Skocz do zawartości

CzerWCowe wieDZmy 2009-----CIaGLe RAzEm MAmuSKI:): | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zefer

    1295

  • MAMULA

    1889

  • zoltri

    1139

  • lucky

    990

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sofia tez sie juz obraca z pleckow na brzuszek.Pierwszy raz 4 dni temu!!!Ale bylam dumna.
Ja placz tez zazwyczaj rozpoznaje, ale nigdy nie jestem 100%pewna. Wiem doskonale jak placze kiedy jest zmeczona i jak na odbicie...ale czasem placze tak silnie,biore na raczki..mysleze to odbicie..a to nic...=(Moze potrzebuje ciepla.czulosci...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bichito napisał:
Dziekuje za kfiatuszszka 😘
Ja tez nie szczepie Malej przeciw grypie.
A moja so teraz spi sieste.Ale tez cos niespokojnie..juz 2 razy sie przebudzila z placzem...

Paulinuś Tymo wczoraj prawie wcale nie spal , moze jakas drzemka dwa razy po 30 min.a dzis juz dwa razy dluuuugo...nie ma zasady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie szczepie - nawet mi o tym nie wspominała lekarka
Paulinko - moja też tak ma że strasznie się wszystkim szybciutko nudzi i też ktoś ciągle musi obok niej być - no ale właśnie ja jestem 🙂 i dobrze mówi Anulka - zagadać - albo zaśpiewaj jej coś 🙂 moja to uwielbia i od razu inny wyraz twarzy 🙂 albo zabawkę jakąś jej podsuń - ale taką żeby ją zainteresowała i takie przetrzymanie to też nie fajnie bo dziecko się denerwuje i jeszcze bardziej płacze - tak czytałam w mądrej książce, a z jedzonkiem to nie wiem .... moja by wszystko jadła no a nie dawno wróciłyśmy od lekarki i będzie dalej na piersi i to do końca 6tego miesiąca życia 🤢

a Kropek to jest taki przystojny.... no nie wiem jak to ująć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niebo ten kocyk to do wózeczka typowy - ale nie jest zbyt gruby taki jak z mikrofibry no może minimalnie grubszy za to baaardzo bardzo mięciutki i milusieńki no i przy okazji jak juz byłam w sklepie to udało mi się kupic zestaw szczoteczek hihihi do zębów tz jedna jest do dziąsełek druga do pierwszych ząbków i trzecia do zębów 🙂, elastyczny gryzak i szaliczek milusi kremowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo Niebo niestety ale musze się przyznać że o ile do 3 miesiąca życia Małej to karmiłam zupełnie bez przekonania to teraz to stało się zupełnie bezbolesne a nawet miłe 🙂 i jak sobie dziś pomyślałam o tych mamach których dzieci się budzą ok 6 i one muszą się bawić w to mleko to nawet wydaje mi się fajne że ja sobie ładę małą obok i obie sobie leżymy karmiąc się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO BHRKA A JA WOLĘ O TEJ 7 ZROBIĆ BUTLĘ MI TO ZAJMUJE 3 MINUTY,WODĘ MAM ZAWSZE W KUBKU ODLANĄ PRZEGOTOWANĄ WSTAWIAM NA 20 SEKUND DO MIKROFALI,DOSYPUJĘ MLEKA I JUŻ JE,A Z CYCEM BY MUSIAŁA WISIEĆ PÓŁ GODZINY,ŻEBY SIĘ NAJADŁA:P :P :P

NIEBO Z PŁATNOŚCIĄ TO TAK,ŻE PODAJESZ NR KONTA ZWYCIĘŻCY AUKCJI I CI PRZELEWA KASĘ JAK SPRAWDZISZ,ŻE MASZ JUŻ NA KONCIE TO WYSYŁASZ PRZEDMIOT 🙂

A MOJA WŁAŚNIE WSZAMAŁA PÓŁ SŁOIKA JABŁKA A BANANAMI I CHYBA JEJ SMAKOWAŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o wlasnie o to mi chodzilo, bo nie wiedzialam czy co chwile musze wplacac i jak wyliczyc 🙂 no to si 🙂 mam juz troche fot zrobionych ciuchow korych nie chce albo za duzo kupionych i lezaly...za grosze sprzedam bo chce sie pozbyc. te najfajniejsze sobie zostawilam,bo bede miec next baby. no i swoje ciuchy wystawie,bo mam za duzoi tez chce sie pozbyc, jezeli cos wisi w szafie 2 lata i nie bylo zalozone to u mnie robi out.do tej pory wrzucalam do tych skrzynek pck ale sie dowiedzialam,ze oni tymi ciuchami handluja wiec never again. wole na wies oddac ale to latem, bo zima nie jezdze do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja miałam nie tak fajnie bo mam hihi miałam płaskie sutki a Rozalka była leniuszkiem i w szpitalu co dziennie przychodziły pielęgniarki laktacyjne które próbowały pomagały i nie dawały rady wiec pod presją społeczeństwa i lekarzy odciągałam i podawałam butlą... później znów zaczęłam dostawiać i przez kapturki ciągnęła i chyba jak miała 2 miesiące u moich rodziców nie chciało mi się bawić z kapturkami zaczęła jeść bez tak że na prawdę to moje karmienie było wymęczone 🙂
a Rozalka to teraz wcina no w ok 10 minut i różnie jak się jej chce - bywa że co 1,5 godziny ale w sobote jak byłyśmy na zakupach 5 godzin była bez jedzenia i dała rade - nie krzyczała o jedzonko, i nocki przesypia od 20/21 do 6/7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PEWNIE,ŻE TAK JA TEŻ KOKOSÓW NIE ZBIJAM NA TYM ALLEGRO,ALE W ZESZŁY MIESIĄCU PRAWIE 4 STÓWKI ZAROBIŁAM WIĘC SIEDZĄC W DOMU MOŻNA KILKA GROSZY ZAROBIĆ 🙂

JA WŁAŚNIE WIEM OD DAWNA,ŻE CI W PCK TO HANDLUJĄ DO LUMPEKSÓW SŁYSZAŁAM WIĘC ALBO ODDAJĘ KOMUŚ BLISKIEMU ALBO SPRZEDAJĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TAK WLASNIE MI USWIADOMILYSCIE, ZE TEZ MIALAM POWYSTAWIAC RZECZY NA ALLEGRO. KOLYSKE PRZEDE WSZYSTKIM, BO KUBILAM KROPKOWI LOZECZKO JAKIES 3 TYGODNIE TEMU, CHOLERA DROGIE, BO 500ZLO ZAPLACILAM A WCALE NIE JESTEM ZADOWOLONA Z TEJ POSCIELI 😠 JEST TAKA SZTYWNA ZE SZLAK MNIE TRAFIA 🥴 NO I JESZCZE JAKIES TAM RZECZY ZA MALE.
SIEDZE WLASNIE Z FARBA NA WLOSACH. WIECIE CO CZUJE SIE JAKAS TAKA PUSTA...NIE MAM W OGOLE POMYSLU NA SIEBIE..POWIEDZCIE MI W CZYM SIE TERAZ CHODZI? JA CHYBA STARA BABA SIE ROBIE. WCIAGNE NA TYLEK LEGINSY DO TEGO SWETER ZA PUPE I TAK LAZE,NIE CHCE MI SIE STROIC, AZ MI JEST GLUPIO, BO ,MAM 22 LATA ☺️ NO I BOTKI PLASKIE NOSZE ☺️

MY ABSOLUTNIE TEZ NIE SZCZEPIMY NA GRYPE! PREZESOWA MADRA GLOWA 😎 , POPIERAM, POPIERAM LEPIEJ PROBIOTYKI + WITAMINKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wrocilismy z dlugiego spacerku po miescie....kupilam rajstopki za 10zl w zwyklym sklepie a za 2 pary w 5-10-15 dalam 16,99 wiec cholerka lepiej tam!!!

a pozniej skoczylam wymienic na wieksze bo mowie wieksze lepsze a na teraz to mam i babka zapomniala doliczyc 3 zl 5-10-15 bo wiekszy romar wiecej kosztowal hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA JABYM UBRAŁA LEGINSY TO BY CHYBA NAWET WSZYSTKIE ROBAKI POPADAŁY W DOMU ZE STRACHU NA TO GRUBE DUPSKO 🤪 :laugh:

ANIU JA TEŻ NIE MAM POYSŁU,NIC MI SIĘ NIE PODOBA WE WSZYSTKIM CZUJĘ SIĘ GRUBA I BRZYDKA I WSZYSTKĄ KASE JAKĄ MAM WYDAJĘ NA DZIEWCZYNY ZAMIAST SOBIE COŚ KUPIĆ:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja też nie mam ochoty sie stroić, bo w nic nie wchodze a w nowe ciuchy szkoda mi inwestowac...

dziewczyny, dzisiaj dzwoniła do mnie kumpela która jest w 8 tyg. ciązy i tak sie mnie pytała co zrobić:
otóż jest w UK, jej ciąża jest zagrożona, bo pierwsza poroniła 😞 bedąc u swojej połoznej ta jej poradzila aby sie zaszczepic p/w świńskiej grypie. Ona sie zastanawia czy to jest bezpieczne dla jej fasolki?? i nie wie co ma robic 😞 a szczerze ja sama nie wiedziałam jak jej poradzić, Wydaje mi sie że bedąc w zagrożonej ciązy nie powinno sie szczepić bo to jednak jakas chemia na ten młody płód?? ☺️ ☺️ 🤨 a co Wy o tym myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...