Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczynki
my juz od 2 dni z powrotem w domku. zakopane było extra. na serio. pogoda nam sie udała-mialo niby padac, ale bylo ładnie... pospacerowaliśmy po dolinkach i Krupówkach. małej powietrze super służylo. spala całymi dniami ( a w nocy nadrabiała zaległosci żywieniowe... - a ja oczy na zapałkach, hehehe).
teraz lezy w leżaczku i obserwuje lampki 🙂

Beatka, super pomysł z tym drinolkiem, niestety u mnie by chyba nie przeszedl, bo choc w dzień Mała z butelki ciągnie bez problemu, to w nocy chyba cycuś służy nei tylko do karmienia ale tez do uspania, więc lipa...a tak bym sobie coś "zapodała"..w sumiej ak o 20 zasypia to ma ciąg spania ok 5h, wiec czasem jakąś lampkę wina wypiłam..ale to nie to samo:laugh:

apropo zakupów: ja jestem na etapie kombinezona na zime. znalazłam fajny na allegro, 25zl widać ze zadbany i chyba go kupie. r.74 mysle ze bedzie najwlaściwszy, teraz Mała nosi 62-68, wiec myśle ze 74 bedzie na zime OK. jeszcze nas czeka kupno śpiworka do wózka, jakies 300zl 😞 chyba ze tez uzywany gdzieś wyszperam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień dobry!
mi się Zoltri ten pierwszy podoba najbardziej - ten ze spodniami w kanciki- taki extra dorosły
Anulka ubranka super i ceny myślę że też w porządku i moim zdaniem powinny zostać hitem allegro 🙂
a ja nic nie sprzedaje - też niby nie mam gdzie tego trzymać ale coś mi mówi że nasze drugie dziecko też będzie dziewczynką i fajnie będzie mieć już prawie całą wyprawkę dla niego - bez względu kiedy się urodzi
a ja mam dziś jechać na uczelnie złożyć podanie o reaktywację ale nigdy nie cierpiałam takich wypraw i szukam jakiejkolwiek wymówki - zresztą pogoda jest kijowa a muszę jechać autobusem z Małą więc to już wystarcza, a z drugiej strony to chce wreszcie skończyć te studia 🤢
a Grześ sobie wczoraj złamał zęba i nie dość że nie przyjdzie wcześniej z pracy żebym mogła jechać sama na uczelnie to jeszcze po pracy od razu do dentysty pojedzie :/
jakoś muszę przeżyć ten dzień - a jutro jadę do moich rodziców na jakiś tydzień- przynajmniej tyle
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babki!

spiworek mam od nosidełka wiec do wozka juz nie kupuje, nie wiedzialam,ze takie drogie sa te spiworki, mam kombinezon dla małego ale tak szybko rosnie,ze nie wiem czy go zalozymy, moze bede musiala kupic wiekszy a ten odsprzedam,bo nowy z metka. musze za to kupic gruby koc na zime,bo mam tylko cienkie polarkowe a akrylowego jeszcze nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

Ale się rozpisałyście 🤪

Anula to współczuje wczorajszego widoku i chwała Bogu że nic wam się nie stało.
Ja krzesełak jeszcze nie mam ale w niedziele na chrzest dostanie od chrzestnego ale nie wiem jakie ja chce to pierwsze co Anula znalazła zjest zjebiste 🤪

Teraz karmię w lezaczku bo do krzesełka za wcześnie ale jak bym miała to pierwsze krzesełko to jasne że bym w tym kamiła 🙂

Aurelia mi się podoba z kolei to pierwsze ubranko 🙂 nie znosze tych beretów nagłowę moja z sukienką tez taki ma ale nie zaoże jej tego ma opaskę traumy psychicznejjej nie zafunduję jak zdjęcie będzie oglądała.

Mała śpi Ola w szkole a ja kończę porządki bo popołudniu mam zebranie w szkole rady rodziców więc nic nie zrobię a jutro mama przyjeżdża z wałuwką i leciemy na zakupy bo nie mam w czym iść na chrzest 🥴

Buźka mam was na oku a kfffiat 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

KUŹWA JAKA U NAS POGODA,NIE WIDAĆ NIC ZA OKNEM TAKA MGŁA I DO TEGO PÓŁ NOCY LAŁO 😠

AURELKA MI TEŻ SIĘ PODOBA NAJBARDZIEJ TEN PIERWSZY GAJER,A BUTY WYSTRZAŁOWE 🙃

ŚPIWOREK MAM TEŻ OD FOTELIKA WIĘC RACZEJ NIE BĘDĘ KUPOWAŁA,A KOMBINEZONY MAM DWA JEDEN NA 3-6 CO WYRWAŁAM Z LUMPKA Z NEXTA,A DRUGI TATO MI Z TYCH STANÓW PRZYWIÓZŁ,A JEST ZAJEBISTY BO TAKI MILUSI I STRASZNIE GRUBY NO I NA 9 MIESIĘCY,ALE NIE JEST DUŻY,A I TAK POD SPÓD PRZECIEŻ TRZEBA COŚ UBIERAĆ 🙂CZAPEK TEŻ MAM JUŻ KILKA,I DWIE PARY KOZACZKÓW WIĘC CHYBA JUŻ NA ZIMĘ NIC NIE KUPUJĘ.

A MNIE ZNOWY NAPIERDZIELA GARDŁO I Z NOSA MI SIĘ LEJE,CHYBA SIĘ WCZORAJ DOPRAWIŁAM KILMĄ W AUCIE 😞

WIDZĘ NIEBO,ŻE MY Z CHRZTEM TO NA JEDNYM WÓZKU JEDZIEMY:P NIEWIADOMO GDZIE,KIEDY I JAK:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek babulce 🙂 🙂: dzieki za porady i ja tez z atym pierwszym 🙂 🙂 🙂

ja naszczescie kombinezon do wozka mialam z wozkiem grubay i zarabiscie opatulajacy tylko nie wiem gdzie on bedzie w nim jezdzil heheh a na zime kombinezony dla melaego tez juz mam tylko w styczniu napewno wieksze bedzie juz trzeba kupic....u nas pogoda wspamianiala od czasu kiedy przyjechalm slonce swieci i lato we wrzesniu w szkocji niespotykane hehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDITHD ALE CZY JEST SENS KUPOWANIA FIRMOWEGO POD WÓZEK???BO MOIM ZDANIEM NIE,SĄ ŚLICZNE I DUŻO TAŃSZE,A TEŻ BĘDĄ PASOWAŁY 🙂PATRZ JAKI TEN PIĘKNY:

http://allegro.pl/item734094067_luksusowy_spiworek_firmy_pilguni_swarovski.html

RADZIA TO CO ONI W TEJ SZKOLE???ZWARIOWALI,MOJA MA MAX JEDNĄ STRONĘ W DOMOWNICZKU I TO TAKIE PROSTE ZADANIA,ŻE NIC JEJ NIE MUSZĘ POMAGAĆ,SAMA ROBI,NO ALE JAK CI WSPOMINAŁAM MY IDZIEMY NOWYM SYSTEMEM I PRZERABIAJĄ WSZYSTKO PRAWIE TO CO W ZERÓWCE,BO TO TEN SYSTEM CO MA WEJŚĆ M 2012 JAK DZIECI OD 6 LAT BĘDĄ SZŁY DO 1-WSZEJ KLASY,A JAKIE MACIE KSIĄŻKI BO MY TAKIE:

http://allegro.pl/item732620094_odkrywam_siebie_ja_i_moja_szkola_pakiet_promocja.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy
ja juz po siłce i basenie ,jestem super -świeza 😎
a wy co handel na całego.:P lece zaraz aukcje Anulki polukac 😉

Zoltri
garniturek nr.1!i te buty ,juz sobie pudziaka wyobrazam.....hihihi 😘

Edith
z tym spiworkiem do wózka to faktycznie przegiecie ja bym nie kupowała firomowego do wózka ,bo wszustkie na jedno kopyto sa szyte i napewno inny dopasujesz-TAŃSZY!
Ja na szczęście mam ,był w komplecie z wózkiem 😎 kombinezonu nie kupuje ,bo tu mrozów nie ma a wystarczy rajtuzki pod spodenki założę i do śpiworka wrzuce ,tu kombinezon jest zbędny 🙃 kupiłam kozaczki w HM w PL i bedzie laska smigać w Jeansach i kozakach,hihihi,ja ją wolę w takich dorosłych ciuchach niz w pajacach ,kombinezonach,śpiochach ,itp.wcale tego nie używam 😞
ja się nie wysprzedaje ,bo mój mówi ze on robi tylko dziewczynki wiec druga tez ma być dziewczynka i wszystko sie przyda 😘 mam taka nadzieje 🤪

Radzia
juz sobie wyobrazam jak biegasz po bielsku i szukasz ubrania na chrzest,ufff,jak dobrze ,że ja mam to za soba 😞
nadal czekamy na foty fryzurki!

ide zaraz na spacer,zajrze po południu 😘 😘 😘

kwiat dla Radzi 😘

kurde ,coś Ania sie nie odzywa juz pare dni,ciekawę co u niej i Kropka,i jak sobie radzą??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula my mamy te http://allegro.pl/item742268730_nowe_juz_w_szkole_kl_1_box_2009_10_nowa_era.html

i szaleją równo w zeszycie do kaligrafii 2 strony plus kolorownie w trzy dupy cholera jasna 😠

Gos najgorsze to to że ja nie wiem co chcę sobie kupić 🥴
a foty to już z chrztu dostaniecie bo będę troszkę podrasowana:laugh: i sie nie wystraszycie.

Kur... robię i robię a wydaje mi się że robota w miejscu stoi 😠 idę kawusię łuknąć i dalej jazda chcę zeby był już wtorek !!!!

Zaraz napisze do Ani...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
k....tyle sie rozpisalam a tu net sie rozłączył grrrrrrrr....

zdązyłam Was przeczytać i strzelić giga posta ktorego szlag trafił 😞 a teraz musze spadac bo mały sie domaga i jeczybuła z niego 😞

my jeszcze we wrocku ale chyba jutro zjedziemy do domu to moze uda mi sie coś wiecej naklikac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BEATKA MOJA TEŻ DZISIAJ CAŁY DZIEŃ MARUDZI 😞

TEŻ MYŚLAŁAM O ANI 🤢 I ZOSIA TEŻ JUŻ Z 2 DNI NIE WPADAŁA 🥴

GOSIA JA TEŻ WOLĘ VANESSKĘ W DOROSŁYCH CIUCHACH,ALE PO DOMU TO ŚMIGA W PAJACYKACH 🙂A NA DWÓR TO OBOWIĄZKOWO JEANY I BLUZECZKA,ALBO BLUZA,CHOCIAŻ TEN KOMBINEZONIK CO MAM JEST TAKI SŁODKI,ŻE JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ,ŻEBY ZOBACZYĆ JAK MAŁA W NIM WYGLĄDA:P

JA KUPIŁAM W LUMPKU KOZACZKI Z H&M ZA CAŁE 7 ZŁ:P I TAKIE Z NEXTA WYLICYTOWAŁAM:

http://allegro.pl/item699969954_botki_dziewczece_next_extra_cudne_jak_nowe.html

RADZIA MAŁPO TAK NAS ZWODZISZ Z TYMI FOTKAMI 😠 NO A Z TĄ SZKOŁĄ TO CI WSPÓŁCZUJĘ 😞

JA JESZCZE W KOSZULI NOCNEJ SIEDZĘ,NIC MI SIĘ DZISIAJ NIE CHCE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri to twarda sztuka! ja stwierdzam,ze nic nie jest juz w stanie jej ugiąć po tej samotnej podrozy z Ethanem do Szkocji! jeszcze jestem w pełnym szoku ale wiem,ze my babki jestesmy jednak nie do zaje...nia 🙂

zoltri ja tez jeszcze mam w planie raz dentyste i jak skoncze karmic to robie tatoo z Tymkiem 🙂 jeszcze nie wiem jaki ale normalnie bede papuga i sobie tez zrobie 🙂
mysle,ze juz na urodzinki 30te czyli na grudzien ale ciut wczesniej ,bo przez tydzien zalecaja nie pic alku.
no i musze pomyslec gdzie i jaki motyw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polecial kwiatulec za bole 🙂

Anulka swietne te kozaczki,ja mam dla malego do kurtki takie sztruksowe w srodku z kozuszkiem , tez fajny komplecik.

musze pokopac w szafie tymka,bo ostatanio wyjelam pelno spiochow i pajacykow na 68 a myslalam durna,ze nie mam. a przeciez w ciazy to obie sie przescigalysmy w zakupach wiec musza one gdzies byc:laugh:

sprzatnelam chate,bo juz koty fruwały, teraz czas na to prasowanie, zabieram sie do niego od wczoraj . i dzis tylko sie umylam a zero czesania czy make-upu, jestem kwoka domowa a raczej baba jaga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO JA WCZORAJ TEŻ ODKRYŁAM PEŁNIO RZECZY O KTÓRYCH TO NAWET ZAPOMNIAŁAM I CO WYCIĄGNEŁAM TO ROBIŁAM WIEKLIE GAŁY:laugh: CZŁOWIEK TYLE KUPOWAŁ I MAM POUPYCHANE PO 3 SZAFKACH WIĘC JUŻ POZAPOMINAŁAM:P

A OSTATNIO DOSTAŁAM OD ZNAJONEJ ZAJEBISTE BIAŁE FUTERKO TAKI ALA PŁASZCZYK BIAŁY Z RÓŻOWYMI SERDUSZKAMI Z PRZODU NASZYTYMI I BĘDZIE TAK MYŚLĘ W SAM RAZ NA CHRZCINY 🙂

A ZOLTRI SAMA NIE JECHAŁA,TYLKO Z BRATEM 🙂Z POWROTEM.
ALE I TAK JEST TWARDA SZTUKA Z NIEJ!!!

ZRESZTĄ JAK TAK POMYŚLĘ TO KAŻDA Z NAS JEST NIE DOZAJECHANIA I SIĘ NIE DAJE I TAK TRZYMAĆ!!!!

A TE KOZACZKI SĄ TROSZKĘ PRZYDUŻE,ALE AKURAT TAK TO MARCA BĘDĄ SŁUŻYŁY,WIADOMO ZIMĄ RAJSTOPKI,A CZASAMI I GRUBSZA SKARPETKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elllo
byłam na spacerku i w tesco -oczywiście,lupiłam body na 74 z Disneya za 5euro -5szt,nie mogłam sie oprzec takie śłodkie

tez sie pochwalę a co???i kozaczki różowe z haftowanymi białymi kwiatuszkami:laugh: cudne,i wkładki laktacyjne ,zeby było coś dla mnie,hihihi 🤪

Anulka
rzuć jakiegos linka z twoich licytacjii,bo ja debilka nie umiem nic znależć ☺️

Beti
no i jestem Gos ,skoro juz wszystkie mnie tak ohcrzciły to olac Margherite,gorzej jak zapomne loginu ☺️ bo wszędzie mam tamten 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...