Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny!
ale szalejecie 🙂 - Niebo świetna ta koszula 🙂 Tymek z łatwością wyrwie w niej niejednego lachona na weselisku 🙂
Miłego pływania Reni - ja powinnam też się zacząć ruszać - ale pływać nie potrafię jedyny sport który lubie uprawiać i to robię to kakao hihihi ale krucza bomba rezultatów póki co nie widać 🙂
a moja żabka nie robi sobie dziś nawet drzemki po drugim śniadaniu ... - wczoraj w końcu podałam jej smecte (oczywiście doktorka mi kazała) - zjadła mniej niż pół opakowania ale na nią chyba zadziałało - spała prawie calutki dzień i noc a dziś nadrabia zaległości w brojeniu i tylko by gadała 🙂

miłego dnia dziewczyny
a kwiatek hmmm no też się pobawię w partyzantkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ 🙂

MÓJ MĘŻULEK DZISIAJ W DOMKU WIĘC ZAPROWADZIŁ JESSI DO SZKOŁY,A MIAŁA JUŻ NA 8 😞ALE TYLKO DO 11.30,JAK WRÓCIŁ TO WYPILIŚMY KAKAO,JUŻ NIE PAMIĘTAM KIEDY BYŁO Z RANA:P :P :P

ZOLTRI SUPER UCZTA NA CHRZCINKI 🙂I POKAZUJ NAM TU SIĘ 🙂

RENI TY MASZ ZA TO BARDZO TAJEMNIECZE OCZY 🙂HEHE A CO DO USZU TO TEŻ MAM TAKĄ DZIWNĄ MANIĘ:P

MY JEDZIEMY ZARAZ DO OJCZULKA POSPRZĄTAĆ CHATKĘ,BO W SOBOTĘ JEDZIEMY DO OPOLA WIĘC W WEEKEND NIE BĘDZIE CZASU.

NO I JA NIE MAM ZAMIARU UŻYWAĆ INNYCH PIELUCH NIŻ PAMPERS,NAWET JAK MĄŻ NIE BĘDZIE JUŻ MÓGŁ PRZYNIEŚĆ TO BĘDĘ KUPOWAŁA,NA INNYCH Z JESSICĄ SIĘ ZAWODZIŁAM I NA TYCH Z LIDLA,BIEDRONKI ITP I NA HUGGISACH,A TESCOWYCH TO BYM SIĘ NIE ODWAŻYŁA KUPIĆ 😉

RADZIULKA ŚCINAJ WŁOSKI U MNIE ZADZIAŁAŁO JA MAM KAKAO CODZIENNIE:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, tak robicie sie na bóstwa...moze ja tez cos zmienię?...
Co do oczu, niebus, nie podlizuj się tymi kanionami 😉 🙂 Mój małzonek stwierdził,że niezła z Ciebie d... 🙂 Zgadzam się.
Zoltri, dzieki za komplemencik co do diety ale ja czuje inaczej...Nie akceptuje ostatnio swojego brzuchola 🤢
Reni, Ty za to masz dobroc w oczach i wielki, usmiechniety słonecznik dla Ciebie 😘
Anulka, zazdroszcze kakao, bo moje libido jest cały czas ponizej zera...Marnie... 🤢
Beatko, koszula super!
Zmykam, bo zaraz mam pacjentke na masaż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane dziendoberek:P:P:P

mam nsdzieje ze fotki nam wyjda extra:P

ja jutro kakao caly dzien bo chcice jak dziewica heheh tylko na 19 gin hehe

zos aby poprawidz swoja samoocener o brzuszku przypomij sobie mnie i wtedy bedziesz twierdzic ze jestes swietnie chudziutka:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki

Mój maruda już sie budzi! Dobrze ze chociaz ugotować zdążyłam bo wczoraj to kompletnie nic przy nim nie zrobiłam 🙂 był taki absorbujacy 🙂

Zosiu dzieki wielkie za miłe słowa 😘

Anulka ja mam tajemnicze oczka, hmmm ciekawe, ciekawe. Musze w takim razie popracować nad ich tajemnicą 🙂

ZOltri to Pudzianka na mate a Ty na tatuśka 🙂 mój na razie nie w kondycji bo łapią go ząbki 😞 całą noc nie przespał. To jest tak jak sie żony nie słucha.

Moze też bym w sobie cos zmieniła 🤔 chyba wezme z Was laseczki przykładzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TEN BRZUCH TO ZMORA NIE TYLKO ZOSI,,,, I JAKA JA FAJNA D... ZOSIU ☺️ ILE JA BYM ODDALA ZEBY MIEC TWOJA FIT FIGURE! U MNIE UDA, POSLADKI, PLECY I BRZUCH DO CWICZEN! CHYBA MUSZE SIE NA COS ZAPISAC ALE NIE WIEM NA CO...MOZE DORADZISZ CO BYLOBY NAJLEPSZE NA UZYSKANIE TAKIEJ RZEZBY JAK TWOJA??? BO MI WISI WSZYSTKO 😞 I CHCIALABYM UJEDRNIC...

DZIS MALY NIE MA OCHOTY ZASNAC, W NOCY TEZ SIE OBUDZIL I CHYBA TROCHE GO BRZUSZEK BOLAŁ, BO PURCZKI PUSZCZAL. NO I ROBI TERAZ JEDNEGO KUPONA DZIENNIE.
OGLADALISMY RANO KAC VEGAS 🙃 🙃 🙃 NIEZLE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:P hej laski
czytam was od rana ale chłop przed druga zmiana to gówno przy nim zrobie ,wiec nawet słowa nie napisałam 😠

na 1.30 idziemy na bilans trzy-miesieczniaka 😉
potem do centrum jade po tysze do drukarki ,cholera drogie dziadostwo 7 dyszek musze wydac na kolor i czarny ,ale w pl tyle samo bo 170 za jeden więc tak czy siak wydac trzeba 😞

Zoltri
juz sobie wyobrazam jaka bedzie jazda po takim czasie abstynencjii,ja przed przegladem to sie nie dałam dotknąc a teraz juz moge iść na całość:P

Zoska!
KU...A,JAKI BRZUCH??????????????/
może na plecach go nosisz ,albo w torebce bo na właściwym miejscu ja nic podobnego do brzucha nie widziałam , 😠
no ja to mam się jeszcze czym pochwalic 😉 ale juz niedługo bo od poniedziałku wracam na siłke ,i ujędrniam na maksa moje obwisłe ciało sześćdzieśięciolatki,hihihi

Anulka
skoąd w tobie takie wysokie libido,bo podobno z włoskami mozna sobie czasem rozumek obciąc ,no i myślałam że ztym moze byc podobnie ale u ciebie to nwszystko odwrotnie 🙂 masz za to osta odemnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe zazdrośnice:P :P :P no to wam powiem,że już dzisiaj było dwa razy:P :P mamy obydwoje chcice jak nastolatki hehe i mój brzuszek mu chyba nie przeszkadza bo i jego całuje:P :P wy macie jakiegoś pierdolca na temat tej wagi 😠 a szczególnie niebo i zosieńka,bo najchudsze zmory i jeszcze marudzą,widać komu brakuje piątej klepki:P :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a my juz po bilansie i zakupkach ,więc zabieram sie za obiad ,mężowi kurczak-udka z frytkami sobie zażyczył bo od poniedziałku z powrotem siłka i dieta,a dla mnie ziemniaczki z kefirem tak za mną chodzą juz chyba tydzień 🙂

olivka wazy 5270g,i mierzy 59cm ,więc rosnie ,co prawda do pudziana jej daleko ale dla mnie i tak super!Następny bilans na 7 miesiecy a jak w Polsce często sie chodzi do "przeglądu"???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, BABOLCE 🙂

CZYTALAM WAS OSTATNIO, ALE NIE PISALAM NIC ☺️

JAS ROBI POSTEPY 🙂)) RETY, ZROBILAM MU DZIS PROBE TRAKCYJNA I PIERWSZY RAZ POCIAGNIETY ZA RACZKI PODNIOSL SIE I ZABRAL ZE SOBA GLOWKE 🙃 🙃 WIEM, ZE WASZE DZIECIACZKI JUZ DAWNO PEWNIE TAK ROBIA A JA SIE TU PODNIECAM ☺️ NO ALE..JESTEM TAKA SZCZESLIWA, BO BYL TAKA PIANECZKA 🤨 A WCZORAJ POLOZONY NA BOCZEK PODNIOSL GLOWKE WLASNIE W TEJ POZYCJI, I MOJA ANIA REHABILITANTKA POWIEDZIALA, ZE TO JEST WARUNEK CHODU, PODNIESIENIE GLOWY Z TEJ POZYCJI. UFFF...WIEC BEDZIE DOBRZE, WIERZE W TO. TERAZ ZABKOWANIE. PCHA DO BUZI WSZYSTKO, CO POPADNIE, ALE OGOLNIE JAS JEST ZLOTYM DZIECKIEM, MALO PLACZE, NAPRAWDE MI SIE TRAFILO TYM RAZEM, (TFU, TFU) BO KUBA BYL NIEZNOSNY WIEC NALEZY MI SIE 😁

ANULA, JA TEZ ZROBILAM RADYKALNA ZMIANE FRYZURY, ALE SWOJE LIBIDO GDZIES ZGUBUILAM ☺️

JESLI CHODZI O PAMPERSY, TO JA TEZ NIE RYZYKUJE Z INNYMI, TYLKO PAMPERSA , Z KUBA JUZ SIE NADZIALAM, TEZ LATALAM KUPOWALAM ROZNE TE TANSZE I EFEKTEM BYLA TAK CZERWONE JAJKA ZE WALCZYLAM Z TYM DLUGO, NAPRAWDE DLUGO, BO PO TYCH POICH WYBRYKACH Z PIELUCHAMI, ZACZELY MU SIE WLASNIE PROBLEMY SKORNE W KROCZU, WIEC TERAZ NIE RYZYKUJE, CHOCIAZ WIADOMO- JAK NIEKORYM DZIECIACZKOM NIE ROBI TO ROZNICY, TO SUPER, KUPUJCIE TE TANSZE A KASKA NA COS INNEGO.

OLIVCIA, TEZ BYLA TAKA KROPECZKA, A DZIS KAWACH BABKI 🙂 SUPER GOSIU!!!

KFFIATEK-NIESPODZIANKA, DAWNO NIE DAWALAM ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki

o odchudzaniu się nie wypowiadam bo odchudzają s ię najgrubsze z naszego grona :P

ja uzywam tylko pampersów i innych nie mam zamiaru bo mi nie pasją

olcia dalej podkręcona szkołą i mam nadzieje że już tak zostanie

u nas coraz lepiej w stosunkach małżeńskich ale kakao nie było jeszcze

jutro o 19 będę miała nowy fryz 🙂

ania napisz mi na nk co tam u wsa znowu się dzieje jeśli tutaj nie chcesz (ania od jasia 🙂 )

buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOltri juz Ci go zazdroszcze!!! Anula masz total zarąbiste libido i Twój mężulo również. Ja od piątku z moim nie moge sie zgrać! Ale poczekamy pomyśłimy...
Oczywiście przed snem wojana o teściową... szlak mnie trafia... 😠

Musze odreagować.

A te "najgrubsze" to na pewno mają sie z czego odchudzać! Z kości na ości!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczęta!
no my już wstałyśmy 🙂
dziś są pierwsze imieniny Rozalki 🙂
no a wczoraj przyszły do nas te pampersy premium, ale założyłam pierwszego i po jakiejś chwili dziecko zaczęło być marudne chociaż było najedzone i praktycznie niczego do szczęścia mu nie brakowało i co się okazało - miało czerwoną pupcię i nawet brzuszek w miejscach gdzie stykał się z pieluszką 😞 przebrałam młoda i założyłam jej zwykłą pieluchę, ale spróbowałam jeszcze raz i już nie było żadnych oznak podrażnienia, nawet na noc jej założyłam i nic się nie działo
Aniu a Jaś to Super chlopiec bo postępy robi szybciutko i zaraz zacznie Ci biegać pewnie 🙂
trzymajcie sie cieplutko bo za oknem przynajmniej naszym szaro i mokro
a kwiatek dla Prezesowej leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

NO NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJĘ,ALE JESTEM NIE WYŻYTA:P :P :P OKRES CIĄŻY ZROBIŁ SWOJE NO I WCZEŚNIEJ BRAŁAM KILKA LAT PIGUŁKI I TEŻ MI SIĘ ZABARDZO NIE CHCIAŁO WIĘC TERAZ NADRABIAM ZA TE STRACONE CHWILE:laugh:

ANIU JASIEK JEST SUPER CHŁOPAK I DA SOBIE RADĘ Z WSZYSTKIM!!!

MI TEŚCIOWA ZAPROWADZIŁA JESSI DO SZKOŁY WIĘC NIE MUSIAŁAM SIĘ TARGAĆ Z MAŁĄ TYM BARDZIEJ,ŻE POGODA DO DUPY 😞

RADZIA JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ TWOJEJ MEGA ZMIANY,OCZYWIŚCIE SZYBKO FOTKĘ PROSZĘ!!!

NO GOSIA,A OLIVCIA TO JUŻ WAGĘ VANESSY PRZEGONIŁA,BO MOJA 27-GO WAŻYŁA RÓWNE 5 KG 🙃

TROCHĘ OGARNĘ CHATKĘ,A PÓŹŃIEJ MUSZĘ SIĘ ZACZĄĆ PAKOWAĆ DO TEGO OPOLA NIBY TYLKO NA 2 DNI,ALE WIECIE JAK TO JEST Z DZIEĆMI 🤢

DZIEWCZYNY A JAK U WAS BYŁO Z @ PO TYM PORODZIE,MIAŁYŚCIE REGULARNIE???BO JA MIAŁAM RÓWNO MIESIĄC TEMU,A TERAZ NIC SIĘ JESZCZE NIE ZAPOWIADA 🥴

MIŁEGO DNIA,KWIATUSZEK DLA RENI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

Ola już w szkole kurcze szkoda że ja nie mam blisko teściowej lub mamy żeby mi Olcię zaprowadzała 😞 ja muszę Małgosię budzić co rano i na 7:45 do szkoły smigać 😞 ale radek ma urlop od poniedziałku więc przez tydzień będzie ją zaprowadzał.

Anula ja tez nie mogę się doczekać tej zmiany kuźwa ciekawe czy nie będę żałowała 🥴 ale słowo się rzekło!

Co do @ to ja miałam dopiero pierwszą taką porządną 15 sierpnia i powinnam mieć na przyszły tydzień więc nie wiem, ale mogło ci sie poprzestawiać. A wcześniej miałaś regularnie?

Gocha Olivcia super kobitka.

Na dzień dobry kfffiat dla Jessi na dobry początek roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka7 napisał:
HEJ 🙂

NO NIE WIEM CO SIĘ ZE MNĄ DZIEJĘ,ALE JESTEM NIE WYŻYTA:P :P :P OKRES CIĄŻY ZROBIŁ SWOJE NO I WCZEŚNIEJ BRAŁAM KILKA LAT PIGUŁKI I TEŻ MI SIĘ ZABARDZO NIE CHCIAŁO WIĘC TERAZ NADRABIAM ZA TE STRACONE CHWILE:laugh:

ANIU JASIEK JEST SUPER CHŁOPAK I DA SOBIE RADĘ Z WSZYSTKIM!!!

MI TEŚCIOWA ZAPROWADZIŁA JESSI DO SZKOŁY WIĘC NIE MUSIAŁAM SIĘ TARGAĆ Z MAŁĄ TYM BARDZIEJ,ŻE POGODA DO DUPY 😞

RADZIA JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ TWOJEJ MEGA ZMIANY,OCZYWIŚCIE SZYBKO FOTKĘ PROSZĘ!!!

NO GOSIA,A OLIVCIA TO JUŻ WAGĘ VANESSY PRZEGONIŁA,BO MOJA 27-GO WAŻYŁA RÓWNE 5 KG 🙃

TROCHĘ OGARNĘ CHATKĘ,A PÓŹŃIEJ MUSZĘ SIĘ ZACZĄĆ PAKOWAĆ DO TEGO OPOLA NIBY TYLKO NA 2 DNI,ALE WIECIE JAK TO JEST Z DZIEĆMI 🤢

DZIEWCZYNY A JAK U WAS BYŁO Z @ PO TYM PORODZIE,MIAŁYŚCIE REGULARNIE???BO JA MIAŁAM RÓWNO MIESIĄC TEMU,A TERAZ NIC SIĘ JESZCZE NIE ZAPOWIADA 🥴

MIŁEGO DNIA,KWIATUSZEK DLA RENI


Anulka a może nowy wątek majóweczki 2010 zakładaj :P 🤪 🤪
a tak szczerze to ja mam jakieś napięcie i też czekam na okres....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RADZIA MY MAMY ALBO NA 8 DO SZKOŁY,ALBO NA 8.55,TAKŻE NAJBARDZIEJ SIĘ CIESZĘ JAK NA8.55,A U WAS RZECZYWIŚCIE WCZEŚNIE 🤢 ALE SUPER,ŻE OLCI SIĘ TAK SPODOBAŁA SZKOŁA,MOJA JESSI MIAŁA PRZEZ PIERWSZY DZIEŃ DOŁA,ALE POTEM JUŻ OK I SIĘ CIESZY,MA NOWĄ KOLEŻANKĘ BO DOSZŁA DO ICH KLASY I JEST HAPPY 🙂

NO I CO DO @ TO ODKĄD PRZESTAŁAM BRAĆ TABSY TO ZAWSZE MIAŁAM NIEREGULARNE,BHRKA BĘDĘ ŚWINIA I CI POWIEM,ŻE NIECH SIĘ TWOJE SŁOWA W G... ZAMIENIĄ:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula ja też mam na 8 rano ale babka jest już w klasie od 7:45 i sprawdza im zadania przed lekcjami a mój kujon musi być tak jak Pani powiedziała na 7:45 ale jak przyjdzie 3 min przed 8 to też się nic nie stanie ale ona musi być wcześniej 🙂

jak masz nie regularne to śpij spokojnie... jeszcze się może wszystko stabilizuje i dlatego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...