Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEHE NIEBO DAWAJ:P :P :P NO JA WIEDZIAŁAM CO ROBIĘ:P :P :P NIBY DLA DZIECKA WSZYSTKO,ALE JA NIE LUBIAŁAM,NIE LUBIĘ I NIE BĘDĘ LUBIAŁA KARMIĆ CYCEM ☺️ NO CÓŻ TAKĄ MAM OPINIĘ,NIE LINCZUJCIE MNIE 🥴 I NIE CHODZI MI O TO,ŻEBY MIEĆ FAJNE CYCKI 😉 POPROSTU NIEWYGODA JAK DLA MNIE I ZA DUŹO WYŻECZEŃ,WIEM JESTEM EGOISTKĄ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my już po spacerku z Gosia i Olivcią , mała jest super i musze wam coś napisać

wczoraj Gocha przebiła małej uszka u nas w Bielsku więc dzisiaj poszłyśmy razem i moja Małgosia tez już ma kolczyczki:P ale się cieszę 🙂 bałam się jak cholera ale mała chwilkę popłakała i teraz juz mam z głowy wygląda super 🙂 jak Radek naprawi drugiego kompa to zrobie jej zdjecie i wam zamieszcze

po 11 listopada znów z Gochą się widzę bo jutro jedzie do Stalowej więc z mężusiem trochę pobędzie a potam znów do Bielska.

Aurelia super rajstopki pod spodnie to nie ma co się szczypać.

Buźka idę kończyć obiadek i napatrzyć się na Gosię bo wygląda odlowtowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo ale czad 🤪 super ale tego bólu bym nie przeżyła 🤪

Olivcia też już ma kolczyczki, gdy by nie Gocha to ja bym stchórzyla :P

Ja piernicze ale laski maja rozstępy 🤪 szok!!!

Aha i Małgosia dostała sliczne baleriny takie jak ma pineska:P bluzeczkę rózową ze srebrnymi napisami w stylu Anuli i piżamki dwie boskie są 🙂 Ahhh ta Gocha...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA DZISIAJ OGLĄDAŁAM U NAS TELEFONIKI ALE TAKIE GÓWNO I ZA 17ZŁ WIELKOŚCI 10CM MUSZĘ JAKIŚ LEPSZY WYCHACZYĆ 🙂

MOJA FIKA Z GOŁĄ DUPKĄ NA KANAPIE ONA TO UWIELBIA NA GOLASKA LEŻEĆ:laugh:

ZOLTRI TEN DUCK MÓWISZ???JA GO MIAŁAM BO TEŻ TYM Ł HANDLUJE,DUPA BLADA TO JEST:P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam 10 stron laski. ale dajecie czadu. bylam 2h na korkach, Karola mi teraz padła więc moge poklikać.
Radziu. fajnie ze Małgonia juz tez ma kolczyki. ja zaczekam jeszcze trochę i tez Małej przekłuje uszka.
beti, tatuaż się zajeb...prezentuję. zazdroszcze 🙂
mi sie z brzusiem poszczęściło, bo zero rozstępów i wrócił do formy, nawet jest bardzopłaski-bardziej niż przed ciążą...dziwne...ale cycki..tragedia...ja i sól i silikon w nie wsadze...jak je Karola wyciągnie to jak skarpety..masakra. 80 B..ale to B to z luzem..a zawsze takie fajne były...
radziam dajcie znac z Gochą jak będziecię się widziały. jak mi sie uda to przyjade tez do BB.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...