Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
rety Bichito co za ludzie....
my z Grzesiem dziś pobieraliśmy mocz małej... masakra- przypomne że pobieralismy bo Rózia robi wodniste kupki - metoda była taka że jedno z nas nosi dziecko a drugie biega za nim z kubeczkiem na mocz i kiedy dziecko zacznie sikać - łapie 🙂 nooo i ja nosiłam dziecko oczywiście obrócone pleckami do mnie i zrobiła najpierw na mnie kupkę a potem 2 razy pierdła z kleksikiem- co ja piszę z kleksiorem 🤪 🤪 ale w końcu się udało złapać te siczki - co za niewdzięczna rola mamuśki 🤨
Anulka - biedna ta Jessi - musisz jej to wynagrodzić jakoś 😉
i Niebo też biedne - kwiatuszek dla Ciebie wysłałam - nigdy nie miałam zapalenia ucha ale wierze że musi boleć
ja też w sumie zmieniam co chwilka pieluchy małej - teraz mamy pampersy active - są o wiele miększe niż huggisy i happy, poza tym Rozalkę Huggisy troszkę odgniatały przy tych rzepkach noo i są przede wszystkim mniejsze tyle że początek ich używania się pokrył z początkiem tej luźnej kupki i dlatego nie darze ich sympatią

ale się rozpisałam...
dobra zmykam dalej oglądać film - Ilove you man! - jest spoko, a potem może zrobie ciasto 🙂
pozdróki laski i miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziendoberek:P:P

u nas idealnie jak zawsze maly by juz z checia siedzial boi nie lubi lezec
a babulce wyczytalam ze slinieni jest oznaka ze dizecko moze przyjac nowe produkty :P:P:P:P

niebo ja co serdecznie wspolczuje cale zycie borykalam sie z tym problemem raz na dwa miechy mialam wiec wiem jak bol mi w koncu po kilku latach p[omogly lampy 🙂

ja nie ufam lekarzom za granica wole juz sama sobie diagnoze postawic hehe

Aniutka znow w garach anulka jessi ma strewssa bo sie boi ze nie bedzie dobrze wygladac przed rowiesnikami presja


buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko kochana!! az mi ciarki przeszly jak o tym przeczytalam! jestes rewelacyjna!!! cale szczescie,ze - tak jak Gos napisala- instynk macierzynski jest na pelnych obrotach! boshe co za lekarze! na kolki jest rewelacyjny lek- takie kropelki z niemiec sprowadzane Sab- simplex i one dzialaja rewelacyjnie. moge sie postarac o nie dla Ciebie i wyslac poczta, mam kolezanke,ktora jezdzi do Niemiec regularnie,bo jej maz jest niemcem i to nie bedzie klopot dla nich i lek nie jest drogi. a dla mnie zaden klopot nadac poczta.na nk wysle nr konta walutowego( bo takie tez mam)i wysles mi kase a ja zrobie reszte.
i gratulacje dla wspanialej mamusi!!!

Anulka wlosy scielas bo TAK~!!!!!!!
I NIECH SIE W TYLEK POCALUJA!

Gos napisz mi prosze ktore pieluch wg Ciebie byly najlepsze?? bo ja chce zaczac proby na tych typu lidl wlasnie! ale tych rossamn nie kupie,bo cena za sztuke wychodzi tak jak pampers!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wróciłam laseczki z marudą. Nie wiem co małemu jest dzisiaj. Super mi spał aż do 9 rano z jedna mała pobudka na flache a teraz od rana wyje. Nie jest to kolka bo brzucholek ma miekki, kupki robi super. Mój sąsiad robi remont i moze te odgłosy nia dają mu spokoju. Nie mam pojecia, jest bidulek nie do zniesienia. Chociaż w nosidełku był spokój, zaliczyłam apteke bank mięsny spozywczy krótki spacerek a teraz bidulka moja mała próbuje zasnać.

Bichto współczuje takiej opieki,ale u nas w PL nie jest lepiej. Po porodzie w szpitalu przeżyłam z nim horror. Biedak 12 godzin pił mi z piersi to znaczy ssał a tam nic nie miałam ale pielęgniarki stwierdziły ze go nie dokarmia bo jest leniwy. Dopiero jak mój mąż po 12stej godzinie cyca przyjechał a zrobił wojne to i bebiko się znalazło i glukoza i jednak sie okazało ze mały był głodny!!! A moje cyce zaraz popękały do krwi. POtem miałam karmienie ze łzami w oczach 😞 A jak mały miał kolki to co lekarz to inna diagnoza. Wkońcu aż wstyd się przyznać zaczęłam go leczyć z moją mamą po swojemu i były efekty. Koleczki przeszły 🙂

Gosienko ja też bym sie pisała na zdjecia jeśłi jest taka mozliwosć.

Zoltri mój mały też silny jak smok. Z chęcią by juz siedział na całego 🙂 a najlepiej to cały czas z główką do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zoltri ale ja mam zapalenie ucha z wlasnej glupoty- uwielbiam czyscic do mozgu uszy patyczkami a NIE WOLNO!!! i tego sa skutki...stara a głupia!

moj terrorysta zasnał, zmylam wczorajsze i dzisiejsze butelki, wstawilam zmywarke i pomylam co sie nie da w zmywarce, drugie pranie tez sie kreci...mam mase prasowania i chyba sie juz zabiore za nie. teraz chwile siedze i pisze z wami popijajac kawusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niebus tez mam ta manie...w ogole mam manie ze poznaje ludzi po uszach heheheh czasem zdarzy sie ze zagladne i swiadczy dla mnie o jego higienie wiem swir jestem ...ale o czasu kiedy mialam naswietlanie lampa problem znikl:P:P a antybiotykow sie nabrala w zyciu jak cholera


reni chodzi o kod kiedy wysylaja do domu ulotki tam jest polec znajmomemu i ma sie kody przynajmiej w szkocji tak mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest kod osoby, ktrora jest ekspertem i testuje produkty, kazda taka osoba ma swoj indywidualny kod i musisz go tam wpisac. firma streetcom to firma prowadzaca tzw. marketing szeptany.wejdz na strone streetcomu to zobaczysz, tak mi sie wydaje,ze o to chodzi. bo gdyby byl to kod pocztowy przyjaciolki to tak byloby napisane. moze sie myle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyneckzi za odpowiedz!!!

A ja znów mam fioła na punkcie oczu! To jest fantastyczne zwierciadło ludzkich dusz. Wystarczy ze raz komus zagladne w oko i juz wiem czy ten ktos jest godny zaufania czy lepiej by nie zjawiał sie na naszej drodze i mam na tym punkcie schiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bhrka! Kwiatuszek za akcje siuski do kubeczka! =)

Niebus. Jestes kochana. Dziekuje za oferte kropelek. Nie wiem czy jest sens, bo Mala ma juz 2 i 5 miesiaca i ponoc przechodza po trzecim miesiacu... tak wiec zanim dotra kropelki i w ogole.. Poza tym widze,ze np. dzisiaj jest juz znacznie lepsza, tzn.tak nie krzyczy. Jakby co to sie do Ciebie zwroce. Dziekuje! No i zycze,bys sie szybko wykurowala z zapalenia ucha!!!No i patyczki precz Malpo jedna!!!! 😠

Sofia tez zasnela po cycu o 12.00. Dzis jestem wyjatkowo produktywna, a tak malo spalam. Wstawilam juz pranie recznikow i poscieli Sofii, zrobilam reczne pranie jej ciuszkow. Poza tym na stole obiad zrobiony (po raz pierwszy od nie wiem kiedy), ja wyprysznicowana, naczynia z wczoraj pomyte, no i zdazylam obdzwonic pare agencji nieruchomosci w poszukiwaniu mieszkania... Wiec niezle dzis... o 15-tej kolejny cyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj zaraziłyscie mi dziecko dzis tym marudzeniem 😠 nie dała mi nawet spokojnie zjeść wczorajszych pulpecików w pomidorowym ,a do tego jeszcze pusciła takiego pawia że aż mi na buty poleciało ,pewnie to ją męczyło 😞

jutro mamy bilans u połoznej na 3 miesiące i dowiem sie ile urosła i ile waży ,strasznie mnie to ciekawi bo teraz mi sie wydaje że rosnie w ocvzach 🙂

Niebo
ty nie kombinuj z tymi kropelkami ,bo ja sie tak sfrajerowałam ,jeszcze jak w pl byłam w ciąży to juz sie zaopatrzyłam w środki na kolke i kupiłam Espumisan dla niemowląt ,i jak Olivka miała te aż 3 razy kolki to równo miał mojego brata synek i oni własnie mi powiedzieli o tym super środku z niemiec ,więc kazałam mu podac nazwe ,że sobie to zamówie przez internet,a jak sie okazało ,napisał mi o tym własnie SAB-SIMPLEX,pocztyałam sobie troszke i co sie okazało?????wwszystkie te leki na kolke posiadają w składzie ten sam składnik:simeticonum 40mg\ml,co po polsku nazywa się simetikon, ja do tego jeszcze kupiłam słynny irlandzki środek na kolkę polecany tu przez wszystkie znajome mamy i co -to też simetikon,więc jak Bichito skoczy do apteki to myślę że kupi pierszy lepszy lek i to bedzie to samo. 😆
a tak naprawde to przekonałam się że skutecznego leku na kolke nie ma! Trzeba przeżyc i pomagac maluszkowi ewentualnie masując brzuszek i duzo nosic,i przytulać 😞
Bichito strasznie ci współczuje ,wiem jak dzidzia cierpi ,ale pociesz sie tym że z tego się wyrasta,tak powiedziała moja pediatra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla Niebo :REFERAT O "TANICH" 😜IELUCHACH:laugh:

Wypróbowałam juz kilka i najbardziej mi podpasowały tescowe,ale uwaga!Namówiłam mojego brata zeby kupował te tansze i kupił tescowe ,okazało sie że polskie tescowe to zupełnie inne pieluchy !Mają zewnetrzną warstwe taka jakby cartową, no i nie wiem czy sie w takich dziecko nie odparza 😞 ale podobno sa dwa rodzaje tych ;wyprodukowano dla tesco,wiec co do nich w PL pewna nie jestem

inne dla mnie dobre były te Dady z Biedronki za 26zł,ale tez sa rózne opinie na ich temat dla mnie fajne miekkie i chłonne ,nigdy nam nic z nich nie uciekło 😉
tutaj uzywałam tez raz tzn.jedna pake takich z Aldika i są ok,a moja siostra jedzie cały czas na tych z lidla,i dla juniora-Dawid ,i dla Emilki-3-ki,i jest zadowolona o0na uzywa tylko tych albo tescowych ale te tescowe to tu takie fajne jakies są essential,i nawet opakowanie wygląda jak pampersa,takie zielone ,ze mozna sie pomylic:P
ja papmersa i huggisa kupuje TYLKo jak sa jakies promocje ,bo róznicy nie widze ,Olivka je wszystkie traktuje tak samo sikiem lub kupą ,a kosztują prawie połowe mniej te tanie pieluchy 🙂 i kasa zostaje na cos innego,hihihi 🙂
Gdybym ja mieszkała w polsce i miała polskie zarobki ,to napewno szukałabym tanszych pieluch bo w pampersach nawet nie bardzo pasuje mi ta śmieszna siateczka ,która w kupie cała przykleja sie do dupci olivce i mnie sie wydaje ze jak jej ją odklejam to ja moze podrazniac ,sama nie wiem 🥴
Napewno wypróbowałabym tych pieluch z duzych supermarketów które sa wyprodukowane bezpośrednio dla nich i nie płaci sie za marke tylko za sam produkt a proces produkcjii wszystkich tych jednorazówek jest taki sam ytylko różnia sie delikatnie materiałem zewnętrznym i wyglądem ,bo wkład jest ten sam ,normy światowe nie pozwalaja na stosowanie niczego innego ze względu na długotrwały rozkład.Więc jak chcemy to mozemy pozwolić siusiac swoim pociechom w luksusie ale po co???

ooooo,właśnie była reklama huggisów w Realu_35.99-mega pack 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂

ja dzisiaj cały dzień za zakupach najpierw kosmetyczka ale się odchamiłam potem musiałam mykać na miasto bo jutro Ola idzie na urodziny do kolegi i prezent musiałam kupić i farbe do włosów 🙂 ale oczywiście dorzuciałam kilka kosmetyków dla siebie jeszcze 🙂

Ola dzisiaj nie chciała wracac ze szkoły bo tak jej się tam podoba a teraz siedzi i odrabia zadania a stęka przy tym jaknie wiem co 🙂

Bichito co za skurw... ja nie mogę na odwal się zbadac i nafaszerwoać dzidzi buźka dla mario za trzeźwy umysł 🙂

Anula ja ścinam włosy bo widze że u ciebie się gorąco zrobiło jak ściełaś:laugh:

Lecę do zadań z olką a potem na zakupy do auchana.

Buzi0le
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Słonka 🙂
Zaczne od kfiatta dla Oli,ze tak polubiła szkołe 🙂 Ciekawe kiedy Jej minie 😉
Bichito, na kolki jest dobry spacer po wertepach 🙂
Gosia, nie mozesz załozyc po prostu galerii na Picassie?
Niebus, wy na diecie?:P Niemozliwe...Szczególnie Marek 😉 :P Zartuje oczywiscie.Co do diet mój kumpel schudł 24 kilo na diecie białkowej- zero weglowodanów tylko białko.
A mnie sie nie chce nic nawet o nas pisac, bo jestem dętka-ściskam Was tylko bardzo mocno 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reni23 napisał:
Dzieki dziewczyneckzi za odpowiedz!!!

A ja znów mam fioła na punkcie oczu! To jest fantastyczne zwierciadło ludzkich dusz. Wystarczy ze raz komus zagladne w oko i juz wiem czy ten ktos jest godny zaufania czy lepiej by nie zjawiał sie na naszej drodze i mam na tym punkcie schiza

Szkoda,ze nie wiedziałam-ciekawe co bym usłyszała o sobie 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwiatulec dla Gosienki! dziekuje za wspanialy wyklad... kupilam teraz huggiesy a do tej pory kupowalam pieluchy na promocjach, jeszcze jak tymus byl w brzuszku 🙂 zaszalalam tylko teraz z tymi premium care,bo za szt. wychodzi prawie zlotowka! tylko zeby sprawdzic czy sa ok. jak skoncze te to wybiore sie do biedronki po dady i do lidla, tam sa dwa rodzaje i podobno jeden jest ok.

Zosienko! 😘 😘 😘 Twoje oczy sa jak przepastne kaniony....wielkie i niebezpieczne nocą 🙂

A reni ma racje co do oczu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wloski poprawione jutro lecimy na sesje do kumpelki zobaczymy jej artystycznosc mam nadzieje ze beda boskie:P 😜

dzis pani dzwonila od prosiaka czyli chcrzcin hehe i mam wstepna cene i jest wspaniale:P:P

w koncu na ggina sie umowilam na piatek na 19 bedzie przeglad:P:P:P

co do pampersow probowalam tylko huggisy i papmers miedzy tescowymi itp jest funt roznicy wiec mojego synka dupcia nosi tylko pampers bo sa swietne te z aloesem :P:P:P i narazie nie musze zmieniac:P:P:P

hmm dieta hehhe nie dla mnie a zos tobie nigdy nie bedzie potrzeba:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A oczka to zwierciadełko duszy!!!
Buziale dla Was dziewczyneczki!

Bichihto tak jak pisze margerita koleczki trzeba przeżyć. My na szczęscie mamy koleczki za soba, juz chyba moge tak powiedzieć. Nam pomógł w szszetkach ENTEROL, wsypuje sie go raz dziennie do mleczka i pomaga, przynajmniej tak jak pisze nam pomógł 🙂 duuuuzo cierpliwosci i zobaczysz koleczki przejdą.

A ja dzisiaj poszalałam i zapisałam sie na aerobik wodny - zaczynam cwiczyć od 16-tego, a w weekendzik jade do gołebiowskiego na basenik a potem moze aqua park zaliczymy w ramach przygotowania 🙂 juz się doczekać nie moge ruchu!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zoltri fote poprosimy 🙂

ja w przyszla sobote robie wloski,kosmetyczke w czwartek zalicze ale tylko paznokcie i regulacje brwi,bo nic wiecej mi nie potrzeba,od razu od fryzjera jade na wesele 🙂najgorsze,ze moje wesele skonczy sie ok.22ej,bo pojde z malym spac 🤨 zycie....

ucho dalej boli 🤢 dostalam bardzo mala dawke antybiotyku ze wzgledu na karmienie i powoli schodzi opuchlizna ale juz tabletki biore z coraz wiekszym odstepem czasowym.

buziaki na dzien dobry a kwiatuszek jest partyzant 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...