Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja dzis walczylam z małym i ciagle go przystawialam - ulewal i ssal i tak w kolko ale efekt wieczorem byl,bo kupona strzelił 🙂 kochany Tymus a mama ma bolace cyce:laugh: poszlismy jeszcze na spacerek ok.18tej i dwe godziny mnie nie bylo,pogoda sprzyjała, bylo cieplo i bezwietrznie.

kupimy ten bebilon comfort 1 i bedziemy ten podawac, jest drogi ale widocznie warty swojej ceny. nie moge caly dzien mu dawac cycow,bo nie wyjde z domu.

Olivka 100 lat!!

a Jasiu mial super ubranko! jak duzy chlopiec! i ta kamizelka super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA WPADŁAM TYLKO NA CHWILKĘ BO JESTEM PADNIĘTA 😞

PRZEDE WSZYSTKIM WIELKIE DZIĘKI ZA FOTKI SĄ SUPEROWE,NO MOŻE OPRÓCZ JEDNEJ GDZIE KARMIĘ MOJE DZIECKO,BO JAK POPATRZYŁAM NA MOJE TŁUSZCZE TO BĘDĘ MIEĆ KOSZMARY 😞 😞 😞 ALE TO ZDJĘCIE VANESSKI Z BLISKA Z OTWARYM DZIUBKIEM MNIE ROZBROIŁO,DZIĘKI GOSIU,TOBIE RENI TEŻ DZIĘKUJĘ BARDZO ZA FOTKI 😘 😘 😘 😘

TATUŚ WRÓCIŁ ZNOWU MI NAPRZYWOZIŁ SZMATEK DLA DZIEWCZYN I NA JAKIŚ CZAS ZAPAS:P :laugh: NO,ALE MOJE WYMAŻONE DRESIKI SĄ BOSKIE 🙃 JEDEN RÓŻOWY,A DRUGI ZAJEBIŚCIE ZÓŁTY 🙂 I MI WPADŁKO PARE PREZENTÓW WIĘC CIESZĘ MICHĘ:P :laugh:

DOBRANOC KOBITKI I DO JUTRA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez chce tate co jeżdzi do USA 😞

Fotki sa takie sobie bo......pogoda była do d..y,humorki bez alko-na poczatku ,no i otoczenie takie sobie -mogliby troche posprzatac na tym podwórku,ale najwazniejsze to My i nasze maluchy ,i jestesmy piękne!!!
Anulka
chyba nie jest tak tragiczne z tymi twoimi tłuszczykami skoro mężuś tak po tobie fika,bo inaczej to by na lewo poszedł:P

Vanesskę faktycznie fajnie się fotografuje ,bo mój mówił że mu naszą przypomina ,też taka filigranowa,nie to co nasze pudziany ,tymusie i małgoski 🙂 oni to ważą

Olivka dziś dała koncert od niepamietnych czasów juz tak sie nie darła przed spaniem ,no chyba jeszcze przed Polską ostatnio ,rękami i nogami sie broniła najpierw przed cycem a potem spaniem aż w końcu padła jak mucha z wielkimi łzami w oczach i teraz już śpi z godzine nawet nie drgnie,więc my chyba tez dziś kakałko ........ ☺️

jeszcze kwiatuszek na kolejną nockę upojną dla Radzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczynki!!

dziekuję za wszystkie miłe słowa 🙂 az sie zarumieniłam:laugh: :laugh:

mój to wszystkie herbatki lubi, plantex też wciaga w ekspresowym tempie 🙂)

Anulka ale Ci dobrze 🙂 Ojczulka masz kochanego, co chwilę obsypuje Cie prezentami 🙂)pożycz go na troche:laugh: :laugh:

od 16 września rusza u nas aerobik, a ja już nie moge sie doczekać 🙂)trzeba zacząć sie ruszać, bo stawy mi sie zarosna hehe 🙂

kfiatek dla Olivci, że pozwoliła rodzicom zaszaleć 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

ja znów dzisiaj tylko na chwilkę 😞 mam urwanie głowy z tymi chrzcinami wczoraj gościa nie było więc dzisiaj jadę a w domu sterta prania do prasowania na mnie patrzy

Beatko ja łączyłam pierś z bebilonem comfort oczywiście po konsultacji z pediatrą i nic małej nie było a cena jest warta efektu zobaczysz będzie mu lepiej

Moja herbatek z hippa i bobo vity nie znosi najbardziej lubi wodę z odrobiną glukozy albo samą wodę soczki też nie za bardzo

lecę ogarnąć chatkę i poprasować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiedzmy! tymek w nocy walnal jeszcze dwa kupony...jak nie bylo tak teraz sa...nie wiem czym to jest spowodowane...czyzby to moje wczorajsze przystawianie tak zadziałało???
Radziu kupie ten bebilon, a dlugo go dawalas i teraz tez dajesz czy jakies inne? czytalam na innych forach,ze jak babki zaczely bebilon tak na nim jada z nastepnymi czyli 2 i 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WIEDŹMY 🙂

RADZIULKA WSPÓŁCZUJĘ BIEGANINY 😞ALE JUŻ BĘDZIESZ MIAŁA TO ZA SOBĄ 🙂

BEATKA NO TO DOBRZE,ŻE KUPKI POWRÓCIŁY I TO W NADMIARZE NAWET 🙂JA MAM ZAMIAR JECHAĆ NA NANIE CAŁY CZAS,NO CHYBA,ŻE BĘDĄ JAKIEŚ PRZECIWSKAZANIA 🙂

MOJA NIUŃKA ŚPI,A JA MULĘ PRZED LAPTOPEM 🙃

ANIUTKA NIE ODDAM TATUSIA:P :laugh:

EDITHD JA DAWAŁAM MOJEJ PO 25ML JABŁKOWEGO Z GERBERA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd Reni daje z malin ale wlasnej roboty 🙂 ja teraz jak bylam na lubelszczyznie to tez dostalam soki z malin wlasnej roboty , moja mama tez zrobila wiec mam zapas na cala zime 🙂 zaczne mu podawac gdy skonczy 3 miesiace czyli za tydzien 🙂 tylko sie zastanawiam w jakiej proporcji?? 1 lyzeczka na 100ml? jak wy dajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ty znow sie obłowiłas w prezenciory!

u mnie teraz nie bedzie prezenciorow od meza,bo mamy w ten weekend slub i na poczatku pazdziernika znow na lubelszczyzne jedziemy tez na slub wiec kupa kasy pojdzie 🤨 bo prezenty plus paliwo 😞

dawalas ten gerber jablko po 4 miesiacu??? juz teraz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko!to super że Tymuś tak sobie pięknie poradził 🙂)mysle że to własnie piers mogła pomóc 🙂
a co do Bebilonu to też słyszałam że jak sie zacznie to poźniej sie juz cały czas ciągnie bo dzieci sie przyzwyczajają do smaku 🙂

a moj Janek ma dzis 3 miesiące skończone 🙂) to co można już [podawać jakies soczki czy deserki??

jutro idziemy na szczepienie to sie dowiemy ile nasz chłopak waży 🙂)

właśnie zrobił fikołka na brzuch i sie złości bo nie może wyjąć rączki spod siebie 🙂) łobuz mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra, mala spi, moge na chwile poserfowac 😉 kurcze, ale miałysmy nocke. Małą piła co chwile, kupkała co chwile, i o 5 postanowiła rozpocząć dzień. ale o 6 juz znow spała i tak do 9 pospałyśmy.

w czwartek ruszamy do zakopanego na 4 dni, i jeszcze oczywiscie wyszło ze mamy klocki hamulcowe i nawet tarcze do wymiany. dobrze ze mam kolegę-mechanika to raz dwa sprawę załatwi. szkoda tylko że te tarcze zajechaliśmy bo to już droższa sprawa..ale tak to jest jak sie non stop w aucie muzyki slucha i nie słyszy się że cos piszczy...

poza tym piekna dzis u nas pogoda-mały powrót lata. super. jak ja nie cierpię jak dni stają sie krótsze, wieczory chłodne i trzeba się ciepło ubierać...ale coz. zycie

powiedzcie mi wiedźmy kochane, jak u was z pracą? wracacie? kiedy? jak załatwiacie sprawę maleństw?? niania/żłobek/babcie?? ja dopiero w styczniu mam wracać a juz na sama myśl o tym mnei ściska...
kwiatek dla Tymka-towarzyszka w kupkaniu 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BEATKA JA DAWAŁAM JUŻ KILKA TYCH SMACZNOŚCI Z GERBERA PO 4-TYM MIESIĄCU TJ SOCZEK JABŁKOWY,MARCHEWKĘ,ZUPKĘ Z JARZYNKAMI,JABŁUSZKA,OCZYWIŚCIE WSZYSTKO STOPNIOWO I NA POCZĄTEK W NIEWIELKICH ILOŚCIACH,ZACZYNAŁAM OD 3-4 ŁYŻECZEK,A WCZORAJ JUŻ WPIERNICZYŁA PÓŁ SŁOICZKA JABŁEK,A SOCZKU TO DAŁAM PIERWSZY RAZ 25ML 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej plotkary
dajecie czadu od samego rańca 😠

my pospalismy do 9.30 naszego czasu to u was juz prawie południe ,no i dobrze że sie wcz\oraj pospacerowaliśmy bo dzis pogoda irlandzka 😞

aniutka
ty się nie sugeruj tym co podają dziewuchy swoim bejbikom bo one nie karmia piersia albo karmia pół na pół,wiec to wszsystko idzie wczesniej ,mojej nawet herbatka nie wchodzi bo wziełam awaryjnie do kościoła żeby cyca nie wyciagac,a jabłka ,soczki ,zupki itd,to mam zamiar dopiero tak ok ,5\6 miesiac podawac pod warunkiem ze tak jak teraz bedzie jej wystarczał cyc.

miłego dnia 🤪
idziemy do ikei ,po kilka pierdułek do pokoju małej 😘
kwiatuszek dla Tymusia za kupona 😘


Radzia-dasz radę!Nie zazdroszczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...