Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paulinka, kfiat dla Ciebie, dla Was 😘
nie martw sie, bo kryzys minie,u nas tez było marnie ale pracujemy nad soba i jest coraz lepiej- pamiętaj,że masz Sofię 🙂
Ja mam mega sajgon-a wczoraj się nie odzywałam, bo Michał miał 30tke 🙂 Dołaczę do niego 1 stycznia 🤢
Moje zycie kreci się pomiedzy ćwiczeniami z Kamilą, fitnessem, szkołami rodzenia i pacjentami.W wolnych chwilach spacerki...Moja na razie wciaga tylko mleko.Zobaczymy jak bedzie dalej.
Zoltri, dobre kakao to jest to!!!:laugh:
Całuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no juz jestesmy po dłuuuuugim spacerku i zakupkach ,byłam w Shoping centre bo mi dziecko z body wyrasta i kupiłam dwie paki po 7 szt za 4.50 i 5.00 euro po obnizce więc grosze,i jescze 2 pary spodenek takich lekko ocepilanych 6-12miesięcy jedne rózowe a drugie niebieskie,i kurteczke taka z misiowym futerkiem na podbiciu fioletową za 10 euro także jestem bardzo happy. 🤪

Bichito
trzymaj sie ,ten twój to tchórz,ale jesli go kochasz mimo jego wad to przetrwasz wszystko 😘 😘

Niebo
ty to się umiesz ustawić 😉
mój dostanie mała dzis w drzwiach na spacer bo obiecał ,ze jak bedzie pogoda to ja bierze a ja........hmmmm,mam ściągniety filmik:"Kochaj i tańcz "i czeka na mnie juz tydzień wiec biore miskę lodów ,i zamykam sie w pokoju i nadrabiam zaległosci w MOVIES 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Michal stowkaaaa jak nic 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maly przewtestowal te nowe smoczki hehehe i zarabiscie je gryzie o taakie polecam [img size=200]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/130b_2_1_.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko widzisz coś mu dzwoni ale jeszcze nie wie w którym kościele, teraz wymuś na nim żeby ci to powiedział prosto w oczy a nie tylko sms-ka puści:P i zachowaj go sobie na pamiatkę a nóż się kiedyś przyda 😉

Zoltri ja tez kupiłam te gryzaki i moją naciąga nie chce go może jeszcze nie dorosła do niego:P

Anula wiem coś o tym, że z mamą można zostawić ale z teściową to trochę strach:P

Zosia dla Michała wszytskiego naj... mój już 1 stycznia będzie miał 32 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosiu!wszystkiego najlepszego dla Michała!! moj to w sierpniu skończył 32 🙂

Bichito!widzisz!!może zmądrzeje ten Twój Mariano!!Mając takie sliczne Gwiazdeczki obok siebie nie może być inaczej 🙂

No to pieknie zaszalałaś Gosiu!A ja Ci nie powiem oszczedzaj:P tylko że dobrze zrobiłaś, bo narazie to są małe wydatki i pozwolić sobie można 🙂

Radziu!Super,że Gosia załapała fikołki 🙂 Mój Janek też nauczył się tej sztuczki 🙂ale zabawek jeszcze nie chwyta, za to uwielbia byc noszony i obserwować wszystko,ale wtedy to go położyć nie można bo jest ryk 🙂

ja niestety mam tylko teściową, i jakos muszę to przełknac gdy jest sytuacja że Jasia mam zostawić w domu, gdyby nie to bujanie to wszystko byłoby git... 🙂

a moj Janek to okropna maruda dzis 😞 nic nie moge zrobic tylko ślecze z Jankiem, cały zlew garów po obiedzie, pranie nie rozwieszone echh...może teraz uda mi sie troche okrzatnac bo coś widze że usypia 🙂wogóle głowa mnie dziś strasznie boli, i co chwile chce mi sie jesć 🙂)i tak łaże i cos przeżuwam non stop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JUŻ WRÓCIŁAM VANESSKA BYŁA Z BABCIĄ I JESSI NA SPACERKU I BYŁO OK 🙂

GOSINIA KOCHANIE JA ŻARTOWAŁAM I TYLKO TAK CI NAPISAŁAM,BO SAMA MÓWIŁAŚ,ŻE NIC NIE KUPUJESZ BO OSZCZĘDZASZ,A BARDZO DOBRZE ZROBIŁAŚ KUPUJĄC BO OLIVKA TO KSIĘŻNICZKA I MUSI MIEĆ NOWE UBRANKA 😘 😘 😘 A ZRESZTĄ MUSZĘ CI PODOKUCZAĆ ZA TĄ LUMPIARĘ:P :P :P

JA MOJEJ DZISIAJ W LUMPKU KUPIŁAM KAMIZELKĘ Z FUTRA RÓŻOWEGO ZA CAŁE 7ZŁ:P :P BO BYŁA PRZECENA 🙂

RADZIA BRAWA DLA GOSIULKI 😘 😘 I KWIATUSZEK!!!

MOJA OSTATNIO SIĘ PRZEWRÓCIŁA Z PLECÓW NA BRZUSZEK,ALE Z POWROTEM JUŻ SIĘ NIE UMIAŁA PRZEKRĘCIĆ 🙂A DO ZABAWEK SPORADYCZNIE JEJ SIĘ UDA RĄCZKĘ WYCIĄGNĄĆ 🙂

ANIUTKA DZISIAJ TAKI PRZYGNĘBIAJĄCY DZIEŃ I NIC SIĘ NIE CHCE 😞

PAULINA NO ZMĄDRZAŁ TWÓJ CHŁOP,PEWNIE PRZEMYŚLAŁ,ŻE PRZEGIĄŁ PAŁĘ 🙂MÓJ TEŻ ZAWSZE PIERWSZY ŁAPĘ WYCIĄGA NA ZGODĘ:P BO JA TO OSIOŁ UPARTY JESTEM.

NO I ZOLTRI JA TEŻ MAM TE GRYZACZKI,ALE VANESSKA ZA NIMI NIE PRZEPADA,WOLI TE DRUGIE ALA SMOCZKI,ALE Z PŁASKĄ KOŃCÓWECZKĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nasze maleństwa wszytskie się super rozwijają 🙂

Moja jest o miesiąc starsza od nie których bobasów więc inaczej trzeba na to spoglądać.

Dzisiaj jak ją karmiłam to spodobała się jej łyżeczka więc wyciągnęła łapkę żeby ją zabrać i wywaliła całą zupę:laugh:

A i jeszcze muszę się pochwalić że zjada z łużeczki wszytsko i już nic nie wypluwa je jak stary:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc:

Lumpiarko
moja córka bedzie miec wszystko co mi sie zamarzy -rodzeństwo też,ale jak ci wiadomo jeszcze nie powinnam byc w ciąży a nawet powiem więcej :NIE MOGĘ!Zołzo jedna ja tez żartuję ale wiecie że tym jełopom -naszym chłopom nie można wszystkiego mówic ,czasem lepiej powiedzieć koleżance 🙂

Zosiu
wcale się nie dziwie ,ze Kami,lubi zostawać z babcią ,babcia ja nie "katuje",ale to wy niestety musicie prowadzić ta niewdzięczna rehabilitację ,a operacjii nie będzie!!!!Ja ci to mówię!

Paulinko
trzymam kciuki ,zeby to był juz ostatnia taka akcja ,jak opowiedziałam mojemu to powiedział to co ja :tchórz,jak mozna miec doła przez swoje dziecko ,mój wstaje nawet jak ma 1 zmiane i wstaje o 5 rano.
Dzis naprzykład miałam rewolucje w nocy i przesiedziałam pół nocy na kibelku ,juz zasypiałam tam ,tak mnie przeleciało-biegunka.I co ;wtedy mój mąż wstał do małej ,zagrzał jej herbatkę,i uspokajał dopóki ja nie byłam w stanie ją nakarmic,a był to horror.

Olivka narazie odwraca się z brzuszka na plecki ale odwrotnie jeszczxe nie,za to głowe na brzuchu potrafi trzymać pod kątem 90 stopni nawet pół godziny,jest super siłaczka,a dziś zaczęła podnosić główke równo z nogami jak leżała na leżaczku,jakby umiała to pewnie by usiadła. 🤪 Silna po mamie 😘 Gada do zabawek i wyciąga łapnki ale jeszcze nie łapie,a zabawki wisza na kazdej lampie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WPADŁAM TYLKO NA CHWILKĘ NAPISAĆ MOJEJ KOCHANEJ GOSI,ŻE I TAK CIĘ "KOCHAM" 😘 😘 😘

A WASZE LASKI SĄ MEGA ZDLNE,MOJA TO LENIWIEC PO MAMUSI:P ALE I TAK JESTEM Z TEGO MOJEGO MAŁEGO GARGAMELKA DUMNA JAK CHOLERKA,I GADŁUŁA PO MAMUSI:P SPADAM NA ZIMNE TYSKIE:P :laugh:

ŚPIJCIE DOBRZE SŁONECZKA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Kochane 🙂
Oj ale mnie tu długo nie było. Po pierwsze cholernie żałuję, że mnie nie było na "zlocie" 😞 ale to było 22 sierpnia a ja w ten dzień brałam ślub. Maluchy macie cudne 🙂 Nasz już zachwyca całą rodzinkę usmiecha się całym sobą kochaniutki jest. Mam nadzieję, że wasze pociechy zdrowe i radosne,zawsze obiecuję, że będę zaglądała i pisała i mi nie wychodzi więc dziś nie będę tak mówiła to może wreszcie mi się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem na moment
Paulinko oby juz na zawsze zapamietal co mowi!!

Gos biedna zoladkowa...masakra takie cos...
i fajnie,ze kupilas dla malej ciuchy! ja dostalam od znajomych meza znow siatke z GAPa dla malego, swietne ciuchy 6-12 🙂 wiec maly obkupiony !!!

iza witaj!! jeszcze raz gratulacje!!!

zoltri udanej impry!

zosiu my zlozymy zyczenia osobiscie:laugh:

cos jeszcze mialam napisac ale juz zapomnialam 🤢 smigam spac, bo rano pobudka i na 10ta do fryzjera a po nim migiem na wesele.oczywiscie ja prowadze.

aaaa juz sobie przypomnialam- tymek juz dawno ciagnie zabawki z luku albo krowe mu daje to tez wyciaga raczki po nia i ładuje ja do buzi 🤨 ale sie nie przekreca na plecki 🤢 🤢 sztywno glowke trzyma ale nie ma ochoty na fikolki. i lubi robic samolot z tata 🙂

buziole!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laleczki 🙂
Moje słonko najchętniej wcina swoje rączki 🙂 A poranne leżenie w łóżku z rodzicami to mega zabawa 🙂 Przewracać się zaczął z brzuszka na plecki dzień po ukończeniu 3 miesięcy tak leżąc na brzuszku głowę również mocno ciągnie do góry z tym, żę nasz maluch śpi jedynie na brzuszku 🥴 więc problem z jazdą samochodem to wszystko przez kolki ale na szczęście minęły po ukończeniu 2 miesięcy 🙂 Pozdrawiam zajrzę wieczorkiem 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello!! otwieram dzien, jest piekna pogoda nad morzem 🙂 polecam :evil: :evil: :evil:

juz na nogach, jem sniadanko i lece do fryca, maly dzis sie obudzil o 4.30 i cyc, 6 i cyc, 7.30 i butla,bo juz nie mam czasu na zabawy cycolowe... pijemy bebilon comfort. Radziu, Aniutko a powiekszałyscie dziurke do babilonu? bo on jest gesty i wydaje mi sie ,ze zostaje duzo tego gestego w butli, osadza sie na sciankach i na opakowanu jest info o uzyciu wiekszej dziurki smoka... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izus ale lekarze przestrzegaja przed spaniem na brzuszku w tym wieku, bo to jedna z przyczyn smierci niemowlecej!!! kurdeeeee!!!!

http://www.zdrowie.wlkp.pl/?mod=smierc_lozeczkowa_bezdech_niemowlat&go=1

pilnuj w nocy snu Antosia! ja sie budze i slucham czy oddycha a jak nie jestem pewna to wstaje i sprawdzam, moj tato opowiadal,ze z lusterkiem sprawdzal u mnie oddech 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

Betako pisałam ci że musisz kupić nowy smoczek do Bebilonu comfort sa takie z nasięcien na X są super ja je kupiłam i nadają się również do kaszek. Nie wolno robić dziurek w smoczkach bo może dojść do zachłyśnięcia 🤪 a tak po za tym to w TT się nie da powiększyć 😉

Izula GRATULACJE I KFFFIAT DLA CIEBIE!!!!

Ja już nie słucham co wolno a czego nie jak by tak wszystkiego słuchać to po cholerenam instynkt macierzyński!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 dziendoberek

iza
kwiatuszek na powrocik ,mam nadzieję ,ze na dłuzej 😘

Beatko
udanej zabawy,jedz ostroznie bo wiezieszz dwóch mężczyzn twojego życia,i wygladaj pieknie 🙂 jak zawsze zreszta 😘

Moja Olivka bardzo często spi na brzuszku i potrafi tak przespac ok .4 godzin ale nigdy w nocy.Podobno jak jest wszysko ok z serduszkiem to moze tak maluch spac ale ja bym jej na noc tak nie połozyła ,sama nie wiem. 🥴

U mnie znowu lato juz którys dzien z kolei wiec ja znowu lece na dłuuuuuuuuugi spacer ,korzystam ,ale karte zostawiam w domu,hihihi 🤪

Pa ,miłego dnia kochane wiedzmy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

A U MNIE POGODA DO DUPY I DZIEŃ JUŻ TEŻ,CHYBA WCZORAJ PRZECHWALIŁAM SWOJEGO MĘŻA BO DZISIAJ SIĘ POŻARLIŚMY MAKSYMALNIE I SIĘ NIE ODZYWAMY 😠 😠 😠

IZA SUPER,ŻE DO NAS WPADŁAŚ,ŚLICZNE FOTKI ZE ŚLUBU 🙂 I GRATULACJE JESZCZE RAZ NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA 😘 😘 KWIATUSZKI LECĄ 😘

NIEBO UDANEJ IMPREZKI I NIE SPIJ SIĘ:P :P :P TYMUŚ NAPEWNO BĘDZIE GRZECZNY I POZWOLI SIĘ RODZICĄ POBAWIĆ 🙂

GOSIA ODDAWAJ POGODĘ:P

I CO DO SPANIA NA BRZUSZKU TO MOJA NIE SPAŁA TAK JESZCZE NIGDY,WOGÓLE NIE ZABARDZO JEJ SIĘ PODOBA LEŻENIE NA BRZUSZKU,NO CHYBA ŻE NA MOIM,BO PEWNIE MYŚLI,ŻE TO PUCHOWA PODUSZKA:laugh:

KUŹWA ALE MAM DZISIAJ ZJE....DZIEŃPRZEZ TEGO TŁUKA I TROCHĘ PRZEZ SIEBIE,BO JESZCZE PODLEWAŁAM OLIWY DO OGNIA 😠 I DO TEGO WSZYSTKIEGO JESSI ZNOWU KASZLE I MA KATAR 😞KUŹWA TYLKO SZKOŁA SIĘ ZACZĘŁA,A BYŁO PRAWIE 3 MIESIACE SPOKOJU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...