Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny!
Niebo kocyk wygląda fajnie i a sklep jest moim ulubionym pobliskim sklepem 🙂 - w ogóle ta seria pościelowa wydaje sie superowa - no ale kocyków mamy pod dostatkiem - i jeszcze jeden nawet nie wyprany w szafie....

ja mam ciągle złe dni, wczoraj wieczorem to się nie odzywałam już do Grzesia i to praktycznie bez powodu...ufff - może Kathy ma rację - może też tęsknię za domem - moich rodziców i siostrami - w ogóle mają sajgon bo mamy naprawdę duży dom, rodzice ciągle siedzą u Marty w szpitalu i nie ma kto napalić w domu - wczoraj dzwonbiliśmy siedzą poopatulane - a przez domowy telefon wcale nie chcą gadać bo stoi na korytarzu gdzie podobno najzimniej 🤪 🤪 🤪 tak szczerze - zawsze byłam najmniej udaną córką rodziców co chodzi jak kot własnymi ścieżkami i raczej się im z tego nie spowiada, ciągle ma jakieś kłopoty i nie wiadomo co jeszcze wymyśli i najlepiej jak na razie na tym wyszłam... myslę że każdy z nas ma jakiś mniej lub bardziej ukryty żal do rodziców - na pewno wiele osób ma zasłużony - ja też czasem jak myślę o tej czy innej ich decyzji to aż mnie ściska ale 🙂 nie była bym sobą gdyby byli inni

ale się rozpisałam - ja Was czytam wszystkie - kaszkę 8 zburz pewnie nawet kupię Edi 🙂 - najpierw muszę się spotkać z dr i spytać kiedy mogę zacząć dawać mojej Myszce - a dziś próbowałam nas zarejestrować wisiałam na telefonie od 7:15 do 7:45 - no i oczywiście nie było miejsc wolnych 🤢 - następnym razem próbuje w poniedziałek bo w niedziele idziemy na poprawiny i nie bedziemy mogli jeśli by np Rozalka miała gorączkę po szczepieniu
miłego dnia babulce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhrka a mozesz zobaczyc na oczy i dotknac ten kocyk??? bo chce kupic do wozka jezcze jeden i nie wiem czy ten czy akrylowy 😞
i ja tez sie dodzwonic nigdy nie moge z pozytywnym rezultatem dlatego osobiscie ide badz jade do przychodni...jakos zawsze sie znajdze miejsce jak jestem osobiscie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIEBO MOIM ZDANIEM JEST TO SUPER MATERIAŁ,MAM COŚ PODOBNEGO OD MAMY Z WŁOCH ON TAKI MILUSI JEST I PUSZYSTY MI SIĘ SPRAWDZA REWELACYJNIE,BO TAKI PRZYJEMNY W DOTYKU,O WIELE FAJNIEJSZY NIŻ POLAREK,I SUPER GATUNKOWO 🙂

A JA MAM 6 CZY 7 SAMYCH TAKICH MNIEJSZYCH KOCYKÓW:P :P :P BO OSTATNIO JESZCZE TE W LUMPKU WYCHACZYŁAM ZIELONY I BIAŁY,ALE TEN BIAŁY TO BARDZIEJ DLA BAJERY NIŻ OCIEPLENIA,BO ON CAŁY SATYNOWY Z JEDNEJ STRONY 🙂ALE ZA 10ZŁ:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Nibuś - nie ma sprawy - postaram się iść dziś no albo jutro 😉
i to samo mi powiedziała babeczka w rejestracji żeby osobiście iść ale na 7 rano i jeszcze z Młodą to mi się średnio chce... może w przyszłym tygodniu Grzesia wyślę - bo w tym to on zaczyna już pracę o 7 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bhka zobacz przy okazji jak bedziesz,bo mam u nich juz kupiona zabawke a odbior mam osobisty- kuzynka w krakowie odbierze a jej brat przywiezie,bo on teraz w gda czesto i u nas mieszka jak przyjezdza(teraz bedzie bronil mgr,bo inz juz ma) - a to mojego m rodzina z zamoscia, z ktora jestesmy w b.dobrym kontakcie...a i do krakowa jak chcemy przyjechac to mamy "mete" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kocykow to mam 4- 3 sa polarkowe, dwa leza na podłodze pod mata edu,zeby tymo nie marzł od podłogi a jeden mam troche grubszy ale wg mnie za cienki na zime. zostawilam kupno grubszego na jesien-zime i teraz szukam...u mnie w lumpku to tylko jeden polarkowy kupilam -nowy za 5 zl lezy na podłodze wlasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 zobacze zobacze Niebo tą zabawkę - ale napisz mi którą bo oni mają dość dużo zabawek 😉
ja mam dużo tych kocyków - jeden taki duży ale dziecięcy gruby - przykrywamy nim Młodą, jeden z mikrofibry jest mięciutki w samoloty i chyba poczeka na chłopca... z małych polarkowych to jeden jest zamiast prześcieradła w kołysce, jeden w wózku - prawie nie używany- i na krześle jest jeden co się kurzy tylko i chyba u mich rodziców 2 zostały albo gdzieś leżą upchnięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zabawka to chyba ja pokazywałas taki lisek straznik nocy 🙂 fajowy i go juz kupiłam 🙂

Ale czadowe te ciuchy,szczegolnie to fiolet! zajebiste!
kurteczka super tez 🙂

a ten kocyk to mikrofibra- taki milusi misio a ten na fotce ze sklepu w krak jeszcze inny 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzisz anulko ale one nie sa bardzo ciepłe..to wlasnie tzw.mikrofibra a ja chce taki grubszy akrylowy,bo nie chce tyma ubierac tak, zeby nie mogl reka ruszyc,bo bedzie jak balon.wole go takim mega cieplym kocem okrywac i zapiac w spiworku...tez mi sie podobaja te kocyki ale nie sa na zime jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jak widze szał zakupów powraca 🙂

Vanessa buziol 😘 😘 😘 kolejny za drugi ząbek super... moja nadal je produkuje i nic jeszcze nie ma 😞

Ja sprzątam bo zaraz Gocha przyjedzie do mnie na ploteczki 🙂

Młoda kupona zasadziła i już miałczy. Wpadnę tu jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu buziole i kwiatek 🙂 pozdrow nasza Gos i ucałuj Olivcie 🙂 ale macie fajnie...a ja w lozku trole. ma przyjsc tesciowa na spacer Tymo zabrac ale znajac zycie wroci po 20min,bo Tymo placze..to ciekawe,bo jak tylko tymo rusza na spacer to jest szczesliwy a po jakims czasie zasypia...a z nia to zawsze placze...jakos ciezko mi to zrozumiec....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...