Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
u mnie kolejny dzien marudy, i do tego nocka do bani 😞((a juz było tak pieknie..i chyba przechwaliłam bo miałam przez ostatni tydzien jedną pobudke w ok 3 w nocy, a dzisiaj dosłownie co 1,5 h cyc 😞

Niebo!Udanej zabawy!!Aby Tymus sprawował sie grzecznie i dał poszaleć 🙂 a co do smoka ja mam Bebilon ten normalny i nie potrzeba do niego specjalnego smoka. Mam ten "wolny" a i tak mi sie wydaje że Janek strasznie szybko wciaga butle 🙂

Gosia! Oddawaj pogode albo chociaz podziel sie 😞( u nas ostatnio co weekend taka plucha i jakoś tak nijako 😞

Aniu!co do mężulka to nie stresuj sie kochana, u Was są gorące temperamenty i szybciutko Wam przejdzie!Zrób coś dla siebie miłego np jakies zakupy:laugh:
oj Szkoda tej Twojej Jessuni 😞 tydzien w szkole i już pełno wirusów 😞 a szczepiłaś ją przeciw grypie?? może warto, jak jest taka podatna na przeziebienia.

Witaj Izunia!Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!Buziole dla Was i wpadaj do nas czesciej!!

robie dzis na obiad zapiekanke ziemniaczana 🙂 mam lenia i to bedzie tak na szybko...gdyz maruda mi dzis zabardzo nie pozwala od siebie odejsc.
Wczoraj poprawiły sie moje stosunki z Krzyskiem...pogadalismy troche i atmosfera z leksza sie oczysciła 🙂 a dzisiaj rano kakao...tylko dla mnie to juz nie to samo co przed porodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:P

wczorajsza imprexzka wspaniala...wszyscy o Ethana i zdjecia chcieli widziec wiec pokazalam heheh mojego skarbka ...jak to po polsku z kolezanka na kieliszki poszlysmy heheh wszyscy na nas oczy a my ze polsko trzeba 🙂 🙂 🙂

niebo udanej Zabawy:P:P

Izus gratulacje 🙂 🙂 🙂

preferowane jest przez lekarzy aby dziecko w ciagu dnia spalo na brzuchu poniewax rozwija wszystkie miesnie krzyza nozek itp

Aniutka sex bedzie udany daj sobie czas ja dopiero po dobrych kilkunastu powracam do formy...bo tu cos zabolalo bo to nie tak itp daj sobie czas:P:P:P

Anulka bo nie mialas kakao i dlatego zly humorek heheh zartuje:P:P pozdrow Jessi i niech sie wykuruje w lozeczku 🙂 🙂 🙂


Gos bierz karte i nie zaluj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JUŻ JEST ZGODA:P :P

ZOLTRI SUPER,ŻE IMPREZKA SIĘ UDAŁA 🙂I WKOŃCU POLACY ZA KOŁNIERZ NIE WYLEWAJĄ:P I W SUMIE MASZ RACJE TE 3DNI BEZ KAKAO DAŁY O SOBIE ZNAK:P

ANIUTKA BĘDZIE UDANY SEKSIK,TYLKO WŁAŚŃIE POTRZEBA CZASU,ATMOSFERY,ODPOWIEDNIEJ GRY WSTĘPNEJ I TOTALNEGO WYLUZOWANIA,A TY BIDULKO PEWNIE BYŁAŚ SPIĘTA,BO JASIU DAŁ CI POPALIĆ ITP
I MASZ RACJĘ MUSZĘ SIĘ DOWIEDZIEĆ O TE SZCZEPIENIE,MOŻE COŚ DA 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri!no to super że imprezka sie udała 🙂)

Anulka wiedziałam,że szybko sie pogodzicie hehe:laugh: takie z Was temperamenciki 🙂

mam nadzieje że po kilkunastu próbach bedzie oki z tym kakao 🙂 ale jak te próby bedą sie odbywały 2 razy na 4 miesiące to do wprawy dopiero po jakiś 2 latach dojde:laugh: :laugh: :laugh:

Janek dalej marudzi...je i mu sie ulewa i dalej wyje..juz dziś nie mam do niego siły..i głowa mnie rozbolała...a wogóle jestem wkurzona, bo chciałam zrobić jakieś nowe ciacho i nic mi nie wyszło wiec pewni trzeba bedzie sie przejsc do sklepu po jakies ciastka 😞

jutro moj mąż jedzie po auto do Niemiec, w koncu bo ileż można gnieżdzić sie w tym sreicento 🙂) dla mnie do pracy bedzie w sam raz ale nie na dłuższe trasy na całą nasza trójke 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula wy to nie potraficie się gniewać 🙂 i tak powinno być.

Izunia czekamy na fotki ze ślubu.

Gocha oddawaj lato bo już mnie krew zalewa z tą pogodą a na niedzielę za tydzień ma być ładnie bo mamy chrzciny i nie mam zamiaru zmieniać garderoby 😠

Moja tez nigdy nie spała na brzuszku a jak ją kłade to złości się i nie lubi tego ale w dzień ją kładę żeby mięśnie ćwiczyła.

Czekam na gości i spóźniają się już godzinę 😠

Lecę małą nakarmić bo coś marudzi.

Buźka miłego dnia wiedźmy.

Aha Zoltri w twoim towarzystwie każda imprezka musi być udana 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniutka korzystaj dalej zmuszaj go do wszystkiego hheheheh 🙂 🙂 🙂 🙂

a do jasia podesle ci moja mame hehehe

jak bede pod koniec pazdziernika moze sie zgramy na imprezke hehehe....aha Aniutka dawaj adres na nk na te obiecane gryzaki bo mi s\az tyle nie potrzebne to ci wysle zeby nie bylo 🙂 🙂 🙂

a i u nas pogoda wspajniala brata wygonila z mlodym na spacer 🙂 🙂 jego diewczyna sie nim ajela aja lece z psem na spacerek 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no laski ja pogody nie oddam!!!!
mi taka pasuje jak nic ,wyszłam sobie jeszcze z Małą na skwerek na fajeczke po "Faktach"z sąsiadka ,normalnie klimat jak w polsce ,mozna spacxerowac do wieczora 🙂

Radziu
za tydzien ma byc lato 😉 a jak chcesz to jutro wspomne o tym temu na górze jak w kosciele bedę:P

zoltri
wpadaj po mnie na imprezke do Dublina 🙃
tez zawsze piłam z kieliszka ,jak jeszcze piłam drinki i jakies tam siki to nie dla mnie było 😠

i ja tez kwiatka partyzanta na wieczór.....

aha,Aniutka na nastepny zlot jakimś Hammer-em wpadacie 😁

Anulka
co zrobiłas ,że tak szybko zgoda??? :whistle: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ MAMUŚKI!!!

MY JUŻ OD 7.30 NIE ŚPIMY,PORANNA KAWUSIA I LAPTOPIK POSZŁY W RUCH 🙂MĘŻUŚ SMAŻY JAJECZNICZKĘ,A JA NA ALLEGRO:P

NIC NIE MUSIAŁAM ROBIĆ MĘŻOWI,A CO JA MOGĘ Z @ 😞 POPROSTU MAMY MIĘKKIE SERCA I NIE POTRAFIMY SIĘ DŁUGO GNIEWAĆ:P

U NAS ZNOWU POGODA DO BANI 😞ALE JUŻ LEPIEJ NIŻ WCZORAJ,BO CHOCIAŻ OD CZASU DO CZASU SŁOŃCE WYCHODZI.

POPOŁUDNIU JEDZIEMY DO BABCI NA KRÓLIKA NA OBIADEK I DZIEŃ ZLECI 🙂

WCZORAJ JUŻ WYCIĄGŁAM MAŁEJ WKŁADKĘ Z FOTELIKA,BO BIEDNA W TYCH GRUBYCH CIUCHACH SIĘ TAM MĘCZYŁA.

ZOLTRI TO NA JAKĄŚ FLASZECZKĘ TRZA SIĘ UMÓWIĆ BO Z TOBĄ SIĘ FAJNIE PIJE:P :P

MIŁEJ NIEDZIELI BABECZKI!!!A KWIATUSZEK DZISIAJ POLECI DO ANIUTKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pogoda u nas wspaniala mowie ze razem ze mna przyjechala z polski:P:P:P

maly maruda cos u mojej mamy bo ona na kazde jego skinienie a ja go zostawiam nich sobie pojeczy bo cholerka cwaniak dzieki babci sie robi:P:P:P

spalam u mamy bo mi sie nie chcialo wracac 1km do domu heheh i to samochodem ale za to po ciuchy pojechala i wrocilam :P:P moje men pojechal na rybki chcial mnie wyciagnac ale ja zaparta nogami i rekoma nie ma mowy heheh powiedzialam zeby sie zrelaksowal 🙂 🙂


anulka wcale tak dobrze sie nie pije ze mna ...tylko ze ja wole czyste a nie jakies zabawne drinki :_) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!!

ja tylko na chwilke, bo niedziela i to nawet pogodna wiec trzeba korzystać z dnia 🙂)

Zoltri posłałam adresik na nk. Dziekuje pięknie za gift. Jak mam sie Tobie odwdzięczyc? a co do października to mam nadzieje że sie spotkamy 🙂)

ja też już po rosołku 🙂

a tak wogole to wioze dzis mężulka do Wrocka, i zostaje tam z Jasiem u psiapsółki...wiec może mnie nie być przez kilka dni 🙂 bede okropnie teskniła za Wami 🤔 🤔 chlip chlip !!ale z drugiej strony bardzo sie ciesze bo bede miała mase czasu aby sie nagadac z moją ukochaną Anecia... 🙂)i wogóle korzystając z okazji poodwiedzam jeszcze innych znajomych 🙂)

a wiec spadam i życzę miłej niedzieli!!
i do zobaczonka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej piękne a my wczoraj byliśmy na grilu jeszcze i wróciliśmy koło 24 wiec tylko szybko do łóżka i spać 🙂

Radziu zdjęcia ze ślubu mam na NK.

A co do spania na brzuchu to kupiliśmy monitor oddechu tzw "aniołek" mały na początku spał na pleckach a później przy kolkach kazali kłaść na brzuch i mały tak sie przyzwyczaił, żę na plecach nie chce zasnąć a jak już ze zmeczenia padnie to śpi tylko pół godziny i każdy głośniejszy dźwięk to się budzi a na brzuszku przesypia spokojnie 4 godzinki i nic mu nie przeszkadza.

Jak zobaczyłam wasze zdjęcia ze "zlotu" to tak mi było żal ale mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze i ja już będę.

Mój ANtoś wyrósł mi już z większości ciuszków jest bardzo długi ale nie jest gruby jak to powiedziała pani doktor. Waży już 6.800 a ciuszki mu zakładam na 74 cm.

Pozdrawiamy babeczki i dzieciaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejak wiedźmy i wiedźmiątka

Gocha w tym tygodniu mi na pogodzie nie zalezy bo zgniję w domu przygotowania do chrztu. Najpier generalne porzątki potem muszę spiżarkę posprzątać na potrawy 😠 w między czasie zakupy i od piatku jazda w kuchni ale na niedzielę musze mieś super pogodę.

Dzisiaj już zrobilismy częściowe zakupy na przyjęcie resztę zrobię w piątek i sobotę. Właśnie wymyslam jak udekorowaś stół i myslę że wszytsko będzie w bili i delikatnym różu: obrusy białe przez środek stołu bedzie położony tiul jasno różowy zmięty i co jakiś czas przewiązany kokardką z białymi różami do tego białe serwetki, śiwecebiałe lub różowe bardzo delikatne ale skłaniam sie ku bieli i na środku ogromy buliet kwiatów 🙂 co wy na to?

Szukam jeszcze przystawk do zimnej płyty: mam jaknarazie 3 sałatki, szynkę faszerowaną w galarecie, ruloniki serowe z twarożkiem, deskę serów, półmisek wędlin, koreczki z łososia wędzonego, tymbaliki drobiowe, pikle inie mam [pojęcie co jeszcze 🥴 babeczki jakie miałyście menu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa... zapomniała bym

dostałam sms-ka od Ani Jasia jest przerąbane, rozstali się z Bartkiem i mieszka u mamy nie ma jak na razie dostępu do neta ale bardzo za nami tęskni i jak tylko będziemiała łączność ze światem to do nas zawita 😞

kurwa co za typ z tego gościa!!!! ma tak zarabista kobietę i w dupie to ma jak bym go dorwała to bym mu nogi z dupy wrwała!!!!

alesię wkurzyłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to przykra wiadomosc od Ani...Kurcze. Co za typ!A tyle razem przeszli.Podziwiam Anie za jej sile i trzymam kciuki, zeby im sie tam jakos ulozylo.

U mnie znaczna poprawa. Mariano caly weekend cudowny i w piatek wieczorem nawet niezle kakao sobie zafundowalismy.Nawet slady na placech mam po soczystych buziakach...super. Od razu lepiej sie czuje,ze miedzy nami ok...
Nie wiem co mu odbilo, bo on przeciez tez bardzo duzo mi przy Sofii pomaga, wstaje w nocy, przebiera,tuli, kapie itd... Ale moze byl juz strasznie przemeczony czy co... W kazdym razie jak radzilyscie smsa zachowalam..w razie czego. Mam nadzieje,ze to ostatni taki jego popis.

U nas ok.Sofia bawi sie na placyku i za chwile idzie do kapielki. Strasznie duzo bakow dzis puszcza!!!! 🤢

Radzia!Impreza bedzie pewnie pierwsza klasa. Trzymam kciuki i czekam na relacje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jAKI PAJAC Z TEGO FACETA JAK TAK MOGL...ALE Z JEDNEJ STRONY JEZELI DLA NICH LEPIEJ TO JUZ ONI MUSZA SOBIE Z TYM PORADZIC....RADZIA TY NA CALEGO SZALEJESZ MI NASZCZESCIE WSZYSTKO PRZYSZYKUJA BO CZASU ANI TALENTU DO GOTOWANIA NIE MAM 🙂 🙂 🙂:

KAKAO NAJLEPSZE HHEHEHE KFIATULEC ZA TO PAULINKA 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KUR...ALE SMUTNE WIADOMOŚCI 😞BIEDNA ANIA,KUŹWA AŻ NIE WIEM CO MAM NAPISAĆ,KOLEJNY RAZ SIĘ PRZEJECHAŁA NA FACECIE,A MYŚLAŁAM,ŻE TA CAŁA SYTUACJA Z JASIEŃKIEM ICH WZMOCNI A NIE ROZDZIELI 😞 😞BRAK SŁÓW 😞 😞MAM NADZIEJĘ,ŻE JESZCZE SIĘ POGODZĄ.

BICHITO MÓWIŁAM,ŻE OSTRE KAKAO POMOŻE:P

RADZIA CO DO WYSTROJU NA CHRZCINY TO JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZA,BĘDZIE FANTASTYCZNIE 🙂

MY BYLIŚMY U BABCI,DZIADEK JUŻ CHODUJE MŁODE KRÓLICZKI NA MIĘSKO DLA VANESSKI 🙂PRZYWIOZŁAM SOBIE TEŻ OD NICH MARCHEWECZKI Z OGRÓDKA TYLKO NIE ZABARDZO WIEM JAK JĄ MAŁEJ PODAĆ 🤢 CZY WYSTARCZY TYLKO UGOTOWAĆ W WODZIE I BLENDEREM ZMIKSOWAĆ CZY COŚ JESZCZE DODAĆ 🥴 ???

WPADŁA TEŻ CIOCIA W ODWIEDZINY I MAŁEJ W RĘKĘ WCISNĘŁA STÓWKĘ I WŁAŚNIE SZPERAM NA ALLEGRO NA CO JĄ WYDAĆ:P :P

ANIUTKA BAW SIĘ DOBRZE WE WROCKU 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też mam nadzieję że ten jełop przejrzy na oczy i wrócą do siebie.

Paulinkosuper info no widzisz pofuczał troszkę ale za to jaki był soczysty finał dąsania 🙂 Buźka 😘

Mnaie te chrzciny przerażają ale cóż chcąc zaoszczędzić musimy się napracować ale boję się że żarełka będzie mało 😞 a obiadek mam z cateringu więc najgorsze odpadnie 🙂

Jeszcze tylko przetrwać ten bajzel musimy meble wynieść i dla dzieci coś zorganizować ale to już Radek zrobi.

Anula tobie kaska w rękach się pali:laugh: Zakupocholiczka:P

Co do marchewki to ugotuj ją w samej wodzie dodaj troszkę soli i wegetki bo takie mdłe jej nie podejdzie i odrobinę masełka dosłownie 1/3 łużeczki ugotuj i zmiksuj. Ja tak robię 😉

Dobranoc kochaniutkie lecę bo będzie "Czas honoru"

A i wczoraj tez było kakaoooo i dzisiaj rano 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...