Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
DZIEŃ DOBRY!!!!

DZIĘKI ZA KWIATUSZKI 😘 😘 ALE JA TYLKO PISAŁAM PRAWDĘ:P EDITHD DZIĘKI ZA TAK KOMPLEMENT ☺️

U NAS NOC JA ZWYKE,DZISIAŁ MAŁA SPAŁA DO 7.40:P CO DZIEŃ TO DŁUŻEJ 🙂ALE KAKAO NIE BYŁO BO PADŁAM PO TYCH ZAKUPACH WCZORAJSZYCH.

REWELACYJNY TEN FILM,AŻ MI ŁEZKI POLECIAŁY,COŚ WSPANIAŁAEGO 🤪

ZOLTRI CO TAKA SŁABA IMPREZKA:P :P ???

NO I RACJA JAK SIĘ PATRZY DOOKOŁA JAKIE LUDZIE MAJĄ PROBLEMY TO FIGURA TO TU NAWET W GRĘ NIE WCHODZI 🤢

MIŁEGO DNIA,JA ZJADŁAM ŚNIADANKO I LECĘ POLEŻEĆ Z MIŚKIEM BO MAŁA ZNOWU ŚPI 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uciekam bo mala mi strasznie dzisiaj marudzi...

moje plany na dzisiaj to patrzac przez okno pobyt w domku z Nadzia,maz wyemigrowal na grzybki...zaprosilam kolezanke na kawke 🙂

buziaki dla wszystkich

a wiecie moze co u Velinki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
oj Kathy 🙂 przecież jesteś super laską 🙂- tez Ci wyślę zaproszenie 🙂 żeby zobaczyć jaka jesteś śliczna ale spoko wczoraj był dziwny wieczór ja zaczęłam myśleć o starości hahaha i aż mi się świeczki w oczach zapaliły że zaraz będę miała 40 lat 🤪 🤪 🤪 🤪 tak tak na razie mam 25 🙂 ale to mi nie przeszkadza myśleć o przyszłości 🙂
my wczoraj mieliśmy pyszneeee kakao 🙂 pyszniutkie że aż do dziś mi miło 🙂 no ale oczywiście o porannym nie ma co marzyć dopóki Rózia nie przestanie wstawac o 6 rano 🤢
a my byliśmy juz na zakupkach w Carrefurze i wydaliśmy strasznie duzo kasy a niczego właściwie nie kupiliśmy ale są dwi co najmniej super promocje: raz że rajstopki jedne z jakiejs smiesznej firmy kupilam drugie z woli - i te sa super i kosztowały po 4- 5 zł! a dwa to chusteczki wilgotne huggiges (nie pamietam nigdy jak to sie pisze) 3 pak za 11,70 czy cos takiego

dobra spadam bo znowu mała marudzi
a super pomysl z tym youtubem 🙂
miłej niedzie dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczynki
ja jak obiecałam ,tak zrobiłam i poczekałam jeszcze z przelewem dla Zosi do dzisiaj tak jak ksiadz kazał i opłaciło sie ,dostałam koperte od niego a w niej 540euro które uzbierał jeszcze gdzies w innym kosciele,hurrrrrrrrrra!Wiec razem jest 850euro!Niezle nadziałałam co???
Bardzo sie ciesze ,ze mogłam jej pomóc i kazał dalej informowac co i jak ,więc mam nadzieje ,że Zosia bedzie na bieżąco nas informować.

u mnie dzis pogoda ładna jak narazie i słoneczko swieci ale zimno bo jest tylko 10 stopni,zjem rosołek i wychodze na jakis spacerek,zajerzę popołudniu

milej niedzielki!!!!!!!!!!!!!!!!!


kwiat dla Tymusia ,bo dawno mu nie dałam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gos!Faktycznie jestes niesamowita. A mozna wplacac euro na to konto, czy tylko zlotowki. Bo z tego co wiem to trzeba miec konto walutowe. Jak to wplacasz gosia z Irlandii?
widzialam ten film o Kamilce na youtube i faktycznie lezka sie kreci... Takie malenstwo i czeka ja operacja. ale bedzie dobrze, wierze gleboko ze sie uda.

A wam co odbilo tak o tych waszych figurach sie rozpisywac. Jestescie super mamuski, macie piekne zdrowe dzieci i co Wam do glowy przyszlo,zeby mierzyc walki lub rozstepy. Przeciez najpiekniejsze sa Wasze maluchy. a poza tym dajcie sobie troche czasu. Mowia tutaj,ze ciaza trwa 9 miesiecy i 9 miesiecy potrzebuje cialo na powrot do dawnej formy. Jednym przychodzi to latwiej inym trudniej, ale to mozliwe.

Ja zasmarkana,zakichana i z zapaleniem gardla. nie napisalas m iGos co z tym miodem. Faktycznie nie mozna jesc go jak sie podaje cyca????Dzis jestem nie do zycia, poza tym wczoraj znowu popsztykalam sie z Mariano. A kakao to...ufff... strasznie dawno bylo. smutno mi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja pewnie dożyje... i to nie dlatego że chce albo się staram jakoś ale kurde od roku moją największą używką jest chyba herbata a i to nie za mocna a 90% swojego czasu spędzam w domu w którym praktycznie nie mam żadnych zagrożeń, nawet ciśnienie mam niskie co się nie wiąże z jakimkolwiek ryzykiem :/ - żartuje ale dzis mnie ogarnia jakiś smętny humor, robie obiad a miśki śpią i muszę jeszcze posprzątać chatę bo znajomi mają przyjść - a nie tak się umawialiśmy - bo ja nienawidze sprzątać a teraz to tylko ja sprzątam 😞
Bichito - miód możesz jeść jest co prawda alergizujący ale możesz go jeść ile chcesz - przecież Twoja Sofia nie jest alergiczką, jedynie dziecku nie można podawać miodu do 2go roku życia bo maluszek nie wykształcił jeszcze enzymów które trawią miód i dlatego mógłby mu baaardzo zaszkodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko
jak powiedziałam Zosi ze mam dla niej kaske to przysłała mi dane na eurokonto więc NO PROBLEM!

A z mioedem ,to jest tak ze do 2 roku zycia nie wolno dawac dzieciom bo uczula ale ty mozesz wvcinac!Ja tez sie leczyłam herbatą z miodem i cytryna a podobno cytryny tez nie wolno 🥴 wiem ze czosnek jest niewskazany przy karmieniu ,ale miód Ty mozesz.Kuruj sie ,a "ciepłe kakao"tez wskazane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elolo elo

Niebo ogladnelam filmik i placz 😞 😞 😞
dzis o 17 msza mam nadzieje ze nas slynny ksiezulek zaslynie...napewno ni bedzie nawet polowy z tego co ma os(brawo)ale awsze cos...tutaj ludziska to skapce mowie o wieksosci polakow zalujqa sobie a co dopiero dac na pomo0c

Gos czosnek mozesz wcinac tylko ze jedyny problem-mala moze nie chce pic pleka ...moj puzian chyba nic nie odroznial hehehehe

11kg wiecej wejdzie.,...heheheh kupien i sprzedam a maly fajnie szaleje 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
ale u was jak zwykle sie wiele dzieje!!! a ja jestem do tylu z tyloma sprawami 😞 ☺️ bardzo mi przykro ze tak was zaniedbalam... Ogolnie u nas super, teaz mielismy chrzest, Shantulka byla grzeczna jak aniolek. Spimy do poludnia, bo to mega spioszek jest 🙂

Przylaczam sie do akcji Kamilka!!! Dopiero widzialam filmik, i poruszyl mnie bardzo!!! Tak jak zoltri- polecialy lezki...

Nadrobilam kilka stronek i widzialam ze kilka jest chudych i narzeka i kilka ponad norme... i tez narzeka 😉 ja jestem z tymi ponad norme i to 10 kilo az!!! Caly czas jem slodycze, nie moge sie opanowac... doslownie szok. Cycki w rozstepach, az zal dupe sciska ze czlowiek sie w takie monstrum zmienil, ale cos za cos. Mam jeszcze wiare w to ze uda mi sie schudnac.

Zosienke prosze o przyslanie smsa z numerem konta na ktore moge wyslac euro.
00393202688078 moj numer tel. Prosze dlatego ze znajac zycie nie znajde pozniej na tej stronie twojego komentarza, a na telefonie na pewo nie przeocze.
My za miesiac bedziemy w polsce. wybieramy sie na 10 dni.
szkoda ze teraz nie ma spotkania z wami 😉
Buziaki dla was kochane!!! I Kathy- lobuziaro jestes piekna dziewczyna, nawet z rozstepami jestes nieziemska laska! doskonale cie rozumiem ze troszke cie to doluje ale twarzyczke masz przepiekna wiec glowa do gory 🙂Kazda z nas ma pare rozstepow , jedna wiecej drugie mniej ale taki juz nasz urok, za to masz nieziemska figure!!! a ja jak paczek w czekoladzie 🙃
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Veli
fajnie ze zagladasz ,myslałysmy ,ze sie obraziłas 😞
Zosia raczej nie przeczyta twojej prosby bo żadko wpada na Brzuszek ,wiesz tyle spraw na głowie ale powinna odpisac na twoja prosbe naNK,bo tam czasem zaglada i wcale sie jej nie dziwię ze nie ma na nic czasu.
Twoja mała jest przesliczna ,i ty tez nie masz co narzekac ,ja nie widze ty 10 kilo u ciebie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ello

ja również dołączam sie do kawusi i ciacha 3-Bit mniami 🙂

Goś!jesteś cudowna!!!moc buziaków i kfiatów dla Ciebie!!

my dzisiaj po godzinnym spcerku, troszke nas wywiało ale Jaś przynajmniej spał, a tak to ciąge maruda 😞 i w nocy pobudki co chwila, jestem przemęczona...

Reni! to Kubus saleje z tymi ząbkami 🙂suuuper!

no i laski przestancie narzekać na swoja figure, w tą strone ukłon do Anulki- masz racje trzeba sie kochać takim jakim sie jest 🙂 każda z nas walczy z jakimis komplekasmi,ale to nie może nam przysłonić świata! mamy cudowne i zdrowe dzieciaczki i to jest najpiekniejsze...

bichito!miodzik i czosnek możesz wcinać 🙂 jedynie czosnek tak jak cebula co napisała Aurelcia zmieniają smak mleka i dziecko może odrzucac cycusia. Ja tam spróbowałam i widze że czosnek małemu nie przeszkadza...wogóle zołądki naszych malenstw kształtują sie do około 4 miesiąc wiec i nasza dieta może być mniej restrykcyjna i powoli możemy próbować nowych rzeczy obserwując nasze maleństwa 🙂 Ja już sie tak nie pilnuje tak jak na początku i wcinam prawie wszystko, nawet kapuche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...