Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Bon Jorno Migotki

my od 6.30 na nogach...Czukus wlasnie sobie spiewa jak w operze doslownie hehehhehe aja kawke z melczkiem zlopie :P

Anulka obiecany kwiatek for you...poza tym lubie ludzi ktorzy sa otwarci i pisza o sobie szczerze np.ze maja styl ala Paris Hilton i to ze lubisz blyszczec lubisz swiecic i uwielbiasz cekiny...kazdy ma swoj styl... 🙂

swojego czasu jeszcze przed ciaza i zanim poznalam swojego meza ubieralam sie podobnie jak Dodzisko krociutkie dzinsowe spodenki,kabaretki ,szpilki conajmniej 12 cm i jakas koszulke opadajaca na ramiona,dzinsy z dziurami i top,duzo cyrkoni itp.i rzecz jasna ostry makijaz,ale za rozowym nigdy nie bylam uwielbiam CZARNY do tej pory jak i biel,beze i tak zostalo 🙂 a jezeli chodzi o moj obecny styl hmm...domowy ahhahahahaha maz mnie ujarzmil i nie ubieram sie wyzywajaco...no dobra czasem jak idziemy na imprezke to moze cosik-ale rzadkosc...polubilam spodnice do pasa,rozne zaboty,koszule,paski,rajstopki we wzorki i lubie miec polaowane tylko rzesy ale deliktaniej 🤪 ale sie rozpisalam :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anulka7 napisał:


EDI CO SZYKOWAŁAŚ DOBREGO DO JEDZONKA???BO MY JUTRO MAMY KUZYNKĘ Z RODZINĄ I NIE WIEM CO MAM ZROBIĆ OPRÓCZ SAŁATEK BO JA ZROBIŁAM SWOJĄ A PAULINA GYROSA WIĘC JUŻ SĄ DWIE,PODPOWIEDZ 🤢


Matko, ale zescie sie napisały od wczoraj...14 stron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! my posiedzielismy do 23, potem sprzątałam więc juz nie weszła
anulka, zrobiłam 3 sałatki, bułeczki miałam takie malutkie, pyszne, to je podgrzałam w piekarniku, miałam kupine serki rózne, no i upiekłam karpatke 😉 ale żarcia było o dużo za dużo

my pobudka o 8 😉 dzis nam Mała dała pospać
zwiewam czytać zaległości i jak co to będe dopisywać na bieżąco

a z wózkiem Veli to baaardzo mi Cie szkoda....tak to je w samolotach. mi tyle toerb rowalili ze skzoda gadać...ale wozek to baardzo szkoda... i Veli..nie pal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mamy nowa dive:laugh: :laugh: :laugh:

kathy na fotach wygladasz obłednie a make-up masz nadal bardzo widoczny- b.mocno podkreslone oko 🙂 dla mnie bomba przy takim zestawie eleganckich ubran! to jest to co lubie 🙂

a czasy dody juz tylko dla nastolatek- to taka panna migotka(tak nazywam ten typ) 😉Anulko brakuje tobie jescze duzo a bluzka z cekinami jest na topie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJKA 🙂

WSTAŁAM DOPIERO 🙂A MISIA WSTAŁA O 7 🙂

NO JA WIEM,ŻE NIE MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ NA STYL DODY CZY PARIS,BO JUŻ MI TO NIE PASUJE,ALE BARDZO BYM TAK CHIAŁA,I PEWNIE GDYBY Z 30KG MNIEJ TO BYM CHODZIŁA ALA LALKA BARBIE,ZAWSZE TAK W LICEUM CHODZIŁAM,DUŻO LUDZI MNIE PRZEZ TO NIE LUBIŁO,BO SIĘ RZUCAŁAM W OCZY,NIE BAŁAM SIĘ ODWAŻNYCH RZECZY I KOLOROWYCH!!!!NO W SPÓDNICZKACH TO NIE CHODZIŁAM,ALE ZAWSZE KRÓLOWAŁ FIOLET I RÓŻ.
I CHYBA TERAZ PRÓBUJĘ TEN STYL ODZWIERCIEDLIĆ NA MOICH DZIECIACZKACH STĄD TE RÓŻE,FUTRA,BŁYSZCZĄCE WSZYSTKO,POPROSTU TO LUBIĘ!!!!

KATHY A TY DZIEWCZYNY WYGLĄDASZ ZAJEBIŚCIE,NORMALNIE CI ZAZDROSZCZĘ I FIGURY I STYLU,TAKA MAMA Z PIERWSZYCH STRON GAZET SUPER!!!!!I DZIĘKUJĘ ZA KFFIAT I TAKŻE LECI DLA MAŁEJ ŚPIEWACZKI 😘 😘 😘

EDI DZIĘKI ZA PODOPOWIEDZI CO DO JEDZONKA,NO CIASTA TO JA NIE BĘDĘ DO FLASZECZKI PIEC,SZCZEGÓLNIE Z KREMEM BO MAM TYLKO JEDEN KIBELEK:P :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllooo

maly szaleje ja zaspana zaraz musze do banku spadac wymienic na angielskie funty,....ale to zaraz

Anulka bogu dzieki ze cie w mojej szkole nie widzialam...ja total odmienna bylam.....roz bleeee....no ale to liceum ...teraz bardziej tolerancyjna hahaha chodz ja zawsze w czyms innym wyskakiwalam podpatrzone z amerykanskich teledyskow hip-hop i zawsze bylo jak ty wygladasz itp a za miesiac cala szkola podobno chodzila...a teraz stracilam poczucie jakiegokolwiek stylu nie umiem sie ubrac nienawidze sklepow.....ale za to mojego synka wiem jak ubierac hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja jakos dbam o to, co na siebie wrzuce...musze jakos wygladac,bo czesto spotykamy znajomych M i poprostu musze wygladac odpowiednio. Auri kiedy leci?? bo masakra na lotnisach- loty odwolane, czesc odlotow z uk odwolanych, jakies inne zawrocone 🤢 mamy mgłe jak mleko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulko a ten sie Tobie widzi?
http://www.allegro.pl/item802061580_koc_kocyk_akrylowy_dla_dziecka_diddle_110x140.html

wczoraj w smyku ogladalam ten 80/110 i kosztowal 70zl- tu mas inny rozmiar ale wzor ten sam:
http://www.allegro.pl/item794523989_koc_kocyk_miekki_gruby_duzy_idealny_na_jesien.html

kuzwa jakie przebitki cen 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny - ja was czytam sukcesywnie ale wczoraj mielismy rodzinny wieczor z Grzesiem - bez kakaa 🤢 no ale... 🙂 no i dzis nie mogę was doczytać do końca - przyjecvhala moja siostra, dziś moja druga sostra wychodzi ze szpitala
dobra spadam - dzieko głodne a i na spacer długi wreszcie idziemy bo wynosimy nawet wózek 🙂
kwiatek dla Edi 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...