Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kathy wogóle wygląda jak modelka!!!!!a ona jeszcze narzeka 🙃

ja też mam jeszcze ciuchy z tamtego roku,ale jak to zakupoholiczka lubię mieć co roku nową kurteczkę:P chociaż dzisiaj nic mi się aż tak bardzo nie spodobło 😞 jedna mi wpadła w oko z zarze,ale praiwe 300zł i fioltetowa,a już w tamtym roku miałam foiletowa:P no i buty musze koniecznie kupić,bo śmigam w baletkach bo ja strasznie zajerzdzam buciory:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam was mamuski :*

tak czytam co Wy wypisujecie-my mamuski wszystkie jestesmy boskie 🙃 kazdy do mnie- Kacha Ty to masz figure po tej ciazy...i co z tego???jak na stroj kapielowy dwu czesciowy moge jedynie popatrzec 😞 😠 mamuski...caly brzuch mam w rozstepach...wygladaja jak pregi...jest pomarszczony jak ...hmm... ??? 😞 skora bardzo starej staruszki 🤪 😠 i masuje,robie brzuszki i... 🤪 😠 😞 nic...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdolowana dzisiaj...bylam na sesji,zeby jakos odregaowac to raz...a dwa zeby pomoc kolezance bo dopiero co otworzyla studio foto...i nie moge przezyc... 😞 jak ja tak wygladam to...ide sie powiesic!!!masakra...dzisiaj dostalam pierwsza ture na czarnym tle,obiecalam,ze zrobie u siebie galerie ze swoich zdjec w celach promocji ale dodalam tylko jedno zdjecie ktore jest w miare 😞 nie piszcie mi,ze nie jest zle...mam lustro...CZY KTOS WIE PO ILE SA CHUSTY NA TWARZ??? 🤪 😞 p.s.bladosc nie radosc...razi po oczach 😞 🤪a na jedny zdjeciu ktorego nie dodam wygladam jak...hmm...jakbym w biuscie miala 140 🤪 szyje jakby mi skrecili a mine jakbym po zdjeciach chciala sie zabic... 🤪 ale coz...takie zycie taka prawda- tak po prostu sie wyglada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka wygladasz kobieco z tego co widze i przestan fanzolic,ze jak w 6 miechu!!!do diabla!!!Ja schudlam za bardzo-jak suchar i zle sie czuje-mi podobaja sie kobiety ktore sa zaokraglone a nie jakies chrusty-przepraszam jezeli ktos jest chudy ale kazdy ma swoje zdanie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MOŻE I ZAOOKĄGLONY,ALE NIE ZAPASIONY,ALE NAJWAŻNIEJSZE,ŻE POTRAFIĘ SIEBIE LUBIĆ,NIC NIE ZMIENI TO ŻE BĘDĘ NARZEKAĆ,MOGŁABYM SIĘ WZIĄŚĆ ZA JAKĄŚ DIETĘ ITP,ALE PO CO,ŻEBY MIEĆ DO BANI NASTRÓJ I SIĘ STERSOWAĆ KAŻDYM CM LUB KALORIĄ 😉 TO NIE DLA MNIE!!!JESTEM JAKA JESTEM I JUŻ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma jakies swoje zdanie na temat swojego wygladu...niektorzy patrza na siebie z przymruzeniem oka,inni sie nie przejmuja,inni sie ciesza a jeszcze inni potrafia patrzec na siebie krytycznie jezeli cos jest shit!!!Najwazniejsze aby czuc sie dobrze i ciesze sie,ze chociaz Ty Aniu czujesz sie super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...