Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulko słoneczko pisalas pamietam,ze mała podziebiona jakos we wrzesniu a to jeszcze cieplo bylo 🤨 ale fakt ciezko zakupy robic z domu... ja mam na szczescie M i on zrobi co ja chce i gdzie. i tez jest padniety po pracy ale pojedzie, robimy takie wieksze zebym miala na kilka dni

przyjechala kumpelka z uk i znow Tymusiowi prezenciaki z gapa przywiozla 🙂 jutro przyjedzie z druga nasza znajoma na drinaski do mnie 🙂 wiec bedzie babski wieczor,bo M w pracy do 20tej 🤨 ma zajecia z zaocznymi...za duzo tez nie wypije,bo w niedziele bidulek tez ma zajecia...wiec musze sie tymkiem zajmowac. Jakby mial wolne to bym sobie popłyneła 😉

smigamy do galerii baltyckiej- musze kupic dwa staniki i kurtke puchowa na zime 😞 kuzwa jak ja nie lubie zakupów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO JA PISZĄC LATO MIAŁAM NA MYŚLI CZERWIEC-SIERPIEŃ,NO A WE WRZEŚNIU SIĘ SZKOŁA ZACZĘŁA WIĘC I JESSI CHORÓBSKA 😞 😞 😞MÓJ Ł NIE JEST W STANIE ROBIĆ MI CODZINNYCH ZAKUPÓW TYPU CHLEB ITD,STARAM SIĘ NA WIĘKSZYCH TEŻ WSZYSTKO POKUPOWAĆ,ALE WIESZ JAK TO JEST ZAWSZE CZEGOŚ ZABRAKNIE DO OBIADU NO I PO JESSI CHODZIMY Z MAŁĄ,JAK TOTALNIE BRZYDKA POGODA TO TEŚCIOWA PO NIĄ IDZIE,ALE NIE CHCĘ JEJ WYKORZYSTYWAĆ AŻ TAK I TAK CODZINNIE JESSI PROWADZA NA 8.

AURI NO,ALE PUDZIANEK WIĘSZY WIĘC MY MIESIĄC DŁUŻEJ HEHE:P :P

A MI SIĘ NIE CHCE PIERNICZYĆ Z WANIENKĄ,NALEWAM JEJ WODY DO PASA W WANNIE I MA RADOCHĘ WYGINA SIĘ NA WSZYSTKIE STRONY,A W WANIENCE OGRANICZNA BYŁA:P :P A TEN LEŻACZEK TO MOŻE Z 3 RAZY UŻYŁAM 😞

NO DO NAS JUTRO KUZYNKA Z CHŁOPAKIEM I KEVINEM PRZYJEŻDZAJĄ NA FLASZECZKĘ:P :P :P I ZOSTAJĄ NA NOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello a my własnie wróciłysmy z zakupów.
I powiem tak po pierwsze nie prawda jest żeby nie wychodzic z zakatarzonym dzieckiem na spacer -wręcz przeciwnie nalezy wychodzic tak mówi mój pediatra i nawet bodajże przedwczraj była o tyn rozmowa w "Kawa czy cherbata i wypwiadało sie 3 pediatrów" że wychodzic nie wolno jeśli jest goraczka ale jesli dzidzia jest przeziebiona to trzeba wychodzić bo wietrzymy dzieci z bakteri.
Pozatym trzeba wychodzic z niemowlakami choćby raz dziennnie -nawet w bardzo brzytka pogogode - ale na krócej.
Super ze Jas zdrowieje.
Ale sie dzisiaj obkuiłam;
rurki
golfik
sweterek
koszule
pasek
stanik


Więć nie mam pojecie zkąd Niebo wziełas taką teorię? Bo chyba nikt ci takich bzdur nie naopowiadał jak piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak Zorti miałaś rację na 100%
mój D jak zobaczy konto po zakupach to mnie opieprzy no ale co wracam do pracy to musze jakos wygladac.
I nie wiem moje kochane niby nowoczesne z was kobitki a takie jkieś zabobony piszecie " co ma pokarm do tego czy dziecko ma zęby szybciej czy później"??????????????????????????????? każde ma w swoim czasie i karmienie nie ma znazenia !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SABINCIA NO TO SIĘ OBKUPIŁAŚ SUPER!!!!

MOJA WCIĘŁA PÓŁ JABŁKA STARTEGO Z MARKETU:P :P :P

SABINCIA RADZIA PISAŁA,ŻE TAK SŁYSZAŁA,WIESZ JAKIE LUDZIE PIERZĄ PIERDOŁY,TAK JAK Z ZABOBONAMI PODCZAS CIĄŻY 🤪


I JA NIE CHCĘ SIĘ JUŻ KŁÓCIĆ,ALE JUŻ WAM Z PONAD PÓŁ ROKU TEMU PISAŁAM,ŻE MI 3 LEKARZU MÓWIŁO,ŻE MAM Z JESSI WYCHODZIĆ NA DWÓR NAWET JAK KASZLE I KICHA,ALE TYLKO NIE Z GORĄCZKĄ!!!!!TO TEŻ MNIE WTEDY OBRZUCIŁYŚCIE,ŻE Z NIĄ WYCHODZĘ 😠 😠 😠

NO TO CHYBA NIEBO MA ZŁĄ TEORIĘ W TYM SKORO WIĘSZOŚĆ Z NAS OD LEKARZY INACZEJ SŁYSZŁO!!!!NAWET JEST ARTYKUŁ W PRZEDOSTATNIM MAMO TO JA,ŻEBY WYCHODZIĆ ZAWSZE NA DWÓR TYLKO NIE Z GORĄCZKĄ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIĘKUJĘ ZA KFFIATUSZKA 😘 😘 😘

A I CO DO TAKICH DZIECI Z WADAMI TO JA JUŻ KIEDYŚ SIĘ WYPOWIADAŁAM,JA BYM NIE BYŁA W STANIE TAKIEGO DZIECKA WYCHOWYWAĆ CHODZI MI O TAKIE POWAŻNE WADY TYPU DOWN,PORAŻENIE MÓZGOWE 😞 I TEŻ DZIĘKUJĘ BOGU,ŻE MAŁA ZDROWA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejos, stół naszykowany.Mała spi, ale marudnia dzis byla ze szok. my 3 x dziennie na spacerki chadzamy, ad zis tylko 1 był długi, więc za bardzo nie popała, bo ona lubi w wózku spac, w domu to mi góra 20 min pośpi...

a co do opini nt wychodzenia z domu, to ja wam tylko powiem, ze lekarze przeczą sobie, i to bardzo, tzn kazdy ma inna opinie...ja tez słyszałam ze jak nie ma gorączki to można śpigac, ale przytocze wam opinie nt podawania jedzonka dzieciaczkom: wg 1 pani dr należy zacząc od owocków, bo są delikatne, 2ga twierdzi, ze owocki na koniec, po kaszkach i zupkach, bo są źle i wolno trawione. a 3cia ze nie wolno surowych owoc,ow, szczególnei jabłek dawac maluszkom. a 4ta pewnie jeszcze cos innego wymyśli...ja tego nie zmyśliłam.sama słyszałam...
więc skąd mamy wiedzieć jak każdy gada inaczej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
przylaczajac sie n chwilke do duyskusji, musze stwierdzic ze ja malo wychodze z shantulka i mam wyrzuty sumienia 😞 ☺️ bo powinno sie wychodzic jak najczesciej... wyszlabym juz jutro ale mam kola od wozka powyginane (w czasie przelotu), wiec musze zamowic nowe i zaczne wychodzic 😉

A tak poza tym to mam mega dola, bo nie napisalam wam a dziadek Daniela zmarl 😞 Ten co wam kiedys pisalam ze go tak bardzo pokochalam 😞 Okrutne jest zycie 😞 zabiera tak dobre i wazne dla nas osoby 😞((
Dzisiaj mija 8 dni od jego smierci i za chwilke idziemy na msze w jego intencji.

Pozdrawiam was.
Ps. Kolczyk sie nie znalazl, ale moj kochany juz mi kupil nowe i to jeszcze piekniejsze 🤪
Ale mam dobrze, co? 😉

Poza tym calymi dniami jestem poza domem, no i musze sie wam przyznac do czegos... zaczynam popalac fajki ☺️ zaczelo sie w polsce... To jest moja slabosc... krzywdy juz dziecku nie robie wiec chyba nie bedziecie krytykowac ? :P 😉

caluje was i wasze pocieszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EDI WIĘC MUSIMY ROBIĆ CO NAM ROZUM PODPOWIADA!!!!BO LEKARZE SĄ STUKNIĘCI!!!!:P :P :P JA TAM DAJE SUROWE JABŁKO I NIC JEJ NIE JEST!!!A MOJA PRZECIWNIE W DOMU ŚPI PO 2 GODZINY A NA DWORZE 15-20 MINUT I POBUDKA 🤢

EDI CO SZYKOWAŁAŚ DOBREGO DO JEDZONKA???BO MY JUTRO MAMY KUZYNKĘ Z RODZINĄ I NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ OPRÓCZ SAŁATEK BO JA ZROBIŁAM SWOJĄ A PAULINA GYROSA WIĘC JUŻ SĄ DWIE,PODPOWIEDZ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...