Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KASIA JA WYCHODZĘ NA FOTKACH JAK KROWA:P :P I DLATEGO MAM TAK MAŁO ZDJĘĆ NAWET NA NK 🤢 A TY MODELECZKO 🙃 CO CHWILĘ PIĘKNO FOTĘ DODAJESZ 🙂JEDNO ZDJĘCIE NIE ZMIENIA WSZYSTKIEGO 🙂

GOŚ JAK MI POSŁAŁA JEDNO ZDJĘCIE MAILEM ZE SZCZYRKU JAK WIDAĆ MOJE OGROMNE TŁUSZCZE TO DO DZIŚ NIE MOGĘ NA NIE SPOJRZEĆ:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes KOCHANNNNNNNNNAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziekuje Aniu 😘 moj maz nie chcial mnie juz dzisiaj sluchac na ten temat 🤢 mial dosc...

bardziej lubie komus robic fotki...

jutro moja mezulek opuszcza mnie i Czukutka-Pikutka i jedzie na grzyby... 🙃 chata wolna hehehehehe 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ja bym dala aby zarazic sie od Ciebie optymizmem...kuzwa udowdnie Wam jak sie spotkamy,ze mam najgorszy brzuch na swiecie nie przesadzam...ogladlam w necie babki z rozstepami po ciazy ale one to moja ladne...niby chuda duupa a takie rozstepy to kiedyS w telewizji widzilam...a teraz mam u siebie ale cos za cos...za to mam CZUKUTKA-PIKUTKA :laugh: 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KASIA A CO MAM MIEĆ DOŁA,ŻE MAM TŁUSZCZYKI????CZUJĘ SIĘ KOCHANA,MA KOCHANEGO MĘŻA,DWIE SŁODKIE ZDROWE LASECZKI I CO MI JESZCZE DO SZCZĘŚCIA POTRZEBA???JESTEM ZADOWOLONA,ŻE MAM TO WSZYSTKO!!!!

JA TAK PARTRZĘ NP NA MOJĄ NIEGDYŚ PRZYJACIÓŁKĘ NOSI ROZMIAR 34,JEST ŁADNA DZIEWCZYNA W MOIM WIEKU I CO Z TEGO JAK NADAL MIESZKA Z RODZICAMI,NIE MA FACETA ŻADNEGO I JEST .....SAMOTNA 😞 😞 😞 I WIDZĘ JAK DO NAS WPADA,ŻE TEŻ JUŻ BY CHCIAŁA MIEĆ RODZINĘ SWOJĄ,DZIECIĄTKO ITP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DLATEGO TRZEBA DOCENIAĆ TO CO SIĘ MA,A NIE TO CZEGO SIĘ NIE MA.

JA WIEM,ŻE JAK MĄŻ WRÓCI Z PRACY DOSTANĘ BUZIAKA,ŻE MAM Z KIM POGADAĆ,ŻE JAK PRZYJDZIE WIECZÓR MAM SIĘ DO KOGO PRZYTULIĆ,KOMU SIE PODZIELIĆ SWOIM DNIEM,A NAWET CHOCIAŻBY Z KIM OGLĄDNĄĆ FILM I DO TEGO NIE JEST MI POTRZEBA FIGURA MODELKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elo elo

ja po imprezce ciagel jestem w stanie pisac hehehe zaruje jestem w pelni trzezwa jest 3.31 a my wpieprzamy maca hahhaah


kathy kochanie to bedizmey liczyc kto ma wiecej rozstepow hehehe

tylko ze ty przy mnie to jak szieletor:PPP:P:P:P

buziole i lece zobaczyc fotki na nk L: 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc laski 😉
ja znów wczoraj padłam o 21.00 wiec nadrabiam i po kolei:

Kathy: wysłałam Ci zaproszenienie na NK, zaakaceptuj bo ja tez chce Cie zobaczyć!!!! a figurą sie nie przejmuj, Twój mąż leci an Ciebie więc o co chodzi. mój mi powiedział że mam tak chudą dupę ze patrzeć nie może 😉)) i obwisła... ☺️ rzeczywiście moje mięśnie przestały istnieć...dawniej to codzinnie 20km na rowerku, co 2gi dzien basenik, niezła miałam figurkę choć muskuły na barach jak pływaczka, hehhe (nie mogłam nosić bluzeczek z rekawkami bo mi sie ramiona nie mieściły...) a teraz to basen raz w tygodniu ( o ile...), ale za to z 10km dziennie z wózkiem przedeptuję, ale dupa wisi 😞 ale mam to gdzieś, na studiach odchudzałam się namiętnie, przez 10 miesięcy jadłam worek ryżu, grejfruta i jagurt, wyglądałam strasznie 40kg, a przed wszystkim zero radości zycia...wtedy zwiałam do Londynu i tam odzyskałam wiare w siebie i w ogóle. od tego czasu mam w du...calą swoją figurę i wygląd. nie warto, jest tyle innych fajnych spraw!!!!! mąż, dzidzia, ładna pogoda, przyjaciele...co tam wygląd!

Anulka: jesteś moja idolką dziewczyno!!!! za wszystko co wczoraj napisałaś. wielki flowerek for you

biegnę do Małej bo sie chyba przebudziła. (w nocy 3 pobudki 🤢 🤢 🤢

co dzis planujecie koffane mamy?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello girls! kwiatuszek dla Anulki, rozbawila mnie do lez 🙂
kathy prawda jest taka,ze my jestesmy coraz starsze a hormony w naszych cialach zrobily rewolucje, jak patrze w lustro to widze pierwsze zmarszczki ale taka jest kolej rzeczy! poza tym mam inne zmartwenia a nie jedna zmarszczka wiecej czy pozostaly waleczek po ciazy...

my nocka ok, pobudka ok.3.30 i do 7ej lulamy...pogoda taka dziwna, troche slonca troche chmur ale chyba przestao wiac 🙂 wiec mozna sie dluzej z dzieckiem poszwedac...bo wczoraj glowe urywalo!

zobaczcie co znajomy Zosi zrobił 🤪
http://www.youtube.com/watch?v=WV0XfJRrpxs&feature=player_embedded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...