Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no może przespała chorobę 🙂
Niebo jednocześnie sprawdza się teoria mojej mamy że nie koniecznie trzeba wychodzić co dziennie na dwór 😉 a jeszcze ważniejsze z dzieckiem nawet zdrowym trzeba unikać skupisk...

Grześ is kaput 🙂 wrócił nad ranem przed 6, bo ok 3 go zmiotło i nie był w stanie nawet wykręcić nr taxi.... aż mi go szkoda 🙂 powiedział że siedzieli przy drzwiach i nie było żadnej dziewczyny tak superowej jak ja 🙃 no i to było bardzo miłe 🙂 i w ogóle mi słodził strasznie , no a u mnie wypicie butelki wina spowodowało wzmożoną laktację i w nocy musiałam odciągać bo nawet wkładki nie dawały rady... a Młoda jak nigdy obudziła się o 1 i chciała jeść! - mleko moje odciągnięte było jeszcze zamrożone, nie mamy w domu modyfikowanego więc zrobiłam jej kaszki... kaszka nie chciała lecieć i musiałam poszerzać dziurkę w smoczku.... masakra, a dziś mi się jeszcze trochę kręci w głowie...

bardzo miło ze strony Twoich koleżanek Edzia 🙂 i z szefowej strony też i Twojej Niebo znajomej że kupuje taką chałupkę 🙂 my też kiedyś kupimy ale w jakimś kraju hiszpańskojęzycznym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 nom wychodzi i mi też było dziwnie zasnąć samej bez popórki i przytulanki...
Smacznego Niebuś 🙂 nasza Rozalka jest najlepsza jak coś jemy i tak paaaatrzy i wtedy podsuwam jej pustą łyżeczkę(skandal) a ona otwiera paszczę bidulka i się cieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, DZIEWCZYNKI 😘

ZOLTRI, 3MAM KCIUKI ZA PODROZ 😘 ZEBY WSZYSKO BYLO OK.

MY DZISIAJ WYBIERAMY SIE Z KUBUSIEM NA BASEN, NARAZIE JASIA NIE BIORE BO NIE ZAPANUJE NAD DWOMA WIEDZMIATKAMI, KUBUS TO JAKBY ADHD MIAL 😉 BEATKO, JAK TAM TYMEK NA BASENIE? PODOBALO MU SIE? BO NEXT TIME CHCIALABYM ZABRAC KROPKA W KONCU.

PISZECIE O KUPKANIU...JA WYRODNA MATKA ZBYT POZNO OBUDZILAM SIE ZE SZCZEPIONKA NA ROTAWIRUSY ☺️ BO TO DO POLROZKU JEST I NAJLEPIEJ PIERWSZA DAWKE NIEDLUGO PO URODZENIU PODAC, TAK? TAK MI MOWIONO W PUNKCIE SZCZEPIEN, NO I DWA TYGODNIE TEMU KROPEK MIAL GORACZKE I DWA RAZY ZROBIL LUZNA KUPKE, DOSTALISMY ANTYBIOTYK BACTRIM, PRZESZLO SZYBKO, PEDIATRA PODEJRZEWALA WLASNIE GRYPE ZOLADKOWA, ALE NIE ZABARDZO MI SIE PODOBALA JEJ DIAGNOZA, BO TEZ WLASNIE SPODZIEWALAM SIE "ZASRANEJ" NOCY, A TU NIC... POZA TYM WSZYSCY W DOMU MIELI INFECJE GARDLA, WIEC SADZE, ZE MOZE TO KROPKA DOPADLO TEZ:/ A LEKARKA STARA, NIEDOWIDZACA...CZASEM NA TYCH DYZURACH TO PRZYJMUJA TAKIE BABSKA ZE SZOK 🥴

MILEGO DNIA, KOCHANE 🙂
KATHY, JA CIEBIE CHYBA NIE MAM NA NK?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos mi sie wydaje,ze kazego dzieciaczka cos dopada predzej czy pozniej 🤢 🤢 🤢

Tymo na poczatku byl bardzo spiety,bo taka wielka woda, teraz juz po 5 zajeciach czuje sie pewniej 🙂 Ethan tez na basen z Aurelka biega le my to mamy nauki plywania a Ethan rekraacyjnie 🙃 i nawet 2 godziny siedzial z nia w wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłysmy ze spacerku, Mała pospała sobie, ale chciałam ja pod oknem zostawic to ja psy sąsiada obudziły bo auto jechało i jak sie rzuciły ze szczekaniem...myslałam ze je pozabijam...w dodatku przed spacerem, jak juz ja do spiworka wkładałam, to taka kupe szczeliła ze pod szyję było wszystko żółto-zielone...w nocy nie było kupy więc teraz poszło wszystko. pampers przebrał z każdej strony...zrobiłam jej nawet fotki na przewijaczku, bo była cała goła tylko w czapce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂

ŻYJĘ:P :P :P :P ALE LEDWO CO:P :P :P CIĘŻKI DZIEŃ I WIECZÓR BYŁ WCZORAJ:P :P :P

ALE NIUNIA O 18.30 WYKĄPANA BYŁA,ZJADŁA POSZŁA NYNY I WSTAŁA O 7 RANO 🙂

A KEVIŚ O 6 I JUŻ NIE SPAŁ WOGÓLE 🤪 WSPÓŁCZUJĘ KUZYNCE,ON PRAWIE WOGÓLE W DZIEŃ NIE ŚPI,A JAK JUŻ ŚPI TO PO 15-20MINUT 🤢

BIEDNA NADINKA,DOBRZE,ŻE JUŻ LEPIEJ 🙂BIEDNE MALUSZK TAK SIĘ MUSZĄ NACIERPIEĆ 😞CZŁOWIEK STARY I SIĘ MĘCZY,A CO POWIEDZIEĆ TAKIE MALUCHY 🤢

ZOLTRI ODEZWIJ SIĘ JAK ZALECICIE 😘 😘 😘 JUŻ SOBIE PUDZIANKA WYOBRAŻAM W TEJ KURTCE I USZATCE 🙃

TYLE NAPISAŁYŚCIE A JA JUŻ NIC NIE PAMIĘTAM:P :P :P

MY DZISIAJ SIEDZIMY CAŁY DZIEŃ W DOMU,UGOTUJĘ ROSOŁEK I BĘDZIEMY ZAMULAĆ,SZARO BURO NA DWORZE JAKBY 18 BYŁA 😞

A NIEBO TO NIE TYLKO MOICH LEKARZY TEZA,CZYTAŁAM TEŻ O TYM W GAZETACH I SABINCIA TO POTWIERDZAŁA,NO ALE NIE BĘDĘ SIĘ SPIERAĆ,A JAK MOJE DZIECKO LEŻĄCE W WÓZKU NA SPACERZE MOŻE ZARAŻAĆ INNYCH 😉 NO I WOGÓLĘ MYŚLĘ,ŻE KAŻDA Z NAS NIECH ROBI JAK UWAŻA,POŁOWA MA TEZY,ŻEBY WYCHODZIĆ,POŁOWA NIE.JA TAM BĘDĘ WYCHODZIŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki.
Potrzebuje rady...
wczoraj dalam papke gruszkowa- nie chciala.
dzisiaj dlalam jablkowa- zjadla pare lyzeczek, od razu poszla wodnista kupka!, czy to znaczy ze mam jej jszcze nie podawac skoro od razu wydalila?
i jeszcze jedno...
Ile razy na dzien i ile moge podawac jabluszko. Zaznaczam ze dopiero zaczyna to jesc, wiec chyba niewiele moge dac?
I jak dalam jej pare lyzeczek to pozniej moge dac jej cycka? bo tak zrobilam dzisiaj, po podaniu jabluszka ona dalej byla glodna i dalam noralnie cycka. Ja sie kompletnie na tym nie znam 😞
help!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
VELI MÓGŁ TAK ZAREAGOWAĆ ORGANIZM NA JABŁKO,ŻE ODRAZU KUPKA POSZŁA 🤢

I JAK DOPIERO ZACZYNASZ JEJ PODAWAĆ TO TAK KILKA ŁYŻECZEK NA POCZĄTEK I NA NASTĘPNY DZIEŃ,JEŚLI JEJ NIC NIE BĘDZIE ZNOWU O KILKA WIĘCEJ 🙂

A DESEREK NIE ZASTĄPI JEDZENIA WIĘC NAJLEPIEJ NAKARM JĄ ODCZEKAJ Z GODZINKĘ I DOPIERO DAJ SŁOICZEK,BO JA NA GŁODNIAKA TO NIE BĘDZIE CHCIAŁA JEŚĆ DESERKU CZY NAWET ZUPKI,MOJA NAPRZYKŁAD NIE ZJE ZUPY JAK BĘDZIE BARDZO GŁODNA,BO SIĘ DENERWUJE,A WIADOMO,ŻE ŁYŻECZKĄ WOLNIEJ SIĘ KARMI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no coz Anulko Pineska moze kichnac i rozsiac zarazki, poczytaj na jaka odleglosc leca bakterie przy kichnieciu gdy nie osłaniamy reka.

veli daj cyca, bartdzo rozsadnie. no i tak jak Anulka mowi nie od razu po jedzeniu (bo bedzie pełna ) tylko np. godzine po lub godzine przed jedzeniem. zeby to napoczatek byly nauki i proby a nie samodzielny posiłek. jak juz bedzie jesc wiecej to zastepujesz sloiczkiem jeden posiłek mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jeszcze dlugo beda przewazały mleczne posiłki, ma sniadanko mleko, pozniej ok.południa mleko z kaszka pomieszane, pozniej np.marchewka z jablkiem czy jakies iine,moze sama kaszka, znow mleko, moze jakis desrek a na noc mleko. to tak wstepnie mysle za 2 tygodnie bedzie jak organizm zacznie tolerowac inne niz mleczne produkty.

ja ide innym trybem niz wiekszosc dziewczyn,bo moj pediatra mowil zeby za szybko nie wprowadzac stalych pokarmow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AURELKA PUDZIANEK JAK ZWYKLE DZIELNY CHŁOPCZYK,CAŁUSKI DLA NIEGO 😘 😘 😘 😘


VELI A CZY TOBIE ZASTĄPI JABŁUSZKO SCHABOWEGO:P :P :P :P TO NA DESEREK WIĘC PO JEDZENIU Z GODZINKĘ DAJ 🙂

U MNIE TEŻ PRZEWAGA MLECZNYCH POSIŁKÓW 🙂ZUPKA TAK CO DRUGI DZIEŃ,DESERKI TEŻ NIE CODZIENNIE,TERAZ JEJ BARDZO POSMAKOWAŁO NORMALNE TARKOWANE JABŁUSZKO WIĘC NA ZMIANĘ W JEDEN DZIEŃ ZUPKA(SAMA ROBIĘ,DZISIAJ NP JADŁA MARCHEWKĘ Z ZIEMNIAKIEM I PIETRUSZKĘ)POJUTRZE DOSTNIE MARCHEW-ZMIEMNIAK-BROKUŁ,KASZKĘ TEŻ NIE CODZIENNIE PIJE,I NIE MAM MOWY,ŻEBY JEJ ZUPA MLEKO ZASTĄPIŁA ONA I TAK PO ZUPCE SIĘ UPOMINA O BUTLĘ:P

VELINKA DZIĘKI ZA KFFIATUSZKA I ODWZAJEMNIAM 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebo napisał:
jeden sloiczek tresciwy czyli obiadek, jabluszko to deserek wiec nie obiad, ja nie bede dawac wiecej niz 1 dziennie i to tez nie codziennie. teraz zaczynam od marchewki- zjadl wczoraj pol sloiczka i butelki 90ml, dzis nie daje. jutro dostanie znow pol sloiczka.


Niebus ja robie podobnie tez nie daje codziennie...Nadia lubi mleczko ktore dostaje wg zalecen jeszcze 6 razy na dobe,daje jej herbatki bo przepajam ja -jej ulubione to malina i koper wloski,lubi tez deserek marchewka z jabluszkiem,i duszkiem wypija kaszke vaniliowa 🙂 daje jej sama kaszke bez mleka z tym,ze kupki sa wtedy gestsze

NADIA MA SIE JUZ DOBRZE-ZROBILA TYLKO 1 KUPKE ZOLTA I W DODATKU W MAIRE KONKRETNA 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velina napisał:
aha, czyli jeden sloiczek zastepuje jedno karmienie... nawet jak jest to owoc?

Shanti spi, a ja na NK buszuje, bo na brzuszku cisza jak co niedziele 😉

a ile sloiczkow jablka mozna podawac w ciagu dnia?


Veli ja daje zawsze pol sloiczka i nie udalo mi sie zastapic jednego karminia bo Nadia wrzeszczy za mleczkiem tzn.odczekam pol godzinki godzinke i wtedy daje mleczko...tak to u nas wyglada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czukutek ma juz humor grandzi na calego w lezaczku :laugh: i ja zaraz mam lepszy humorek 🙂 poza tym nasze plany z mezem wygladaja tak...zjemy spozniony obiadzik rybka z surowka i pierre,odpoczniemy i wymyslilismy ze zrobimy dzisiaj razem jablecznik 🙂 - kiedys pieklam wysmienicie a zobaczymy jak jest teraz to bedzie moj pierwszy placuszek od 6 lat 🤪 kiedys to robilam rodzicom w kazda niedziele... 🙂 a pozniej kapiel Czukusia luli-luli i Taniec z Gwiazdami...stawiam na Natasze Urbanska ale pewnie wygra Muszka...poza tym Nadia w temie ekspresowym potrafi sciagac z siebie np.pieluszke z buzki jak jej zaslonie-szok 🙂 juz zaslaniam ja od tyg.zeby zobaczyc jej reakcje i za kazdym razem jest a kuku 🙂 jak bylysmy teraz na wizycie to pani Doktor powiedziala,ze ladnie trzyma glowke i juz stara sie sama ja podnosic,powoli takze mam nadzieje,ze na Swieta bedzie juz ladnie siedziala z nami przy stole jupiiiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...