Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie zboczenice jedne ale mi tez sie po porodzie odwróciło i cały czas mam chcice na kakao 😮
dzisiaj starłam Hani cwiarteczke jabłuszka - ale wcinała az jej sie uszy trzęsły 🙃 🤪 🙃 🤪
Katy jestem pewna że Nadusi nic nie bedzie i wyjdzie z tego.
A z pokarmem zrób jak Goś Radzi moze to tylko chwilowy kryzys laktacyjny.
Uciekkam bo Hania mnie woła na cycuszka ja mam za to taki nawał bo hANIA CO 2 GODZ MNIE DYDKA COS APETYT MA OSTATNIO.
KWIAT DLA Oliwci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej laski!

Radzia super!!! No wkońcu mężulo przejrzał na oczy!!!
A my wkońcu po weekendzie uspakajamy sie w domku, bo do domowników nie nalżymy. Rodzineczka poodwiedzana, baseik zaliczony, a po baseniku... 🙂 🙂 🙂 normalnie taka chcice dostałam ze omal nie rzuciłam się na mężula ☺️ Pod pretekstem tesco wyjechalismy z domku, mały przy siostrze a my wkońcu wykorzystalismy gabaryty naszego pasaciora 🤪 Było pięnie :laugh: byle bym nie musiała tylko zakładać czerwcówek 2010 bo to raczej jedne z niebezpiecznych dni jak mówi słubny 🙂

ZMykam do małego wpadne tu później 🙂 buziaki dla Was i kfiatulec dla Radzi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni
fajnie ,że tak jak nastolatki ,mój to sie nie nadaje do takiego spontana-dziad jeden my to sie kładziemy do wyrka i jak stare dobre małżeństwo......nuda.A o tych czerwcóweczkach to też poomyślałam jak Radzia napisała ,ze było tak ostro:P
lubczyk dla ciebie za pomysłowy seksik 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie mogę tego czytać...płakac mi sie chce z zazdrości. 2h..masakra 😉 zaraz mojego mezusia dopadne..

kwiatek dla uzytkowniczki passata 🙂))

margheritka,moj tez zero spontaniczności,a kiedys to sie działo...oj działo...

kathy, ja wyczytałam w tabletkach dla mam karmiących ze MOGA powodowac zanik mleka (mega głupota), ale to chyba by Ci w obu cycuszkach zanikło, więc myśłę ze to nie przez to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laleczki!!!!
Radziu!!!! bombowo!! doczekałas sie!
i Reni ty szalona kobieto! 🙂 fajnie ! az sie milo czyta!
my dzis bylismy na zakupach, szukalam butów do jednej sukienki i dupa 😞 nic nie bylo ciekawego a oblazłam cala galerie bałtycka... za to kupilam sobie sandalki na przyszle lato- bo obnizka fajna.

u mnie byla proba kakao i...zanim doszlo do wypicia bylo juz po... takze chyba juz mi sie nawet nie chce zaczynac,bo tylko sie wscieklam...

mały dzis grzeczny, w galeri pospal a pozniej grzecznie swiat ogladał na raczkach u tatusia,bo juz mu sie znudzilo lezenie w foteliku.

Aniu dziekuje za opis kupki, tez taki znalazlam w necie ale co innego napisane a co innego uslyszec od Was 🙂

Kathy to z nerwow pada laktacja...u mnie tez padała ale z bolu, juz nie mialam prawie nic ale przystawialam tymka pomiedzy butlami i wyciagnał sobie mleko!!! dzis karmilam go ze 3 razy cycem wiec super! butle tez byly ale juz mniej! potrawalo to przystawianie kilka dni ale sie udało. chce go tak pol na pol karmic.
no i to jest wygodne ,bo nie musze sie zastanawiac gdzie podgrzeje mleko itd. smigam z nim np.do auta i karmie 🙂

teraz juz maly po karmieniu i spi grzecznie, moj oczywiscie pracuje wiec ja grzecznie ide kapiu kapiu zrobic i pogapie sie w tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny dzień miałas Beti-bo z mężęm 😞 a samotna jeszcze pół godziny 😞

ja tez kupuje kozaki w środku lata,a sandałki w zimie i tym sposobem moge sobie pozwolic na takie jakie chcę 🙂 i korzystam ze spadku cen 😉 a że mam hopla na pukcie butów to juz trudno nawet jak nie potrzebuje to kupuje,bo lubie miec! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa jeszcze cos napisze! jest taki kotek szkocki zwisłouchy na sprzedaz! błekitny. wklejam foto! to nastepny potomek z klanu mojej kotki; [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/k1.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASECZKI 🙂

MY WCZORAJ DOPIERO DO DOMKU POD WIECZÓR ŚCIĄGNĘLIŚMY WIĘC JUŻ MI SIĘ NIE CHCIAŁO NIC PISAĆ,TYLKO WAS PRZECZYTAŁAM 🙂

RADZIULA NO WKOŃCU SUPER WIEŚCI 🤪 WIDZISZ WARTO BYŁO POŚWIĘCIĆ WŁOSKI:laugh: :laugh: SUPER MOŻE TERAZ SIĘ BĘDZIE WAM LEPIEJ UKŁADAĆ,BĘDZIECIE MNIEJ SPIĘCI 🙂

RENI A TY TO TEŻ JESTEŚ SZALONKA KOBITKA,A NIE WYGLĄDASZ NA TAKĄ:P :laugh: JA TO JESTEM TCHÓRZ JAK MAM SIĘ GDZIEŚ INDZIEJ KOCHAĆ NIŻ W ŁÓŻKU ☺️ NO RAZ AUTO ZALICZYLIŚMY TYLKO 😉 KIEDYŚ SIĘ WYBRALIŚMY DO LASU SAMOCHODEM,ALE BYŁA JUŻ SZARÓWKA I STCHÓRZYŁAM,MAM CZARNE MYŚLI,ŻE JESZCZE KTOŚ NAS NAPDANIE ZAMORDUJE ITP:P :P :P

ZOLTRI SZCZĘŚLIWEJ DROGI I DO ZOBACZENIA NASTĘPNYM RAZEM 😘 😘 😘

NIEBO TRENING CZYNI MISTRZA,WIĘC MUSICIE DUŻO TRENOWAĆ A BĘDZIE OK,MÓJ TEŻ NA POCZĄTKU 2 MINUTY:P

GOSIA NIE MOGĘ SIĘ NAPATRZEĆ NA TĄ TWOJĄ KRÓLEWNĘ W TEJ KIECCE WYGLĄDA BOSKO 🙃

KATHY BĘDZIE WSZYSTKO OK Z NADIĄ ZOBACZYSZ,POPROSTU JEDNE DZIECIACZKI SIĘ SZYBCIEJ ROZWIJAJĄ A DRUGIE CIUT PÓŹNIEJ,ALE NADROBI.MOJA TEŻ NIE PODNOSI ZABARDZO GŁOWY JAK LEŻY NA BRZUSZKU,ALE ZA TĄ JAK JĄ "SADZAM"NA KOLANACH TO PODNOSI NA SIŁE.NO I JAK JĄ "CIĄGNĘ"ZA RĄCZKI DO PRZODU TO TEŻ PODNOSI,ALE WIDZISZ ZA TO TWOJA PIĘKNIE NA BRZUSZKU PODNOSI,JEDNO JEST SPRAWNIEJSZE W TYM DRUGIE W TAMTYM,A ZA KILKA MIESIĘCY BĘDZIE TAK SAMO U KAŻDEGO MALUSZKA 🙂

JA OGARNIAM CHAŁUPKĘ,TEŚCIOWA ZNOWU MI JESSICĘ POPROWADZIŁA DO SZKOŁY:P NO I DZISIAJ WRACA TATUŚ ZE STANÓW WIĘC JAKIŚ DOBRY OBIADEK MUSZĘ PRZYSZYKOWAĆ.

RADZIA ZMORO WKLEJAJ FOTKĘ 😠 BO SIĘ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ,ŻEBY CIĘ ZOBACZYĆ 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski!
ale wam fajnie... Radzia no wreszcie o Reni to już nawet nie mówię - a ja mam okres :/ i z niecierpliwością czekam kolejnej ciąży tylko po to żeby nie mieć okresów hihi na serio no i nie dbać o zabezpieczenia...
a my wczoraj nic nie robiliśmy 😆 zaczęłam w tamtym tygodniu oglądać fajny serial i wczoraj Grześ podganiał odcinki
Niebo u nas też ten drugi pierwszy raz był krótki - ale tak jak pisze Ania trening czyni mistrza 🙂(a to że był krótki mi pasowało bo troszkę bolał 🤨 )
no i wczoraj pomyślałam sobie co z sercią? - czy ona pochwaliła się dzieciaczkiem i czemu tak nagle zniknęła??

miłego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie laseczki!!

uffff....i my już po chrzcinach 🙂)straszny kociokwik...dopiero dzisiaj odespałam cały weekend 🙂)

Jaś zachował sie cudownie, pozatym że rozdarł sie przed samą mszą, bo wyrodna matka chciała chrzcic na głodniaka 🙂)) ale później to był aniołek
🙂)

ciotki wytarmosiły go przez weekend tak że wczoraj po kapieli spał od 20 do 4 rano 🙂 szoook...zalałam całe łóżko i myslałam że cycki mi eksplodują zupą mleczną hehe 🙂)

a co tam u Was?? ide poczytać zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, u mnie znów nic ze "stosunkowo dobrej nocy". padłam jak kawka ledwie głowe do poduszki przyłożyłam... Mała spała do 9tej dzis... teraz przebrana i najedzona lezy na macie edukacyjnej, słucha mozarta i śmieje sie do zwierzaczków 🙂 a ja szukam jakiegos naclegu w Zakopcu, bo chcemy pojechac na pare dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ LASKI!
u mnie noc nieciekawa bo malego brzuszek bolal, zasnał o 20tej i o 2.30 pobudka, pozniej o 5 - zrobilismy kupke z pomoca kawalka czopka i tak juz po nocy,jeszcze przysypialismy troche. wczoraj kupilam inne mleko i zobaczymy jak na tym bedzie, moja mama poradzila aby to mleko,ktore podaje zrobic bardziej rzadkie,bo moze jest dla malego za geste i dlatego te zaparcia. juz sama nie wiem, bo kupe zrobi w miare gesta ale nie sucha tylko,ze cisnie i go boli brzusio. daje plantex raz dziennie na pruczki.od dzis inne mleko wiec zobaczymy. nie wiem co zrobie pozniej jak sie nie poprawi,bo jak mi sie skoncza mleka,ktore moge laczyc z mlekiem z piersi to bedzie klopot.nie chce przejsc zupelnie na butle,bo teraz ten system mi pasuje- pol na pol.

Sercia to odrebny temat i na forum nie bede poruszac, pewne info otrzymalam od Radzi i juz tematu nie draze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

widzę że seximy się jak nastolatki :laugh:

my teraz nadrabiamy zaległości i powiem wam że jest taki romantyczny, nigdy taki nie był to chyba siła moich włosów 🙂

kochane wkleję fotkę na nk ale może jutro bo dzisiaj mam dzień wariata własnie czekam na samochód i jade do knajpki gdzie robimy chcrzciny menu ustalać potem po Olcię do szkoły i do rodziców jadę ch chwilkę bo dług nie byłam

Kathy zobaczysz wszystko musi być dobrze nasze dzieci sa wspaniałe i na pewno bedą zdrowe

Olivcia super gwiazda, czadowo wyglądała, a ja mojej nie wiem co kupić do tego chrztu muszę wkońcu iść na miasto.

Kurcze Sercia siedziała na mazurach ale chyba już zjechała ja do niej dzwonię ale sekretarka się oddzywa wiec nie wiem co jest grane.

Lecę się ogarnąc bo malutka śpi najedzona i wpadan na pełne obroty.

Buziole a kfffiat dla Ani na nowe fantazje erot....:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko spróbuj mu dać mleko ten Bebilon comfort dla dzieci z kolką i zaparciami mojej małej pomogło a miała to samo co Tymuś a i mleko im gęstsze tym lepsze bo nie połyka dużo powietrza ten bebilon właśnie jest gęsty i musisz mieć smoczek inny do butli ja mam 2 naciety na "X" i on jest do gęstego mleka 🙂

Całuski dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
ja dziś mam chłopa w domu to nie bede za długo siedziec ale zagladam i czytam co sie dzieje 🙂

własnie sercia mogłaby chociaz slad zostawić ,moze ma z mała jakieś akcje ,bo zawswze słówko napisała mimo swojej "sytuacjii"oby moje przeczucia sie nie sprawdziły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no no 🙂 widze ze tu gorąco było 🙂)

brawo Radziu!!fryzura rozpaliła Twojego mężczyzne 🙂)
no i Reni!suuper!jak ja tesknie za takimi czasami echhh...u nas jak juz wogole ma do czegos dojsc to jak u starych pryków 😞 spokojnie pod kołderka, przy zgaszinym swietle.. ☺️
Aniu!fantazje to cudowna rzecz-zazdroszcze ich realizacji hehe 🙂

Beatka, ja mam zwykły Bebilon, ten w zielonym opakowaniu i Jas nie ma problemu z kupkami, a tez głównie karmie piersia.Poleciła mi je pani doktor, moze warto wypróbowac??

a co z fotkami ze szczyrku??bo ja mam na aparacie tylko dwie fotki 😞

Kathy!głowa do góry!!z Nadia napewno wszystko bedzie git!i tak jak pisza dziewczyny, kazde dziecko rozwija sie indywidualnie 🙂

mam pytanko: czy Wasze dzieciaczki obracaja sie z pleców na brzuszek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
margherita78 napisał:
dzien dobry
ja dziś mam chłopa w domu to nie bede za długo siedziec ale zagladam i czytam co sie dzieje 🙂

własnie sercia mogłaby chociaz slad zostawić ,moze ma z mała jakieś akcje ,bo zawswze słówko napisała mimo swojej "sytuacjii"oby moje przeczucia sie nie sprawdziły 😞


sliczna fotka! gosiu tu nie chodzi o dziecko serci a o sama sytuacje rodzinna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko na opakowaniu jest napisane że "Bebilon 1 jest odpowiednie dla niemowląt gdy nie są one karmione piersią" - ale zanim je kupiłam to pytałam sie Pani doktor co kupić najlepiej jakbym chciała dokarmiać sztucznym, wydaje mi sie że jakby było zabronione to by mi go nie poleciła 🙂 Powiedziała tez że jest to najlepiej przyswajalne mleko przez niemowlęta i rzadko dochodzi do reakcji alergicznych..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...