Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 no to Hania wymiata
a Rozalka już się obudziła ... a zasnęła dokładnie 25 minut temu 😞 może po chrzcinach jej kupimy jakiegoś zjadacza czasu... na razie muszę oszczędzać
w ogóle idę dziś z nią do lekarza bo robi wodnistą kupkę i to już dziś 4 dzień! a oczywiście jak zadzwoniłam to pierwsze pytanie było - czy nie chce pani jej jeszcze troszkę poobserwować i czy pani się nie najadła śliwek 😞 rety nie cierpię takich pytań

dobra kończę bo mała już krzyczy :/
i kwiatuszek dla Ani na poprawę relacji z mężem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello wiedzmy !!

ja mialam noc do d.. ale przez sama siebie, bo mam zapalenie ucha 🤢 bylam wczoraj u laryngologa i oprocz ucha okazalo sie ,ze mam migdałki do kastracji 🙃 swietnie! musze sie zapisac w kolejke na NFZ,bo prywatnie ok.3tys kosztuje zabieg.
dostalam antybiotyk. a ja sie dziwilam dlaczego mam tak malo pokarmu- a to z bolu ucha , bo sie bujalam kilka dni z takim bolem i padla laktacja przez to 🤨 w nocy wzielam antybiotyk i czekam az zacznie dzialac, bo przy karmieniu zalecil slaba dawke i zanim sie rozbuja to troche potrwa.
oczywiscie jestem nafaszerowana paracetamolem,bo chyba bym oszalała.

Bichito- my tez mamy dni wycia i dni ciszy. sa dni,ze nic nie zrobie a sa takie,ze moge cala chate ogarnac.i zakup te gryzaczki i postaraj sie podac małej do ssania.

ja juz nie kupie hustawki,bo moj wazy ok 7kg a te hustawki sa do 9kg wiec bez sensu. a maly rosnie jak na drozdzach.

Aniu kwiatek na lepsze dni! a co ma byc to bedzie...zawsze jakos bedzie..najwazniejsze,ze masz wspaniale dzieci a dla nich warto zyc! poza tym ty niezla laseczka jestes! damy rade!

dzis nie wychodze wiec nie dam sie porwac zadnemu putinowemu 😉

wczoraj poszlam do przychodni zarejestrowac malego na kolejne szczepienie- mamy 14 wrzesnia.

Radziu wiem o jakiej fryzurce myslisz, wlosy szybko odrastaja wiec nawet jak nie bedziesz do konca usatysfakcjonowana to odrosna. aaaa zrob zdjecie telefonem jak bedzie akurat w tv , ja juz takie cuda kombinowalam.
i rob sie na bostwo, czasem taka radykalna zmiana duzo wnosi. wiem po sobie! ja rozne cuda na glowie nosilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebus kwitulec dla Ciebie za migdalki 😘

dziewczyny mam dosc nie mam czasu na nic-tydzien w tydzien u nas w domu jakies spotkania i imprezy to parapetowki to urodziny meza ktore ciagna sie kilka dni...nie mam sily... 😠 😞 😞 za tydzien tez maja byc urodziny dla znajomych... 😠 jestem wsciekla-ja i tak w drugim pokoju z mala siedze jak zasnie to wtedy przychodze do gosci ale gdyby Ci znajomi umieli sie zachowac to byloby swietnie....ale dzieja sie takie rzeczy jak sie upija-zachowanie dzieci doslownie 😠 jestem wsciekla... 😠 pozniej 20 wrzesnia mamy chrzciny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
dzis znowu pogoda barowa u mnie .... 😠 ale na jakis spacerek dzis juz wyjdziemy bo szkoda mi małej-cały dzień w domu!


Niebo
przesrane masz z tymi migdałkami ,ale to podobno usuwa sie za dzieciaka ,jak to ,ze wczesniej ci nie dokuczał???Dasz rade ,ty dzielna dziewczynka jesteś ,a zapalenia ucha nie zazdroszczę 😞


Kathy
trzeba wiedziec kogo zapraszać ,przeciez nikt nieproszony ci sie do domu nie wcisnie ,ja bym takich "rozrywkowych "gości nie prosiła skoro nie umieją sie zachować wiedząc ,że masz małe dziecko 😠 my tez często mamy gości ale wszystko w granicach przyzwoitosci ,do 22-23max!

Kwiatuszek dla Radzi na nowe włoski 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzienddoberek

widze ze slynne dziewki Wthana robia furore tylko naszczescie jego hustawka jest wieksza i do prawie 13 kg on juz chyba za nimi teskni:P:PP:

Radzia doszlam do wniosku ze naloze sobie mase aby mi sie lamaly bo w miare dlugie juz mam :P:P:P

kathy opierdol ich jak cholerka w koncu dziecko wazniejsze a nie ich imprezki powinni jako osoby dorosle to zrozumiec nawet moj 17stoletni brat chodzi na paluszkach i pyta sie do ktorej mi pasi aby kumple siedzieli bo mam psa szczekacza wiec bastek wie ze moj arni na wszystko szczeka...chodz to nie budzi malego ale kiedys moze go przestraszyc 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurde usune, bo mam przewlekle zapalenie od lat i nawet nie wiedzialam... 🤨 migdalki do 18tego roku zycia pełnia funkcje immunologiczna a pozniej jezeli nie dokuczaja to sobie sa a jak dokuczaja to sa do kastracji 🤢 i moje maja byc out 😞

radzia foto :
http://republika.pl/blog_ya_271704/454876/tr/anna_jedrzejowska01.jpg

http://www.dziennikarze.info/n/uploads/2009/02/anna_jedrzejowska.jpg

http://tvnmaniak.pl/tvn24/prezenterzy/Anna_Jedrzejowska03.jpg
twoja zapałka z frontu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello babeczki

my juz po rozpoczęciu roku jutro mój orzeł idzie już na zajęcie 🤪

Gocha buziol za kfffiat 😘

Beatko dzieki za fotki ścinam tak jak z pierwszego linku lub tak jak ma twoja znajoma 🤪 ale Radek bedzie w szoku!!!

A jutro idę do kosmetyczki odchamię się trochę, a w piatek ścinam włosy i farbię wrzucę fotke jak już będę po ostrym cięciu 🙂

Lecę bo mała ma kupsztala.

Bukiecik dla Beti za pomoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, udało sie na moment wyrwać. Dzis juz po 3 h zajęć fitnessu i rehabilitacji Kamili, zaraz jadę do szkoły rodznienia na kolejne cwiczenia,a Małą dam do Babci.Tylko ćwiczenia, cwiczenia i cwiczenia 🤢
Po pierwsze kfiat dla naszego Kropka 😘
Niebuś, wpadaj do Wawy to usunę ci te migdałki:P 😉 a tak poważnie, to szczerze współczuje 😘
Kasia, bedziesz wyglądała slicznie w krótkich włosach, bo masz super proporcjonalne rysy i śliczna buźkę, czyli jestes tzw. typ, co we wszystkim mu ładnie 🙂
Ja dziwek nie kupuję z tych samych powodów co Niebo.Ale załuje,że nie kupiłam, bo bym miała moze spokój w trakcie masazu...
Buziaki Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kobietki kochane!!!

ja mam dzień marudy,a wlasciwie zaczeło sie od wczoraj 😞wiec nie posiedze z Wami 😞 jestem przekonana ze to dziasełka...ale cóz trzeba uzbroic sie w cierpliwosc ☺️

radziu odwazna decyzja 🙂super!kffiat dla Ciebie!!

musze uciekac i pocieszac moje dziecko, bo z tego wszystkiego samo nie wie co chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moja zmora zasnęła 🙂 mam nadzieje że troche pospi bo humorek mu dzisiaj nie dopisuje 😞((

otworzyłam dzisiaj paczke huggiesów i stwierdzam że są strasznie sztywne 🤨 zoobacze jak w praktyce beda sie spisywać...dostaliśmy pake 96 sztuk wiec trzeba je zuzyć, najwyżej bede je stosowała na zmiane z pampersami 🙂

z niecierpliwościa czekam na foty 🙂 mojego maila podałam Wam kobitki przez nk

sterta prania do prasowania sie do mnie uśmiecha a ja mam lenia bo po dniu marudy straciłam na wszystko ochote, jak Janek sie obudzi to napewno wyskocze na spacerek, bo ładnie dzis 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...