam na ebayu pare szmnatek ethana i tych co nie nosil bo nie mam po co tego juz trzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze fajna sprawa z tym implantem 3 lata święty spokój, ale ja się cykam.

Cholera małej już chybana100% zębury idą bo jest marudna, ślini się baaarrrdzo, jedna kupka dziennie jest taka wodnista i pcha do buźki wszystko!!! Ale jak tak będzie przechodziła ząbkowanie to nawet spoczko.

Zadania już odrobione puściłam ją jeszcze do koleżanki na godzinkę ale już jest w domu, zaraz do kąpania i spać a Małgosia już wykąpana najedzona i zasypia 🙂 Kochany bobas.

buźka wiedźmy do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witojcie 🙂
ale się nachodziłam..... 😞 jestem padnięta 😎 ale zadowolona :laugh:
kupiłam młodemu nowa torbe na aparat ,bo mu sie dwa obiektywy nie mieszczą do tej starej,no i mam prezent z głowy 🙂

no i połaziłysmy sobie z mała po miescie ,i zachorowałam na kilka ciuszków w Nex-cie,ale poczekam na obnizki ,które będą chyba przed Christmasem,no ale te szmatki tak na rok wiec mi sie nie spieszy ,bo takich na juz to nie kupuje i tak zakryta po uszy w wózku jeżdzi,a narazie tych co mamy nam wystarczy:P

ale Zoltri teraz poleci z koksem ,takie zabezpieczenie i biedny Ethanek 3 lata musi czekac na rodzeństwo 😉

dalej nic nie rozumiem z tymi pampersami ,czym sie róznia te zielone od foiloetowych ,bo dopiero niedawno odkryłam tępa pała ,czym sie róznia żółte od zielonych ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radziu czego sie bac znieczulenie jak u dentystyt



gos nie planuje przd 30 nastepnego dzidzi

a roznica miedzy fioletowymi a zielonymi-fioletowe dla dzieci ktore juz sie bardziej ruszaja siedza raczkuja itp czyli wiercidupy heheh

a te zielone na 12godziny niby oslone daja w razie dlugiego snu i maja kojacy aloes n

i chyba wszystko 🙂 🙂 🙂

Radziunia moj to sline na bluzce caly czas ma lapska i moje rece probuje gryzc....ale kolezanki o 3 tyg starszy na stowe dostanie boi normalnie sa juz dwie takie kreseczki na dole fajnie to wyglada heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WRÓCIŁAM,ALE ZA DUŻO NIE WYDAŁAM:P KUPIŁAM TYLKO MAŁEJ SPODENKI JEANSY JUŻ TAKIE NA 68,ALE ZE ŚCIĄGACZAMI W CUBUSIE I BLUZECZKĘ 4-6 M-CY Z HELLO KITTY W H&M,A I JESZCZE JESSICE RURECZKI TAKIE POWYCIERANE BAJERANCKIE 🙃 A SOBIE NIC 😞 BO MI SIĘ NIC NIE PODOBAŁO:P

ZOLTRI,ALE CI ZAZDROSZCZĘ TEGO IMPLANTA 🙃

NO JA SIĘ WZIĘLAM ZA TĄ SPRZEDAŻ NA ALLEGRO,NARAZIE MAM ZAROBIONE 42ZŁ MAŁO,ALE ZAWSZE COŚ 🙂

RADZIA TY SIĘ ZAJEDZISZ Z TĄ ROBOTĄ,BIDULKO 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOŻE I WIECIE CO PRZEŻYŁAM DZISIAJ,5 MINUT PRZED NAMI ZDERZYŁY SIĘ DWA TIRY NA A4,JEDEN MIAŁ ZGNIECIONĄ CAŁĄ KABINĘ,FACET LEDWO ŻYŁ,ŁUKASZ DZWONIŁ PO POLICJĘ I STRAŻ POŻARNĄ,A MY BYLIŚMY PIERWSZYM AUTEM KTÓRE STAŁO W TYM KORKU PRZED TYM WYPADKIEM,NORMALNIE SŁYSZAŁAM JAK FACET KRZYCZAŁ,AŻ MI JESZCZE TERAZ DRESZCZE PRZECHODZĄ 😞 😞 😞

NIEBO,MAM NICK LALECZKA 14:P TYLKO JA MAM KIEPSKIE FOTKI BO NIE ZNAM SIĘ ZABARDZO NA TYM HTML I NIE CHCE MI SIĘ Z TYM BAWIĆ:P

ZOLTRI,A MOŻE DRESIK ADASIA WYSTAWISZ???:P 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciuszki o-3 wystawaim wiec niebus twoj to juz nie wejdzie i mam kombienozonik disneya newborn i kurteczke......hehehe dresikow nie wystawie dopoki nie wyrosnie czyli dopiero po grudniu gdzies....Tymek jest wilkolud tez 🙂 🙂 🙂

a jezeli cos chcesz niebus napisz co bys chciala jak cosik zawsze cos za free podeslac moge bo i tak nie mam gdzie tych szmatek trzymac

a i wystawilam swoja wanienke bo mistrzunio nauczyl sie kopac nogami w duzej i teraz juz w normalnej naszej wannie go kapie i ma radoche 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...