Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radzia dawaj foty!!!! 😠

Reni
ja tez góralka i mówię ci że bedzie dobrze! 🙂

Zosiu
i tobie tez to mówie mnie martw sie na zapas bo jeszcze Kamilka to wyczuje ,a nasze dzieci coraz mądrzejsze,a 19 bedziemy wszystkie trzymac kciuki i sercem przy was! 😘 😘

spadam do wanny ,najpierw Olivka potem ja bo padam pyszczek 😞 jestem dzis strasznie zmeczona 🙂 papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj!!!

Zosiu kwiatusek dla Ciebie-nie martw sie na zapas...bedzie dobrze :**
Reni kochana idz do kontroli lekarz powie co to moze byc...a moze to skaza bialkowa??? 😘
Niebus...u mnie spadlo libido...porownam to tak-BOJE SIE JAK DIABEL SWIECONEJ WODY 🤪 🤪 powaznie...

u nas troszke sie pogmatwalo...mialam napisac dzisiaj...bylismy u neurologa bo Nadia ma niedotlenienie i ma powiekszona lewa komore-naplakalam sie cale 2 dni...ale dzisiaj jestem spokojniejsza...bo na razie nic sie nie dzieje-nie moge przeslilac jej kregoslupa... 😞 dostalam wykaz cwiczen aby pozniej radzila sobie z przeturlaniem sie na brzuszek i w ogole...modlilam sie cale dwa dni...idziemy na kontrole w pazdzierniku i jeezeli wynik bedzie bez zmian-to bedzie dobrze...jezeli sie pogorszy...tffu tffuu 😞 wypluje ale mam dola giganta-to wtedy powtorka badan... 😞 jak pomysle...jak sie nie pogorszy to z radosci sie chyba upije...chodzi o to,ze Nadinka za bardzo bieze glowke do gory...a jak lekarz badal i trzymal za raczki to zostawiala glowke za soba dopiero juz jak dochodzila do pionu-miala ja sztywno a ma byc od razu sztywa...???moja siostra byla poduszona pepowina-bo miala owinieta wokol szyi i tez byla niedotelniona i mama tez dostala cwiczenia-ale ich nie robila i siostra jest zdrowa i wysportowana...ale mysle,ze te cwiczenia nie zaszkdza a moga pomoc wiec juz dzisiaj mamy za soba pierwszy raz....20 wrzesnia mamy chrzest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!

Reni kwiatuszek dla malucha! lec do tego piva ,moze cos poradzi na to swinstwo!
wszelkie cholerstwo precz od naszych dzieci! ZAKLINAM ! ZAKLINAM! ZAKLINAM!!

Zosienko bedzie wspaniale i tylko tak mozemy myslec!

Kathy a skad to sie wzieło??? przeciez nic od urodzenia nie bylo??? jak to?????

wcisnelam wczoraj 1/3 czopka dla dzieci, na nich jest napisane,ze dzieciom ponizej roku po konsultacji z lekarzem a 1-3 lata 1/2 czopka...dalam 1/3 i po chwili byl rezultat- kupol! i od razu maly szczesliwszy! dwa dni nie bylo kupola wiec czopek poszedl, teraz przez to,ze nie mialam pokarmu dostawal ok.5 butelek dziennie i ze 2 razy cyca wiec przewaga sztucznego i od razu inaczej organizm pracuje. teraz nie wiem czy mam zmienic mleko ??? bo do tej pory jak mial pol na pol ze sztucznym to nie bylo klopotu z kupka a przy wiekszosci sztucznego juz byl...fakt,ze nie mial twardego brzuszka, puszczal duuuzo gazów a kupon wylecial po ok.5 min i nie byl twardy czy suchy ...to juz nie wiem...mamusie na sztucznym napiszcie jak u Was!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!!
u nas za to kupol nocny sie wylewa z pampersa. Karolka chyba ze 3 razy w nocy miała akcje..ale jej nie przebieram, bo sie rozbudza i potem mam 2h z głowy 😉 może i źle robie, ale trudno, tylka nie ma odparzonego wiec nie zmieniam w nocy...
w ogóle u nas sie Pampersy (firmówki) nie sprawdzaja, wolimy te Rossmannowskie. jakoś są bardziej chłonne i szczelne, bo tamte juz nam parę razy przepuciły zawartość i było smiesznie....(i nieco śmierdząco..)

ja wiem kathy jak Ty sie mogłaś bać, bo jak moją Małą chcieli w szpitalu zostawic z powodu krwi w kupie i wymysłów lekarza skąd to może być to malo zawału nie dostałam..stałam na korytarzu i tak wyłam że mnie na oddział na pobieranie krwi nie wpuścili...a się okazało (po tygodnoi, bo żaden konował jej tylka nie zbadał, dopiero jak żeśmy prywatnie poszli) że raz za mocno "pocisła" i se naderwała troszkę odbyt..taki uraz mechaniczny, wyleczylismy go w 3 dni maścią..

bedzie dobrze z naszymi maluszkami!!! na pewno!!!!!

a co do libido...u mnie byl wzrost na maxa, u męża spadek, więc i mnei zaraził tym spadkiem..heheheh..cisza na pokładzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Edith, no to tez mialas cyrki! boshe jak dobrze,ze wszstko sie ulozyo pomyslnie!
wlasnie chcialam ostatnio kupic rossmanowskie ale cena za sztuke jest taka sama jak pampersow wiec nie kupilam, u mnie sie wylewało gdy pampers byl za duzy albo za maly albo za luzno zalozony... teraz mam te premium care i sa super ale..ale maly nie robi za kazdym siusiu kupona wiec tyleczek tez nie jest odpazony, juz sama nie wiem czy to kwestia pieluchy czy wlasnie agresywnego kupona 🤨 bo u mnie wychodzi,ze kupon agresywny a nie zla pielucha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agresywny kupon.....ale mi humor poprawiłas z samego ranka 🙂
chociaz i tak był niezły ,bo nawet sie dobrze wyspałam ,a niuńka jeszcze śpi 🙂

Kathy dzieki za komplement,ale szczerze powiem Olivka zrobiła furorę,bo sukienka była conajmniej dziwna i długa do kostek ,fajnie wyglądała ,a opaske dopasowaną zrobiła babcia i wszystko było na tip top 😎
tylko mama nie mogła wyglądać tak jak by chciała ale na roczek juz naperwno będzie lepiej-ze wzgląd na te wstrętne parę kilo ,które mi ciąży 🙃
kwiatuszek dla ciebie,i będzie dobrze z NaDIĄ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochanie ,nie bój sie ja do szkieletorów nigdy nie nalezałam dupa zawsze była na swoim miejscu i tylko nad brzuchem ,boczkami i plecami musze popracowac ,bo brzuszek tez swego czasu miałam w żeberka -piekny ,płaski,opalony........ 🙂pozatym ,nie narzekam ,aha i łydki tez dziwnie zwisaja ale to wystarczy kilka dni poćwiczyć i juz bedzie lepiej ,poztym chyba wsiąde na rower 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Lasencje 🙂
agresywny kupol... 🙂 co fakt to fakt jak dzieciaczek musi mocno dupcią pracować - moja mała np prykaniem to puźniej dupcia go boli bez względu na pieluszkę 🙂
dostałam okres ale taki jakiś lajtowy- nie to o przed ciążą, to nawet lepiej, wczoraj chyba dyskutowałyście o związku między sposobem porodu a późniejszym libido - ja na swoje nie narzekam a rodziłam naturalnie, no i też miałam takie zachwiania jak tam wielkości czy się nie poluzowały - no nie wiem ale z mojej strony to odczuwam wszystko superowo a może nawet lepiej ☺️
w oógóle miałam pisac wcześniej ale uwiodła mnie reklama z boku co się ukazuje ta z odchudzaniem, poszperałam po internecie i ta dietka jest na stronce do ściągnięcia - może zacznę ją stosować ale dopiero po niedzieli bo upiekłam ciasto i szkoda by było 🙂
a mój Grześ sobie pojechał popracować 😞 nie cierpię jak jest sobota a jego nie ma... za to wciągnęłam się w serial i już oglądam trzecią serię hihi Weeds i chyba wiem co mogę robić gdybym została wdówką - oby nie no ale jak by co...
miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek:P:P:

wc\zoraj odebralam pieknego z lotniska i naszczescie jak juz wychodzilismy zostala wywolana ewakuacja ktos zostawil plecak odrazu go ogrodzili i cale lotnisko na bok nie wiem co bylo dalej...po powroci kakao kakao kakao ale moj maly dostal goraczki nie wiadomo dlaczego myslimy ze moze zaczyna sie lekka oznaka zabkow lub goraczka trzydniowa ale nurofen i eferalgan w czopkah i sie smieieje:P:P:P

ogolem odebralam paszprt psa no i jutro wyjazd znow powrot do szrej rzeczywistosci.....buziole kochane:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

kuźwa już nie piszcie o tym kakałku bo mnie szlak trafia bo ja zaraz eksploduję... tak bardzo mi się chce 😠 te gumki to chyba szlak trafi zanim je uzyjemy 😠

Kathy napisz jak poznałaś że coś jest nie tak kuźwa ja się martwię bo moja na brzuchu nie chce podnosić główki 😞 ale jak ją noszę to jest sztywna cholera mam nadzieję że będzie wszytsko ok bo jest bardzo ruchliwa i wydaje mi się że prawidłowo się rozwija ale to podnoszenie główki mnie martwi 😞

mój znów na budowie a potem jedziemy do znajomych może jak wypije to w nocy zrobimy kakao ale wątpie już się nawert nie nastawiam.

idę szykować się do znajomych

buziol

aha... Beatka ja też mojej dawałam czopki i po 1/4 bo bałam się że za bardzo ją rozwolni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, babeczki :**
wpadlam na chwile...
Beatko, mleko sztuczne jest trudniej przyswajane przez maluszka niż mleko matki,u bobaskow sztucznie karmionych stolce mogą pojawiać się raz na kilka dni. Jest normalne pod warunkiem, że dziecko wypróżnia się bez problemów (tzn. nie płacze podczas oddawania stolca, nie pręży się, nie napina się, a kupki nie są suche i twarde). Tak długie przerwy są spowodowane tym, że dziecko dobrze przyswaja pokarm i nie ma z czego codziennie utworzyć się masa kałowa. Warto dodać, że dzieci które oddają stolce co kilka dni ,,puszczają” bardzo często gazy o bardzo brzydkim zapachu. U nas jest kupka srednio co 3 dni i jest ok, nie stosuje wspomagaczy, mlody nie placze i nie marudzi przy tym.

Kathy, skad te niedotlenienie???? nic nie mowilas , ze w czasie porodu cos bylo...

Radzia, kochanie, jestes super laska i Twoj maz napewno zmieknie 😘 kffiatek na te noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Lasencje 🙂
Dziękuję za kwiatki i ciepłe słowa 😘
Kathy, napisz skąd to niedotlenienie.Ja tam myślę,że bedzie super, a cwiczenia...co ja bede gadac...na porzadku dziennym-idzie sie przyzwyczaic.Pomysl- ja cwicze 4 razy dziennie+masaz raz dziennie.Całus dla Ciebie 😘
Radzia, sprawdz główke, bo Mała powinna ja juz na brzuszku trzymac.Ale kazde dzieciatko jest inne wiec sie nie martw,zapytałabym lekarza a jak nie, moge dac Ci nr do mojej kumpeli rehabilitantki dzieci, poradzi Ci coś.Ja mysle, ze teraz duza wieksza wage przyklada sie do rozwoju dziecka, a pewnie połowa z nas sie niby " nieprawidłowo" rozwijała 🙂
Radzienko i czekam na fotki fryzury 😘 A co do kakao mam propozycje-zgwałć go! 🤪
Anula dobrze,ze znowu jestes z nami.Jak tam Kropek?Nadal cwiczycie?Mojej siostry wczesniak po 9 mies w koncu wyszedł na prosta i dorównuje rozwojowi rówiesnikom,wiec u Ciebie tez bedzie super 🙂
Zoltri, gratuluje kakao i do roboty z nastepnym bejbikiem! 🤪 Ty miałas chyba najlepszy naturalny poród 🙂

Kwiat niespodziewajka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOSIU, DZIEKI ZA KFIATKA 😉
CWICZYMY, KOCHANA, CWICZYMY, ALE WCZORAJ MOJA REHABILITANTKA POWIEDZIALA, ZE : JESTESMY UZ W DOMU", MLODY STRARA SIE, NAPRAWDE, WIDZE POPRAWE, 😉 ZWIGA GLOWKE PRZY PODNESZENIU ZA RACZKI, WIADOMO, TO JESZCZE NIE KONIEC, ALE TAK JAK MOWISZ, MOZNA SIE PRZYZWYCZAIC.MAM NADZIEJE, ZE JAS TEZ DOGONI WASZE CZERWCOWE WIEDZMIATKA 🙂 Z KAMILKA TEZ BEDZIE DOBRZE, SAMA MOWILAS , ZE ZLACZA RACZKI NAD BRZUSZKIEM 😉 A CWICZENIA CZYNIA CUDA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...