Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
🙂 chyba musisz sobie założyć pay pal - to sie zakłada na necie ale jak się na to wpłaca kasę to ja nie wiem 🙂 - kiedyś założyłam ale też nie dochodziłam :laugh: też ze mnie blondynka tylko ciemna 🙂
no i nawet nie wyszłam z domku dziś - a teraz to na miasto jeszcze z Bąblem mi się nie chce jechać - ale mam leniwy dzień..

Anulka super że dziewczyny zdrowe - no i dobrze że poszłaś przynajmniej jesteś pewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc kochane....moja tez dzis maruda,przynajmniej rano...Teraz troche lepiej. Skupkala mi sie dzis juz 3 razy i za kazdym razem przeszlo na ciuchy!!!Poza tym ulewa mi to co zjada.uf....dzis dala mi wycisk. nawet zadneo kartoonu spakowac nie moge.chyba pojdziemy teraz na spacerek,bo swieci sloneczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane....moja tez dzis maruda,przynajmniej rano...Teraz troche lepiej. Skupkala mi sie dzis juz 3 razy i za kazdym razem przeszlo na ciuchy!!!Poza tym ulewa mi to co zjada.uf....dzis dala mi wycisk. nawet zadneo kartoonu spakowac nie moge.chyba pojdziemy teraz na spacerek,bo swieci sloneczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...